» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
107 / 256
»»

Matako ::

Mačk, mogoče Reza pod žur razume zabavo - po opisu na njenem blogu pa tisti soiree ni bil ne vem kako zabaven.

Ja drugače Reza, upamo, da nam boš malo razkrila kakšen človek je Miki in posledično.. zakaj tako dolgo izdaja knjige, ki so že napisane?
/\/\.K.

ColdCat ::

TErezika mora dosti dobro poznati Mulce, tudi Mikija, saj pravi
Že tko bi lahko o vsakem posebej posnel film,..

Ne napisal knjigo, ampak posnel film8-)

TErezika tudi oba starejša mulca - Mikija in glasbenika zna postaviti na realna tla:
Unadva debata o nekih teorijah zarote(ja, to bo,sprijazni se,nisi več kar si bil)

Matako ::

ja, ja... kako je že rekla "sam tud on je šel v kurac." Ampak takrat je imel Miki krizo, zdaj se mi zdi, da se je v nejm spret prebudil borbeni duh. Pripravljen na končni spopad z Jajom, ko v kakem finalu poceni hong-kong kungfuiade.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

tereza ::

ColdCat je izjavil:

TErezika mora dosti dobro poznati Mulce, tudi Mikija, saj pravi
Že tko bi lahko o vsakem posebej posnel film,..

Ne napisal knjigo, ampak posnel film8-)



TErezika tudi oba starejša mulca - Mikija in glasbenika zna postaviti na realna tla:
Unadva debata o nekih teorijah zarote(ja, to bo,sprijazni se,nisi več kar si bil)

jutro..:-) lepo da tko lepo berete moj blog... :-) ja,tist družabni večer je bil že dolg nazaj(jaz,miki,pa saša bole)..nič posebnega..pirčki pa jole..in takrat še ni bilo mikijevga bloga...drugač sem pa 29.november 1976 rojena...:-P
jaz ne vem zakaj mikija sami ne vprašate o knjigi? jaz se v to ne mislim vtikovat,sem čist drugačen človek...rajš mi nekaj povejte-koliko verjamete?


dejstvo je to, da je začel pisat zarad mojga bloga...drugih povezav ni...jaz pišem v svojmu stilu in striktno o sebi..letos sem dva bloga skup napopala,šla na prozni mnogoboj,zmagala v lj,pol še celo slo..dobila 800 evrov in objavo v Literaturi..;-)

aja,če povem, da je moja sestrična alja brglez, boste spet našli kakšno povezavo?...;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tereza ()

tereza ::

Matako je izjavil:

Mačk, mogoče Reza pod žur razume zabavo - po opisu na njenem blogu pa tisti soiree ni bil ne vem kako zabaven.

Ja drugače Reza, upamo, da nam boš malo razkrila kakšen človek je Miki in posledično.. zakaj tako dolgo izdaja knjige, ki so že napisane?


kakšen človek je? drži se zase,vedno se je.

ColdCat ::

tereza je izjavil:


kakšen človek je? drži se zase,vedno se je.

Verjamem! Tudi novinar, ki ga je Miki povabil k sebi, da je prekinil dvome o avtorstvu je napisal:
..je tih, redko pogleda v oči.

LINK

tereza ::

ColdCat je izjavil:

tereza je izjavil:


kakšen človek je? drži se zase,vedno se je.

Verjamem! Tudi novinar, ki ga je Miki povabil k sebi, da je prekinil dvome o avtorstvu je napisal:
..je tih, redko pogleda v oči.

LINK

men je kdaj deloval kot en robot-vojak... ne bi ga znala nikamor uvrstit...zakaj dvomi, da piše sam? itak da piše sam....

Okapi ::

miki,pa saša bole
Hehe, od kje je pa Bole not padel;) Njega poznam še iz gimnazijskih časov, v mojih rockersko-fotografskih časih sva celo nekaj sodelovala, zdaj pa že dolgo nisem nič o njem slišal.

