» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
183 / 256
»»

enadvatri ::

Oldi je izjavil:

Avtor mitja kunstelj Kraj: New Jersey, Združene države Amerike
Pa ne da je že v novi domovini in da bomo res dočakali delirijum.


To že lep čas počne, označuje kraj pisanja izven ozemlja RS (veliko krat ga spreminja). Pa ne vem, ali hoče biti fensi ali je to kakžen poizkus izogibanja naiši jurisdikciji ... Pomoje je bolj blef.

luli je izjavil:

Mislim, da je čas, da začnemo z iskanjem novega sovražnika. Janez nas je preprosto odjebal. Nikjer več ni možno zaslediti njegovih ciničnih izjav, s katerimi je večkrat revoltiral "partizane", ki so vas popeljali v suženjstvo. Prejšnji teden sem bil v Seiersbergu, kjer sem hotel na banki odpreti račun in nanj položiti nekaj gotovine, pa mi jodlar za šankom sploh ni pustil odpreti računa, češ da nisem državljan in niti ne delam v AT, torej po njegovo nimam niti interesa. Seveda sem ga imel, zato sem šel v center na Volksbank.

Mi pa so zanimiva ta naklučja. Ciperčani so imeli okoli velikonočnega ponedeljka nekaj svojih praznikov, nekaj delovnih dni vmes, pa so bile banke zaprte. Če omenjeno preslikamo v Slovenijo, bo nekaterim še žal, da je 2. maj dela prost dan, ponedeljek in torek pa bi lahko bile banke zaprte.


Ja, na levici jih je polno. In pri tem moramo biti zelo načelni ter sistematični in nič kaj ideološko selektivni!

Okapi je izjavil:

da je levica nekako čudežno izgubila vso realno moč
Saj pravim, manjka teoretična podstat. Kapital 2.0. Brez tega ni nič. Stare teorije so propadle skupaj s Sojuzom (in lokalno z Jugo), novih pa ni.

Včeraj dop. za Bežigradom pri prečkanju prehoda srečam lika, totalno podobnega Mikiju.
Jaz sem pa včeraj zvečer v Šiški srečal originalnega avtorja te veličastne teme - sicer malo zanemarja slo-tech, ampak je ponosen, da njegova tema tako lepo živi.;)

O.


Vsakemu reče drugače, milsim pa, da je užaljen, ker so se tu pisali zasmehljivi komentarji. Morda se zdaj dela džeka, čeprav je sam malo kriv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enadvatri ()

Okapi ::

Originalni avtor te teme ni Miki.

O.

Matako ::

Vem, samo če Miki izpreže... bo teme konec. To je 1x1.

Jaz se psihološko že pripravljam na ta dan, ko nas bo Miki poslal na mrzlega purana.

Hudo bo.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Okapi ::

Opazka, da Miki ni avtor te teme, je namenjena "administratorjevemu" komentarju o užaljenosti.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

enadvatri ::

Okapi je izjavil:

Originalni avtor te teme ni Miki.

O.


Tega nikjer nisem zapisal.

On se je kasneje vključil.

Sam pa si je kriv, da nekateri pišejo zasmehljive komentarje. Žal.

Okapi je izjavil:

Opazka, da Miki ni avtor te teme, je namenjena "administratorjevemu" komentarju o užaljenosti.

O.


Nisem noben administrator. Zdaj vem od kod Mitji navdih, da je toliko Jankoviča čislal, čeprav mu moram dati kapo dol, ker je kasneje spregledal. Ti si pa Mitjin (in Jankovičev) vernik. Očitno. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enadvatri ()

Vanich ::

Matako ::

To!!

Začel bom z blogom, za katerega sem še nedavno rekel, da ga nikoli ne bo. Naslova bloga še nimam.


8-) Lep deževen dan je danes. Mhm!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

donfilipo ::

Brez dlake na jeziku in cenzure, bom opisal svoje življenje v svetu mamil


Ja jebemu. Sedimo tako na obrobju Ljubljane in čakamo na milija, da prinese štof. Ker gre kurba v Celje na žur in po robo in je količina mala, je prstjen ko svinja. Pa še policiot je. Bodoči.

Šele ko mu zagrozim, da se bom pritožil na društvo za varstvo uporabnikov, se malce zresni. Takoj namreč preko telefona zavoha, da bi ga prej ustrelil kot prosil, pozna me ne prav dobro in ima obvestilo iz murije, da nisem normalen junky in da je nekaj sumljivega pri meni8-) Samo kšeft bi propadel, če bi se policaji bali policajev:)).....


