» »

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd.

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd.

««
33 / 34
»»

MasterKiD ::

Vaše mnenje? Je sploh tu notri Minoxidil? :))8-)
https://si.bodybite.eu/izdelek/razprsil...
Mojega rajši ne bom napisal (sploh o slikah rezultatov) 8-)

Zgodovina sprememb…

enemon ::

Meni je zanimiv tale primer, možakar je imel pomanjkanje vitamina D in z jemanjem le-tega si je povrnil skoraj vse lase v pol leta:

https://www.ishrs-htforum.org/content/3...

Barabin123 ::

Iz kje kej kupujete finasterid?

vesoljec1212 ::

Tudi jaz sem pred 2ma tednoma presadil lase v Turčiji. Ne bi svetoval nikomur. Losjoni in šamponi ki so mi jih dali mi povzročajo zelo "čudne" stranske učinke. Izgled je tudi tako tako. Ne vem zakaj bi kdorkoli šel dol. A sploh obstaja kdo ki je dejansko zadovoljen?

I7I ::

vesoljec1212 kje si pa bil če lahko vprašam, pri katerem ponudniku ? Ker v turčiji jih je na 1000. A si šel preko posrednikov ali direkt.

Hvala za info

musicfreak ::

vesoljec1212 je izjavil:

Tudi jaz sem pred 2ma tednoma presadil lase v Turčiji. Ne bi svetoval nikomur. Losjoni in šamponi ki so mi jih dali mi povzročajo zelo "čudne" stranske učinke. Izgled je tudi tako tako. Ne vem zakaj bi kdorkoli šel dol. A sploh obstaja kdo ki je dejansko zadovoljen?


Jaz izjemno, najboljse vlozen denar v svojem zivljenju, ampak jaz nisem sel k kar eni kliniki v Tuciji, ampak enemu najboljih doktorjev trenutno. K kliniki ki dela poceni pa ne bi sel sam nikoli.

Sicer pa wtf, a si se sploh pozanimal o samemu procesu? Itak po 2 tednih zgledas katastrofa. Se huje po 1 do 2 mesecih ko ti vsi novi lasje izpadejo ven. Neki prvi solidni rezultati so komaj po 6 mesecih oz. koncni po 10 mesecih do 1 leta. Glede sampona ce mislis stranske ucinke srbenje, to je normalno, ker se ti celi. Sampon ne vem kateri uporabljas, meni so svetovali Sebamed iz DM.

I7I ::

musicfreak če ni skrivnost, pri katerem ponudniku si ti opravil poseg. Pa če lahko poveš ca. koliko grafov si si dal presaditi.

vesoljec1212 ::

Glede Sebamed se strinjam. mi ga je svetoval potem nekdo drug. ja ocitno se nisem pozanimal dovolj.

vesoljec1212 ::

sicer sem se šel pokazat tudi k fabjanu, ona mi je rekla, da je narejeno solidno in da naj samo pocakam da lasje zrastejo. jaz sam na zalost bral samo pozitivne ocene, ce bi tudi negativne bi se verjetno premislil.

musicfreak ::

I7I je izjavil:

musicfreak če ni skrivnost, pri katerem ponudniku si ti opravil poseg. Pa če lahko poveš ca. koliko grafov si si dal presaditi.


1500 graftov. Dr. Kaan Pekiner. Izjemno prijazen clovek. To je mogoce eden od 5 ljudi k katerim se splaca it v Turcijo. Vse ostalo bos sicer placal samo 3000-4000 evrov v teh par znanih klinikah, ki se promovirajo, ampak ti bodo operacijo delali "tehniki" sredi 20ih (ki so naredili verjetno par mesecev crash kurs pri doktorju) in potem imas samo 50/50 da bo rezultat dober.

https://www.best-hair-clinics.com/clini...

Na redditu najdes dosti njegovih rezultatov. Pa ce ne jemljes finasterida, te zavrne, ker ne verjame v dolgorocno uspesnost brez tega pri ljudeh, ki imajo dedno izpadanje las. So pa te operacije primerne samo za ljudi katerih lasje so se v takem stanju npr. ce imas samo visoko celo:

https://www.reddit.com/r/HairTransplant...

