» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
100 / 256
»»

Matako ::

Mitjo lahko upravičeno skrbi, da nima nobenih informacij Sošolca. Končno bi lahko vedel, da je Jajo nemški državljan (Avstralija je diverzija!) pa tudi to, da je hotel pospraviti Krambija iz "Neguve" bi lahko omenil, saj je bil končno zraven. Razen če ... 8-O. Mogoče zato zatrjevanje, da je bilo vse točno tako, kot trdi uradna verzija - ne pa da sta Krambija pospravila po Jajovem ukaztu v menihe preoblečena argentinska snajperja!?! :|

Kakorkoli, Sošolcu predlagam, naj začne svoj bolog, sicer ga nihče ne bo jemal resno!

In seveda da saj on izda knjigo, čakali jo bomo!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Matako ::

Aja Sošolec izgleda tudi ni med hitrejšimi založniki: o omenjenem pismu je Reporter jokal že oktobra lani. http://www.reporter.si/slovenija/z-absu...


Sošolec je naredil enako napako kot prej Miki in napovedal svojo knjigo prehitro. Nakar je parahomo (verjetno, predvidevam) pretepel tudi njegovega tiskarja in nanj spustil Jajove pravne pse ali še kaj hujšega.

Morala zgodbe: prepeva se po zmagi. Upam, da je z neprevidnim Sošolcem vse v redu. Argentinski snajperji ne poznajo milosti.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Cervantes ::

Mah..

Tole vse skupaj res že mal spominja na 9/11. Se je WTC7 zušil sam, je šlo za koontolirano rušenje?

Kaj če je ves tale thread namenjen zgolj temu, da se razkrinka majerjeve kritike oz. dvomljivce?

Admini imajo dostop do naših podatkov, kaj če se med njimi plazi majerjev agent?!

Matthai je bil že javno identificiran.

To čaka tudi nas, ne se farbat.

Menda bodo pred Lucijo zgradili umetni otok. Eden od polresnih predlogov je bil, naj se imenuje Goli.

IMHO, majer bo itak šel v Avstralijo, Slovenija pa se bo skrčila na vas blizu Kranja po imenu Britof.

In iniciator tega totalnega fiaska: trojni agent, Miki.

ColdCat ::

Mikstone report!
Nič več Dukeja, danes so na vrsti predsednišlki kandidati, tasti, petarde, prdeci...

Duke bi lahko kandidiral? Na S-T listi:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Matako ::

Bližajo se volitve za predsednika... Mikiliks se bo tu izkazal kot dragocen vir informacij. Most med nami in skritim, temnim netom. Fantje, to je ekskluziva - ne heci!

Seveda bo prej še konec poletja (zaenkrat računam na astronomskega, 2012 - možne korekcije) in s tem knjiga, ki bo zverinici še kako prekrižala račune!!!
/\/\.K.

ColdCat ::

Na TEM POSNETKU 24ur (oktober 2011), po 1:35 novinar Jure Mikija vpraša, če slučajno ne bo šlo za literarno delo.
Miki odločno odkima: "Ne, ne, gre za roman..."

Torej ne da bo šlo, v bistvu že gre. To bi lahko bil indic, da knjiga je (oz. vsaj bila je oktobra lani). Res pa je, da je Miki agent z izkušnjami in ne pada na te fore.
Bolj skrbi dejstvo, da so romani, povesti,... literarna (prozna) dela, Mikijev pa ne bo - oz. že ni.8-)

Okapi ::

Že pri Ukani so se na veliko spraševali, kaj je res in kaj plod domišljije, kdo je Valjhun, kdo Wolf ... Iz ocene:
Razmerje med dokumentarnostjo, se pravi med avtentičnim poročanjem o resničnem dogajanju in fantazijskim oblikovanjem, kar naj bi pomenilo iskanje in ustvarjanje prepričljivih situacij z umetniško simbolnostjo, se nagiba v slovenski vojni prozi, se pravi v pripovedništvu, ki prikazuje partizansko vojskovanje, revolucijo v družbi in ljudeh, zdaj pretirano na eno, zdaj pretirano na drugo stran. Večinoma prevladuje v tej literarni zvrsti osebno izpovedni dokument, ki mu ne manjka človeške pretresljivosti in resnične doživljajske osnove.


Miki samo sledi svetli tradiciji.

O.