In tako naprej je štorij miljon, .... vsak konec ma svoje....vse so neverjetne in razkrinkajo do obisti skrajne pokvarjenosti navidez zdrave družbe, navidez normalnega in strokovnega poslovnega sveta in ja nekaj, predvsem mladih je takihm ki jih zadeva zanima in jih z malo sreče lahko tudi pouči. Mikstone pa sploh, ker je popularen, dobro piše in še redno obrca tiste, ki molijo pred velikimi vodji moleč za povišek, ...da pa je malce krut na točkah do nekaterih ex.znancev in kolegov, pa plačuje 'ono junački'.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Modiano ::

mikstone1.blogspot.com/ danasnji
...Money can't buy happiness, but neither can poverty...

Cervantes ::

Včerajšnji!

Oldi ::

Mikiliks obvestila:
PODGANE!!! Črnina je v modi, sezona pogrebov se obeta

Če jim na sojenju pade poglavar bo pomladna utrujenost res težka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Matako ::

Kdo se je stegnil?
/\/\.K.

Cervantes ::

Menda se bo stegnil Zagožen, poor bastard.

Ampak Reporter se pa trudi prekositi sameba sebe - danes sem po radiu slišal njihovo reklamo, kjer omenjajo

Kvislinško vlado Alenke Bratušek!


Zgleda, da se je Silvotu dokončno zrolal.

Verjetno sploh ne ve, kdo je bil Quisling. Če bi vedel, bi bil itak simpatizer!

Zgodovina sprememb…

Matako ::

Kot smo zdaj že vsi ugotovili.. blogi ostajajo. ;)

Izgleda, da misli Miki v tej obravnavi "izvesti janšata", kot se po novem imenuje izogibanju razpravam:

Mene tja ne bo. Nikoli več. Lahko me ciganski sodnik, obsodi v odsotnosti. Afne lahko guncajo sami, brez mene.


Se pravi ne rabimo več hoditi s plišastimi kužki na obravnave?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Oldi ::

Glede neprisotnosti na sodišču ga v bistvu razumem, kreature naj bi ga posejale na zatožno klop!!
Novi Mikiliks.

Matako ::

Oldi, ni nov, ampak opran s Perwollom. :))

Jaz sem že komentiral na zadnjega.
/\/\.K.

Oldi ::

Jest pač pogledam, če je kdo omenil novost in če je ne, objavim info, šele nato grem brat - pač v skladu z našo mikstonološko etiko. :)

gmajestix ::

Samo za predstavo kako naj bi izgledal zaboj SAR 80.

 zaboj SAR 80

zaboj SAR 80

JohanP ::

Skratka, poanta tega liksa je, da lahko mikija očitno vsakdo nategne. Adsense, prodajalec skuterjev, serviser skuterjev,...
Se da komu sestavit listo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JohanP ()

terrencehell ::

Oooo Mitja! ti pacek ti. tvoji zaznamki kažejo da imaš fetiš na noge. In rad kradeš slike!

Dokaz! PUBLICFEET.


Pa debeluške so ti tudi ušeč! zato toliko omenjaš ta debelo kaj? Tale stran ti je kaj znana? http://utterdepravity.tumblr.com

gremo dalje???

enadvatri ::

terrencehell je nek false flag/alter ego lik. 8-) definitivno pa za zdaj pes, ki ne grize.

Cervantes ::

Odkar je Jajček zapustil Kuro, tudi pesi manj grizejo.

Upad epidemije? Ne veselite se prezgodaj.

Oldi ::

Mene že skrbi, da se ne kuha kaj kar bi zasenčilo 8 kolesnike, to pa mora biti hudo hudo.

Matako ::

V bistvu je celotna liks scena zelo fetišistična. Uniforme/perilo, noge, (plišasti) kužoti, bajsike ... ni da ni
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Okapi ::

Predvsem je precej očitno, da ima nek kompleks glede kil, ker nikoli ne pozabi omeniti, če ima kdo kakšno preveč.

O.

Matako ::

Nov Patriot!

http://mikstonepatriot.blogspot.com/201...

Dajte ga počasi in z užitkom.... ker je zadnji.
/\/\.K.

gmajestix ::

Matako je izjavil:

Nov Patriot!

http://mikstonepatriot.blogspot.com/201...