Ce si enkrat ze skoraj popolnoma plesast, ne bos nikoli vec mogel pokril glave z presaditvijo las, ce pa ti bo kateri kirurg ze naredil operacijo, pa bo vse skupaj zgledalo slabo oz. negosto. Pojavil se je sicer en genij z novo tehniko, ki mu uspe tudi to (https://www.instagram.com/drzarev/?hl=d... pri dolocenih primerih, ki imajo prave lase za to, ampak je cena okrog 25.000-30.000 evrov plus 3 leta cakanja na operacijo ker ima toliko dela :)

vesoljec1212 je izjavil:

sicer sem se šel pokazat tudi k fabjanu, ona mi je rekla, da je narejeno solidno in da naj samo pocakam da lasje zrastejo. jaz sam na zalost bral samo pozitivne ocene, ce bi tudi negativne bi se verjetno premislil.


In na podlagi cesa sklepas da je rezultat slab? Po 2 tednih je nemogoce to ocenit.

Zgodovina sprememb…

vesoljec1212 ::

Ker so mi operacijo delali neki tehniki, kot omenjaš zgoraj. Tudi finasterida ne jemljem, niti ga nočem, prav temu sem se hotel z operacijo izognit. Danes mi je žal da si nisem obril glave. Poleg tega zgleda dokaj nenaravno.

pongping ::

Kje narocate oz kje se lahko ugodno nabavi un kirkland minoxidil 5%? Ebay, amazon?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pongping ()

Gagatronix ::

Smesni ste. Zakaj ne greste kar na keeps al kaj je ze tisto govno, ki ga cela gruca youtuberjev promovira ? :))

vesoljec1212 ::

I7I je izjavil:

vesoljec1212 kje si pa bil če lahko vprašam, pri katerem ponudniku ? Ker v turčiji jih je na 1000. A si šel preko posrednikov ali direkt.

Hvala za info


Serkan aygin

Matheus ::

vesoljec1212 je izjavil:

Ker so mi operacijo delali neki tehniki, kot omenjaš zgoraj. Tudi finasterida ne jemljem, niti ga nočem, prav temu sem se hotel z operacijo izognit. Danes mi je žal da si nisem obril glave. Poleg tega zgleda dokaj nenaravno.


Kot je musicfreak napisal je jemanje finasterida ključno tudi po operaciji. Vsak doktor za presaditve las, ki trdi nasprotno je nategun.

Govorim za tiste z dedno plešavostjo in ne ko manjka nekaj laskov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

vesoljec1212 ::

Matheus je izjavil:

vesoljec1212 je izjavil:

Ker so mi operacijo delali neki tehniki, kot omenjaš zgoraj. Tudi finasterida ne jemljem, niti ga nočem, prav temu sem se hotel z operacijo izognit. Danes mi je žal da si nisem obril glave. Poleg tega zgleda dokaj nenaravno.


Kot je musicfreak napisal je jemanje finasterida ključno tudi po operaciji. Vsak doktor za presaditve las, ki trdi nasprotno je nategun.

Govorim za tiste z dedno plešavostjo in ne ko manjka nekaj laskov.


Meni je manjkalo samo spredaj, malo na temenu. Finasterid se mi zdi malo prevec tvegan...

musicfreak ::

vesoljec1212 je izjavil:

Matheus je izjavil:

vesoljec1212 je izjavil:

Ker so mi operacijo delali neki tehniki, kot omenjaš zgoraj. Tudi finasterida ne jemljem, niti ga nočem, prav temu sem se hotel z operacijo izognit. Danes mi je žal da si nisem obril glave. Poleg tega zgleda dokaj nenaravno.


Kot je musicfreak napisal je jemanje finasterida ključno tudi po operaciji. Vsak doktor za presaditve las, ki trdi nasprotno je nategun.

Govorim za tiste z dedno plešavostjo in ne ko manjka nekaj laskov.


Meni je manjkalo samo spredaj, malo na temenu. Finasterid se mi zdi malo prevec tvegan...


O tem je vse povedano v tem videu:

Dosage is the key.

