» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
184 / 256
»»

Marat ::

alioth je izjavil:

e-knjiga z msjr platnicami:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/931...


Knjiga JE! :) Maček, Matako, koliko časa je trajalo? :D

Mimogrede, za lažjo berljivost bi predlagal, da se odstavke loči z zamikom prve vrstice - torej tako kot v vsaki pravi knjigi. In pa iz naslovov poglavij bi dal stran datum objave na blogu, ker itak vsi vemo da so bila poglavja napisana že mnogo prej, vendar pa zaradi Paravoma, ki je pretepel tiskarja in kurirje, ni nikoli prišla do naročnikov. >:D

Matako ::

Marat je izjavil:

alioth je izjavil:

e-knjiga z msjr platnicami:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/931...


Knjiga JE! :) Maček, Matako, koliko časa je trajalo? :D

Mimogrede, za lažjo berljivost bi predlagal, da se odstavke loči z zamikom prve vrstice - torej tako kot v vsaki pravi knjigi. In pa iz naslovov poglavij bi dal stran datum objave na blogu, ker itak vsi vemo da so bila poglavja napisana že mnogo prej, vendar pa zaradi Paravoma, ki je pretepel tiskarja in kurirje, ni nikoli prišla do naročnikov. >:D


Hmmm... koliko časa? To bi bolj vedel Mačk, saj ima podobno kot Miki fotografski spomin - če ne gre itak za isto osebo, kot se večkrat izkaže tukaj. Kaj ni bila knjiga napovedana spomladi 2011?

Glede oblike... mene malo motijo naslovi poglavij - tisto modro ozadje res ni profi. Sploh se morajo oglavja vedno začeti na novi strani, ali pa meni nekaj čudno kaže. Datum/kraj se mi zdi dober povdarek - da knjigi tisti pridih tajne operacije. V bistvu bi dodal še uro.

Naslovnica je pa res carska, ena boljših sploh.

Drugače pa ja.. si kdo upa biti tiskar? Zaželjeno znanje borilnih veščin ali oči na hrbtu.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

kkk7 ::

Redno prebiram tole legendarno temo in me zanima kam je izginil uporabnik ColdCat. Vem, da je izginil kmalu po tistem, ko je Vasle omenil Slotech forum na sodišču. Njegov zadnji prispevek na forumu je 1.3 - to je bilo pred skoraj dvema mesecema.

Zagotovo obstaja kakšno povsem logično pojasnilo, vendar kaj pa če so ga...

Matako ::

ColdCat, alias "mucmuc", alias Mačk je nekoč že izginil. A se je vrnil, tudi tokrat se bo, mački imajo 9 življenj.
/\/\.K.

Oldi ::

Ker se bo knjiga printala na A4 bi bilo fajn tekst razbiti na 2 stolpca, glede naslovov poglavij se pa strinjam z Matakom.

Lucu v Nedeljcu naplete celo štorijo kako je en ne preveč znan dvojni agent, šolan v bivšem režimu, ki se je kao skregal z Jajotom sproduciral par lažnih afer, omenja celo Rodetovega Petra in bolnega Črtomira. Odkrili naj bi ga novinarji, z medsebojnimi pogovori so odkrili, da so vsi mediji dobili informacijo isti dan iz istega vira. Lucu obljublja, da ga bo razkril ko bo čas.
Podobno udarna je informacija o podtaknjenem brniškem stolpo, ki je sesul Slo gradbeništvo. Menda naj bi bil celo stolp zasnovan za ta namen (morda pa sploh ni bilo pravih projektov), gradbinci so ugriznili v vabo in pristali za zapahi. Zadevo naj bi izpeljali lobisti in večja Slo marketing - PR agencija, seveda ob Strabagu v ozadju, da o podpori politike ne govorimo in smo spet pri Jajotu.

Miki pa nič, se je pri Črtomiru in Petru preveč opekel?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Matako ::

Oldi je izjavil:


Lucu v Nedeljcu naplete celo štorijo kako je en ne preveč znan dvojni agent, šolan v bivšem režimu, ki se je kao skregal z Jajotom sproduciral par lažnih afer, omenja celo Rodetovega Petra in bolnega Črtomira.


