» »

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd.

Plešavost, Minoxidil, presajanje las itd.

««
24 / 34
»»

xardas ::

Frizer je za ljudi z lasmi. Slednjih bom imel zmeraj manj (nw2 na poti do nw3), zato bi se rad že zdaj naučil sam strič. V ZDA je zelo popularen tale model, ki pa ni na voljo v EU različici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xardas ()

bambam20 ::

xardas je izjavil:

Frizer je za ljudi z lasmi. Slednjih bom imel zmeraj manj (nw2 na poti do nw3), zato bi se rad že zdaj naučil sam strič. V ZDA je zelo popularen tale model, ki pa ni na voljo v EU različici.


To je sam za kupit. Noro odlično.

Machete ::

bambam20 je izjavil:

xardas je izjavil:

Jaz pa še zmeraj iščem priporočila glede kakšnega price/performance brivnika. :D

6€ frizer? Saj se ne strižeš vsak dan.


Pri nas je 11eur, če hočeš imeti urejeno (tudi zabrito) glavo je to 22/mesec. V 2. mesecih imaš plačan super duper strižnik.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Rabite k frizerju da vas obrije po glavi? To pa je res malenkost narediti sam.

belo mleko ::

Kako se brijete po glavi? Na milimeter z mašino ali kar z "žiletko"? Sprašujem, kaj je vizualno manj agresivno in koliko časa vzame prvo ali drugo za urejen videz. Pred tremi mesci sem po letu dni končal s finasteridom zaradi resnih stranskih učinkov. Počasi okrevam ampak še vedno ni OK.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

bambam20 ::

Jerry000 je izjavil:

Rabite k frizerju da vas obrije po glavi? To pa je res malenkost narediti sam.


Res je. Samo včasih se mi ne da. Drugače se pa strinjam, da se to naredi doma. Samo včasih res ni časa.

belo mleko je izjavil:

Kako se brijete po glavi? Na milimeter z mašino ali kar z "žiletko"? Sprašujem, kaj je vizualno manj agresivno in koliko časa vzame prvo ali drugo za urejen videz. Pred tremi mesci sem po letu dni končal s finasteridom zaradi resnih stranskih učinkov. Počasi okrevam ampak še vedno ni OK.



Jaz uporabljam mašino. Na nulo. Žiletke ne uporabljam, ker se mi naredijo začuda mezolji po glavi? Včasih pa uporabim tudi brivnik za obraz. Samo ni potrebe. vsaka mašinca za lase postriže na nulo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

belo mleko ::

Torej 1x na teden ali 1x na dva tedna z mašino za urejen videz? Na koncu mi bo to vzelo več časa kot frizer 4x na leto. :|
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

bambam20 ::

belo mleko je izjavil:

Torej 1x na teden ali 1x na dva tedna z mašino za urejen videz? Na koncu mi bo to vzelo več časa kot frizer 4x na leto. :|


Sej tako hitro pa spet ne rastejo lasje. 1 krat tedensko ali pa na 14 dni. To je dela ravno za 5 minut , da se na nulo pobriješ.

Oz. popraviš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

belo mleko ::

Pet minut, enkrat tedensko, je več kot 4 ure na leto. Več kot sedaj presedim pri frizerju lol. Bo pa ceneje. :))

Hvala za nasvet, bom kar mašino nabavil in končal s to "epizodo".
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

bambam20 ::

jaz ne vem no. Lohk se pa na 3 tedne strižeš.

miko22 ::

vidite, kake probleme vam prinaša pleša. Če imaš lase teh problemov nimaš. Pa še boljše zgledaš :D

Jerry000 ::

Jaz se na vsake 2 dni z mašinco potegnem, 5 min pa je :). Drugače pa mašince ne strižejo na 0. Na 0 te samo britvica ;)

miko22 je izjavil:

vidite, kake probleme vam prinaša pleša. Če imaš lase teh problemov nimaš. Pa še boljše zgledaš :D

Predstavljaj si Dwayne Johnsona z lasmi, groza ;). Imam raje pobrito glavo kot lase. Pa še obriše se hitreje, nič ne motijo lasje itd...pa še k frizerju mi ni treba ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Alien123 ::

Jaz se pa vsaki dan z žiletko pobrijem, navada pač. Izgled je dosti lepši kot pa bi se bril na milimeter.