I7I ::

Mogoče je že kdo odgovoril ampak zanima me, katere produtke uporabljate. Finasteride, minoxidil še kaj drugega? Kako ste zadovoljni z rezultati in kje kupujete.
Hvala že vnaprej

krispe ::

Mene pa zanima če je že kdo poizkusil derma roler? Tako za lasišče kot za brado. :)
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

okselp ::

Pozdravljeni plešasti sotrpini! Žal se tudi sam soočam z moško plešavostjo - po lestvici stopnje plešavosti sem že na 6. :'( Zadnjih pet let se redno brijem. Sicer lase na dotik še občutim (lasje so pa že tako tanki in šibki, da so praktično nevidni), tako da mešički še niso čisto pocrkali zato razmišljam, da bi se odpravil dermatologu, da mi napiše recept za minoksidil in finasteride - oboje v raztopini (zaradi stranskih učinkov tablet ne mislim jemati). Cilj maže bi bil le, da se mi mešički in s tem lasje okrepijo ter da zaustavim nadaljnje izpadanje las. Na presaditev še ne bi šel, mogoče kdaj v prihodnjih letih. Če ne bom nič naredil, bom zagotovo v parih letih ostal čisto brez las in mešičkov. Osebnega zdravnika bi preskočil, prosim vas, da mi svetujete kakšnega dermatologa. Kateremu ste vi šli? Pa želim res raztopino, tablete odpadejo, tako da bi bilo dobro, če bi mi dermatolog lahko predpisal oz. priskrbel slednje. Kolikor gledam na spletu so na voljo le tablete (slo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: okselp ()

stara mama ::

Minoxidila na recept ne boš dobil.
Je v lekarni v prosti prodaji pod imenom Rogaine, ampak te bo cena (sploh glede na efekt) vrgla na rit.
Sam sem ga do zdaj naročeval iz ebaya (Kirkland), mislim da je bil iz Izraela, kar pa verjamem da zna bit trenutno problem z dobavo (nisem še preveril).
Je pa to samo efekt povečane prekrvavitve lasišča. Kljub temu se lasje vseeno redčijo.
S tem rahlo nategujem neizogibni trenutek - ko se bom dokončno sprijaznil in obril glavo.

okselp ::

Denar načeloma ni problem. Bom plačal, kolikor bo potrebno. Bol me zanima, če je raztopina na voljo (mimoxidil+finasteride), ker glede jemanja tablet nisem pripravljen tvegati (toliko mi pa spet ni vredno) in kateri dermatolog je ok? Na YT je kar govora o topical zadevi, žal prej nisem vedel, da sploh obstaja alternativa za tablete. Na YT oz. v tujini očitno ni težav s toical zadevo, v Sloveniji jo pa ne najdem. Da nismo v tej mini Sloveniji še vedno zadaj? :| Si mogoče raztopino celo kdo sam pripravlja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: okselp ()

okselp ::

A tole je kdo probal? https://www.amazon.de/-/en/Xpecia-Block... Meni deluje kot en velik bullshit. Proizvajalec iz Turčije, spletna strani proizvajalca iz leta "2000"... opis je pa jasno zanimiv - DHT blocker... ampak, ne vem, no. Kakšne izkušnje iz prve roke?

youPlonker ::

krispe je izjavil:

Mene pa zanima če je že kdo poizkusil derma roler? Tako za lasišče kot za brado. :)


Glej raje za derma stampi. Pri njih lahko reguliras dolzino konic in kar je se pomembnejse: igla vstopa skozi kozo pravokotno, kar povzroca manj "natrganja". Z derma rolerjem se lahko prakticno zakoljes, ce imas obcutljivo kozo...

David83 ::

Razmišljam da bi odprl popoldanski sp. Poliranje čelavih glav8-)

okselp ::

Še vedno nobenega odgovora. Uporablja kdo topical finasteride in kje ga kupujete? Kakšna je koncentracija in koliko mL ga nanesete na lasišče?

Matheus ::

okselp je izjavil:

Še vedno nobenega odgovora. Uporablja kdo topical finasteride in kje ga kupujete? Kakšna je koncentracija in koliko mL ga nanesete na lasišče?


