» »

XP in Nero

XP in Nero

U. ::

Imam xp pro in instaliran nero 5.5.9.0.
Probleme imam s pečenjem cd-jev, saj se mi mašina na 2% snemanja popolnoma obesi, ali pa posname do 100%, vendar cd-ja ne zaključi, comp pa se spet obesi.
Sformatiral sem disk, misleč, da so mogoče kje ostali kakšni fajli od easy cd creatorja, ki sem ga imel predhodno naloženega. Vendar nič, problem ostaja, redko se zgodi, da mi cd posname brez napake, enega od desetih recimo.
Imam amd athlon 1.6, 256 ram, pekač je BTC.
kakšen nasvet?
Hvala

City ::

Meni je nero delal veliko problemov še posebej z cenenimi cd-ji in sem prešaltal na WinOnCD 5.1 in ga ne zamenjam za noben program več, kar dela dela 100%, samo za XP ne sme biti nižja vezija ker nižje zamrznejo comp, tako da probej s tem programom. Drugače pa mi je nero verjetno delal probleme zaradi starega pekača (Teac 530R) še na SCSI vodilo.

akulp ::

Ja dej sam mal starejšo vezijo Nerota (katerokoli) gor pa bo OK, men je isto delal pri tej isti verziji, pa mojemu kolegu tud...

LP

U. ::

Akulp, katero starejšo verzijo predlagaš?
Trenutno pečem kar z xp funkcijo, prosil pa bi, da tukaj mogoče še kdo pove, katere snemalne programe uporabljate v win xp. Pa točne verzije prosim :)

Borci ::

Sam uporabljam Nero-ta že zelo dolgo v WinXP, pa mi nobena verzija ni delala posebnih težav. Trenutno pa imam 5.5.9.14.
TEAC W58E

akulp ::

Jest sem si ravno naložil verzijo 5.5.9.14 pa mi dela OK, prej sem mel pa 5.5.8.6 pomoje.....v glavnem vse verzije razen 5.5.9.0 so mi delala BP

franc3e ::

MENI DELA 5 5 8 3 SUPER, PA MAM NA HDD TUDI Easy CD-DA Extractor

AngelOfDeath ::

Sam uporabljam neroja
razmišljam pa tudi o winon cdju ker nero nima urejevalnika za cdcoverje (oziroma sux).

KTr1sk ::

Jz sem včasih uporabljal nerota, sam mi je tud delal probleme, potem sem začel uporabljati pa CDRWIN5 pa mi še ni nobenega CDeja uniči, no poleg nerota uporablam še ALCOHOL 120% za kopiranje (kot CLONE).

BaRtMaN ::

Fantje, ne se zezat. Men Nero 5.5.9.0 že pol leta dela kot urca na XPjih, imam pa LiteOnov pekač.

CaqKa ::

jaz uporabljam cdrecord na xpjih:D

grizli123 ::

Sam uporabljam NEROta že vsaj 4 leta in to na vseh sistemih (WIN98 (SE), WIN ME, WIN 2K in WIN XP in nimam nobenih problemov...

Mislim, da nimaš pravilno nameščenih ASPI gonilnikov, ki jih ponavadi nero sam instalira.
Poskušaj jih instalirati posebej...

V starejših različicah NEROta se je rado dogajalo, da se NEROtovi in adaptecovi ASPI gonilniki niso trpeli med sabo...

Potegni si dol najnovejšo različico NEROta 5.5.10.0 (polno verzijo) 12.618 KB... Pa poskusi...

Some people... they call me GRIZLI... :)

SkIDiver ::

Ja isto je dogajalo pr men. Zjbavu je na muč dokler sem mel 5.5.90.0 pol sm pa formatiru disk(zimsko čiščenje) in dal gor 5.5.10.0 in dela brez problema. Nimam več težav. Vse dogajalo na XP-jih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TEAC CD-W548E & NERO 5.5.9.x problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
121191 (988) vihar
»

kako zapečt 800MB dokument na cd???

Oddelek: Pomoč in nasveti
311739 (1399) AlienGT
»

Natega s CD?

Oddelek: Pomoč in nasveti
311739 (992) 3LeR.
»

Nero trouble

Oddelek: Programska oprema
81011 (893) s5cougar
»

Teac cdW540E v winXP - ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
171806 (1481) TheJack

Več podobnih tem