» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
106 / 256
»»

donfilipo ::

Na vprašanje, ali mu je Kunstelj plačal za odvetniške storitve, je odgovoril, da je to >>kompenziral s tretjo osebo


Evo pravniški jezik ima namenoma vcepljene sofizme:))

Kompenziral s tretjo osebo v kmečkem jeziku lahko pomeni (ker se ne nujno sklanja:) da mu je namesto plačlila nekako prignal, doteral tretjo osebo8-) Kot sužnja. Z nekaj upogibanja šele dobimo, da je tretja oseva kompenzirala dolg namesto Kunsteljna. Kako je bilo zares pa v Texasu izjav ne moremo vedeti;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

donfilipo ::

Smisel take govorice?????

Podobno kot latovščina:))

Samo cehovski insiderji vedo točno kaj pomeni. No problem je pa ko je izjava za javnost.
Ali pa tudi ne.
Če bi mu dali serum resnice (po litra domačga, ki muhe pobija;), bi nemara rekel: 'kva vas briga'.

Also rabmo zanesljivga tolmača?
Je plačal drug?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

ColdCat ::

Tretja oseba je Jajo. 8-)

Jajo je Mikiju dolžan še za zasluge iz časov Depale vasi. Če Jajo plača direkt odvetniku se dolžniško razmerje pokrije. Tudi s prejšnjim odvetnikom (tistim, ki mu je Miki zaupal 17 let) je bilo podobno.

In potem se čudimo, zakaj Miki v procesih vedno potegne ta kratko.8-)

poweroff ::

Močno dvomim, da je tretja oseba Jajo.

Imam občutek, da bi to znal biti njegov "prijatelj" D. ;)

Pa ne Danilo, kot natolcuje Reporter.
sudo poweroff

donfilipo ::

In potem se čudimo, zakaj Miki v procesih vedno potegne ta kratko.



Aha. Pa tudi skrivnosten nasmešek recimo slavnega Matoza, ne zaradi zadeve ampak principa:))...pa celo skrivnostni obiski jajota pri psihiatru so povsem jasni.

Dohtar pri takih zadevah, tako satansko obrnjenih SE TI MORA ZMEŠAT;((

Imam občutek, da bi to znal biti njegov "prijatelj" D.


Dare Šteta?

A je začel končno delati za komunističko partijo srboslavije?
U tableta več za Jajota8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

donfilipo ::

Potem to zadeve spremeni, nja?

VRO Varnostno revolucionarna organizacija bo prevzela vajeti, in s pomočjo bundes...ajde pošte, prevzela vso oblast.

Če se ne bo en Boris razstrelil, ker bo CIA plačala 7250€. Je pocen!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

ColdCat ::

Zdaj ko je Penko izstavil račun Vladeku, bi se kot tretja oseba za kompenzacijo lahko pojavil Miki.8-) Kolk strani pritožbenega zahtevka dobiš za 100 ojrov? 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Okapi ::

Evo, sem povprašal svojega človeka na ameriški ambasadi, če je kaj od tega, kar piše Miki (glede sprejema na ambasadi in uslug, ki naj bi mu jih tam nudili) res. In izvedel, da bodisi ni res, ali pa so ga sprejeli v dovolj veliki tajnosti, da tam zaposleni "civili" tega ne vedo.

O.

donfilipo ::

Seveda ne vedo. Kot kaže zdaj preden ruknem cocto:)), gre za projugoslovansko zaroto, za katero pa mora CIA imeti strogo skrit support. Se reče od krimosa, koji mal znaju zanjo:)

Ampak hec pa vsen ni. Če recimo Lepa Sesa oče da proširi tržište nazaj na normalno cifro, pa recimo nekemu marjanskemu magnatu in cijašu obljubi: 'posluš tko ti gam potegnila, da ti bo koža na obrazu popokala':)), samo če kaj na tem ukrene...verjemi, da se začne premikati!

Jajo je ogrožen, če se ne pridruži nekako... po Evropsko stručno;((
>:D
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

leiito ::

Kako ste prišli pa od Majerja do Marjana?