Hočeš magično zdravilo, ki ne obstaja. Če nisi pripravljen žret tablet, boš pač plešast. Sploh pri stopnji, ki si jo omenil ni več nobene pomoči z raznimi žavbami. Te so namenjene na začetku, da zgolj upočasniš tanjšanje in izpadanje las, ne pa tudi, da to preprečiš.

Tudi, če boš šel na presaditev las in bo videl tvojo napredno stopnjo plešavosti na buči, te bo vsak resen doktor odslovil, če boš odklonil jemanje tablet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

musicfreak ::

okselp je izjavil:

Še vedno nobenega odgovora. Uporablja kdo topical finasteride in kje ga kupujete? Kakšna je koncentracija in koliko mL ga nanesete na lasišče?


poglej si one videje oz kanal od teh dveh doktorjev ki sem ga linkal. tablete niso noben bavbav ce zacnes z malimi dozami in jemljes male doze. ce se pojavijo stranki ucinki pa prenehas in grejo stran. ampak pri 3mg na teden pravita da se onadva nista mela pacienta z stranskimi. verjetno pa kaksen folk zacne papat 1mg na dan na zacetku pol pa ni cudno da so stranski.

okselp ::

Matheus je izjavil:

okselp je izjavil:

Še vedno nobenega odgovora. Uporablja kdo topical finasteride in kje ga kupujete? Kakšna je koncentracija in koliko mL ga nanesete na lasišče?


Hočeš magično zdravilo, ki ne obstaja. Če nisi pripravljen žret tablet, boš pač plešast. Sploh pri stopnji, ki si jo omenil ni več nobene pomoči z raznimi žavbami. Te so namenjene na začetku, da zgolj upočasniš tanjšanje in izpadanje las, ne pa tudi, da to preprečiš.

Tudi, če boš šel na presaditev las in bo videl tvojo napredno stopnjo plešavosti na buči, te bo vsak resen doktor odslovil, če boš odklonil jemanje tablet.


Ni nobene potrebe, da si pokroviteljski in odgovarjaš z žaljivim tonom. Škoda, ker ni gumba, da bi predlagal izbris.

Kakorkoli...

1. nočen nobenega magičnega zdravila ali "žavb" - minoxidil in finasteride sta edini odobreni in preverjeni zdravili za androgeno plešavost in slednje nameravam tudi uporabljati
2. Finasteride v tabletah in topical naj bi bila povsem podobno učinkovita in slednjega predpisujejo, jasno, tudi dermatologi oz. zdravniki, ki opravljajo transplantacijo

V bodoče se raje vzdrži komentarjev, če nimaš kaj pametnega oz. uporabnega za povedati. Bi šlo? Hvala.

enemon ::

Ali se pri nas da dobiti tudi Avodart / dutasterid, ki je močnejši od finasterida, vendar ni approvan s strani FDA za zdravljenje plešavosti, je pa se mi zdi da v Koreji, če se ne motim.

okselp je izjavil:

A tole je kdo probal? https://www.amazon.de/-/en/Xpecia-Block... Meni deluje kot en velik bullshit. Proizvajalec iz Turčije, spletna strani proizvajalca iz leta "2000"... opis je pa jasno zanimiv - DHT blocker... ampak, ne vem, no. Kakšne izkušnje iz prve roke?


To je nek palmin ekstrakt. Finasterida brez recepta pri nas in ne na amazonu ne boš dobil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

Matheus ::

okselp je izjavil:

Matheus je izjavil:

okselp je izjavil:

Še vedno nobenega odgovora. Uporablja kdo topical finasteride in kje ga kupujete? Kakšna je koncentracija in koliko mL ga nanesete na lasišče?


Hočeš magično zdravilo, ki ne obstaja. Če nisi pripravljen žret tablet, boš pač plešast. Sploh pri stopnji, ki si jo omenil ni več nobene pomoči z raznimi žavbami. Te so namenjene na začetku, da zgolj upočasniš tanjšanje in izpadanje las, ne pa tudi, da to preprečiš.

Tudi, če boš šel na presaditev las in bo videl tvojo napredno stopnjo plešavosti na buči, te bo vsak resen doktor odslovil, če boš odklonil jemanje tablet.


Ni nobene potrebe, da si pokroviteljski in odgovarjaš z žaljivim tonom. Škoda, ker ni gumba, da bi predlagal izbris.