Matako ::

Še Sošolec bo prej knjigo napisal.... :'(

Klinc, če Miki ne bo pazil zna knjigo napisati kak Njavro! Potem bomo pa tam.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

@Karaya zakaj govoriš o Lošinju? Bazna destinacija je bil verjetno Cres, Lošinj je bil kot bonus za kak dan.
Tole fotko je posnel nekdo tretji (OK četrti, ker Gizmo tudi ni slikal).



Lahko si samo predstavljamo, kaj bi naredil Miki s totim, ki je slikal, če bi ta Mikiju naredil to kar se je zgodilo Mr. Beanu



Ok, Bean je lahko stopil do policajke, pri Mikiju bi policajka najprej pregledala Mikija in dejala, kot je v My War, My Story zapisal Miki: "Sigurno kaj muti"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

poweroff ::

Hehe, morda pregled ne bi bil tako neprijeten... Aja, je še Alenka zraven! :))
sudo poweroff

ColdCat ::

BTW, a bo Miki še šel kaj na Urlaub letos? Ok, saj za prvomajske je fajn iti, samo ta glaven Urlaub je julija in avgusta.
Če ni fotk iz Tikrita, bodo vsaj fotke iz počitnic.

Matako ::

Mikiju privoščim oddih. Mi je pa hkrati žal, da ni napisal kako epizodo Gat ali Speciala več. Za Mikiliks ni toliko škode, saj je El Yayo tudi itak na dopustu in snuje novo zlo in hudobije za jeseni - bolje da je tudi Miki spočit do takrat. Saj tudi Ace Ventura fotke so luštne.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Kakšni problemi vse, in to samo zaradi knjige:
Danes sem zaradi tega kao idiota čakal vsaj 10 min. na NLB-u,ko je neki tip hotel vplačati 30 EUR za knjigo o tem tipu. Seveda ni šlo.ker tip kao nima ne firme niti ne naslova,hoče samo denar.!!!!

FORUM FINANCE

Zakaj ni šlo?? Cena je menda bila 25e, ne 30e.

Na tem forumu je tema z naslovom Počilo bo, ki jo je odprl "Tehnicni", ki je bil zelo zagrižen, btw iz začetka teme izvemo, da je knjigo tudi naročil in jo čaka:)) No kakorkoli, zanimiv je čisto zadnji post v temi.8-)

TOLE pa je odziv navdušenega forumaša iz Financ, ki je pogledal naš Ultraspecial. Reklamo na Financah je naredil Čarli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Matako ::

30? WTF? Zelo sumljivo. Rečite karkoli, ampak Miki je vedno obveščal upajoče, potrpežljive stranke o cenah in jim celo izrecno povedal, da po določenem datumu vplačevanje ne bo več možno. Če prav razumem, je zadnje stanje tako, da vplačil ni več, ker bo knjiga pdf?

Kar me spomne... kaj če se spomne kak prevarant izkoristiti situacijo? Niso vsi tako obveščeni in izurjeni v mikstonslovju, kot smo mi - ne poznajo vseh odtenkov in podrobnosti, ki so lastne izvirnemu artiklu. Komentar na Financah zopet potrjuje izreden servis javnosti, ki ga nudi ST 91-94.

Pazite se imitacij!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Matako ::

Drugače pa ja Mačk, morali bi spet malo zagnati Ultraspecial. Se je nabralo kar dosti memov in problemov od lani, ki bi jih lahko vkomponirali. ;)
/\/\.K.

ColdCat ::

TUKAJ, ko je Miki začel od posameznikov dobivati neprijetna vprašanja, je napisal
Ko zmanjka tem in vprašanj, nadaljujejo modeli tvojega kova.


Medtem so marsikateri modeli obmolknili, tisti začetni in tisti "tistega kova"
Edino mi nadaljujemo! Enkrat nas je Miki ozmerjal z "zakompleksanimi tipi, ki jim je blog duševna hrana..."

Se da na podlagi teh besed povedati, modeli čigavega/katerega kova smo?

Matako ::

Novi Special je tu, končnao!

http://mikstonespecial.blogspot.com/201...

Epizoda, kjer Miki razloži kako je biti v službi strica Sama (oziroma njegovega bratranca privatnika), ki ga je namesto nazaj v Afganistan popeljala v Irak.

