» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
33 / 256
»»

Matako ::

Pa kaj še - kar zastonj naj pišemo zgodbe? A-a!

Se pa strinjam, da je to neke vrste žanr, ki je pri nas premalo zastopan. Ravno včeraj sem videl plakate na James Bond parodijo "Johnny English" - pa že Bond je bil mišljen kot zabavna "vohunska fantastika".

EDIT2: Kaj ni sam Mitja napisal tu, da je knjiga v osnovi roman? Oz. "po resnični zgodbi"?

EDIT. Kaj pa res kaj na temo slovenskih X-Files? Preganjanje po skrivnostnem Kočevskem Rogu, tajne vladne službe... Špela Predan v vlogi Scully, Mitja kot sumničavi agent posebne paranormalne enote MORiS, vedno bolj v navzkrižju s sodelavci in avtoriteto?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Vanich ::

Matako je izjavil:

Pa kaj še - kar zastonj naj pišemo zgodbe? A-a!

Se pa strinjam, da je to neke vrste žanr, ki je pri nas premalo zastopan. Ravno včeraj sem videl plakate na James Bond parodijo "Johnny English" - pa že Bond je bil mišljen kot zabavna "vohunska fantastika".

EDIT. Kaj pa res kaj na temo slovenskih X-Files? Preganjanje po skrivnostnem Kočevskem Rogu, tajne vladne službe... Špela Predan v vlogi Scully...


Ne zastonj - za slavo! :D

[odstranjeno na željo ŠP in VV]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Matako ::

Vanich je izjavil:


Špela pa ne odgovarja čisto liku Scully - Scully ni pušila kurac in se dajal dol z vsem po vrsti.


Tukaj bo naša tržna prednost :P
/\/\.K.

ColdCat ::

Izbrat in izdelat je treba še naslovnico za takšno uspešnico. Potreben je nekdo z ne nujno bogatimi, toda vsaj s solidnimi izkušnjami na tem področju. Got him !
http://www.planet.si/portal/site/planet...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

ColdCat ::


mikstone, september 8, 2011
sem povedal, da knjige ne bom umaknil. Nisi v moji koži, da mi nabijaš. Ko bo sranje bom ostal sam, kot vedno. Nisem hotel tega ampak tako je. Knjige so natisnjene že nekaj časa. Če mi odvetnik , ki mu zaupam 17 let polaga na srce naj počakam s knjigo in razmislim o vseh posledicah......, poslušal bom njega ne nekoga, ki pritiska name zaradi fucking 25 evrov!!! Knjige ne bom umaknil, ostalo pa je moja stvar. Kaj naj napišem blog o tem kaj se je dogajalo včeraj za zaprtimi vrati. Ne bom! Nikomur se ne bom prodal! Ko bom uredil distribucijo bodo knjige pri naročnikih. To je naslednji teden. Kakšne odgovore bom dobil v ponedeljek nimajo veze s knjigo ampak z blogom. Zahteva je, da se blog umakne!

o pdf in ne vem še čem ti ne morem odgovorit, ker ne vem kaj to je. Laik sem za te stvari. za slike na blogu sem pred mesecem domov pripeljal frenda. računalniško nepismen!

če kdo ne želi počakat na knjigo, po isti poti kot jo je naročil jo lahko odjavi in dobi denar nazaj! klapEND

http://mikstone.wordpress.com/2011/09/0...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

ColdCat ::

Iz zadnjega special bloga
Tožilcu burka ni ugajala in je name pritisnil z navzkrižnim zasliševanjem, da bi me zmedel in ujel na laži.


Nisem pravnik, ampak ali ni navzkrižno zasliševanje (cross-examination) značilnost izključno angloameriškega pravnega sistema oz. procesnega prava ?

L.A. Law :D

KaiV6 ::

V tej temi je dovolj materiala, da se napise prequel knjiga Patriotskih iger.