Kakorkoli...

1. nočen nobenega magičnega zdravila ali "žavb" - minoxidil in finasteride sta edini odobreni in preverjeni zdravili za androgeno plešavost in slednje nameravam tudi uporabljati
2. Finasteride v tabletah in topical naj bi bila povsem podobno učinkovita in slednjega predpisujejo, jasno, tudi dermatologi oz. zdravniki, ki opravljajo transplantacijo

V bodoče se raje vzdrži komentarjev, če nimaš kaj pametnega oz. uporabnega za povedati. Bi šlo? Hvala.


Užaljen si, ker sem ti povedal direktno brez ovinkarjenja? Prav, pa verjemi marketinškim nategom in zapravljaj denar, jaz sem ti dal svoj bistveno bolj uporaben nasvet + pa še stalo te ni nič.

Sem kje trdil, da Minoxidil in Finasteride na delujeta? Ravno nasprotno sem ti napisal. Saj je musicfreak dokaz, da deluje ampak jemlje dnevno tablete. Ker je dovolj brihten jih jemlje v zelo omejenih količinah. Naj ti sam razloži, kaj se bo zgodilo s tvojimi lasmi, če si boš recimo omislil presaditev las in nato ne boš uporabljal fina, po možnosti v kombinacijah z minoxidilom.

Topical pa boš v vsakem primeru nanašal na kožo, ki bo vse to absorbiralo, torej lahko pričakuješ iste oziroma podobne stranske učinke, če do njih pride.

Vsi ostali preparati izven tega kroga pa so navaden bullshit in nategovanje potrošnikov, ki bi morala biti kazniva. Izguba las zna hudo udariti na psiho in na ta čustva te proizvajalci zadanejo v nulo.

Glede na tvoj agresiven napredek predvidevam, da je plešavost dedna, torej že v štartu vse drugo kot pa redno jemanje fina odpade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

musicfreak ::

Ne jemljem jih vsak dan, vsak drugi dan samo 0,70 nekje (mam tablete 5mg na 7 kosov priblizno isto razdeljene) in nimam nobenih stranskih odkar jemljem 3 leta nekje zdaj. Na zacetku ko sem jemal 1mg vsak dan pa so bli, potem sem nehal za 3 mesece in zacel z 0,7 vsak drug dan in je res tako kot pravita tista zdravnika, nobenih stranskih.

Z minoxidilom se mi ni dalo ukvarjat vsak dan s tem nanasanjem pa se rezultati niso tako dobri. Najboljsa je kombinacija vsega trojega (minoxidil, fin, dermarolex), ce se komu da :D

Mimogrede, tudi aktualni 5x zmagovalec najvisega fitnes tekmovanja Mr. Olympia, ki ima vse (top telo, top zensko, denar) je sel sedaj na operacijo :D Chris Bumstead, ampak meni ne zgleda nekaj dobro, ne vem ce to ne bo prenizko na koncu. Tukaj se vidi ce gres na kliniko, ki ti placa ali ce gres na normalno kliniko kjer dela zdravnik, ki ne rabi brezplacne reklame.

https://www.bodybuildingmealplan.com/ch...

Zgodovina sprememb…

okselp ::

Matheus je izjavil:

okselp je izjavil:

Matheus je izjavil:

okselp je izjavil:

Še vedno nobenega odgovora. Uporablja kdo topical finasteride in kje ga kupujete? Kakšna je koncentracija in koliko mL ga nanesete na lasišče?


Hočeš magično zdravilo, ki ne obstaja. Če nisi pripravljen žret tablet, boš pač plešast. Sploh pri stopnji, ki si jo omenil ni več nobene pomoči z raznimi žavbami. Te so namenjene na začetku, da zgolj upočasniš tanjšanje in izpadanje las, ne pa tudi, da to preprečiš.

Tudi, če boš šel na presaditev las in bo videl tvojo napredno stopnjo plešavosti na buči, te bo vsak resen doktor odslovil, če boš odklonil jemanje tablet.


Ni nobene potrebe, da si pokroviteljski in odgovarjaš z žaljivim tonom. Škoda, ker ni gumba, da bi predlagal izbris.

Kakorkoli...

