» »

posoja

posoja

student24 ::

Pozdravljeni,

sem študent, ki bi potreboval 2500 EUR posojila. Kaj slučajno kdo pozna koga ali pa sam posoja denar! Vrnem z obrestmi!

Lp

tony1 ::

Poslušaj, fant.

Pamet v roke, pejt na banko in vzemi, kolikor lahko dobiš.

Raznih sumljivih "podjetnikov", in novodobne oderuške mafije v stilu Kartagina d.o.o. pa se nadaleč izogni. Ker so njihovi pufi narejeni tako, da jih boš težko sploh kdaj poplačal.

Srečno...

mr1two ::

Na NLBju imajo študentski kredit, drugod ne vem natančno. Kot sem ti že na ZS napisal, oglasiš se lahko pri njih.

McHusch ::

Na vsaki normalni banki boš dobil dva jurja in pol kredita, če boš lahko pokazal redne prihodke in po možnosti še kakšnega poroka (starši). Sivih posojevalcev denarja se izogibaj v širokem loku.

49106 ::

Nihče ti nebo posojal, če nimaš nobene garancije, pa naj bo to banka ali črnogorci.

gzibret ::

Izogibaj se najemu posojil kot hudič križa. Resno premisli, a ga res rabiš, a bi morda raje malo stisnil zobe.

In kot je tony1 rekel - bejž stran od raznih malih posojilnic, če se imaš kaj rad.
Vse je za neki dobr!

IvoJan ::

Na forumu ti ne bo nihče posodil 2,5kEUR na lepe oči iz enega razloga in to je, ker si se registriral na temu forumu samo zaradi tega. pa resno raje pojdi na banko. če ne boš mogel vrnit bo še vedno boljše kot da si sposodiš pri nekih loansharkih ki ti bojo polomili kolena če ne boš vrnil denarja v določenem času.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

pviran3 ::

Jz bi si tut mal dnarja sposodu, sej če ne vrnem, mi ni treba nikol več :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posoja denarja - pogodba? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10633452 (14481) Roadkill

Krizna situacija - poplacilo dolga - kako?

Oddelek: Loža
438120 (6547) r3dkv1c4
»

Posojiloo 2000 evrov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7126261 (5455) MIHAc27
»

Računalnik in internet za vsak žep

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
374475 (3116) #000000

Več podobnih tem