Kronologija tokrat štima razen mogoče:
e. Na ameriškem veleposlaništvu so mi priredili sprejem ( 2007 ), pa še nekaj uslug so mi naredili, da je bilo življenje znosnejše, dokler sem bil v Ljubljani.

in
Za izplačilo drugega dela contracta with Xe ( firma se je preimenovala ), sem moral oddelati 41 dni.

ampak mi smo že prej ugotovili da
In February 2009, Blackwater announced that it would be changing its name to "Xe Services LLC." as part of a company-wide restructuring plan.

in potem spet "V Iraku je bilo leta 2007 več "zasebnikov" kot ameriških vojakov."

Ok, letnice gor ali dol... zanimiva epizoda, čeprav brez neke akcije. Glavno, da Special spet teče! Upajmo, da bo kaj novega tudi v Gatah.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Dobra epizoda!

Glede Blackwater in Xe dileme: V zagovr Mikiju bi lahko rekli, da je Xe bil ustanovljen že mnogo pred 2009. V vmesnem obdobju so Ameri sklepali pogodbe tako preko Blackwater kot tudi z Xe. Če je šlo prvič kaj narobe (kot je to bil slučaj z Mikijem) so previdni Ameri raje sklenili novo pogodbo z by-pass podjetjem. No, februarja 2009 so dokončno prenesli vse na Xe

Wikipedia pa nas poduči
n December 2011, Xe changed its name again to "Academi". The name refers to Plato's Academy[2] and is meant, according to Ted Wright, to reflect a more "boring" image

Matako ::

Aha torej je sedaj končno vse v redu in zgodba se lahko nadaljuje! :D

Odlično.
/\/\.K.

ColdCat ::

Miki je zdaj v specialu v Iraku, zdaj bi se mu lahko vračali spomini iz sosednjega Irana tudi za več kot desetletje nazaj. Idealno da pade tudi kakšna epizoda Gat. Tam smo pred mejnim prehodom.

Matako ::

Jaz imam zelo dober občutek, da bodo tudi Gate ponovno stekle. Čutim na vodi - in to ne črni.
/\/\.K.

ColdCat ::

Še poskus s kronologijo po letu 2009:
- nekje 2008: Miki si prisloni majerjevo pištolo, "postaran posušen obraz je nemo zrl vame" in se odloči da je konec z drogo.link
- v 2009: Miki začne iskati šiht: "Odločen in poln optimizma sem stopil na novo pot.Polena na vsakem koraku..."link
- konec 2009 ima Miki službo nekje na Tivolski. To se je pogovarjal folk na požarju, češ da dela v neki firmi, v pisarni, ki posluje z obrambnim ministrstvom. Google še danes na iskalni niz "mikstone tivolska" izpiše 48 (adresa??)
- septembra 2010: Miki menja službo. Zdaj je zaposlen na Prešernovi na ameriškem veleposlaništvu kot del osebja.(lahko ugibamo da je mesto dobil zarad zaslug o katerih piše zdaj v specjalu) To službo ima vse do odvzema prostosti februarja 2011, ker se ni udeleževal obravnav.
- po aprilu 2011 se Miki preživlja s honorarnim delom (svetovanje v podjetju, ki se ukvarja z varnostjo, treniranje karateja mlajših selekcij,...)

Zanimivo v članku BOŽIČNO DARILO, ki je bil napisan neposredno pred tem, ko je Poćžar objavil "Kdo je skrivnostni,...", je Miki zapisal
Izdal sem knjigo pod drugim imenom,ki nima veze z sedanjostjo,klasičen roman,zato ga na tem mestu ne mislim oglaševati


Torej knjiga vendarle že lep čas je!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Matako ::

Sem vedel. Od tam tudi odlomek za pokušino ipd... samo kaj, ko noče povedati.

Imam idejo Mačk. Kontaktirajmo Rezo in vprašajmo, če je mogoče Miki kdaj "lagano
sportski", kot ona rada reče kdaj to omenil oz. če ima kak info. Punca izgleda zgovorna - in ganja veritas pa te fore.
/\/\.K.

leiito ::

Morda kdo najde incident na cesti Kandahar Ghazni l. 2007 s tremi mrtvimi:
List of private contractor deaths in Afghanistan @ Wikipedia

ColdCat ::

Tudi Reza je hotela izdati knjigo, ampak se potem (konec 2009)odločila za blog ter malo kasneje za blog navdušila tudi Mikija. V bistvu je Reza kriva da Mikijeve knjige ni. No ok, hkrati je zaslužna, za Mikijev blog.
TUKAJ je tema iz enega foruma, kjer Reza napoveduje svojo knjigo. Izvemo tudi, da je žlahtnica od Alje Brglez

ColdCat ::

Članek iz Dnevnika (marec 2012)

Tukaj izgleda Reza prejema nagrado

ColdCat ::

So mi pa zanimivi Mikijevi komentarji na Rezinem blogu. Vsi komentarji so pisani preden je Miki postal mainstream.