miko22 ::

Jerry000 je izjavil:

Jaz se na vsake 2 dni z mašinco potegnem, 5 min pa je :). Drugače pa mašince ne strižejo na 0. Na 0 te samo britvica ;)

miko22 je izjavil:

vidite, kake probleme vam prinaša pleša. Če imaš lase teh problemov nimaš. Pa še boljše zgledaš :D

Predstavljaj si Dwayne Johnsona z lasmi, groza ;). Imam raje pobrito glavo kot lase. Pa še obriše se hitreje, nič ne motijo lasje itd...pa še k frizerju mi ni treba ;)


Ampak nisi Dwayne Johnson :)

bambam20 ::

miko22 je izjavil:

vidite, kake probleme vam prinaša pleša. Če imaš lase teh problemov nimaš. Pa še boljše zgledaš :D



Juhu.

miko22 je izjavil:

Drugače pa mašince ne strižejo na 0. Na 0 te samo britvica ;)


Dejansko , če je kvalitetna mašina za stiežnje posteiže manj kot 1 mm. Tako imam jaz. Med 0 in 1 mm.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Jerry000 ::

miko22 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Jaz se na vsake 2 dni z mašinco potegnem, 5 min pa je :). Drugače pa mašince ne strižejo na 0. Na 0 te samo britvica ;)

miko22 je izjavil:

vidite, kake probleme vam prinaša pleša. Če imaš lase teh problemov nimaš. Pa še boljše zgledaš :D

Predstavljaj si Dwayne Johnsona z lasmi, groza ;). Imam raje pobrito glavo kot lase. Pa še obriše se hitreje, nič ne motijo lasje itd...pa še k frizerju mi ni treba ;)


Ampak nisi Dwayne Johnson :)

Mam pa glavo glih tko kot on ;)

bambam20 je izjavil:

miko22 je izjavil:

vidite, kake probleme vam prinaša pleša. Če imaš lase teh problemov nimaš. Pa še boljše zgledaš :D



Juhu.

miko22 je izjavil:

Drugače pa mašince ne strižejo na 0. Na 0 te samo britvica ;)


Dejansko , če je kvalitetna mašina za stiežnje posteiže manj kot 1 mm. Tako imam jaz. Med 0 in 1 mm.

Žaupaš kera mašinca je to :)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

bambam20 ::

Jerry000 je izjavil:


Žaupaš kera mašinca je to :)?


Načeloma vse brijejo brez nastavka pod 1 mm.

Jaz imam phillipsovo 5 v enem , ker imam zraven še nastavke za urejanje brade.

Jerry000 ::

bambam20 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


Žaupaš kera mašinca je to :)?


Načeloma vse brijejo brez nastavka pod 1 mm.

Jaz imam phillipsovo 5 v enem , ker imam zraven še nastavke za urejanje brade.

Zdaj me pa res zanima link te mašince :).
Ja, so pod 1mm, ampak nobena 0. Je pa res da že DOLGo nisem nič gledal teh stvari. Zato prosim za link, če še obstaja

bambam20 ::

Jerry000 je izjavil:


Zdaj me pa res zanima link te mašince :).
Ja, so pod 1mm, ampak nobena 0. Je pa res da že DOLGo nisem nič gledal teh stvari. Zato prosim za link, če še obstaja


Ja. pod 1 mm. Če hočeš pa nulo, boš pa moral uporabit britvico.

Tega imam,, ker ima zraven še urejevalnike za brado.

https://www.mimovrste.com/strizniki/phi...

Malajlo ::

Evo. 50 tičkov, pa stvar dela vsaj pet let. Moj Philips ima počasi težave s knofom za vklop, pa me je kar strah, da ne bo crknil nekje na polovici striženja.

Jerry000 ::

bambam20 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


Zdaj me pa res zanima link te mašince :).
Ja, so pod 1mm, ampak nobena 0. Je pa res da že DOLGo nisem nič gledal teh stvari. Zato prosim za link, če še obstaja


Ja. pod 1 mm. Če hočeš pa nulo, boš pa moral uporabit britvico.

Tega imam,, ker ima zraven še urejevalnike za brado.

https://www.mimovrste.com/strizniki/phi...

