» »

Nokia N8 vs Apple iPhone 4

Nokia N8 vs Apple iPhone 4

«
1
2 3

Gutjerez ::

Prišel je čas ko je potrebno zamenjati mobitel. Trenutno imam nokia N95 8GB in že od vsega sem privrženec nokije.
Ampak sedaj se tu pojavljajo vprašanja... in testi.
videl sem da nokia na tem symbianu nima tak dobrega toucha. iphone ma res najboljšega. in na nokiji ne dela smooth kot pri iphonu.
To je ena zadeva kjer je v plusu apple. kaj pa ostalo? aplikacije.. cena, garancija, uporaba za krajšanje dolgega časa,... itd.. prosim za nasvete..
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Ciklamen ::

Če imaš denar, potem seveda ni vprašanje, vzami Appla. Nokia je zaostala in zaspala na lovorikah. :)
- End of the Post ->

Gutjerez ::

naštej mi 5 primerof zakaj appla
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

jazbec ::

ne enega ne drugega
samsung galaxy s all the way

IvoJan ::

Sgs se skrije pred iphoneom 4. Iphone all the way! Ze zaradi ios, da o touchscreenu in gladkosti delovanja celotnega sistema sploh ne govorim.

aja pa na iphoneu imas se boljso podporo razvijalcev aplikacij.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

Ciklamen ::

witboy, ne vem če najdem 5 razlogov, nisem apple fan (ali kateri koli fan), ampak UI je dosti bolj user friendly, screen je bolj odziven, vse teče gladko brez kakšnega mega laga, tudi fotografije z iPhonom niso tako slabe, široka podpora aplikacijam in igram...

Ampak mogoče da sem se kje zmotil, da je Nokia naredila N8 dober telefon, ne me držat za besedo, je samo moje mnenje :)
- End of the Post ->

IvoJan ::

N8 rade freezajo
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

jazbec ::

js sm mel in iphone 4 zdej mam galaxy s
in mi je galaxy s boljši

M-XXXX ::

IvoJan je izjavil:

Sgs se skrije pred iphoneom 4. Iphone all the way! Ze zaradi ios, da o touchscreenu in gladkosti delovanja celotnega sistema sploh ne govorim.

aja pa na iphoneu imas se boljso podporo razvijalcev aplikacij.

Hehe, naj ugibam, SGS nisi mel še v rokah? Ker drugače nebi mogu nič rečt glede touchscreena. Iphone4 se skrije pred SGS. SGS all the way! Že zaradi androida, da o zaslonu in delovanju celotnega sistema sploh ne govorim.

There, fixed:D

koro13 ::

Pri Nokii so res zaspali z razvojem, Symbin 3 bo z verjetno malo aplikacijami, zatikanjem, drugace ša pri Nokii touch telefoni res niso nekaj ekstra.Saj ne pravim da N8 ni dober mobilnik oz. tela verjetno boljše fotografije kot Iphone 4, vendar so pri applu z "samo" 5M, res izjemno konkurenčni, dela boljše postnetke, kot drugi mobilniki, digitalni fotoaparati. Pri Symbianu je zelo malo aplikacijami, kot jih je pri applo že do milijona in za vse zabavo, delo...Ogromni ter so zelo kvalitetne, glede,da ni signala. - sem mobilnik sam preiskusil tudi z levo roko in dela ;))
Sam nisem fan podobno kot Ciklamen, saj imam Samsung Wave, ki je tudi dober smartphone. Uglavnem izberi appla, zelo preprost je za uporabo, veliko iger, updatov, itunes ippod, gps....
- model 16GB dobiš za 700 evrov v prosti prodaji - glej trst, gradec...
- model 31GB pa za mislim, da 850 (popravite me če se motim)
Prijatelj ga dobi 16GB za 700 evrov.
Pri Tušo ga dobiš (jemebej!!!) za 900 evrov.
LP
Upam,da sem ti kaj svetoval...

M-XXXX ::

vendar so pri applu z "samo" 5M, res izjemno konkurenčni, dela boljše postnetke, kot drugi mobilniki, digitalni fotoaparati.

Whait, wat? Upam, da je tole čisto nepovezano:)

IvoJan ::

M-XXXX je izjavil:

IvoJan je izjavil:

Sgs se skrije pred iphoneom 4. Iphone all the way! Ze zaradi ios, da o touchscreenu in gladkosti delovanja celotnega sistema sploh ne govorim.

aja pa na iphoneu imas se boljso podporo razvijalcev aplikacij.