Evo, dve na hitro prefotografirani legendarni fotki iz zaprašenega arhiva, narejeni tam nekje okoli leta '83-84, če se ne motim (kako se je tisti rockabilly band imenoval, se pa ta hip ne morem spomnit;) ).





O.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

donfilipo ::

Dobra slika.

Vsi ko Leningrad cowboys, samo basist na sedmega rollinga:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

ColdCat ::

TUKAJ je Sašev youtube kanal. V devetdesetih je delal prispevke za Studio City, bil gost v oddaji, kot Miki. Pod tistimi prispevki, ki jih je delal za RTV ima napisanega kamermana Žigo Trnkoczyja.
Zanimivo, TUKAJ Miki omeni Trnkoczyja.

Nujno bi bilo potrebno dobiti oddajo Studia City, kjer gostuje Miki - marec/april 1994.8-)

tereza ::

Okapi je izjavil:

miki,pa saša bole
Hehe, od kje je pa Bole not padel;) Njega poznam še iz gimnazijskih časov, v mojih rockersko-fotografskih časih sva celo nekaj sodelovala, zdaj pa že dolgo nisem nič o njem slišal.

Evo, dve na hitro prefotografirani legendarni fotki iz zaprašenega arhiva, narejeni tam nekje okoli leta '83-84, če se ne motim (kako se je tisti rockabilly band imenoval, se pa ta hip ne morem spomnit;) ).





O.

bole je moj dober frend..:-)

tereza ::

ColdCat je izjavil:

TUKAJ je Sašev youtube kanal. V devetdesetih je delal prispevke za Studio City, bil gost v oddaji, kot Miki. Pod tistimi prispevki, ki jih je delal za RTV ima napisanega kamermana Žigo Trnkoczyja.
Zanimivo, TUKAJ Miki omeni Trnkoczyja.

Nujno bi bilo potrebno dobiti oddajo Studia City, kjer gostuje Miki - marec/april 1994.8-)

ta studio city bi tud jaz gledala.. :-) drugač mi je pa zanimivo kakšno fascinacijo furate nad mikijem.. ...aja, a bere miki ta forum? miki in bole se sicer pred našim družabnim večerom nista poznala...

Matako ::

Miki je na tem forumu, v tej temi sodeloval, Reza. In bilo so lepi časi in bili so manj lepi časi. Ja, ja tudi udarili smo se! Življenje ni bajka, ampak saj to veš.

Drugače verjamem, da se ti vse skupaj zdi čudno - za ozadnje in razlog fascinacije bi si morala prebrati prav vse (100+ strani), se seznaniti s celotno folkloro in žargonom, kar je malo preveč (mogoče v dolgih zimskih dneh, zdaj raje uživaj poletje). Lahko samo rečemo, da z Mikijem obstajamo v nekakšni simbiozi, kot nekakšna tiha sila za njegovimi blogi. Saj kar se projekta Knjiga tiče, smo zraven od začetka.

In bomo do konca!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

poweroff ::

V bistvu je to neka napol interna zajebancija, hkrati pa tudi neke vrste socialni eksperiment. ;)
sudo poweroff

čarli ::

Matako je izjavil:

Miki je na tem forumu, v tej temi sodeloval, Reza. In bilo so lepi časi in bili so manj lepi časi. Ja, ja tudi udarili smo se! Življenje ni bajka, ampak saj to veš.

Drugače verjamem, da se ti vse skupaj zdi čudno - za ozadnje in razlog fascinacije bi si morala prebrati prav vse (100+ strani), se seznaniti s celotno folkloro in žargonom, kar je malo preveč (mogoče v dolgih zimskih dneh, zdaj raje uživaj poletje). Lahko samo rečemo, da z Mikijem obstajamo v nekakšni simbiozi, kot nekakšna tiha sila za njegovimi blogi. Saj kar se projekta Knjiga tiče, smo zraven od začetka.

In bomo do konca!