V vsakem primeru si 00Mikstone zasluži priznanje. Majer se je res prijel, od plemenskih borcev na forumih do t.i. kolumnistov.

poweroff ::

Okapi je izjavil:

Evo, sem povprašal svojega človeka na ameriški ambasadi, če je kaj od tega, kar piše Miki (glede sprejema na ambasadi in uslug, ki naj bi mu jih tam nudili) res. In izvedel, da bodisi ni res, ali pa so ga sprejeli v dovolj veliki tajnosti, da tam zaposleni "civili" tega ne vedo.

Valjda da ni res. Saj je Miki tudi v tisti zgodbici o Iranu pozabil par bistvenih malenkosti. Recimo zakaj točno so bili sploh aretirani. ;)
sudo poweroff

donfilipo ::

Evo vi sve znate...mi naj pa crknemo v dvomih.

Bom jaz to dal na interpol, FBI in waserkomando.

Tle se šetajo specialci narkomani, vršijo razne nečednosti, malo bentijo čez politike, ...njih ex kameradi prisluškujejo, snemajo in dilajo:)...nadzorni se pa smejejo in pokajo vice.

Pol pa ni čudn da je tko>:D
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Matako ::

Mislim, da narobe razumemo pomen blogov, oz. liksov. Tu ne gre za dobesedno poročanje, ampak za nek džentelmenski dogovor med piscem in bralcem. Vse skupaj je trendovski pojav in Miki ni edini, ki jezdi ta val. Recimo sosednja tema govori o "pismu bralca" o čudežnih ukrepih Francisa Hollanda, ki se seveda nikoli niso zgodili - ampak ni fora v tem, gre za sporočilo. In seveda ne pozabimo najbolj znanega primera tega žanra, Majerja in njegovo liksanje o južnaški zaroti.

Brati te "novice" dobesedno bi bilo tako kot verjeti, da se je nekaj v romanu res zgodilo. Mogoče se je, mogoče se ni, saj tudi ni fora v tem.

V osnovi gre za obliko posredovanja osebnega sporočila, čustev in občutkov avtorja. Za zgolj povedati, kako nam Jajeva kamarila uničuje deželico bi Miki porabil v faktografskem stilu zgolj odstavek tako pa je nastal čudovit ciklus, ki razkriva avtorjev notranji svet.

Kaj ni to lepo in vredno?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Okapi ::

Ja, samo še oni dve sodnici moraš prepričati, da se leposlovja ne cenzurira, in ti bo Miki večno hvaležen.;)

O.

Matako ::

Ideja O! Všeč mi je kako razmišljaš. Tega nesposobni Klun ni zmogel in je bluzil nekaj o "izpostavljanju nekoga tretjega" in Mikiji dajal juristične lekcije. Pa saj odvetnika ne najemaš zaradi učnih ur etike, ampak da _zrihta_ zadevo kot ve in zna. Zato je plačan.
Ta ni zrihtal in še pridigal je zraven.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Okapi ::

Bi bilo prav zanimivo vedeti, ali bi Mikiju kaj pomagalo, če razkrije, da je vse, kar piše, v resnici čista literatura, roman v nadaljevanjih, iz žanra alternativne zgodovine.

Alternate history @ Wikipedia

Zanimivo bi bilo vedeti tudi, ali bi lahko pri nas sploh nekaznovano izdal tak roman, v katerem bi nastopale resnične osebe, in ta alternativna zgodovina ne bi bila zelo drugačna, ampak samo malo (pač v Mikijevem slogu). Bi sodnik presodil, da je to res literatura, ali pa bi to označil kot prozoren izgovor, da lažeš in pljuvaš po ljudeh?

O.

poweroff ::

Kot sem rekel, Miki bi potreboval en dober brainstorming s sposobno ekipo pravnih in IT strokovnjakov.
sudo poweroff

luli ::

poweroff je izjavil:

Kot sem rekel, Miki bi potreboval en dober brainstorming s sposobno ekipo pravnih in IT strokovnjakov.


Se bojiš, da bo Miki s seboj odvlekel tudi vas kaj? Se je zadeva začela preveč razpletati, pa so te "šefi" poslali, da skleneš dogovor?

Nič ne bo! Poznamo vaš način delovanja. Skriti se več ne morate. Jajceglavci pokate z oktobrom.