Hvala :)

bambam20 ::

Jerry000 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:


Zdaj me pa res zanima link te mašince :).
Ja, so pod 1mm, ampak nobena 0. Je pa res da že DOLGo nisem nič gledal teh stvari. Zato prosim za link, če še obstaja


Ja. pod 1 mm. Če hočeš pa nulo, boš pa moral uporabit britvico.

Tega imam,, ker ima zraven še urejevalnike za brado.

https://www.mimovrste.com/strizniki/phi...

Hvala :)


Kolega je vzel tegale na Petrolu in pravi, da odlično striže in reže. Zelo dobra ponudba -41%

https://eshop.petrol.si/sl/petrol/akcij...

musicfreak ::

Trenutno uporabljam 5 mesecev minoxidil 5 procentni qgain...sedaj ne vem ali se naj nadaljujem oz se probam 6 mesecev naprej, glede na to da ni viden nek napredek (lasje sicer se mi zdi da ne izpadajo vec tako, nisem pa preprican). Se je smiselno naprej uporabljat?

solatjek ::

Jaz sem uporabljal eno leto. Naredil sem fotko pred prvo uporabo in sedaj po enem letu. Fotki sta identični, las ni več, pa ne manj, se pa še vedno tanjšajo in počasi izpadajo. Po moje nima smisla, slej ko prej bodo izpadli. Jaz bom prenehal, ko mi zmanjka in šel v druge rešitve, saj zaradi prekrivanja posledic operacije to moram, sicer bi mi pa dol viselo. Škoda da se ljudje toliko obremenjujejo z nečim, kar je popolnoma naravno.

Vazelin ::

Malček sem bral zgodovino Watermans shampoo. Baje sta frizerka in njen partner, ki je marketinški ekspert, pogruntala čudežno formulo za rast las.:))

miko22 ::

Vazelin je izjavil:

Malček sem bral zgodovino Watermans shampoo. Baje sta frizerka in njen partner, ki je marketinški ekspert, pogruntala čudežno formulo za rast las.:))


Hitro kupit in testirat :)

tenchu ::

Živijo!

Kje kupujete minoxidil? V Sloveniji najbrž nima smisla, tudi nekih pametnih slovenskih strani ni.

fero ::

Poglej na Biovea stran.

Webmojster ::

tenchu je izjavil:

Živijo!

Kje kupujete minoxidil? V Sloveniji najbrž nima smisla, tudi nekih pametnih slovenskih strani ni.


https://www.ebay.co.uk

Kirkland Minoxidil

Pa pazi, da bo poštnina čim nižja.

Jerry000 ::

Kaj sploh je to?

srdžan ::

Ima kdo slučajno izkušnje s tem kirugom http://www.klinika-janezic.si/lepotni-p...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: srdžan ()

Alien123 ::

Rezali ti bodo kožo odzadaj.. pomagalo ne bo nic, bos pa mel brazgotine po glavi

shadeX ::

Meni je najbolj fascinantno. Po hrbtu sem kot opica, spredaj minimalno oz. skoraj nič, po glavi do 25. leta imel tako goste lase (še vedno jih drugače imam, tam kjer rastejo), da vsak ki me je spoznal se je čudil kako je to mogoče. Pred nekaj leti, mi je začelo pobirat spredaj in pred kakim letom pa še na sredini glave (se lepo opazi manj las in pleša dokaj hitro napreduje na tistem predelu). Če štejem celotno glavo imam trenutno nekje 10-15% pleše, spredaj me sicer ne moti tako, ampak tista krona zadaj (ko bo dejansko tam pleša), bo grozna.

Mislim, da se bom kar obril počasi. Pa tako lepe lase sem imel :( Sej načeloma sem se sprijaznil (kar se videza tiče), ker sem ubral nov stil (brada, čepica) in mi dejansko ta look bolj paše, sam večji problem je spoznanje, da se človek stara ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Filip8 ::

niti ni staranje, ko sem jzt začel pr 20ih izgubljat lase :D

Jerry000 ::

Jaz tudi. Drada in brithe po glavi je rešilo...ne vem kdaj me je nazadnje zamikalo imeti lase...malokrat me :). Imam pa tudi kapo, poleti da me sonce ne dobi, pozimi ker well, me zebe :D

Outsajder ::

Mogoce kdo ve za kaksno tujo spletno stran preko katere narociti Fin? do sedaj sem uporabljal Evopharmacy ampak so jo zaprli...hvala za odg.

bambam20 ::

shadeX je izjavil:


sam večji problem je spoznanje, da se človek stara ;((


Počakaj, da začneš sivit. Potem boš šele spoznal, da se staraš :P


Drugače pa sem se tudi sam sprijaznil, da so lasje odšli. Dobro stran tega je, da privarčujem pri frizerju.

shadeX ::

Dobro stran tega je, da privarčujem pri frizerju.