Ja upam, da bomo kdaj ugledali konec te sage o knjigi. Seveda s srečnim koncem:)

Matako ::

poweroff je izjavil:

V bistvu je to neka napol interna zajebancija, hkrati pa tudi neke vrste socialni eksperiment. ;)


Hja Matthai, Miki je tebe vzel kar resno. Zdaj veljaš v njegovih očeh za nekakšnega izdajalca, ki ga je prodal Jaju. Osebno menim, da ni fer do tebe, moraš pa vseeno priznati, da gre za osebno vpletenost...

PS. Luli, pššt! Fuj to!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Cervantes ::

Kot bi rekel N. Zaplotnik (RIP): ni važen cilj, važna je pot.

poweroff ::

Eh, Miki lahko vzame mene resno ali neresno. Osebno se ne poznava zato ne razumem zakaj bi se sekiral zaradi nekega neznanca, ki pač malo naklada in si izmišljuje izgovore glede knjige?

Ampak če gremo nazaj k stvari. Takole se to dela:
http://www.delo.si/novice/svet/pentagon...

Tiskovni predstavnik Pentagona George Little je povedal, da je knjiga z naslovom No Easy Day za Pentagon popolno presenečenje. Njene vsebine ni preveril in odobril nihče v ameriški vojski, skrbi pa jih predvsem razkritje zaupnih podatkov. Da o knjigi ne vedo ničesar, so zatrdili tudi v Beli hiši in Cii.


Takole... brez najave, napisana, natiskana in na policah. No, sicer moramo priznati, da je z Mikijevo knjigo podobno: sicer je bila najavljena, pa menda tudi natiskana in celo napisana, predvsem pa že vplačana - pa o njeni vsebini ne v Pentagonu, ne v Cii, ne v Sloveniji ne ve nihče nič! :)) Da bo pa konspiracija popolna, pa verjetno tudi Miki ne. :)):D:))
sudo poweroff

Matako ::

Hehe Matthai. Ta knjiga ameriškega specialca tudi še ni izšla. Definitivni rok je 11.9.

Mikijev je konec meseca. Kdaj Reza načrtuje pa še ne vem.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

tereza ::

fuck,zdej sem čist zapušena mal več napisala..pa ni poslal..:-)) bom še enkrat mal kasnej...kaj zdej,priča kej miki kle gor al ne?

amigo_no1 ::

Nakladajo, popolno presenečenje bi bilo, če bi zanjo izvedeli 1 dan prej in ne 14.

poweroff ::

Matako je izjavil:

Mikijev je konec meseca.

Katerega? ;)
sudo poweroff

ColdCat ::

Reza, TUKAJ so vsi prispevki od Mikija. Nickname "nnn" naj te ne zmede, Miki ga je izbral šele potem ko je zagustilo. Sprva je bil "mikstone".

Sicer pa Reza, če ti doma kaj šumi (ne od ganje) pazi, lahko, da je Miki pustil pri tebi takrat kakšno bubico.
TUKAJ je Miki sam povedal, kako je ozvočil hišo za BAR in da se zdaj s tem sicer ne bavi več, samo nikoli ne veš8-)

tereza ::

Matako je izjavil:

Hehe Matthai. Ta knjiga ameriškega specialca tudi še ni izšla. Definitivni rok je 11.9.

Mikijev je konec meseca. Kdaj Reza načrtuje pa še ne vem.

hja,men se ne da...jaz pijem pa pušim,pa če se mi bo dal bom že...a niste rekli da je zmeden blog? cccc

donfilipo ::

Tiskovni predstavnik Pentagona George Little je povedal, da je knjiga z naslovom No Easy Day za Pentagon popolno presenečenje.


Ma vejo oni dobro samo glume gljivu:))

Dva advokata in vsi trije člani cije so knjigo pregledali.