Matako ::

Ni mi jasno, kaj je zdaj luli. Dvojni ali trojni?
/\/\.K.

poweroff ::

Luli je predvsem luli - z malo začetnico. ;)
sudo poweroff

luli ::

Matako je izjavil:

Ni mi jasno, kaj je zdaj luli. Dvojni ali trojni?


Njegov odgovor je bil! To je pa nerodna zadeva!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: msjr ()

luli ::

P.S. : Matthai, prosim da nehaš uporabljati te smeškote, kadar odgovarjaš meni! Sicer sem do vas jajceglavih toplovodarjev dokaj toleranten, ampak kot pravi Miki :

Naenkrat sem kot iz topa izstrelil! Matthai, si ti peder?

donfilipo ::

poweroff je izjavil:

Kot sem rekel, Miki bi potreboval en dober brainstorming s sposobno ekipo pravnih in IT strokovnjakov.



Imam občutek, da je to imel priliko doživeti tule. Razen mene in še par enakih bumbarjev, se mi zdi, da tu kar deluje cvet obveščevalcev, policistov in tudi pravnikov. No vsaj bližnji sodelavci. če ne sam cvet:)

Rezultat je bil: bolje napiši sonetni venec:))

Edina šansa. Da bi nedko zelo močnih slovencev po svetu i bliže8-) imel interes, ne toliko očrniti Janšo (ker ko se zadeva začne bo frčalo povsod:), kot pokazati, da mojstri niso za k koritu in je najbolje narediti reset.

Ni čisto nemogoče, da kar nekaj takih je in da imajo vsak malce drugačen ideal.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Cervantes ::

@Matako:

Men se zdi, de še enojni ni... prezahtevno.

Enojni trol, maybe.

donfilipo ::

Pa še ena strogo obveščevalska:

-skrivnost dobrega obveščevalca je, da veliko ve in nič ne pove, razen neumnosti


Zdaj jaz sem to poenostavil:
Najbolji obveščevalec je torej tisti, ki dejansko nič ne ve, ampak stalno govori neumnosti8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

poweroff ::

donfilipo je izjavil:

Zdaj jaz sem to poenostavil:
Najbolji obveščevalec je torej tisti, ki dejansko nič ne ve, ampak stalno govori neumnosti8-)

O, ROTFL! Pa to je definicija Lulija. :))

luli je izjavil:

P.S. : Matthai, prosim da nehaš uporabljati te smeškote, kadar odgovarjaš meni!

Samo zate: :)):D;)8-)>:D
V točno tem vrstnem redu

Drugače pa si lahko prepričan, da nimam kakšnih gejevskih nagnjenj, čeprav - da ne bo pomote - nimam absolutno nič proti gejem in kot član Amnesty International podpiram vsa prizadevanja proti nestrpnosti do njim. Tako da s svojimi "namigovanji" lahko skušaš najti "partnerja" drugje... :))

Čeprav tebe v resnici sumim, da si malce drugače usmerjen. Poglejmo dejstva. Bil si učitelj računalništva, (kot vemo, računalništvo zanima zlasti fantke), čeprav računalništva niso obvladal najbolje. Potem si menda "izgubil" službo (le zakaj, če te je pa delo z otroci veselilo). Si precej desno usmerjen in izražaš nestrpnost do gejev (globinska psihoanaliza pravi, da so najhujši nasprotniki gejev v resnici sami prikriti geji), najini "crashi" pa izvirajo iz obdobja, ko si izvedel, da sem v okviru projekta Spletno oko aktivno preganjal slovenske pedofile. Poleg tega si nekoč živel blizu kraja, kjer je bila pred leti velika pedofilska afera.

Zdaj... nočem ničesar predpostavljati, zgolj navajam dejstva. Svoje mnenje pa bom zadržal zase. Ti se pa lahko izrečeš o njih ali pa tudi ne. :D
sudo poweroff

luli ::

So to zadnje informacije o nasprotniku režima?
Zgleda tudi vaše metode več niso to, kar so včasih bile.