Before the games even started, 2011, Mladinska knjiga
<insert>podpis.html</insert>

ColdCat ::

Res je tale tema kar bogata:D... izmed vseh forumov, ki pokrivajo mikstona najbrž še najbolj. Prebral sem sorodne teme na alterju, financah, bmw, policist, motosvet, konoplja.org...baje je teh forumov okoli 30...nekje je to mikstone sam omenil, ker na wordpressu vidi od kod vse linki kažejo nanj.
Samo redki so forumi, kjer se je v debato vključil tudi mikstone (izbiral je tiste, kjer je tema kolko-tolko zaživela). Slo-tech je eden izmed forumov, kjer je zdržal v "debati" najdlje :D

Karaya 52 ::

ColdCat je izjavil:

Slo-tech je eden izmed forumov, kjer je zdržal v "debati" najdlje :D


To si naj slo-tech steje v cast? ;(( Sicer je pa dokaj jasno, da bi umik bloga zahteval zaloznik. Logicna poslovna poteza in ne mehanizem skritih Jansevih odvetnikov. Anyway, do Bozica bo knjiga vuni. :))

ColdCat ::

Karaya 52 je izjavil:

ColdCat je izjavil:

Slo-tech je eden izmed forumov, kjer je zdržal v "debati" najdlje :D


To si naj slo-tech steje v cast? ;((


Slo-tech je skupnost potrpežljivih, ne naivnih.:|

Matako ::

Karaya 52 je izjavil:


To si naj slo-tech steje v cast? ;(( Sicer je pa dokaj jasno, da bi umik bloga zahteval zaloznik. Logicna poslovna poteza in ne mehanizem skritih Jansevih odvetnikov.


Ne vem če. Mitja je večkrat napisal, da knjiga ni prepis blogov ampak čisto lastna džejmsbodndijada. Blog je reklama. Brez bloga ne bi bilo ne te debate ne prednaročil.

Sploh pa slo-tehovci za primer, da je ne bo, pripravljamo svojo. Tako da knjiga bo tudi, če je ne bo!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Oldi ::

Dajmo raje najti metodo, kako zares zakleniti e-knjigo, da bi jo Mitja lahko prodajal recimo po 10€. Iz tega bo vsaj odvetnike lahko plačal in del kazni za razžalitev. Kaki s kodo zaklenjeni pdf-ji niso nič, našel se bo kdo, ki bo dal kodo na net, ali pa jo razbil.
Verjetno obstaja kaj vezano na ID računalnika, pošlješ Mitji ID, on pošlje e-knjigo in individualni ključ. Enako bi morda šlo z linki.
Na brzino sem najdu tole http://www.manuelviloria.com/archives/c...

Keyser Soze ::

Na Amazon naj povpraša, pa na Apple. :D
OM, F, G!

ratkob65 ::

ColdCat je izjavil:


mikstone, september 8, 2011
sem povedal, da knjige ne bom umaknil. Nisi v moji koži, da mi nabijaš. Ko bo sranje bom ostal sam, kot vedno. Nisem hotel tega ampak tako je. Knjige so natisnjene že nekaj časa. Če mi odvetnik , ki mu zaupam 17 let polaga na srce naj počakam s knjigo in razmislim o vseh posledicah......, poslušal bom njega ne nekoga, ki pritiska name zaradi fucking 25 evrov!!! Knjige ne bom umaknil, ostalo pa je moja stvar. Kaj naj napišem blog o tem kaj se je dogajalo včeraj za zaprtimi vrati. Ne bom! Nikomur se ne bom prodal! Ko bom uredil distribucijo bodo knjige pri naročnikih. To je naslednji teden. Kakšne odgovore bom dobil v ponedeljek nimajo veze s knjigo ampak z blogom. Zahteva je, da se blog umakne!

o pdf in ne vem še čem ti ne morem odgovorit, ker ne vem kaj to je. Laik sem za te stvari. za slike na blogu sem pred mesecem domov pripeljal frenda. računalniško nepismen!

če kdo ne želi počakat na knjigo, po isti poti kot jo je naročil jo lahko odjavi in dobi denar nazaj! klapEND

http://mikstone.wordpress.com/2011/09/0...

Ja tukaj je Mikston v nasprotju s sam seboj:
1. najprej pravi, da mu odvetnik priporoča, da počaka s knjigo
2. nato pravi da bo knjiga vseeno (kljub dejstvi, da mu odvetnik, ki mu zaupa predlaga drugače)
3. nato pa še pove, da se zahteva in grožnje s tožbami sploh ne nanaša na knjigo ampak izključno na blog.

Torej po mojem mnenju sploh nima nikakršnih ovir za pošiljanje knjige, ki je že nekaj časa natisnjena. Aja išče distributerja? Najmanjši problem neseš na poto in pošlješ ali pa pokličeš kurirske službe, ki bodo ob tej količini knjige prišli iskat in jih tudi odpeljali do prejemnikov.

Ker je sodeloval pri logistiki orožja mu distribucija in logistika ne bi smela povzročati večjih težav, če mu jih že termin PDF.

ColdCat ::

...nadaljevanje ultraspecial bloga...