Miki daje nasvete glede zvez:
18.12.2009
19.12.2009

Miki daje nasvete glede sosedov:
22.12.2009
Meddrugim pojamra zakaj ga Reza ne povabi k sebi in PAZITE govora je o založniku knjige
Sicer pa si pametna in simpatična punca,kakšni pa so tvoji gosti,pa ne vem,jaz že nisem zaželjen.Kar se tiče založnika Tasića,zmenjeni smo v ponedeljek 28.12. tega leta okoli 16 ure v Mačku,jaz,ti,on.


Miki je jezen na Rezo:
5.1.2010
...,bral te pa več ne bom,včasih je potrebno več kot par kletvic,ti in jaz sva dan in noč...


Miki še kar kuha mulo. Spet je v igri knjiga8-)
6.1.2010
Jutri bom ob 15 uri z tistim kmetom iz Karantanije v Mačku.

Že drugič Maček. Samo da ni Mrzli8-)

Mine teden in Miki je spet razpoložen:
13.1.2010
Hvala za povabilo v skupino,a bodo kakšne ugodnosti in skupni pikniki,pa fan club...


Miki daje nasvete glede nujnosti spoštovanja sodišč:
27.1.2010
Naslednje leto tak čas potem naj*be Miki zaradi nespoštovanja.

Miki je spet jezen nad Rezo, ki ga preveč žura:
20.4.2010

Miki daje prav drugemu komentatoju, ki je v skrbeh za Rezo zaradi njenega načina življenja:
24.5.2010

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Matako ::

Ja saj. Brez bloga ne bi bilo knjige, a z blogom je tudi ne bo. To so težke odločitve. Lepo bi bilo imeti knjigo... a ze ceno bloga?? :8)

Je pa legendaren Mikijev nasvet Rezi: "ne bom rekel nič,dokončaj knjigo,to ti polagam na srce,srečno,M"
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Okapi ::

Pa Rezina misel "Niso to jebeni heci" tudi zveni nekam znano.8-)
http://terezavuk.wordpress.com/2010/05/...

O.

leiito ::

z vsem dolžnim spoštovanjem do strokovne žirije proznega mnogoboja, ni baš overwhelming, tole pisanje Tereze Vuk. Mogoče sem sicer naletel na manj posrečeno objavo in pol, ampak kar se smisla za pisanje tiče se zdi Miki za razred ali dva bolj nadarjen, vsaj ko ni preveč afektiran. Morda bi bila Tereza bolj berljiva, če ne bi pisala v drugi osebi ednine.

ColdCat ::

Reza je vse opravila že s tem ko je Mikiju pokazala kako se na Wordpressu odpre blog. Mikija Reza ni povabila k sebi pred koncem 2009, ker Miki še v komentarjih jamra, da ni zaželjen. Potem v začetku 2010 je Miki bil pri Rezi (poleg glasbenika in nekega Amerikanca) kar je razvidno iz Mulcev. Verjetno je takrat Miki pri Rezi odprl blog, ker ne pozabite, Miki je bil na začetku total analfabet za net in računalnike, doma compa ni imel, pisal je po knjižnicah. Dandanes šraufa po anonimnih serverjih.

Kakorkoli prozni mnogoboj gor ali dol, o Rezi le najboljše:
17/12/2009
...faca si,edina pozitivna oseba,ki sem jo spoznal v peklu Metelkove in spremljajoče scene tam.


Če je dobra za Mikija, je dobra za nas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Karaya 52 ::

ColdCat je izjavil:

@Karaya zakaj govoriš o Lošinju? Bazna destinacija je bil verjetno Cres, Lošinj je bil kot bonus za kak dan.
Tole fotko je posnel nekdo tretji (OK četrti, ker Gizmo tudi ni slikal).