Hehe, naj ugibam, SGS nisi mel še v rokah? Ker drugače nebi mogu nič rečt glede touchscreena. Iphone4 se skrije pred SGS. SGS all the way! Že zaradi androida, da o zaslonu in delovanju celotnega sistema sploh ne govorim.

There, fixed:D


Prosim te da ne govoris neumnosti. Android sploh ni nek super os. Z SGSom pa sem se tudi ze imel moznost poigrat. Trenutno je na trgu samo en telefon z androidom ki bi ga kupil in to je desire hd. Drugace pa je iphone dosti boljsi.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

M-XXXX ::

Android sploh ni nek super os.

43.6% svetovnega trga pametnih telefonov se ne strinja s tabo!

Drugace pa je iphone dosti boljsi.

No lepo da imaš svoje mnenje, moje je pač tako, da je SGS boljši. Kar pa še ne pomeni, da je to 100% res in prav, isto velja za tvoje MNENJE!

jazbec ::

kot sm reku
iz lastnih izkušenj povem da sgs boljši

LuGi ::

Buče buče.. se 3GS deluje bolj smooth =) SGS je polizdelek (Samsung support, lol)

Privosci si 3GS/4 ali Nexus S (Google support \o-)

Bil sem zelo razocaran z SGS... prodal po treh tednih.. zadeva je obup (lagfix included :|)

ZaLoMaT ::

Najbolje da greš v trgovino in tam preizkusiš kaj ti najbolje odgovarja.

Tukaj vsak hvali svojo lastnino ... fanboys:))

LuGi ::

Fanboy je tisti ki govori na pamet in hvali svojo robo brez da bi probal drugo.. Tako si jaz prestavljam fanboya ;)

Moje izkusnje so pac negativne.. drugi ga bo pohvalil ;)

M-XXXX ::

http://www.youtube.com/user/susti21?fea...

Galaxy S fast as it needs to be (just stock 2.2 firemware plus lag fix). Over 1700 contacts in phonebook, few GB big galery, few 1000 sms.

Zdaj pa pokaži Iphone (katerkoli) s podobnim številom kontaktov, datotek ter galerijo, ki dela tako dobro. Oziroma kaj ne dela na tem posnetku instantno? Tako da če si ti nesposoben, še ni treba telefona krivit!

IvoJan ::

M-XXXX je izjavil:

Android sploh ni nek super os.

43.6% svetovnega trga pametnih telefonov se ne strinja s tabo!

Drugace pa je iphone dosti boljsi.

No lepo da imaš svoje mnenje, moje je pač tako, da je SGS boljši. Kar pa še ne pomeni, da je to 100% res in prav, isto velja za tvoje MNENJE!

Tudi sam imam android telefon. Ves zakaj ima android 43% celotnega trga? Zaradi cheap ass malih wannabe smartphoneov ala tatoo.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

LuGi ::

Se ti je sam javil tipičen fanboy ;)

Bolj ko mu svoje trdis bolj un tupio nazaj in sporbal je le SGS :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

IvoJan ::

Ma sej... brez veze lol. Sm v zivo sprobal sgs in iphone 4, zanj pa dvomim da je videl se kaksen drug telefon kot sgs.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

RazzorX ::

Ok eno vprašanje, za vse izkušene lastnike Galaxy-ja. V specifikacijah piše, da ima telefon kapacitivni touchscreen, torej na prevodnost. Kako torej, da dela tudi na oblačila in podobne predmete? Ne razumem čisto kaj je fora tega.

Ginginova ::

N8 vs iPhone4?

iPhone4
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Gutjerez ::

prijatelj je kupil iphone 4 in sem ga danes testiral. in me je zelo zelo navdušil.
res da nokije še nisem imel v roki ampak kot sem videl na youtube test je nokia touch vseeno korak za applom. sem res privrženec nokije. ampak hitrost in smoth je tisto kar danes pride v poštev... sicer jaz nokije nebi kupil zaradi 12 mpixlov. ker imam fotoaparat z 10 in je zadosti :D

edina zadeva ki me zanima...
iphon4 je res da mal predrag... mogoče cene padejo slej ko prej..
kako je z posodobitvami in slovenskim jezikom?
in so vse app free?

n8 vs iphone4
30% vs 70%
moje trenutno mnenje
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

blackbfm ::

iphonu cena pade ko pride nov model. Slovenskega jezika ni, s posodobitvami ni problema če imaš odklenjen tel. Aplikacije imaš pa plačljive in zastonjske.

syti ::

koro13 je izjavil:


- model 16GB dobiš za 700 evrov v prosti prodaji - glej trst, gradec...
- model 31GB pa za mislim, da 850 (popravite me če se motim)

16gb dobiš za 630€ z poštnino vred!! 32gb pa 120€ več..

vzami iphone4 (ali 3GS).. predvsem zaradi iOS-ja in njegovih aplikacij.. sam ga dobim jutri =)
Če kupiš odklenjenega ti ni treba nič skrbeti z posodobitvami.. Jailbreakaš ga pa maš use free :D
drgač slovenski jezik je, samo ga morš sam namestit!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: syti ()

ZaLoMaT ::

V primeru da še nisi odločen, lahko pogledaš za kakšen mobilnik, ki ima OS (Windows Phone 7).