Njavrotu sem zatežil za nalogo, ker sem nujno rabil keš za flat.
-Pokrival boš Valenčiča, mi je siknil Dare.
Spet me je zagrabila panika. Nisem se hotel izdati, da tega tipa poznam, kaj poznam še živel sem pri njemu. Daretu se o tem takrat ni sanjalo. Poznal je le "uradno" verzijo s šusom v taco.
-Zakaj pa tega lunatica, me je zanimalo.
-Tone je na sejmu v Düsseldorfu nabavil najnovejšo špijunsko napravo s katero lahko upravljaš vsako bitje, živo ,neživo, zemeljane, nezemeljane....proizvajalca zanima kako naprava deluje pri nezemljanih.
Pri Daretu so tovrstne razlage znak za prikrivanje resnice, zato se nisem dal:
-A dej ga srat Dare, in zaradi tega misliš porabiti sredstva iz našega črnega fonda, ura letenja s tem čudom stane več kot letenje celotne MiG-29 flote.
-Ne veš vsega, je siknil Dare, na sumu ga imam, da se petlja s Špelo, pa še vespo je ukradel Janezu, in to tisto 200 kubično z vgraviranim znakom Morisa na kestlu.
Spet me je oblil pot. Dare vse ve in se poigrava z menoj, toda po nekaj sekundah pogovora sem dojel, da je vespa samo slučajnost.
To je torej pravi razlog, sem si rekel in čakal na natančnejša navodila.
-To še ni vse, je nadaljeval Darko. Zdaj to vespo turira po LJ, na zadnjem sedežu pa fura Špelo, pokvarjenec.
Zaradi akcije sem pristal na nalogo, poleg tega pa sem s kraljem imel še nekaj neporavnanih računov-manjkajočo figurico iz Kinder jajčka....

ColdCat ::

V nedeljo 18. septembra Slovenska popevka. Pod številko 2 je pesem Sam, izvajalec Matjaž Jelen, aranžma Patrik Greblo, glasba in besedilo Tone Krkovič.
http://www.rtvslo.si/zabava/glasba/kdo-...

Rešpetlin ::

Hehe kul, to se pa bere kot dobra sinteza Mikstone + D. Adams :)

ColdCat ::

iz palicaj foruma:

Napisal/-a mikstone >> Pe sep 09, 2011 12:53 pm
knjiga je! Že nekaj časa. :oops:
Ni vse za javnost, žal. Kar se je dogajalo ta teden bom mogoče napisal čez nekaj let.
Lisička in ostali, ki so jo plačali jo bodo dočakali!

Vanich ::

ColdCat je izjavil:

...nadaljevanje ultraspecial bloga...

Njavrotu sem zatežil za nalogo, ker sem nujno rabil keš za flat.
-Pokrival boš Valenčiča, mi je siknil Dare.
Spet me je zagrabila panika. Nisem se hotel izdati, da tega tipa poznam, kaj poznam še živel sem pri njemu. Daretu se o tem takrat ni sanjalo. Poznal je le "uradno" verzijo s šusom v taco.
-Zakaj pa tega lunatica, me je zanimalo.
-Tone je na sejmu v Düsseldorfu nabavil najnovejšo špijunsko napravo s katero lahko upravljaš vsako bitje, živo ,neživo, zemeljane, nezemeljane....proizvajalca zanima kako naprava deluje pri nezemljanih.
Pri Daretu so tovrstne razlage znak za prikrivanje resnice, zato se nisem dal:
-A dej ga srat Dare, in zaradi tega misliš porabiti sredstva iz našega črnega fonda, ura letenja s tem čudom stane več kot letenje celotne MiG-29 flote.
-Ne veš vsega, je siknil Dare, na sumu ga imam, da se petlja s Špelo, pa še vespo je ukradel Janezu, in to tisto 200 kubično z vgraviranim znakom Morisa na kestlu.
Spet me je oblil pot. Dare vse ve in se poigrava z menoj, toda po nekaj sekundah pogovora sem dojel, da je vespa samo slučajnost.
To je torej pravi razlog, sem si rekel in čakal na natančnejša navodila.
-To še ni vse, je nadaljeval Darko. Zdaj to vespo turira po LJ, na zadnjem sedežu pa fura Špelo, pokvarjenec.
Zaradi akcije sem pristal na nalogo, poleg tega pa sem s kraljem imel še nekaj neporavnanih računov-manjkajočo figurico iz Kinder jajčka....