Dajte ga počasi in z užitkom.... ker je zadnji.


Filmski konec:D

Okapi ::

Ni še čisto konec - prolog in material iz tiskane izdaje sledi. ;)

Drugače pa, kot zanimivost, vsega skupaj je okoli 360.000 znakov s presledki. V knjigi bi to naneslo nekako 120 do 150 strani. Nekako v obsegu krajših domačih romanov. Me zanima, kdaj se bo na travniku pojavila e-knjiga.;)

O.

čarli ::

Okapi je izjavil:

Ni še čisto konec - prolog in material iz tiskane izdaje sledi. ;)

Drugače pa, kot zanimivost, vsega skupaj je okoli 360.000 znakov s presledki. V knjigi bi to naneslo nekako 120 do 150 strani. Nekako v obsegu krajših domačih romanov. Me zanima, kdaj se bo na travniku pojavila e-knjiga.;)

O.


Ja od 120 do 150 napisanih strani;) Vse skupaj naj bi knjiga obsegala več kot 350 strani. Se pravi kar za okoli 200 strani takših in drugačnih dokazov. Že malo spominja na drugi del knjige od frangeža kaj nam pa morete...

Cervantes ::

Prolog na koncu? No, zakaj pa ne.

Zadnjič Queens, danes Kings... bil sem parkrat v NY, pa še nisem slišal za Kings. Ampak OK, NY je ogrooomen.

Ampak dečko piše pa ko šus, res. Škoda takega talenta, če bi tole res kdaj zagledalo luč sveta, bi bil bestseller garant.

msjr ::

Okapi je izjavil:

Me zanima, kdaj se bo na travniku pojavila e-knjiga.;)
O.


Če že, si zasluži tudi naslovnico.

 Copyright free

Copyright free

Okapi ::

Odlična.

O.

čarli ::

msjr je izjavil:

Okapi je izjavil:

Me zanima, kdaj se bo na travniku pojavila e-knjiga.;)
O.


Če že, si zasluži tudi naslovnico.

 Copyright free

Copyright free



Saj naslovnica je že zdavnaj znana:)

Pa tudi tvoja ni švoh. Morda celo boljša od originala...

Matako ::

Odlična naslovnica! Ima sporočilo.

Drugače.. novi Mikiliks je že tu!

Nič res novega, razen to, da TC Motoshop še vedno nateguje Mikija.Očitno jih bo moral obiskati in malo zaropotati. Eh kje so časi, ko je bil pojem skuterja stara vespa v garaži. >:D
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Okapi ::

Naslovnica je dejansko profi, kakorkoli obračaš. Povprečna slovenska založba bi zanjo oblikovalcu plačala tam okoli 200-300 evrov.

O.

Karaya 52 ::

Kje je ta stavba, kaj predstavlja? Ce nimas te informacije platnica nima smisla.

Okapi ::

Saj to informacijo imaš - piše na zadnji strani platnic.;)

O.

IQ42 ::

Karaya 52 je izjavil:

Kje je ta stavba, kaj predstavlja? Ce nimas te informacije platnica nima smisla.

Hotel Bristol, kaj pa si mislil?

Tam sem celo 2X prespal. Klasika od zunaj, znotraj pa... no, stenic ni blo...

Če se kdo sploh še spomni, kaj so bile stenice:(

Matako ::

IQ42 je izjavil:


Če se kdo sploh še spomni, kaj so bile stenice:(


Ha! Misliš, da so stenice bajka, kaj?

Drugače pa ja, Miki bi moral uporabiti tole naslovnico - ma že tukaj ducat prodanih izvodov več. Nekateri kupujejo z očmi, sploh v knjigarnah je naslovnica noga med vrata - da stranka sploh vzame knjigo v roko.. prebere odlomke na zadnji strani.. potem je pa tvoja. :D

Msjr, za zadnjo stran bi dal kao rjavkast papir (isti ton kot ozadje) poškropljen s krvjo (mogoče se deloma vidi "strogo zaupno"... po katerem leze stenica. Pa še par nabojev od škorpijona razsutem po listu, za dobro mero. Za vsak slučaj naj se na robu/kotu vidi polovica Žaretovega univerzalca.

Pa saj si predstavljaš.. na delo. Čez pride potem tekst z odlomki in recenzijami.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Marat ::

čarli je izjavil:


Saj naslovnica je že zdavnaj znana:)


Mimogrede, iz katerega dela Patriotskih iger pa je ta odlomek?

