» »

OPRAVICILO?

OPRAVICILO?

Dr_M ::

a zato ste me dal pod gnoj ker mi je en zadet stajerc reku zabar? sicer osebno nimam proti nobenmu nc, ampak ce mi ksn zafukan stajerc rece zabar, je su cez mejo. ne trpim takih nizkointeligentnih ljudi kot so stajerci. ^Ganja^ zabar ti po matki skace usak dan. sicer sm pa noc acc si naredu, sej...si jih lohk se dost nardim...

Nebom se opraviceval nekomu ki mene zali in hkrati 250.000 ljudi.

Hvala.
  • zaklenil: luni ()

luni ::

Primoz daj zagnoji ga posteno in temeljito... Tako da bo imel polna usta in ne bo vec mogel govoriti.
Artificial Intelligentia

Sergio ::

Dr_M: To pa ni več podobno obnašanju sploh. Prvo kot prvo, forum je namenjen inteligentnim osebkom, ki se hočejo kvalitetno udejstvovati. Ganja je tudi pol koraka stran od gnojifikacije, ker dostikrat reče kakšno pikro. Ampak takole to gre: Takoj ko ti začneš s "pofukanmi štajerci" si prekoračil mejo. Stil je neki, kar je zaželjeno tuki gor.Ti ga pa, videno že drugič, nimaš. Malo se pomiri - pa te bomo takoj dekompostizirali.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

luni ::

Sergio nobenega degnojificiranja ne bo. Post in Topic tega osebka sem jaz dodatno popravil, tako da si prebral le bolj milo verzijo. Primoz naj mu kar ukine acc.
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razumljivost sporocila...

Oddelek: Loža
422525 (1975) ]Fusion[
»

napaka v prilogi Vikend.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
553841 (2841) BigWhale
»

Klemen Klemen LJ vs. MB ??

Oddelek: Loža
272238 (1760) Jeronimo
»

Maribor Vs Ljubljana !!??

Oddelek: Loža
252865 (2372) Kekec

3dfx: vzponi in padci podjetja!

Oddelek: Strojna oprema
471939 (1567) Sergio

Več podobnih tem