Do Losinja sem prisel po uprabi osnovnih orientacijskih metod, ki jih mora vsak "Ultimate Survival" fan poznati.

P.S.: Tretja oseba? Na kaj namigujes? 8-O Kaj nam s svojo drzo sporoca Gizmo?

ColdCat ::

Karaya 52 je izjavil:



P.S.: Tretja oseba? Na kaj namigujes? 8-O Kaj nam s svojo drzo sporoca Gizmo?


Drža Gizmota da vedeti le, da je za fotoaparatom nekdo tretji. Če bi Miki svoj fotoaparat spedenal na avtosporožilec, Gizmo gotovo ne bi zavzel takšne drže.
Za kakšne resnejše zaključke se bojim, da je ena fotografija premalo

Matako ::

Novi Mikiliks je tu!

http://mikstone1.blogspot.com/2012/07/l...

Še ena konfekcijska epizoda. Počasi se res kaže ogromen razkorak med Specialom, ki je čisto spodobno branje in Mikiliksom, ki se kar nekako ne more in ne more pobrati. Super bi bilo, če bi Miki vložil več časa raje v Gate.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Po informacijah iz celjskega pripora še niso gostili take cmerave pičke...


Ali lahko v preiskavi obišče še kdo poleg najbližjih? No Miki mu je na nek način tudi blizu. Kaj če bi Miki obiskal Vladkota, da mu vrne tistih 100€ (to so 4 knjige).
Poleg tega pride tudi v vlogi Cliotovega kurirja in mu predoči ponudbo s katero si bi Vladko rešil rit, seveda v zameno da potunka majerja.
Sploh ni nujno da Vladko pove po resnici, to kar bo govoril bodo povedali Cliotovi.

Matako ::

Zviteje bi bilo, da se ponudi kot Jajov kurir. Vladko bo ves presran mislil "o super, rešitev!", Miki pobere najbolj zaupne prvovrstne Mikilix informacije in izgine. Jajo besni, Slovenija praznuje.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Okapi ::

AFAIK je danes tabor SDS v Lepeni? Že berejo Knjigo™?

O.

Matako ::

Miki je specialec - obvlada element presenečenja. Udeležence bo udaril nepričakovano kot iraška obcestna mina.

Mogoče so namigi skriti? Epizoda se imenuje Lopovi in misionarji. Po pričevanju Sošolca je Krambija počil argentinski snajper, preoblečen v meniha (misijonarja, karkoli). Ta distributerska krinka bi odlično delovala tudi na jajoističnem zboru, saj imajo misionarji VIP!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Cervantes ::

Ampak take ket je pa Jajo v Lepeni dans stresou... (The Beast je tudi nekaj nakladal, ampak jest od tisdga nism štekou nada zero)...

Rečem lahko le God Help Us!

Pa Miki sevede.

poweroff ::

Bog je napisal Biblijo.

Miki pa bo Knjigo.

Opala!

Dosjeji državne varnosti, rabote, marionetna predstava desetdnevne vojne, kupi knjig in miljoni strani v dnevnih časopisih so smerokazi, ki jih slepec ne bi spregledal.


Tole ste pa spregledali, kaj? ;)
sudo poweroff

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poweroff ()

Matako ::

No ja, ne eden in drugi nista _izdala_ nobene knjige, tako da je zaenkrat izenačeno. Sploh veliki Šefe na nebu je itak imel kup profesionalnih piscev, ki so potem napisali stvar zanj bolj ali manj po resničnih dogodkih - točno žanr, na katerega cilja tudi Miki. Težava je, da je Miki za vse sam.

No v njegov zagovor - kaže, da so vsi zapisi v Bibliji raztegneni preko stoletij... še en zgled, ki ga upam Miki ne bo povzel. :/

Glede kupa knjig: mišljeno je, da so se raznorazni liki v vseh teh letih kar lepo razpisali, kar je res.. pa mater, saj jo je že skoraj vsak napisal.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

poweroff ::

Napisal že, napisal. Kaj pa izdal? :))
sudo poweroff

Matako ::

Š&Z jih izdajata po tekočem traku, Jajo je bil itak med prvimi... ostali obrobni liki so se tudi poizkusili v pisateljstvu. Po mojem bo še Reza kako zmutila, verjetno kaj v stilu Vojnovića, le bolj prikupno zadeto (EDIT: najbolj bi si sicer želel Kraljeve, to bi bilo .. carsko)

Ok, če ni Lepena, gremo naprej po koledarčku... konec poletja 012?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Zanimiv pogovor Mikija z modrimi fanti. Še en ki Mikija osebno pozna iz tistih časov.
Postroj preprodajalcev na Tromostovju? Izvemo tudi, da Miki kljub vsem težavam, ki jih je imel zaradi njega, Kralju želi le najboljše.