1. nočen nobenega magičnega zdravila ali "žavb" - minoxidil in finasteride sta edini odobreni in preverjeni zdravili za androgeno plešavost in slednje nameravam tudi uporabljati
2. Finasteride v tabletah in topical naj bi bila povsem podobno učinkovita in slednjega predpisujejo, jasno, tudi dermatologi oz. zdravniki, ki opravljajo transplantacijo

V bodoče se raje vzdrži komentarjev, če nimaš kaj pametnega oz. uporabnega za povedati. Bi šlo? Hvala.

...
Naj ti sam razloži, kaj se bo zgodilo s tvojimi lasmi, če si boš recimo omislil presaditev las in nato ne boš uporabljal fina, po možnosti v kombinacijah z minoxidilom.
...


Za presaditev bi se odločil le in izključno, če bi mi bilo jemanje finasteride sprejemljivo (v osnovi mi je) ter ne bi imel močnih stranskih učinkov. Saj zato pa sprašujem za topical zadevo (pač pravijo, da v osnovi manj zniža sistemski DHT). To mi bi bilo recimo sprejemljivo. Torej najprej preverim, če dobro prenašam finasteride (minoxsidil prenašam ok) - recimo obdobje, ne vem, 1 leto in če je vse ok, sledi presaditev po kateri seveda nameravam še vedno jemati minox+fin. Če se izkaže, da bi bili stranski pri fin prehudi, jasno ne bi šel na presaditev, ker potem je itak neizbežno, da slej, ko prej izgledaš kot klovn. Že če jemleš ti dve zadevi, gre lahko narava svojo pot, kaj šele, če ju ne bi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: okselp ()

Valvoline ::

Neka sort of trajna resitev :V

Zanimivo. Opravljajo tak tatoo poseg kje pr nas ali okolici HR,BIH ? Pa kolk bi bile cene?

okselp ::

Valvoline je izjavil:

Neka sort of trajna resitev :V

Zanimivo. Opravljajo tak tatoo poseg kje pr nas ali okolici HR,BIH ? Pa kolk bi bile cene?


Tole pa vsekakor ni trajna rešitev. Telo barvilo absorbira "razgradi" zato z leti tatuji postanejo bolj bledi, manj izraziti, "razvlečeni"... če si potetoviraš glavo, ne more biti nič drugače. Poleg tega pa lasje znajo s časom tudi osiveti in kaj potem? Kolikor sem gledal naj bi bile te zadeve mišljene bolj za 1 do 2 leti... potem so potrebni popravki. V glavnem vse prej kot trajna rešitev.

I7I ::

okselp jaz razmišljam podobno, če bom šel bom šel zaradi sebe in svojega počutja.

Kam pa misliš it če ni skrivnost, in približno katera stopnja si po NW (koliko graftov približno računaš)

okselp ::

I7I je izjavil:

okselp jaz razmišljam podobno, če bom šel bom šel zaradi sebe in svojega počutja.

Kam pa misliš it če ni skrivnost, in približno katera stopnja si po NW (koliko graftov približno računaš)


Verjetno v Turčijo ali na Hrvaško. Ne vem, koliko graftov bo potrebno, a po moje zelo veliko - me ne bo presenetilo, če bosta potrebna 2, če ne 3 postopki. Po NW sem tam ene 5-6 (bi rekel, da bolj 6), v glavnem že skoraj v celoti plešast. Verjetno bo potrebno grafte vzeti tudi iz brade, ker bo iz glave premalo.

pongping ::

https://lekarnaena.com/alopecija/propec...
Je to realna ponudba ali fake? Kje ugodno nabavit propecio/finasteride 5mg (ker so cenejsi na mg pol pa rezat po zelji), tak da ne bo tezav z dostavo?
Se sploh da razrezat 5mg na 10 kosov tak da bo potem *varnih* 0.5 na dozo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pongping ()

fakof1 ::

Nekaterih stvari se ne da kupiti. Za vse ostalo je tu Mastercard.

okselp ::

I7I je izjavil:

okselp jaz razmišljam podobno, če bom šel bom šel zaradi sebe in svojega počutja.