Zdaj to pove.

Zdi se mi, da tukaj Lucu malo natika kondom po fku. Gre pa seveda za še vedno visoko liksabilni material. Miki bi lahko tukaj tudi izkoristil svoje zveze in osebna poznanstva s Karbo - končno če sta bila Črti in Pero res podtaknjena so šanse, da ne bi niti posumil v vir minimalne.
/\/\.K.

Oldi ::

Ne razumem kaj hočeš povedat, samo če je vse res kar pravi Lucu in še Miki ne upa nič napisat, potem je bila stara Juga otroški vrtec, razen v najbolj trdih časih.

Nek kreten nas fuka u glavo, vsa intelektualna srenja pa zmore ene ušive vstajnike, bedno Delo, da Mladine in Dnevnika ne omenjam. Je bolje, da nas še naprej fuka, ali da gospodje kao novinarji priznajo, da jih je en dvojni odudzad in da se že enkrat tole netegovanje neha.

Aja, Lucu tudi pravi, da je skok naših obveznic posledica naročenih člankov črne internacionale. Fuka nas v svetovnem merilu, mi pa?????

PS: Glede Perota ne najdem variante natega, razen, da je vse nateg in da je Karba v bistvu Janšev. Je kdo videl Perota in kao njegovo mamo - razen Karbe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Oldi ::

Kaj pa če gre za dvojni nateg, Jajo z desne, Lucu z leve, v ozadju pa zadnji krog privatizacije in miroljubna delitev plena med Opusom dei in Oldbojsi. Mi pa dvorni norčki z vstajniki. Ma kaki dvorni, oni so bili kralji napram nam kretenom.

Marat ::

Mogoče pa Lucu ne govori o Mikiju, ker ta "en ne preveč znan agent" mi ravno ne paše v Mikijev kontekst. Je pa ja postal kar znan v zadnjih dveh letih. A je mogoče še kak bivši paravomovec prestopil na drugo stran?

Pa tudi čudno mi zveni, da bi (resni) preiskovalni novinarji v vsaj dveh aferah verjeli enemu samemu viru... če je to res, so pa pravi amaterji. Ampak bolj se mi zdi, da to ni res, in da Lucu poskuša za nazaj oprati nekatere napake.

Okapi ::

Večina naših "preiskovalnih" novinarjev je joke.

O.

solatko ::

Imamo sploh kakšnega raziskovalnega novinarja ali imamo samo tvorce afer?
Pravih raziskovalnih novinarjev, je tudi v svetu zelo malo. Pri toliko nepravilnostih, kot jih je v naši državi, bi pravi raziskovalni novinarji delali noč in dan, kakšen pa bi celo poniknil v noč.
Pri nas imamo v glavnem novinarje - rekla-kazala in iz tega naredijo članek, potem se pa še 10x kopira za druge časopise. Pri nas nima nihče jajc za to delo.
Delo krepa človeka

Okapi ::

Pri nas predvsem nihče nima denarja plačati resno raziskovalno novinarstvo.

O.

Okapi ::

Evo, nov mikiliks, v katerem miki znova dokazuje, da ima neke nerazčiščene probleme s prekomerno telesno težo, na koncu pa obljublja senzacijo za čez par dni.;)

O.

Matako ::

Oldi je izjavil:

Ne razumem kaj hočeš povedat, samo če je vse res kar pravi Lucu in še Miki ne upa nič napisat, potem je bila stara Juga otroški vrtec, razen v najbolj trdih časih.


Hočem povedati, da je nekatere stvari Miki podajal iz druge roke in je tudi sam na blogu enkrat omenil Karbo, kot direkten vir. Se pravi, da ne gre za to, ali si upa povedati ali ne, ampak bolj za to, da za nekatere stvari očitno ni imel nadzora nad kvaliteto informacij.

Poleg Črtija in Rodeta jr. je bila tu recimo še s sedativi zadrogirana Urška odpeljana na hitro "psihiatrično urgenco" v Vojnik, čeprav je jasno, da se kaj takega že po logiki ni dogajalo.