Samsung OMNIA 7


Mobitel = 605eur
@gsmarena

HTC HD7


Mobitel = 624eur
@gsmarena

Vsekakor pa najbolj priporočam nakup tistega mobilnika, ki ti najbolje sede v roko.
Med temi high-end mobilniki tako ali tako ni nekih groznih specifikacijskih razlik.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

M-XXXX ::

Tudi sam imam android telefon. Ves zakaj ima android 43% celotnega trga? Zaradi cheap ass malih wannabe smartphoneov ala tatoo.

Iphone je eden telefon v celi liniji. 4 je blo glede na wiki prodanih 14miljonov. SGS je eden izmed MNOGIH high end telefonov in je blo samo do oktobra prodanih 5 miljonov (rečmo da je do sedaj cifra 6miljonov), pa je le eden izmed mnogih HIGH END telefonov. Tako da je tvoj podatek nekako pomember, ker je blo recimo tam tam high end Android telefonov prodanih (da ne omenjam, da prodaja samo še raste).

Ok eno vprašanje, za vse izkušene lastnike Galaxy-ja. V specifikacijah piše, da ima telefon kapacitivni touchscreen, torej na prevodnost. Kako torej, da dela tudi na oblačila in podobne predmete? Ne razumem čisto kaj je fora tega.

Ne. Če poenostavimo: SAMO na KOŽO!

Ma sej... brez veze lol. Sm v zivo sprobal sgs in iphone 4, zanj pa dvomim da je videl se kaksen drug telefon kot sgs.

Ti boš že vedel. Tak revež kot sem, si več kot Samsunga ne morem privoščit. Kupim tisto kar je najbolje in verjemi, da mi denar ni nek problem. Če bi želel in bi se mi zdelo da je Iphone 4 boljši.. Bi imel Iphone 4. But guess what, I have Galaxy S.

PS: nič nisi komentiral videa. Oziroma mi lahko pokažeš enega Iphona, ki deluje po tvojem pripovedovanju vsaj 2x hitreje. Pa prosim 1000 kontaktov minimalno, pa cca 2000 SMS-ov, pa par GB galerija. No da vidimo to hitrost. Aja, galaxy S naredi vse praktično instantno!

Tilen ::

Mogoče ti bo pomagalo pri odločitvi :

Nekaj vprašanj pred nakupom iPhone
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

blackbfm ::

Galaxy S fast as it needs to be (just stock 2.2 firemware plus lag fix)

:))

damjan1980 ::

kak lahko sploh kdo postavi VS med apple in nokia? to enostavno ne gre. isto kot bi vprašal bmw vs kia. v letu 2010 so finci zdrsnili v tretjo ligo. apple in android razturata na celi črti, sta vlečni sili razvoja, zadaj v velikem naletu prihaja wp7, finci pa ajajo tam nekje v letu 2005

RazzorX ::

M-XXXX, grem stavit, da deluje na oblačila, sem sprobal že večkrat. :)

MrX ::

k se ze glih vsi neki duvate... best fon na planetu trenutno je pac nexus S .
pa pejd si ga u anglijo iskat

Gutjerez ::

Tilen je izjavil:

Mogoče ti bo pomagalo pri odločitvi :

Nekaj vprašanj pred nakupom iPhone

hvala ti za tale link. mi je biu v pomoč,..
in zdaj mi preostane da vzamem v roke nokio in še nokijo sprobam pol pa bo odločitev pri nakupu dosti lažja
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Keyser Soze ::

V bistvu bi bilo dobro gledat še malenkost v prihodnost.

Ker načeloma, ko zajahaš en OS, se na njega prilagodiš oz. mu prilagodiš tudi navade (sinhronizacija kontaktov, koledarjev, opravil, podatkov, integracija z ostalimi sistemi, ki jih uporabljaš na drugih gadgetih, ipd).

Ne obstaja samo telefon v tvojem življenju, je še en kup drugih stvari, s katerimi mora telefon funkcionirat.

In še tako dober telefon v nekompatibilnem okolju je vreden en drek. Sploh smartphone.