Kdo je pa Mikijevo, pa ne ve živ bog.
Kaj pa če jo je samo hrvaška sedmica? Ha? In jo odobrila. Ali pa jajo in je na zahtevo darkerja moral najeti zdaj še dodatni skrivnostni puf v Lichtensteinu in Avstriji, ter avtraliji?
A mislite da bodo to na ambasadi povedali?
Na bodo.
To lahko zvemo samo tu!
>:D
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

tereza ::

kdo je miki? je pameten? jeste. načitan? jeste. je res kar piše? ne vem...kdaj bo knjiga ne vem... jaz ga v 90ih nisem poznala..ene 7,8 let ga poznam...men je bil cool..čudak (jaz tud)..dal se je pogovarjat,pa še dobre zgodbe ma...pol gre pač vsak svojo smer..jaz en dan preberem čefurje raus(vojnović je vsega kriv),začnem pisat blog,me nekje začne brat on,se navduši,mu rečem, naj odpre svojega na wordpressbu..the rest is history..;-) pol kr naenkrat po časopisih zagledam njegov ime in blog...se spet vidva in skregava zarad nekih tretjih stvari...zanč sva šla na drink po kakšnem letu in pol...pogovor ni tekel tok v smeri bloga..mi je sicer rekel, da mi je naredil reklamo (sem mela pol une dni klikov k dreka),jaz sem mu pa rekla, da če že ma kej za povedat,ne rabi to v takmu stilu(koga kurac briga če je od munca žena grda? sej ni sama kriva..in podobne fore)..model se je sam nasmehil,pa rekel, da svaka mi čast k mu direkt povem...:-)in spet vsak svojo pot..taki smo mi...se strinjam s pisanjem? ne,jaz bi to drugač..je res? ne vem...vem pada ne bom pisala o naših zgodbah..;-) zgoraj nekje je bil komentar:"s kakšnimi ljudmi se on to druži??" on se ne druži z nobenim...;-)

ostalega ne mislim razlagat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tereza ()

donfilipo ::

Čefurje raus sem jest tud bral.

Šok.

On sploh ni čefur. On je priljubljen (na ministrstvu za kulturo) slovenski intelektualec.

Potem sem videl, da sem jaz čefur. Odtad patim8-)
Ti reza imaš pa za slovenijo precej svež stil in sleng.

Kaj so rekli mojstri?
Da izrazaš moderen neodgovoren stil življenja?

(to pomeni da so potem enega skadili:)
:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Okapi ::

Ti reza imaš pa za slovenijo precej svež stil in sleng.
Pismenih in načitanih ljudi je kar precej. Za enega takega je Prešern napisal "Dihur, ki noč in dan žre knjige, od sebe pa ne da najmanjše fige.":D

O.

donfilipo ::

Pa manja tud ni čefur. (on je bil prej)

Tazadnga, k mu je to reku, so vrtnar in še dva tepli potem še 8 let8-)

In še celo če pride v notranje gorje, kje imajo na zidu ta velik banjo, kalašnikov in plastično glavo unega pujsa iz filma Deliverance....

zašpila eno po jodl alpenkrein in je car8-)

Okapi je izjavil:

Ti reza imaš pa za slovenijo precej svež stil in sleng.
Pismenih in načitanih ljudi je kar precej. Za enega takega je Prešern napisal "Dihur, ki noč in dan žre knjige, od sebe pa ne da najmanjše fige.":D
O.


Ja vem za veslača:)).

Ni niti rečeno, da bi Čop znal dobro pisati. Včasih je treba poleg truda kar precej talenta in celo sreče.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

tereza ::

donfilipo je izjavil:

Čefurje raus sem jest tud bral.

Šok.

On sploh ni čefur. On je priljubljen (na ministrstvu za kulturo) slovenski intelektualec.

Potem sem videl, da sem jaz čefur. Odtad patim8-)
Ti reza imaš pa za slovenijo precej svež stil in sleng.

Kaj so rekli mojstri?
Da izrazaš moderen neodgovoren stil življenja?