Itd. Po domače: čas je, da še Lucu kaj primake, ne samo Miki. Ima kar nekaj za pospraviti za nazaj.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Marat ::

Mikijeva napoved:
Še nekaj dni nas loči! Loči od...? Naj ostane presenečenje. Blogger je postal premajhen. Omejevanje na internetu, zame ne pride v poštev. Vse, ampak prav vse, kmalu. Ne bo več sekiranja in dvomov, kaj bo storil Google ali Marija? Vse, kar bom objavil, bo nedotakljivo in neuničljivo (neumakljivo), do konca človeške dobe! Komu bosta potem, debela deklica in papak, pošiljala tožbe in zahteve po umiku? Mao Zedongu? Prispevki na blogih, ne bodo več obremenjeni z grožnjo po ukinitvi bloga!


A je omemba Mao Zedonga morda namig za selitev na kak kitajski blog? Ali pa kar na svojo spletno stran... na kitajskih strežnikih! 8-)

enadvatri ::

Morda bo šel po hosting v TOR omrežje, kdo ve?

Drugače pa mi je sumljiv konec te spletne izdaje Patriotskih. Sprva nelektorirano, nato nekaj napol, sicer vseskozi dobro berljivo, pronicljiva zgodba in redni klifhengerji, pa vendar ni knjiga. Sem pa tudi s tem zadovoljen, vsekakor pa bi bil še enkrat toliko bolj zadovoljen s prilogami.

Okapi ::

Ja no, saj zdaj v bistvu je knjiga, imaš link nekje zgoraj. Lahko si jo odtisneš in daš vezat, če ravno hočeš. OK, če bi šel lektor skozi, bi bilo bolj profesionalno, pa morda par uredniških popravkov tudi ne bi škodovalo, ampak marsikateri slovenski roman je bistveno manj berljiv. Patriotske igre bi si vsekakor zaslužile zaresno izdajo, mogoče z eno opombo zadaj, da se (morda) dogajajo v alternativni realnosti, da ne bi kdo po nepotrebnem zganjal panike. Miki bi tudi obe predlagani nadaljevanji lahko napisal in prodal (z opombo, da kot večina slovenskih pisateljev s tem ne bo ravno obogatel, čeprav je morda na začetku delal račune brez krčmarja).

Bi se pa moral malo (ok, ne malo, precej) skulirati - ta njegova jeza na ves svet, pljuvanje po vsem in vsakomur in neločevanje resničnega sveta od fantazijskega ga žal ne bo nikamor pripeljala. Razen v še večje težave in morda v nadaljevanje prižon-bloga.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Matako ::

Šel bo na Black Net!

Hm, ja konec knjige... spomnim se, kako so mi šli včasih na živce filmi, ki so se "kar končali". Glavni junak ravno gre okrog vogala ali kaj takega... bang, že teče odjavna špica! Pa če bi bil saj kak fin skalovisec na koncu, da bi se lahko malo razvila razprava, kaj bi se lahko zgodilo, eventuelno - naredi si sam svoj zaključek.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Oldi ::

Matako je izjavil:

Šel bo na Black Net!

Ali pa če vse skupaj zarara v "Britney Spears nude.rar" in da na torente, tudi tega se do konca internetnih dni ne da zbrisati, pa še dosegljivo je vedno in to z enormno bitno hitrostjo, med tem ko so z blacknetom težave - kolikor praktično nič ne vem o tem.

ratkob65 ::

Ampak tam v slovitem 11 nadstropju je pa vedno nekdo na kolenih. A sploh kaj delajo, a samo t... valajo po ustih?

Iz zadnjega mikstona "Padla je kasneje. V 11. nadstropju Avtotehne. Naravnost na kolena."

Rado1 ::

ratkob65 je izjavil:

Ampak tam v slovitem 11 nadstropju je pa vedno nekdo na kolenih. A sploh kaj delajo, a samo t... valajo po ustih?


Tudi jaz pravim. Felatio je precenjen!

čarli ::

Evo njavro zanika da je kadarkoli položil špelo:)
Še bolj oster je bil Darko Njavro, ki je pojasnil, da se je s Špelo Predan spoznal, ko je delala reportažo v Kočevski reki, bolje kot njo pa je poznal njeno mamo in brata roka. Tudi on je zatrdil, da ni imel intimnih odnosov s Predanovo, je pa kar tri ali štiri leta hodil z njeno najboljšo prijateljico.