Excellent!!!:D

ColdCat ::

...okoli te kinder figurice je bilo v nadaljevanju prelitega veliko črnila. Marsikaj od tega se je v javnost lansiralo zlonamerno z namenom zavajanja nasprotne strani. O tem bo tema v mojem naslednjem blogu, ki ga pripravljam.
Kakorkoli že, neki večer je Boris prinesel to nesrečno kinder jajco domov in ne da bi potrkal, vstopil v mojo sobo:
-Mitja, boš pol čokolade od Kinder Surprse,
mi je bratsko ponudil Boris
-ampak figurico bom obdržal zase, je končal.
Nisem imel živcev za te fore. Uporabil sem veščine specialca. Boris je izročil cel jajček. Slastno čokolado sem z užitkom pojedel, figurico majhnega podvodnega konja pa odložil na nočno omarico. Kasneje sem od sodelavca na Vomu izvedel, da gre za zbirko in da imam eno od samo 5 figuric s katerimi je proizvajalec nadzoroval nagradno igro. Jebalo se mi je za nagradno igro, figurico bi zavrgel, če je ne bi potreboval Buco. Bucotu, ki je v podzemlju znan kot preprodajalec z orožjem-nevaren tip, je v zbirki manjkala samo še ta. Kot agent Voma sem imel nalogo od njega odkupiti večjo količino polavtomatskega orožja. Vse je bilo dogovorjeno, cena, količina, pripadajoča municija..., toda Boris mi je sunil figurico in posel speljal mimo mene.
Uradni Vomo za ta zaplet ni vedel, medtem ko Darkota zgodba ni več zanimala, kot že tolikokrat prej.
Zgodilo pa se je nekaj, kar bom pomnil vse življenje. Darko je odredil nadzor Janeza!!!
-WTF Janeza!! Kaj se greš Darko, se ti je zmešalo!!!
-Pomiri se Mitja, delamo tudi za Milana, zdaj veš, ti in pobiralec žog na bežigrajskem stadionu!
V naslednjih dneh sem se srečeval z Daretom na tajnih lokacijah po LJ in okolici. Enkrat je prišel z nalogo od Janeza, drugič od Milana. Ko je prihajal od Janeza je imel manj las kot ponavadi, ko pa je prihrumel z rdečim Cliom od Milana, je imel bolj gosto lasišče.
Tega pritiska nisem več prenašal, dušilo me je. Nazadnje sem o teh stvareh poslušal starega za fiziko v srednji šoli. Paralelni svetovi, negativni čas, relativnostna teorija in podobna jajca... Pot v prepad je bila zdaj zares tlakovana...

Vanich ::

PLease - do go on!:))

Matako ::

Čakamo samo še nadaljevanje, v katerem je Šef naročil prisliškovanje Daniju - ne samo, da je s svojimi jasnovidnimi lastnostmi kar pošteno mešal štrene Paravomu in komprimitiral krinko tajnih akcij... še s Špelo se je pentljal!

Dokaz:



Špela: "vse imam rada!". [odstranjeno na željo ŠP in VV]
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

ColdCat ::


Tale slika, ki jo je objavil mikstone v zadnjem delu speciala verjetno ni Drnijev vagon s predsedniškim separejem in posodicami za arašide, ali pač???

Matako ::

Mogoče je mobilna pisarna. SŽ je sprejemala toliko biših morisovcev.. da je zmanjkalo prostora.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Matako je izjavil:

Mogoče je mobilna pisarna. SŽ je sprejemala toliko biših morisovcev.. da je zmanjkalo prostora.

Mogoče ja :D. Jih ni bilo treba niti ozvočit, lahko kar skozi špranjo ušesa prisloniš.

ColdCat ::

A niso nekoč po forumih potekale neke igrice v stilu, da vsak nekaj napiše in nastane zgodba? No, če ne, je tu poslednja epizoda.
...Klinc pa tak prepad, sem si rekel. Prepad pride iznenada, ko izgine tlo pod nogami in padeš... ne pa da vodi do tja neka lepo urejena potka, celo položena s tlakovci...
Buco, ki sem ga predstavil v prejšnjem delu, je ugotovil, da je figurica ponarejena. Mojega, takrat dragega kollega/cimra je povabil na drink in mu brez pogajanja spustil šus še v drugo taco. Najebal pa sem spet jaz, ko so mi na sojenju v sklopu operacije marinec pripeli še ta Bucotov podvig, s pojasnilom, da je bil Buco v moji operativni obdelavi in zato moja odgovornost.
Danes se s svojim cimrom ne srečujem več. Imam pa spomin nanj-vojaško pištolo, ki sem jo za zasluge dobil v trajno last z vgraviranim emblemom Moris. Zakaj je to spomin nanj, vas zanima? Moj dragi cimer je profesionalno, ampak res profesionalno, črko M pretolkel v črko B.
KlapVégé