To pri meni ni problem. Kupil sem strižnik in partnerki rekel, če pogleda po netu par tutorialov kako se striže. Prvih nekaj frizur je blo bolj tako tako, ampak zdej si pa lohk že zmišljujem :))

mrkva1 ::

a je šek kdo v Turčijo na presaditev?
A mi lahko kdo koga priporoča (tudi na ZS)?

Ganon ::

bambam20 je izjavil:

Počakaj, da začneš sivit. Potem boš šele spoznal, da se staraš :P


Na sivenje vpliva mnogo stvari. Jaz sem sive lase opazil že v srednji šoli. Sodelavec je pri 27-ih popolnoma siv.

bambam20 ::

Mogoče komu v pomoč. Glede izpadanja las vam lahko pomaga tudi dober homeopat, ki vam bo dal ustrezna zdravila.

musicfreak ::

mrkva1 je izjavil:

a je šek kdo v Turčijo na presaditev?
A mi lahko kdo koga priporoča (tudi na ZS)?


+1

imagodei ::

bambam20 je izjavil:

Mogoče komu v pomoč. Glede izpadanja las vam lahko pomaga tudi dober homeopat, ki vam bo dal ustrezna zdravila.

Homeopat?! Bwahaha! :))

A ta tudi mladim fantom predpiše med za mazanje po licih od zunaj, da začne ven vlečt brado, pa kurji gnoj za od znotraj po licih mazat, da pognojiš?
- Hoc est qui sumus -

Vazelin ::

bambam20 je izjavil:

Mogoče komu v pomoč. Glede izpadanja las vam lahko pomaga tudi dober homeopat, ki vam bo dal ustrezna zdravila.

Podobno učinkovito kot šamponi po 20 EUR, ki jih je izumila ena frizerka.:)):))

bambam20 ::

Vidva očitno homeopatiji nimata pojma, glede kako zaničevalno pišeta.

miko22 ::

Rabi kdo Finpecio? ZS

Vazelin ::

bambam20 je izjavil:

Vidva očitno homeopatiji nimata pojma, glede kako zaničevalno pišeta.

Meni je to na nivoju šampona za 20eur, ki ga je iznašla angleška frizerka.
No hard feelings.;)

Včeraj so se hudo poigrali z Bizovičarjem in "njegovimi" lasmi na talentih :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Ganon ::

Vazelin je izjavil:

Včeraj so se hudo poigrali z Bizovičarjem in "njegovimi" lasmi na talentih :/


Lado je enako zakompleksan, kot ljudje v tej temi. To, da si lase čese preko pleše, vse pove.

borisk ::

bambam20 je izjavil:

Vidva očitno homeopatiji nimata pojma, glede kako zaničevalno pišeta.




staro ampak dobro. PS, sem obiskoval homeopata, ampak ne zaradi izpadanja las in ni pomagalo.

Vazelin ::

Zadnjič sem gledal film "Hunter Killer". Notri je en ruski kapitan, ki ga igra "Michael Nyqvist". Evo temu tipu tudi manjka malo las spredaj ampak deluje pa lepo in mu manjša pleša nič ne škodi. Morda deluje še bolje.



Ta na levi strani. Če imaš takšno obliko glave in takšno plešo se ne bi prav nič sekiral

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()
««
24 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Presaditev las

Oddelek: Loža
97244 (6660) FireSnake
»

Gostejši lasje?

Oddelek: Loža
173773 (3170) Timurlenk
»

Čebulni sok pri plešavosti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9214569 (12586) TheBlueOne
»

seboroicni dermatitis in izpadanje las s cebulico

Oddelek: Loža
3312575 (11454) Pithlit

Več podobnih tem