IMO je v enem pretežno Apple okolju sigurno najboljša izbira iPhone. Dočim v Win okolju velja pomislit o WP7 ali Androidu. Oba kažeta velik potencial in predvsem hiter razvoj. Čez eno leto zna bit slika precej drugačna kot danes (če pogledamo kaj je naredil Android v času svojega obstoja)
OM, F, G!

Mavrik ::

V vsakem primeru pa je Nokia N8 precej slaba izbira... ne zato ker bi bil hardware slab (to Nokia še vedno zna), ampak v tem da je Symbian^3 preprosto grozljivo hroščat (vgrajene aplikacije delajo precej počasi, sihronizacija kontaktov, pošte in koledarjev z Gmailom/Exchangom mi je pogosto kar sredi ekrana javljala napake, nastavitve so zakopane in komplicirane, aplikacij na Ovi Storeu preprosto ni, tiste ko so pa so po kvaliteti še bolj podn kot Android...).

Trenutno preprosto ni pametnega razloga zakaj bi preferiral N8 nad iPhoneom, saj N8 ne ponuja nič opazno boljšega, ima pa veliko problemov z operacijskim sistemom ter s tem, da preprosto aplikacij ni, ali pa so zelo slabe - trenutno se vse mobilno v prvi vrsti razvija za iOS, zatem za Android, zatem za WP7 in potem še kdo pomisli na Symbian, kar se hudo pozna na količini in kvaliteti aplikacij. Nokiin pol-delujoč Ovi Store (ki dela toliko problemov nam razvijalcem kot uporabnikom) ne pomaga pri situaciji.

Če kaj, se na Nokio splača pogledat kvečjemu ko bo izdala kak MeeGo telefon, nakup Symbiana pa je trenutno hudo neumna odločitev.
The truth is rarely pure and never simple.

IvoJan ::

N8 mi je všeč samo zato ker ima HDMI prikljucek :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

M-XXXX ::

RazzorX je izjavil:

M-XXXX, grem stavit, da deluje na oblačila, sem sprobal že večkrat. :)

Saj sem rekel, da poenostavimo da deluje samo na kožo. Na oblačila deluje pod pogojem, da so dosti tanka oziroma gre preko njih dovolj velika el. napetost, da jo zaslon zazna. Probaj čez bundo, ali pa podloženo usnje (rokavice),...

ProGTX ::

Zanimivi in argumentirani komentarji ...

Takole ti rečem: sem lastnik Nokie N97 in sem večinoma zadovoljen. V celoti nisem zato, ker ima rezistiven zaslon, ki je začel povzročati probleme (natančnost je sicer dobra), vendar je to bolj verjetno zaradi mojega ravnanja s telefonom :S

Podobno kot ti sem velik privrženec Nokie, nisem pa fanboy. Vedno se je potrebno razgledati po alternativah in naštete so zelo v redu, jasno, vendar z N8 ne boš sfalil -. prav zaradi tega, ker ti je Symbian domač. Tudi na splošno lahko rečem, da Symbian ni tako zelo neintuitiven kot se pljuva po forumih. Resda ni spoliran kot iOS oziroma kaj podobnega, vendar lepo funkcionira.

Za Nokio N8:
- praktično najboljši fotoaparat med mobilniki (polno opisov je na netu)
- HDMI out (osebno se mi zdi super zadeva)
- USB On The Go - priklopiš na mobitel karkoli z microUSB kablom :D
- sploh USB - pri Applu si obsojen na njihov lastni priključek
- polnjenje prek microUSB
- Nokia občutek - zelo subjektivno, vendar določenim zelo odgovarja
- precej nižja cena
- prava večopravilnost - iOS 4 nekoliko šepa tukaj

Za iPhone 4:
- ogromen nabor uporabnih aplikacij (dosti bolje kot pri Nokii)
- Apple občutek - zelo subjektivno, vendar določenim zelo odgovarja
- gladkost delovanja celotne platforme
- izjemno lep zaslon - morda se sliši površinsko, vendar zaslon s tako gostoto res veliko doda k izkušnji
- veliko dobrih iger

V splošnem lahko rečem, da Nokia prednjači na strojnem, Apple pa na programskem področju.

Je pa tukaj še Applov iTunes - načeloma super servis, kjer lahko dobiš veliko stvari, vendar ti teži tudi pri izmenjavi datotek z računalnikom. Nokia enostavno deluje kot USB ključ.

Tukaj naj še rečem, da si ne lastim ne Nokie N8, ne iPhone 4. Se pa veliko pozanimam na to temo po spletu in pri ljudeh, ki imajo izkušnje - ne takih "izkušenj" v stilu "ajfon je ful dobr" ali "nokia sux" oziroma "android je edina taprava stvar", temveč da izrazijo občutke od uporabi določenega produkta.