(to pomeni da so potem enega skadili:)
:))

ja, mene kr ne znajo nikamor uvrstit..je mal žensk k piše tko..;-) po proznem so iz beletrine uletel do mene z nekimi vizitkami,pa kao hočjo knjigo..jaz sem pa tak hippy life stayle na hard,pa je težko kej pričakovat..sam bom letošnje morje v eno knjigco strnila..:-) kao me primerjajo z bukowskim ..pa ga nisem nikol brala(shame on me)..včer v knjižnici vzela Pošto,Zapiske,pa Južno od juga..ja,sej so tud men jebal v komentarjih mater..se ne strinjajo že ženska tko odkrito govori o fuku,drinku,drogi..svašta...mene bojo čez leta dojel..

Okapi je izjavil:

Ti reza imaš pa za slovenijo precej svež stil in sleng.
Pismenih in načitanih ljudi je kar precej. Za enega takega je Prešern napisal "Dihur, ki noč in dan žre knjige, od sebe pa ne da najmanjše fige.":D

O.

ej,povedala sem najlepše možno..v druge stvari se ne bom spuščala..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tereza ()

ColdCat ::

Miki v bistvu tudi ne pove kaj o Rezi, česar Reza sama ne pove: KISLE KUMARICE, smešen post drugače.
...punca nima za najemnino,ima pa za ganjo in pivo vsak dan,samo sponzorji so jo malo odžagali,jebi ga,se dogaja,Tereza,ne sekiraj se,če za koga,se zate ne bojim,bo že,samo da ne boš v kakšnem pocukranem cajtngu začela fehtati...

tereza ::

ColdCat je izjavil:

Miki v bistvu tudi ne pove kaj o Rezi, česar Reza sama ne pove: KISLE KUMARICE, smešen post drugače.
...punca nima za najemnino,ima pa za ganjo in pivo vsak dan,samo sponzorji so jo malo odžagali,jebi ga,se dogaja,Tereza,ne sekiraj se,če za koga,se zate ne bojim,bo že,samo da ne boš v kakšnem pocukranem cajtngu začela fehtati...

ja,kaj nej rečem..:-) imel je žuto minuto...;-) mene noben ni odžagal,živim veselo na račun ta starih, s pisanjem je šlo pa sam na gor..nikamor nisem nikoli nič poslala,kakšni cajtngi...samo na proznega sem šla v tem lifeu...pa za ganjo pa pivo je tud še vsak dan..;-)

poweroff ::

Mimogrede, kaj ti je motiv za pisanje knjige? Zaslužek, čast in slava ali kaj tretjega?
sudo poweroff

tereza ::

poweroff je izjavil:

Mimogrede, kaj ti je motiv za pisanje knjige? Zaslužek, čast in slava ali kaj tretjega?

a men ? sploh ni blo nikol motiva...folk sam sika,kdaj bo knjiga..men pa sede sam kratke zgodbice pisat...očitno res pišem dobr in drugač,pa zakaj pol ne bi tega s folkom delila..zdej bom kičasta,sam majke mi, da mi najbolj sede, ko mi folk reče,da se je ful nasmejal..:-) keša pri nas ni od tega,razen če si res neki posebnega( jaz po mojem sem,sam smo spet tam,da se mi ne da knjige pisat)...mene pisat pač veseli..zakaj misliš da mam blog že tri leta zastonj? slava? če me bojo kdaj v šolah bral,bom vesela..;-)

ColdCat ::

Rezika iz enega glasbenega foruma, ko je napovedala knjigo. Sestrični nič ne zavida, tudi Šolmajerja ne.8-)

Okapi ::

Tempo ima pa prav mikijevski - pred tremi leti se je začela menit z založnikom. In to ne kar katerimkoli, ampak z enim zelo znanim.:) Da ni bil tisti, ki je moral retiskati Patriotske igre?8-)

O.

tereza ::

Okapi je izjavil:

Tempo ima pa prav mikijevski - pred tremi leti se je začela menit z založnikom. In to ne kar katerimkoli, ampak z enim zelo znanim.:) Da ni bil tisti, ki je moral retiskati Patriotske igre?8-)

O.