P.S. : Malce preveč prepletaš otroke in homonagnjenja. Je to posledica okolja v katerem se trenutno giblješ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: luli ()

Matako ::

IMO bi vidva rabila lasten blog, kjer bi liksala drug drugega. Tale Matthai vs. luli spopad je enostavno prevelik za to temo. Saj že Mikija komaj sfolgamo, prihaja še Kralj...
/\/\.K.

luli ::

Matako je izjavil:

IMO bi vidva rabila lasten blog, kjer bi liksala drug drugega. Tale Matthai vs. luli spopad je enostavno prevelik za to temo. Saj že Mikija komaj sfolgamo, prihaja še Kralj...


Matthai je del Mikijeve zgodbe. Z namigi (kot je recimo ta, da se je s pregledovanjem pedofilskega materiala bojeval proti zlobnežem) Miki samo dobi namig, kako se vklaplja v zgodbo.

Zdaj pa še dejstva :
- KPK še ni uspela obtožiti Janše, kjub temu, da je Praprotnik vedel vse, naenkrat pa ne ve več nič.
- KPK je odstranila Janševo nasprotnico (Katarino Kresal).
- Kljub temu, da "vsi" vemo, da je banke zafural J.J. so pred kratkim vpletli Senico kot prodajalca.
- Začel si je urejati pristajališče za komarje (kot vsi njegovi gologlavi šefi)
- Vpleten je pri (proti)pedofilskih akcijah, kot gasilci pri požarih.

Upam, da Miki čimprej objavi njun pogovor.

poweroff ::

luli je izjavil:

So to zadnje informacije o nasprotniku režima?

LOL, Luli pa nasprotnik režima? :)) Ta je pa dobra. Skoraj za v podpis. Luli for tha prezident!

No, ti bom zaupal skrivnost. Ko ljudje objavljajo male oglase pogosto objavijo svojo telefonsko številko. Včasih pa se iz ene številke da dobiti ven čuda i svašta... 8-)

luli je izjavil:


Zdaj pa še dejstva :

Ulala, te je pa očitno prizadelo kar sem navedel zgoraj. Sicer so tvoje zgodbice lepe, ampak polovice stvari ali ne veš, ali pa veš narobe oziroma si izmisliš. Kar bo verjetno posledica vnetega listanja Reporterja in Demokracije.

Očitno te bolijo navedbe povezane s pedofilijo... le zakaj? No, jaz s tem nimam težav, pedofili zame niso izmečki, ki bi jih bilo potrebno pobiti, pač pa jih dojemam kot bolne in nevarne posameznike, ki jih je potrebno predvsem zdraviti, pa seveda tudi kaznovati po črki zakona. Pedofili imajo ravno tako človekove pravice kot vsi ostali, seveda pa so njihovi zločini zavrženi in jim je potrebno preprečiti nadaljnje delanje škode.

Sicer pa smo imeli vsi, ki smo delali na projektu Spletno oko dosti obsežna testiranja in redna preverjanja in vigilantov tam ni zaposlenih. So samo ljudje, ki opravljajo svoj posel učinkovito. Kar je pa za marsikoga v Sloveniji morda problem. Zlasti za tiste, ki se ob tej učinkovitosti čutijo osebno prizadeti.

S tem pa mislim, da sma zaključila. Če pa čutiš še kakšno izpovedno potrebo, pa le na plano. Ampak ne tukaj, raje na ustrezna mesta.
sudo poweroff

Fritz ::

Luli verjetno ne razume, da obstajajo državni uslužbenci, ki služijo Leviathanu in ne izključno trenutni Vladi (ali režimu) in da bi takšni morali biti prav vsi državni uslužbenci pod politično ravnjo (vse kar je pod kabinetom ministra). Spletno oko je v redu projekt, Supervizor pa nekaj neverjetno pozitivnega za tole s korupcijo in klientelizmom prežeto slovensko močvirje. Vsakomur, ki si želi bolje delujoče države in racionalno porabo proračunskega denarja, je popolnoma jasno, da je transparentnost eden od ključnih pogojev in da ta transparentnost nikakor ni po godu političnim elitam, ki že od osamosvojitve obvladujejo našo državo.