Potem pa izjavi tudi tole:
"Špela je bila delovna punca, če si hotel priti do dobrih virov, si se moral kdaj tudi podružiti," je menil Njavro.

A ni dejansko s tem povedal, da jo je položil:D No saj darči itak nima 100 pik kar je že kita napisal na policaj forumu...

Več o današnji smešnici pa tle;)

PS: Je pa špelca priznala, da je bila z mikijem:)
Potem je na oder za priče stopila še zasebna tožilka Predanova, ki je povedala, da z Mitjem Kunstljem nikoli nista bila par, da sta si sicer res izmenjala nekaj nežnosti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čarli ()

Okapi ::

Špela je bila delovna punca, če si hotel priti do dobrih virov, si se moral kdaj tudi podružiti," je menil Njavro.

A ni dejansko s tem povedal, da jo je položil
V bistvu je druge ("dobre vire") potunkal, in Špelo, jasno.

O.

terrencehell ::

Bliža se konec mikijevega zabavnika! Mikiju dogaja, živčan je pa še ivanovci mu nagajajo.

Ivanovci so došli u njegov računalnik. to je razlog da je bil blog začasno zaprt! a razkrilo se je še marsikaj. Miki Miki kakšne packarije pa gledaš po računalniku???

se je pa zgodil še en zanimiv dogodek! član tega foruma se dobiva sa Mikijevo bivšo! ko je Mitja izvedel za to da mu nekdo drug zadovoljuje bivšo je ponorel! u glavi je skoval maščevalen načrt a ga ni mogel uresničiti. zato je začel sa izmišljenimi zgodbicami ki pa so same sebi nasprotujoče. najprej pravi da je papak gej, onda da ga zadovoljuje špela? narod pa kar vse verjame?

Ne bo držalo! Denarja na support trr ni. adsense so mu pa ivanovci ukinili. In prihodnost? Pripor, zapor! Matic, Gordana (znamo pravo ime) in ostali čakajo. your ass will be mine! saj vemo kako je Mitja na začetku jokal da u zapor pa ne gre več.

Jokala je Špela a jokal boš ti!

ZaphodBB ::

terrencehell je izjavil:

Bliža se konec mikijevega zabavnika! Mikiju dogaja, živčan je pa še ivanovci mu nagajajo.

Ivanovci so došli u njegov računalnik. to je razlog da je bil blog začasno zaprt! a razkrilo se je še marsikaj. Miki Miki kakšne packarije pa gledaš po računalniku???

se je pa zgodil še en zanimiv dogodek! član tega foruma se dobiva sa Mikijevo bivšo! ko je Mitja izvedel za to da mu nekdo drug zadovoljuje bivšo je ponorel! u glavi je skoval maščevalen načrt a ga ni mogel uresničiti. zato je začel sa izmišljenimi zgodbicami ki pa so same sebi nasprotujoče. najprej pravi da je papak gej, onda da ga zadovoljuje špela? narod pa kar vse verjame?

Ne bo držalo! Denarja na support trr ni. adsense so mu pa ivanovci ukinili. In prihodnost? Pripor, zapor! Matic, Gordana (znamo pravo ime) in ostali čakajo. your ass will be mine! saj vemo kako je Mitja na začetku jokal da u zapor pa ne gre več.

Jokala je Špela a jokal boš ti!

***** si to ti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Cervantes ::

Nikakor ne. Jaz sem jaz.

Matako ::

Današnja obravnava je bila verjetno zabavna. Miki veliko zamuja. Sploh Njavrov nastop se je zdel smeha polna kapa.
/\/\.K.

Buggy ::

hehe Drakota se spomnim se iz Ceste na mestni log, kjer je kot smrkovc zivel, je pa ze takrat delal tezave (streha FTW) :))

jeba tole...moram pa priznati da me zabava

Vanich ::

Kako se samo zapletajo: najprej, da je bil Miki samo navaden delavec, stražar skladišča, potem pa že registriran tajni delavec z varovanjem, potem smo pa še malo vlagali v njegovo firmo, čeprav smo vedeli, da je prevarant, obsojen kriminalec, lažnivec in narkoman, itd, itd... kredibilnost na višku.