Kam pa misliš it če ni skrivnost, in približno katera stopnja si po NW (koliko graftov približno računaš)


Evo, tkole je pri meni, verjetno še za odtenek slabše. Se pa kr ne morem načuditi transformaciji osebe na video. Fenomenalni rezultat.

musicfreak ::

Eugenix je ena izmed dobrih klinik ja, ampak so v Indiji. Moras pa vedet da pri vsakem ne mores dosect takih rezultatov. Vse je odvisno od tega kako dober donor predel mas, kaksen je tvoj tip las, itd..

janez09 ::

matheus, hvala za vse (direktne) infote. tega je premalo na forumu. ps. okslep pa res ne rabis bit uzaljen..
srecno vsem (z veseljem preberem koristne stvari iz tega podrocja)

miko22 ::

pongping je izjavil:

https://lekarnaena.com/alopecija/propec...
Je to realna ponudba ali fake? Kje ugodno nabavit propecio/finasteride 5mg (ker so cenejsi na mg pol pa rezat po zelji), tak da ne bo tezav z dostavo?
Se sploh da razrezat 5mg na 10 kosov tak da bo potem *varnih* 0.5 na dozo?


Glede na to da nimaš nobenega kontakta, da nič ne izveš o njih, da ne rabiš recepta, da ne omenjam dunpiških cen....kaj misliš, je to realno?

okselp ::

Nori rezultati... no, cena je tudi ubijalska...5€ oz. 9€ za graft. :(

okselp ::

~50.000€ in se lahko tisti z NW 5, 6 poslovimo od pleše. :8) No, pa čakalna doba naj bi bila tam ene 3 leta.

Meiniken ::

Ali pa iz žepa potegneš chad karto in se sprijazniš s plešo 8-)
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

musicfreak ::

Zarev je res st. 1 na svetu trenutno ja, ampak za normalne smrtnike nedosegljiv glede na ceno. Zgleda pa kot tip z lasuljo iz kake hostel 2 grozljivke kjer ti bodo prodali organe :D Drugace pa taki razultati so dosegljivi pri redkih, kar tudi sam priznava da naj ljudje ne bodo zavedeni (spodaj si lahko preberete tukaj kaj pravi): https://www.blogcalvizie.it/en/the-curi...

Kar se tice razmerja med ceno in kvaliteto je najboljsa izbira pomoje Kaan Pekiner v Turciji, ampak se tudi pri njem caka sedaj vec kot leto in pa cena je 2,85 na graft.

Lahko pa greste na kliniko kjer placate samo 3500-4000evr igrat rusko ruleto (recimo ta ki jo promovira Denis Toplak).

7tom1ja ::

musicfreak je izjavil:

okselp je izjavil:

Še vedno nobenega odgovora. Uporablja kdo topical finasteride in kje ga kupujete? Kakšna je koncentracija in koliko mL ga nanesete na lasišče?


poglej si one videje oz kanal od teh dveh doktorjev ki sem ga linkal. tablete niso noben bavbav ce zacnes z malimi dozami in jemljes male doze. ce se pojavijo stranki ucinki pa prenehas in grejo stran. ampak pri 3mg na teden pravita da se onadva nista mela pacienta z stranskimi. verjetno pa kaksen folk zacne papat 1mg na dan na zacetku pol pa ni cudno da so stranski.


vse kar je tukaj napisano je BS; sem sam občutil to
Na nas leži naloga, da naprej razvijamo našo samoupravno socialistično družbo,
da jo gradimo na revolucionarnih temeljih, temeljih marksizma.
Brigada AVNOJ 77;Komisar Ivan Janša

kuglvinkl ::

A to prow štekam, da lahko operacija stane 30k?
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

musicfreak ::

kuglvinkl je izjavil:

A to prow štekam, da lahko operacija stane 30k?


50.000 pri tem doktorju v bulgariji :D

Zgodovina sprememb…

««
33 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Presaditev las

Oddelek: Loža
97438 (6854) FireSnake
»

Gostejši lasje?

Oddelek: Loža
173841 (3238) Timurlenk
»

Čebulni sok pri plešavosti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9214802 (12819) TheBlueOne
»

seboroicni dermatitis in izpadanje las s cebulico

Oddelek: Loža
3312688 (11567) Pithlit

Več podobnih tem