Torej, če bi malo logično razmišljal, bi Luli lahko doumel (mimo Praprotnikov in šefov komisij ter njihovih realnih ali namišljenih povezav), da strokovnjaki, ki lahko razgalijo del umazanega delovanja elit, le tem niso nikakor po godu. Če pa za takšne trditve obstajajo trdni dokazi, potem pa gre te tudi navesti...
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

poweroff ::

Fritz je izjavil:

Luli verjetno ne razume, da obstajajo državni uslužbenci, ki služijo Leviathanu in ne izključno trenutni Vladi (ali režimu) in da bi takšni morali biti prav vsi državni uslužbenci pod politično ravnjo (vse kar je pod kabinetom ministra).

Leviathanu?

Ne, obstajajo tudi ljudje, ki so se odločili, da bodo v državni upravi skušali izpeljati par projektov. Potem pa dalje. Meni osebno je motiv izključno izpeljava čim več projektov, ki sem si jih zastavil (število je seveda omejeno), služenje Državi pa mi ni cilj.

Sicer pa državna služba ni nekaj, kar bi si kreativen človek želel.
sudo poweroff

Fritz ::

Verjetno pa tvoja lojalnost stoji pri delodajalcu, ki plačuje tako tebe kot projekte in to je v tem primeru država/Leviathan in ne trenutna ekzekutiva. In če zadeve potegnemo še naprej, je lojalnost državi kot predstavniku skupnosti oz. vseh državljanov, lojalnost tej skupnosti.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Cervantes ::

Menda bo Praprotnik vodil tehnično vlado.

(po Financah)

poweroff ::

Lojalnost je zanimiva beseda.

Pri zaposlitvi veljajo določena pravila. Za delo dobiš plačilo. Delo je potrebno opravljati vestno, strokovno, zakonito, itd. Teh pravil se seveda držim. Hkrati od svojega delodajalca pričakujem, da se drži dogovorov, da mi zaupa (me ne nadzoruje pretirano), da mi nudi možnosti za osebnostni in strokovni razvoj, itd.

Tega slovenska država žal ne nudi. Dogovorov se ne drži (nižanje plač,...), kot javnemu uslužbencu mi ne zaupa, pač pa mi nalaga kup birokratskih obveznosti. Možnosti za kakršenkoli razvoj praktično ni. No, pri mojem trenutnem delodajalcu slednjemu sicer ni tako, vendar je to zasluga izključno trenutnega vodstva. Poleg tega si pod stalnim vplivom politike in politikantov.

Zato bo seveda takoj, ko bom ocenil, da sem izpeljal tiste projekte, ki jih je pač v dani situaciji mogoče, odšel drugam. Drugih, zame osebno finančno boljših opcij, imam dovolj. Ker se mi preprosto ni potrebno jeb** s temi zadevami. V tem smislu pač nisem lojalen svojemu delodajalcu.

Sicer pa smo off-topic. Govora je o Mikiju in njegovi knjigi. Torej... knjiga bo ali ne bo? ;)

Cervantes je izjavil:

Menda bo Praprotnik vodil tehnično vlado.

(po Financah)

URL PLS. Ker ta šala pa dobra! Takoj, ko se vrnem v službo, bo dal za pijačo... :))
sudo poweroff

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poweroff ()

donfilipo ::

Torej... knjiga bo ali ne bo?


:'(

Kje so tisti časi, ko boalinebo sploh ni bila validna kretnica.
Spraševali smo se samo, zakaj je še ni.

Zdaj se že sprašuejmo, ali bi jo nemara lahko sami napisali, ker sodeluje tako na skrivaj, z gledanjem bloga, po moje kar nekaj kalibrov tipa praznik in tudi andfrej8-)

Wikileaks imajo baje nekaj dokumentacije že varno shranjene...omenjene so neke varnostne norme, to naj pokomentira Matthai, jaz pravim če se jajo zjeza ode mašinerija:))

Tako da po kosih, če ne drugače, v domišljiji knjiga obstaja.

E tako nekako, je bilo po moje pred davnimi leti z Biblijo8-).
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Matako ::

poweroff je izjavil:


URL PLS. Ker ta šala pa dobra! Takoj, ko se vrnem v službo, bo dal za pijačo... :))


Na koncu bomo imeli Matthaia za predsednika vlade. Matthai, spomni se, da sem tvoj prijatelj!!!
/\/\.K.

saksida 76 ::

Matako je izjavil:

No kakorkoli, poznanstvo je očitno še izpred tistega soireeja - logično, kako bi sicer bil povabljen. Kot dodatni bonus je seveda zvezda dogodka spet nek kavč ;).