Prosim, da mi tudi oprostiš nekoliko favoriziranja Nokie, z iPhonom imam dosti manj izkušenj. Preberi si razne opise, pozanimaj se za izkušnje ljudi z določeno platformo, posebej pa se še pozanimaj za Android in Windows Phone 7. Mogoče bi ti bolj odgovarjali. Na koncu pa naj le rečem, da na Nokio ni treba gledati postrani.

Gutjerez ::

naj omenim... da bi telefon uporablo za brskanje po netu, telefoniranje in sms. to je prvo.. pol pride fotoaparat in aplikacije. igre ne pridejo v poštef,.. niti mp3. mam ipod shuffle.. zato ... če pride nokia n8 v mobicenter v naročniški ceni dokaj solidno pol vzamem nokijo.
za iphona mam preglavice,.. glede nakupa..
kje kupiti in kdo mi bo garantiru garancijo? da če se kaj naredi da ga nebom pošiljo nevem kam. in slovenski jezik. kolega ima iphon4 vendar nikakor ne more usposobit slo jezika.

kot si napiso nokia in symbian mi je domač. če ga pa uporablam od samega začetka..
ampak ko sem v roko vzel iphone4 mi je blo ko španska vas ampak vse delalo resnično ful hitro.

kako pa je z tem..
brskanje po netu. in imam npr en članek. in ga želim kopirat. je to možno izvedljivo? tako pri nokiji kot iphonu4 ?
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Mavrik ::

kdo mi bo garantiru garancijo?


FMC.
The truth is rarely pure and never simple.

dvihtelic ::

imaš mislim da že 3 servise za iphona v Sloveniji

_Dormage_ ::

HTC HD7 ?

ProGTX ::

Dobro, da si omenil. Nokiin spletni brskalnik je grozen in je neprimerno bolje uporabljati Opero, iz katere pa se da lepo kopirati.

Tudi iPhone ima lahko Opero, ima pa tudi Safari, ki je zelo spodoben.

Glede garancije za iPhone ti pa ne znam povedati. Če kupiš iz dobre, preverjene trgovine, bo najbrž v redu.

syti ::

če kupiš od appla, jo imaš eno leto od dneva, ko ga priklopiš na itunes.. Danes sem dobil iphone in morem rečt da je res top telefon ;)

klinker ::

damjan1980 je izjavil:

kak lahko sploh kdo postavi VS med apple in nokia? to enostavno ne gre. isto kot bi vprašal bmw vs kia. v letu 2010 so finci zdrsnili v tretjo ligo. apple in android razturata na celi črti, sta vlečni sili razvoja, zadaj v velikem naletu prihaja wp7, finci pa ajajo tam nekje v letu 2005


+1

Gutjerez ::

syti je izjavil:

če kupiš od appla, jo imaš eno leto od dneva, ko ga priklopiš na itunes.. Danes sem dobil iphone in morem rečt da je res top telefon ;)


torej ti na iphonu4 poslikaš nekaj in kako bi to poslal na drug telefon npr nokia? prek kere povezave?

kolega mi danes reko da ko drži telefon v roki in pač drži tam kjer je antena mu telefon kr izgubi signal... in se pozanimo in baje pri vseh je to napaka. je to res?
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

IvoJan ::

ja signal pade za črtico ali 2 :) sem ravno zadnjič probaval pri enemu na šoli :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Gutjerez ::

nima MMS, Bluetooth ?
Internet brskalnik ne podpira Flash datotek?
Pomanjkanje Office podpore (no urejanje Word, Excel)
budilka ne dela če je telefon izklopljen
ni obdelave slik?

kak si en apple lahko privošči tolikšne pomanjkljivosti?
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

MedusasPath ::

Gutjerez je izjavil:

nima MMS, Bluetooth ?
Internet brskalnik ne podpira Flash datotek?
Pomanjkanje Office podpore (no urejanje Word, Excel)
budilka ne dela če je telefon izklopljen
ni obdelave slik?

kak si en apple lahko privošči tolikšne pomanjkljivosti?

Ignorance is a bliss, right?
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ponovne težave z iPhonovimi urami

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
4613590 (12123) MrStein
»

Nokiini zaposleni stavkajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
6523367 (21024) amacar
»

Android 2.3 teče na iPhonu 3G

Oddelek: Novice / Android
267993 (6157) Gregor P
»

Kateri pametni telefon - kateri OS? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7810792 (9291) MedusasPath
»

Symbian še ni mrtev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
5617492 (15936) PrimozR

Več podobnih tem