nč se nisem menla..jaz osebno nikoli in nikdar nič...(to so šele zgodbe!)..kot rečeno,nikoli nikdar nikamor nič poslala,ne založbi,ne nič...sam prozni,pa moj blog...pisala za rockline,pa hodila na koncerte zastonj)-to stran ma moj bivši..aja,pa za kralje sem šla dvakrat na koncert pa napisala (pa oddelala družbeno koristna dela)...:-))))tempo je pa čist moj,koga briga to..nikol napisala knjige,nikol pobirala naročil..ništa...ko bo,bo..;-)

ColdCat je izjavil:

Rezika iz enega glasbenega foruma, ko je napovedala knjigo. Sestrični nič ne zavida, tudi Šolmajerja ne.8-)

sestrična je pa čist druga pesem kot jaz...;-)

pa nehte že s to reziko...:-)

mam sicer ful strani izpred treh let,sam tist je še zame zdej odfuk prevelik..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tereza ()

donfilipo ::

Ma jaz enega umetnika, ki je celo med najboljšimi v Sloveniji, poznam od malena in moram rečt, ...da je kar garač v jedru. Priden ko mravljica:)

In da njegovi izdelki na koncu, so ono top of the shop, ...ampak vseeno za pravi preboj svetovno, je danes pa res potreben čudež.

Kakšen Okapi bi vedel (jaz sem gledal samo me tera na obešanje:), koliko smo proporcionalno po pisatlejih nad američani, ...recimo. Pro capita pesnikov in pisateljev.

Je to na eni strani edini način, da jezik ostane in postane vsaj relativno enakovreden velikim, ...po drugi strani pa, ...kaj vem.

Da ne bluzim...na koncu je tista kurčeva cifra, po kateri 70% kitajcev dela...in to hard core, pesnikov imajo manj kot mi, pisateljev pa kvečjemu če dodamo nedavno postreljene in zaprte, v totalu enako8-). Kako je to proporcialno pa raje ne glejte:)

In časi so ono...najprej neolib, potem pa ko to jasno da ne gre, bodo pa fašistični. Ne bi rad jemal poguma, ampak Tereza se mi ne zdi, da bi lahko pisala za sistem? Tudi če bi dobro nagrajevali? Recimo počitnice v Crikvenico 14 dni za 86€?

:D
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

tereza ::

donfilipo je izjavil:

Ma jaz enega umetnika, ki je celo med najboljšimi v Sloveniji, poznam od malena in moram rečt, ...da je kar garač v jedru. Priden ko mravljica:)

In da njegovi izdelki na koncu, so ono top of the shop, ...ampak vseeno za pravi preboj svetovno, je danes pa res potreben čudež.

Kakšen Okapi bi vedel (jaz sem gledal samo me tera na obešanje:), koliko smo proporcionalno po pisatlejih nad američani, ...recimo. Pro capita pesnikov in pisateljev.

Je to na eni strani edini način, da jezik ostane in postane vsaj relativno enakovreden velikim, ...po drugi strani pa, ...kaj vem.

Da ne bluzim...na koncu je tista kurčeva cifra, po kateri 70% kitajcev dela...in to hard core, pesnikov imajo manj kot mi, pisateljev pa kvečjemu če dodamo nedavno postreljene in zaprte, v totalu enako8-). Kako je to proporcialno pa raje ne glejte:)

In časi so ono...najprej neolib, potem pa ko to jasno da ne gre, bodo pa fašistični. Ne bi rad jemal poguma, ampak Tereza se mi ne zdi, da bi lahko pisala za sistem? Tudi če bi dobro nagrajevali? Recimo počitnice v Crikvenico 14 dni za 86€?

:D

a še plačam,da jim? bom ja...rajš kraljem eno napišem...:-)sem maš dost natečajev-prozni je bil 800 evrov,lepa..pol en za 1500 evrov...sam jaz se moram knjigci posvetit..to morje fuknem v eno mejhno knjigico,fuknem keš tiskarni,pa lepo prodajam..pa na fb reklama:kupte! jejte,jejte,bom še nametala..pa čao...:-) beletrina pa ne vem..ne morjo valda bloga izdat...