Odlomek iz knjige PATRIOTSKE IGRE, avtorja Mitje Kunstlja – Mikstone, ekskluzivno samo za naš portal:
Večer se je bližal, vročina v zraku je popuščala, napetost pa naraščala. Spet sem občutil tisto neprijetno stiskanje v želodcu, o sproščenosti ne duha ne sluha. Po Knez -Mihajlovi se je vila kolona nezadovoljnežev, koga kurca oni zahtevajo? Odkar sem prišel v Beograd, vsak dan neke povorke in demonstracije, na vsakem koraku Policija in vojska, Srbija je v razsulu, ljudje stojijo v vrstah za kruh in moko, neverjetno, kaj takega v sanjah nisem pričakoval. Pogledovanje na uro me je utrujalo, preklinjal sem tipa, ki me je poslal sem očitno za prazen nič. Tole predolgo traja, najbolje da se umaknem od tu, sem sklenil, potem ko je minila debela ura čakanja, veze pa od nikoder. Da se mu ni kaj zgodilo, sem premišljeval? Še en dragocen dan je šel v prazno, najbolje da grem do baze in se javim Ljubljani, nekaj je narobe, že drugi dan sem zaman sedel pred kafičem na Knez-Mihajlovi in čakal vezo. Slab občutek imam, da se bo tole sfižilo, bolje da se znajdem sam, kot da čakam usluge nekoga, za katerega je sam direktor Lovšin izjavil, da je nezanesljiv. ...

http://razkrito.net/patriotske-igre-nov...

Okapi ::

Mimogrede, iz katerega dela Patriotskih iger pa je ta odlomek?
Iz nekega alternativnega;) V objavljenem besedilu se Knez Mihajlova ulica ne pojavlja.

O.

alioth ::

e-knjiga z msjr platnicami:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/931...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: alioth ()

Fave ::

alioth je izjavil:

e-knjiga z msjr platnicami:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/931...


Prima, poarhivirano ;)
My mind's a hyper tool that fixes everything.

Matako ::

alioth je izjavil:

e-knjiga z msjr platnicami:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/931...


Pa saj to je... Knjiga! Imam jo, lahko jo stiskam itd. Tu je.

Oprostite, ampak trenutno sem preveč preplavljen s čustvi, da bi lahko napisal kaj več.
/\/\.K.

solatko ::

Končno se bo nekaterim povrnil strošek (20€), ki so ga vplačali za knjigo. Torej je to dokaz, da Miki ni nategoval, temveč je imel pri izdaji knjige, dejansko ogromno problemov in ni kriv, da knjige še vedno ni.
Bilo bi fino, če bi še linke do "skrivnosti", na nek način, spravil v javnost.
Morda bomo, čez nekaj stoletij dobili nov vrh, poimenovan po literatu (Mikijev vrh, Kunstljev vrh......), tako kot ga imamo po Cankarju.
Delo krepa človeka

Vanich ::

Ja, pa v osnovnih šolah se bodo potegovali za "Mikijevo značko". ;((

Okapi ::

Drugače pa, če niste opazili - konec knjige ima nastavek za nadaljevanje. Moja napoved je, da bo drugi del "iger" opisoval razna prisluškovanja in podobne rabote paravoma, tretji del pa bo posvečen aferi Depala vas.

O.

Malajlo ::

Napisat scenarij, počakat da bo JJ spet mandatar, pa dobit od ministrstva denar za film posnet. Neprecenljivo :))

Okapi ::

Ja, film, to smo že ugotavljali, da bi bil v teh krajih sigurno uspešnica (z dobro režijo in ustrezno igralsko zasedbo). Pa tudi drag ne bi smel biti - nobenih masovk, nobenih hudih eksplozij in razbijanja avtov, posebnih učinkov in podobnega. Edino kakšno dobro babo bi bilo verjetno treba dodati, ker če me spomin ne vara, v knjigi ni niti ene (razen generalove žene), v filmski uspešnici pa mora obvezno biti kakšna.

O.

Matako ::

Tukaj bi verjetno sekala ekranizacija Gat. Poleg Špelce (vroče scene z Mikijem) bi lahko natrosili še ogromno stranskih vlog mičnih Irank... sploh pa je road-movie format odličen za filme. Ponavadi pade čez čas kak kultni status.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()
««
183 / 256
»»