Mi je pa impresivna novica, da se je vse skupaj začelo z Rezino idejo! Blog, Knjiga, ST 91-94 in mikstonologija... punca si zasluži odlikovanje ali nagrado.

kdo mi da zdej nagrado? :-P mate ful vprašanj,vidim...;-) tereza

poweroff ::

Na koncu bomo imeli Matthaia za predsednika vlade.

Pa ne slovenske, brez skrbi. :))
sudo poweroff

luli ::

Na koncu bomo imeli Matthaia za predsednika vlade. Matthai, spomni se, da sem tvoj prijatelj!!!


Ko in če se bodo pri nas razmere uredilo, bo čisto vseeno, kdo bo predsednik vlade! Čeprav nam je smešno, kako se amerikanosi ukvarjajo s tem, ali je oralni sex ali ne, smo sami s temami švercanja/dačnih utaj itd. daleč za njimi.

Matthai ne bi bil slab predsednik vlade. Skrb vzbujajo le aparatčiki okrog njega. Če boste dobro pogledali v svojih citatih pogosto opusti stavek, ki se nanaša na Praprotnika. Ta pa ni nič drugega kot navaden čvekač. Sedaj, ko je dobil stolico pa je vse potihnilo. Še se kdo spomni, zakaj je to blebetalo dobilo mesto v KPK?

Kljub temu, da se Matthai nosi zelo visoko in da je vsakdo, ki si drzne reči kaj čez KPK za njega že takoj utajevalec davkov, pedofil,... pa bi bilo na tem mesto dobro spomniti na porazno učinkovitost te organizacije.

ColdCat ::

Reza pozdravljena!

Naslednji post na svojem blogu nameni Mikiju.

BTW Reza, a ti tudi poznaš Kralja Borisa? Pa Breščanskega? 8-)

Matako ::

Pozdravljena! Evo, nekoč Miki, danes Reza - direktno tukaj v legendarni 91-94 temi. Odlično! Zdaj bomo šele navzkrižno preverjali stvari. Še Kralja spravimo sem in smo popolni.

Hej Reza, slišim, da dobro poznaš Mikija... ;)
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Reza bi gotovo morala poznati vsaj Breščanskog.

Reza je izgleda letnik 76. No podobno starost se da razbrati tudi iz Mulcev. Mulci so iz leta 2010.
A tko dans zgledajo šestnajstletniki? Svašta.Ko mu še preveriš dokument, dojameš da si res 19 let starejša koka ...


Po drugi strani pa Miki v VERITATIS ORATIO SIMPLEX EST (Part 37) lepo pove
...Mulci so šponali rock, stari pa vsi okoli petnajst let. Jaz sem bil takrat star dvajset let.


Zanimivo obakrat je uporabljena beseda Mulci.

No, kakorkoli. Miki zapiše tudi tole
Spomnim se, da so igrali v diskoteki Platožer nekje pri Sostrem. Špil je bil za sendviče in zastonj pijačo. Gorana so deklice v garderobi okupirale, lastnik mi je sikal, kdaj bodo začeli...., mulca pa od nikoder. Pol ure zavlačevanja in izgovorov. Potem pa skuštrani dolgolasi Goran končno uleti na oder. Zadrega in smeh! Mulo je imel krvave kavbojke. Ena od oboževalk je očitno imela "rdečo".


Reza, si bila na koncertu Dursy Bursy? :))

leiito ::

luli je izjavil:



Kljub temu, da se Matthai nosi zelo visoko in da je vsakdo, ki si drzne reči kaj čez KPK za njega že takoj utajevalec davkov, pedofil,... pa bi bilo na tem mesto dobro spomniti na porazno učinkovitost te organizacije.