ColdCat ::

tereza je izjavil:

pisala za rockline,pa hodila na koncerte zastonj)-to stran ma moj bivši..

Kateri? Poba ali shoganai? 8-)

tereza ::

ColdCat je izjavil:

tereza je izjavil:

pisala za rockline,pa hodila na koncerte zastonj)-to stran ma moj bivši..

Kateri? Poba ali shoganai? 8-)

no comment...pizda,ste pa vohuni sto na uro...

donfilipo ::

a še plačam,da jim? bom ja...rajš kraljem eno napišem...:-)sem maš dost natečajev-prozni je bil 800 evrov,lepa..pol en za 1500 evrov...sam jaz se moram knjigci posvetit..to morje fuknem v eno mejhno knjigico,fuknem keš tiskarni,pa lepo prodajam..pa na fb reklama:kupte! jejte,jejte,bom še nametala..pa čao...:-) beletrina pa ne vem..ne morjo valda bloga izdat...


No vidiš. To je prava pot.

Mikstone ima druge probleme.
Napisal je (baje) knjigo, ki je dokumentirana akcija strahovladarja Jajota, nad nekim generalom bivše JNA in potemtakem uporniku proti teritorialcem (v jedru je predal JNA kar nekaj orožja TO, ki bi ga eventuelno lahko uporabili za borbo proti mrzkemu okupato-orju.

Zdaj člani te teme se sprašujejo v glavnem 'dali je to moguče'.
Potem gre naprej.
Eni vedo da je to lahko napisat, težje preverit (in dvomijo v priložene prisluhe)
Eni dvomijo, da je sploh kdaj bi namen kaj napisat in pokazat javnosti...
Mikstone pa pravi, da je zadeva napisana, že praktično preganjana, tiskar pretepen in na nogah vsa jajotova novejša in starejša paramilicija. Skupaj z nekaterimi novinarji.

In zdaj smo v večnih dvomih:))
Kao.
Malo pa tudi zares.

Tak rukar je namreč prapunkerski anarhistični orgazem in kolikor sem gledal in razglabljal, dejansko bi knjiga (tako kot blogi), če bi izšla, neletela na hude rukarje in odzive. Seveda, če bi bil priložen nelegalno posnet materjal.

Evo kratka obnova kaj se ga tu med drugim gremo8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

tereza ::

donfilipo je izjavil:

a še plačam,da jim? bom ja...rajš kraljem eno napišem...:-)sem maš dost natečajev-prozni je bil 800 evrov,lepa..pol en za 1500 evrov...sam jaz se moram knjigci posvetit..to morje fuknem v eno mejhno knjigico,fuknem keš tiskarni,pa lepo prodajam..pa na fb reklama:kupte! jejte,jejte,bom še nametala..pa čao...:-) beletrina pa ne vem..ne morjo valda bloga izdat...


No vidiš. To je prava pot.

Mikstone ima druge probleme.
Napisal je (baje) knjigo, ki je dokumentirana akcija strahovladarja Jajota, nad nekim generalom bivše JNA in potemtakem uporniku proti teritorialcem (v jedru je predal JNA kar nekaj orožja TO, ki bi ga eventuelno lahko uporabili za borbo proti mrzkemu okupato-orju.

Zdaj člani te teme se sprašujejo v glavnem 'dali je to moguče'.
Potem gre naprej.
Eni vedo da je to lahko napisat, težje preverit (in dvomijo v priložene prisluhe)
Eni dvomijo, da je sploh kdaj bi namen kaj napisat in pokazat javnosti...
Mikstone pa pravi, da je zadeva napisana, že praktično preganjana, tiskar pretepen in na nogah vsa jajotova novejša in starejša paramilicija. Skupaj z nekaterimi novinarji.

In zdaj smo v večnih dvomih:))
Kao.
Malo pa tudi zares.