KLIK

Matako ::

nikoli ni bil moj prijatelj niti znanec ampak ne bom se več ponavljal.


Čudno. Tako Mikijev opis prigode, ki se je tragično končal s strelom v Kraljevo nogo, kot sedaj že ponarodela zgodba o lovu na barjanske krave nekako nakazujeta, da sta bila najmanj znanca ...

Poleg tega mladi Miki več kot prijateljsko sloni na Kraljevem štantu, skupaj s plakati za njegovo stranko

(Videotex članek):
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Na to temo sem Mikija prijazno povprašal še aprila 2011. Še več, v znak spoštovanja, sem Mikiju dal že v štartu manevrski prostor, s predpostavko, da je Kralj naknadno dopisal napise in zmontiral fotografijo tako, da rojalistično kompromitira Mikija.

Žal odziva ni bilo.:(

LINK

Že v štartu sem se zavedal, da je z vprašanji Mikiju potrebno biti skrajno previden in senzibilen. To sem skušal prenesti tudi med ostale v tej temi. LINK

V mnogočem mi ni uspelo.:(



8-)8-)8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Karaya 52 ::

poweroff je izjavil:

Forumi nimajo teže. Knjiga jo ima.


Pismo, kam to postavlja naso temo? Kaj ce se mikilogija izkaze za slepo ulico? :8)

donfilipo ::

Matthai je preveč delal s policaji>:D.

Jasno je že, da bo knjiga izšla v elektronski obliki in elektronska oblika ima fizićno težo, tako ko mi merimo 0.

Impakt pa ko orenk tsunami:)) Virtualen>:D
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Matako ::

Karaya 52 je izjavil:


Pismo, kam to postavlja naso temo? Kaj ce se mikilogija izkaze za slepo ulico? :8)


Mikilogija bo dokler bodo mikilogi. Hehe, je pa carsko brati naše lastne komentarje izpred leta. Kako smo rasli in se razvijali iz naivnih bralcev v prekaljene mikstonslovce!
No pa Matthaieva reakcija na Kraljevo stran je dobra ;) http://slo-tech.com/forum/t446423/p3082... Jep, Kraljeve izjave in dejanja tudi potrebujejo poseben tip interpretacije, zato imamo posebno katedro ;) Škoda, da je Miki ukinil komentiranje na svojih blogih ...

EDIT: zaupni, dvojni in trojno zamaskirani viri okrog Lepene mi pravijo, da distributerjem ni uspelo... debut Knjige v Lepeni torej ne izgleda več verjeten.

Tukaj se vidi, kako se je Miki malo ustrelil v nogo (lol!) ko je odslovil Matthaia - on bi z lahkoto zrihtal distribucijo direktno na njihove jajPade.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

donfilipo ::

Ma jebela cesta.

Jaz sem dobil davno nazaj nalog od zvezne udbe da preganjam Janeza Janšo za dobro nagrado. Ko sem zadeve preveril pri visokem funkcionarju MNZ, je ta rekel: 'Ne ga srat boš dobil batine, Janeza Janše pa tako ni'. Potem sem se usrašil, da ni kaj zagrešila moja lepa sošolka Jana Janša.

In smo se preganjali po gostilnah, tako da smo zapili nagrado in praktično celo jugo po Ljubljani.

Pokazalo se je, da pa je nek Ivan, ki je nekako pomemben, zato je 'jeboslikosvoju' (to pomeni da mi je podoben, ker je bil moj ata šef tankovske enote nad Trst leta 1955* Kva je, v naši genetski konstituciji, smo dedci res grdi, zato pa ženske lepotice:) tudi po moji iniciativi naredil odbor za zaščito pred mano.

Skratka sve mi je do tu jasno.
Od takrat pratim Ivana u stopu. Ponudbe so sicer mizerne (največja 36€, pa še to gre za risk capital:), ne vem pa kaj hudiča pomeni Lepena.

Help Mikstone!
;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell
««
100 / 256
»»