To je sicer res, ampak tudi 5 Nobelovcev ne nauči krav delati piruete.
Od mehkih metod boja proti korupciji, je daleč najbolj učinkovito vladanje z zgledom, vsaj tako OZN&co.
Od trših pa za org krim in bele ovratnike samo RICO, zlati standard kar se tega tiče, tudi zastaralni roki ne pomagajo, Ampak pravi Dobovšek, da so predlagali, apelirali, zahtevali etc, ampak ni tzv. politične volje.

poweroff ::

luli je izjavil:

Matthai ne bi bil slab predsednik vlade.

Jaz mislim, da nimam niti najmanjših sposobnosti za predsednika vlade. Predvsem je pa bistveno vprašanje, zakaj hudiča bi človek sploh hotel iti v politiko? Saj valjda nisem fu**en.

luli je izjavil:

Kljub temu, da se Matthai nosi zelo visoko in da je vsakdo, ki si drzne reči kaj čez KPK za njega že takoj utajevalec davkov, pedofil,... pa bi bilo na tem mesto dobro spomniti na porazno učinkovitost te organizacije.

Če je kritika utemeljena jo seveda sprejemam. Ampak večina kritik je bila na temo, da je treba Supervizor ukiniti. Tega pa res ne razumem, razen, če hoče kdo kaj skriti. Ne razumem pa kaj misliš s pedofili?

Seveda ima o učinkovitosti vsake organizacije vsakdo svoje mnenje, smiselna pa je primerjava med prej in potem ter primerjava z drugimi organizacijami. Jasno seveda je, da idealnega sistema ni, po drugi strani pa je tudi jasno, da bodo nekateri, ki so pač iz inata "proti" vedno našli še za tako lase privlečen poskus racionalne utemeljitve svojega stališča.

Da smo si pa na jasnem - naša država je v celoti neučinkovita, negospodarna, itd. To je moje trdno prepričanje. Pa tudi v zasebnem sektorju ni dosti bolje - z nekaj svetlimi izjemami manjših podjetij usmerjenih na tuje. To je pač dežela, kjer živimo.

Back on-topic.

Reza, kaj je s knjigo???
sudo poweroff

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poweroff ()

čarli ::

poweroff ::

Zaključek je tudi zgovoren:
I NEED support ! urg!
sudo poweroff

Cervantes ::

Jaz sem mu moj support že nakazal, kakšne dve leti nazaj.

tereza ::

Matako je izjavil:

Pozdravljena! Evo, nekoč Miki, danes Reza - direktno tukaj v legendarni 91-94 temi. Odlično! Zdaj bomo šele navzkrižno preverjali stvari. Še Kralja spravimo sem in smo popolni.

Hej Reza, slišim, da dobro poznaš Mikija... ;)

aloha people..:-) mašta vam dogaja sto na uro...aja,sem TEreza... ;-) drugač pa who the fuck is boris kralj? brečanskega poznam na videz,čist zadost...z "miki-jem" se ne vidim nič že dolg,ker tud ne vem zakaj bi se...če je pač bral moj blog,pa mu je bil všeč moj stil,mu pa res ne zamerim...ni edini..:-) v življenju nisva žurala skupaj...dursy bursy-wtf je pa spet to za en bend?? če sva dvakrat uporabla besedo mulci,pa res ne rabte v temu kakšnih zgodbic iskat..jih ni (mam pa svojih ful dobrih)... ;-)
aja,blogov ne posvečam (sam meni,seveda)...drugač pa ne berem ničesar v zvezi s politiko,itd...dolgčas...:-) kdaj bo knjiga? moja upam,da kmal..dost ljudi čaka..."mikijeva"? kdo bi vedel..sej pravim,da ne berem... ;-)

sam jaz jo moram še napisat..sem bolj lenuharske sorte...
http://terezavuk.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tereza ()

ColdCat ::

tereza je izjavil:

življenju nisva žurala skupaj...

Ja Miki pravi da enkrat ste bili skupaj pri tebi8-) LINK
Aja, samo to ni žuranje, to je bil družabni večer;)

dursy bursy... to je prvi band Breščanskega. Miki jim je bil manager. To je po Mikijevo. Kralj Boris? Njemu pa je bil Miki podtaknjen kot manager. To pa je po Borisu.8-)

EDIT: TErezika je že zakrila letnico:))
Zdaj z gotovostjo lahko trdimo koliko let ima8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()
««
106 / 256
»»