Malajlo ::

Ampak res, vratarje pa skladiščnike so poslali Smolnikarja pretepst. Logično, a ni?
Špela je bila pa v začetku 90. nonstop po medijih, da je z najlepšim brigadirjem Morisa. Samo na uro pa tudi ni hodil gledat v Zalog...
Tolk zlate ribice pa spet nismo, no.

Matako ::

Tudi jaz sem takoj na to pomislil. Kakor koli obrneš, Miki ni bil čisto navaden "delavec" že zaradi Afere Smolnikar. In da takrat ne bi komuniciral z Jajom? Malo verjetno. Saj kako sta morala reči o Smolnikarju in še o čem.

In Špelca ni bila čisto navadna svetnica, to je vendar vedel vsak junec v devetdesetih, ko jo je gledal na TV. :P

Mimogrede, Miki je včeraj prosti čas izkoristil za novo epizodo Gat. http://mikstoneirangate.blogspot.com/20... S tega stališča je dobro, da se ni šel pravdat.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

čarli ::

Nov narok te jebade! 13.5., če sem si prav zapomnil. Brez skrbi, kar noče slišati in videti sodišče, bo nova platforma prenesla. Pred napovedanim narokom, bo na voljo vse. Upam, da bo kdo v zadregi!

Upam, da z besedo vse misli na posnetke in druge dokaze:) Me pa zanima katera platforma bo to. enkrat je že naznanil rezervno, če bo gugl delal probleme...

Je pa zanimivo kako si špelca z lažmi kar naprej zapleta8-)
Špela Predan je med drugim na sodišču izjavila, da je izvedela, da imam družino! Zato naj bi leta 1994, prekinila kontakte!? In na vse podobne nebuloze, romski sodnik striže z ušesi in kima! Prvi otrok se mi je rodil l. 1997!

Matako ::

Ja saj. Tudi Vašči se je na prejšnji obravnavi zašvical ful ob vprašanjih Mikijevega advokata. In ta lik je hotel tožiti še nas! :))

Zdaj je v to mešanico uletel še Njavro. Fantje in dekleta pač niso sinhronizirani in potem letijo ven smešnice.
/\/\.K.

Cervantes ::

Ja, Njavrov debut je bil fiasko.

Unforgivable (Neoprostljivo - neodpustljivo? za tele kikse po Jajo še klical vpletene na ogovornost!!).

BTW, imam baby feeling da je Drako mali deabilček, se motim?

Zgodovina sprememb…

Vanich ::

Cervantes je izjavil:

Ja, Njavrov debut je bil fiasko.

Unforgivable (Neoprostljivo - neodpustljivo? za tele kikse po Jajo še klical vpletene na ogovornost!!).

BTW, imam baby feeling da je Drako mali deabilček, se motim?


Božidar je kar voreng debil, se meni zdi. Drugače je pa tu nov Mikiliks!!!

Uuuups - a sem falil? Je bil že včeraj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

Pixel ::

tale vaš Kunstelj je navaden usrane. ni upal na sodišče, ker sta bila tam Njavro in ta, od obveščevalne službe MORS. navaden posranc. pa sem se nadejal soočenja.

Malajlo ::

Čez "našga" Kunstlja pa ne boš! Kar na sds.si ali pa siol.net se spokaj!
Našga Kunstlja... Boš videl mater svoju...

Fave ::

Pixel je izjavil:

tale vaš Kunstelj je navaden usrane. ni upal na sodišče, ker sta bila tam Njavro in ta, od obveščevalne službe MORS. navaden posranc. pa sem se nadejal soočenja.


Poba, prelč si šou! Navš ti tkole o Mikiju! ;(
My mind's a hyper tool that fixes everything.

Matako ::

Še en, ki ima Mikija za bajko! Ne igraj te igre, poba, da ne boš svoje depale vasi doživel.