Tak rukar je namreč prapunkerski anarhistični orgazem in kolikor sem gledal in razglabljal, dejansko bi knjiga (tako kot blogi), če bi izšla, neletela na hude rukarje in odzive. Seveda, če bi bil priložen nelegalno posnet materjal.

Evo kratka obnova kaj se ga tu med drugim gremo8-)

hja,kaj ne rečem.. filme gledate preveč? kje so dokazi? seveda kunstelj ve kej, sej je bil tam z njimi...sam težka govort neki,če ne dokažeš...veš kako pišem jaz blog? eno dobro foro mojo se spomnim..pol jo pa začinim iz vseh strani z domišljijo...vse je petkrat več...;-) štekaš? tako se piše...in ko sem dojela na kere fore se pali folk, sem pisala spet iste oz.podobne...spet v petkratni obliki...folk še danes ne ve kaj je res..sem res vsak dan koma? res zjutri namest kosmičev odprem pivo? nimam za najemnino? mam res take fucking paranoje? drogirala ali ne? vse je res...res pa je,da pretiravam v vsaki stvari...razumeš moj point?

pa tud če boste skontal,da so pr nas vsi lopovi,pa preprodaja orožja vamo tamo...in kaj pol? itak vemo,da so sama banda...smejejo se nam,that's it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tereza ()

donfilipo ::

E sej tu nekje tudi smo velika večina realno.

Ampak vera danes je malo čudna.

Kdo verjame zares v božička v familiji? Nihče. Niti otroci razen tistih najbolj malih, ki ne rabijo še koncepta božička, ampak splošno pozornost, toplino in skrb staršev. Pa vendar božiček dela. Komercialni bum!

Isto religije.

No mikstonolgija se pa šele razvija. Rabimo izdelat novo vero, da bo knjiga le izšla (čeprav nihče realno ne verjame:) in takrat bodo vse krivice razodete in poplačane.
8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

tereza ::

donfilipo je izjavil:

E sej tu nekje tudi smo velika večina realno.

Ampak vera danes je malo čudna.

Kdo verjame zares v božička v familiji? Nihče. Niti otroci razen tistih najbolj malih, ki ne rabijo še koncepta božička, ampak splošno pozornost, toplino in skrb staršev. Pa vendar božiček dela. Komercialni bum!

Isto religije.

No mikstonolgija se pa šele razvija. Rabimo izdelat novo vero, da bo knjiga le izšla (čeprav nihče realno ne verjame:) in takrat bodo vse krivice razodete in poplačane.
8-)

vi kr..mene nč ne motite...nagrada je še vedno moja..;-) spomenik mi postavte...:-P

ColdCat ::

Reza, te ima še Miki na FB med prijatelji?

ColdCat ::

Okapi ::

hja,kaj ne rečem.. filme gledate preveč?
In? Ti pa pohaš - a res misliš, da je to kaj bolje?;)

O.

tereza ::

ColdCat je izjavil:

Reza, te ima še Miki na FB med prijatelji?

nikoli me ni imel...oziroma samo leta 2009..pol smo zaključili fb friendship..

Okapi je izjavil:

hja,kaj ne rečem.. filme gledate preveč?
In? Ti pa pohaš - a res misliš, da je to kaj bolje?;)

O.

zakaj je pa slabš? a obsojam koga?
filme drugač obvladam..pa musko tud...sem vrtela v jalli...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tereza ()

Matako ::

ColdCat je izjavil:

33 članov ima skupina po novem!


Na žalost je situacija taka:

Mikijev krog --> O . <-- Mačk

In jasno ostali mikstonslovci tudi ne. Mogoče nas pa Reza spravi notri?

Drugače pa punca postavlja prava vprašanja: kaj je ta naša fascinacija z Mikijem? Od kod prihaja? Kaj nas žene? Zakaj? Preenostavno bi bilo podati razlage na prvo žogo kot so razne homoerotične teorije ipd.

Jaz mislim, da je nekaj več. Neka želja po spoznanju. Samo... koga?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()
««
107 / 256
»»