Je pa res, da je Miki s svojo odsotnostjo v sodni burleski malo zmanjšal zanimivost dogajanja. Ker tudi jaz sem se nadejal Miki LIVE šova - začelo se je dobro, s plišastimi kužki, zdaj pa morajo predstavo peljati dramski antitalenti tipa Njavro, nad katerimi bi Barica Blenkuš obupala že v začetku.

Nekako ni čisto prava stvar.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Okapi ::

Mogoče se pa samo špara za veliki finale. Ker najprej je zgleda mislil, da bo vsega konec že pred dvema ali tremi obravnavami, potem je pa videl, da se bo zadeva vlekla. Prave adute daš lahko samo enkrat na mizo in je treba izbrati pravi trenutek.

O.

Cervantes ::

Kaj pa vem. Mogoče Mikiju naprej stoji še ena runda Avganistana.

Če je sploh še IN. Za Legijo je prestar.

Lahko bi bil pa instructor.

8-O

Matako ::

Cervantes je izjavil:

Kaj pa vem. Mogoče Mikiju naprej stoji še ena runda Avganistana.

Če je sploh še IN. Za Legijo je prestar.

Lahko bi bil pa instructor.

8-O

Ja saj. To bi bil zanimiv poln krog. Vsi ti bogartovski liki po avlah hotelov, v zguljenih barih - razni ostareli ciaši, Stevei... zdaj se bodo vloge lahko končno zamenjale.
/\/\.K.

Vanich ::

čarli ::

Očitno bo miki nehal pisat:)

Načrtovana selitev na "custom platformo", se bo zgodila v sredini maja. Blogi ne bodo več prosto dostopni, ampak plačljivi. Tisti, ki ste donatorji vključno do 6.5, boste imeli avtomatično polletno naročnino in dostop grattis. Za vse ostale po ceniku. Vse bo urejal program sam. Če ne bo zanimanja, pa ne bom več pisal. Enostavno!

Jaz bom kupil samo knjigo, če jo bo kdaj izdal. Za blog pa res ne mislim plačevat. Pa ta mikileaks je itak bolj brezvezen kot ne. Special, patriot in gate so neprimirljivo boljši od regular...

Pisanje mojih spominov in komentiranje aktualnih dogodkov, vam prinaša obilo novih obzorij in zabave, meni pa kup težav in stroškov.

Naj da posnetke in dokumente na splet in mu bo zadeva glede plačljivost celo uspela;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čarli ()

Malajlo ::

Res. Jaz imam na lagerju nekaj deset EUR, ampak kar napiše, zvem iz Lady čez par dni. Ko vidim kaj od obljunega, se pa skašljam. Res o Špelci napisano (skoraj) v glavnem velja, ampak to sem že vedel. Ne bom za to plačeval! To je kot da bi si ga pri kaki kurbici zdrkal, pa ji še za fuk plačal. Tolk pa spet nimam nizkih pričakovanj, halo! (ta vzklik halo! je zelo rad uporabljal Rok; bemu... A sem spet padel v šentiment?!)

Matako ::

Plačljiv Mikiliks bo šel po poti Požarja in tisto izgleda dosti nagravžno.
Sploh zdaj ko je patriot končan, Special pa skoraj.
/\/\.K.

Okapi ::

Če bo res šel, bo Miki dosegel želeno. Ampak žal Miki vseeno ni Požar, tako da če se bo držal svoje napovedi, prerokujem, da ne bo več pisal. Čeprav po drugi strani pa imam občutek, da bo on precej bolj pogrešal svoje bralce, kot njegovi bralci svojega pisca;)

O.

čarli ::

Matako je izjavil:

Plačljiv Mikiliks bo šel po poti Požarja in tisto izgleda dosti nagravžno.
Sploh zdaj ko je patriot končan, Special pa skoraj.


No special je tut že končan;) Gate se bodo končale kaj kmalu (ena do največ dve nadaljevanji), medtem ko patriot pa še ni čisto končan, saj pričakujemo obljubljene posnetke mar ne>:D Oziroma kot je sam napisal prolog in material iz tiskane izdaje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čarli ()

Cervantes ::

Aja. Kr namali si.

Oldi ::

Jest pa še kar verjamem in po objavi prvega udarnega dokaza bodo novi časi, zato ne prehitro obupavati.
««
184 / 256
»»