Matako ::

.. in zgodba bi se lahko tukaj končala. A ponarejene figurice so se še kar pojavljale na trgu. Pojavljati so se začele zgodbe v Mladini z nekimi diagrami povezav med "akterji" - Janša valjda vštet.
Sam se ne bi sekiral, kdo koga vlači po debilnih člankih... dokler mi enkrat ob 3h ponoči ne zazvoni telefon. Ves zaspan se nisem niti spomnil vključiti funkcije snemanja na mojem Ericssonu.
- "Mitja, imamo jih!". Njavro, kdo drug.
- "Imamo jih, koga ali kaj?", sem mrmral - zaspan toliko, da mi ni šlo niti na kurac, da me budi sredi noči.
- "Naši so odkrili tajno skladišče figuric, distribucija, v Bosni - blizu Jajca (haha). Izgleda, da bivša Fikretova frakcija vodi operacijo - pomagajo jim eni UNovci, iz Kitajske dostavljajo figurice in jih potem tihotapijo v Slovenijo. Na slovenski strani so za vsem skupaj Murgle. Pol komunajzarjev je vpletenih - še Tužne Oči jih dila po parlamentu! Šef nori, to moramo ustaviti! Samo pazi, to niso amaterji!".
- Darko, glej...
- Čez eno uro sem pri tebi. Imam vse kar rabimo, da si mi dol! Za denar ne skrbi, ko boš videl polovico plačano v naprej boš žvižgal na poti v Bosno."
Po mojem sem še eno minuto buljil v Ericssona. Fak, še ena tvegana akcija, kjer bomo nosili glavo na prodaj za politikantske drkarije - pa sploh ne vem zakaj taka drama okrog teh figuric iz jajc - mogoče zato, ker ima šef jajčasto glavo? Saj če ne bi rabil denarja...

(se nadaljuje - Operacija Kinder Surprise, 2. del)

KlapFin
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Še obvezno bedna slikica iz googla. [Kao kot dokaz, da je vse res]



EDIT: Matako en dobronameren nasvet :) če boš pravilno postavljal narekovaje v citatih, si boš ogrozil kredibilnost. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Vanich ::

A zej pa že je knjiga, a?;((:))

driver_x ::

Se oproščam, nekaj časa nisem spremljal te teme. Ali je sedaj govora o petem ponatisu knjige ali mogoče pričakujete že peto nadaljevanje?

thor24 ::

Pepca kak smo nestrpni! :P

Knjige še ni, je pa special blog v .pdf-ju! :D

Cervantes ::

In človek sploh ne ve, kaj .pdf je...

Stiks to heaven...

Malajlo ::

Cervantes, tvoja prva beseda je bila pa PDF in ko si hotel kaj povedat, si govoril v PostScriptu? Da se ljudje kaj naučijo in si vzamejo k srcu, da "si bumbar, če ne veš, kaj je to pdf" pa ne pride v poštev?

Vanich ::

Dons pa že je, knjiga, an? :));((

Limit-sky ::

Saj si že pri prvem datumu dobil opravičilo oz. pojasnilo. Pri knjigi se šele potem, ko misliš, da je že vsega konec, začnejo pravi "zapleti". Matthai ti lahko razloži (on je sodeloval pri parih knjigah), da se šele potem pravi pekel začne. Treba je knjige natisnit na tiskarske pole, te pole je potem treba v pravem vrstnem redu zložiti, stvar potem razrezati na format, prej je treba barvo dobro posušiti, da pri razrezu ne "odtegne" barvo na druge pole (bolje 3 mesece več, kot 1 teden premalo), naslovnico je treba tudi dobro spihati, ker je, predvidevam, barvna in je potrebno še več sušenja, kot pri čb tisku. Potem je treba vse te liste po straneh, po vrsti zložit (knjig je več kot tisoč) :)). Zamisli si, kako je to zamudno delo (iskanje zaporednih številk na spodnjem delu strani). In na konci je treba zadevo preveriti še enkrat, saj odgovorni ljudje, ne bi dali od sebe nekaj, za kar bi odgovarjali brez, da bi dodobra preverili vse podrobnosti. Ko pa se "James Bond" sreča s tako zadevo, si pa lahko misliš, kakšna časovna ovira je to. Sploh pa se celotna zadeva prestavi za par tednov, ker je treba knjige prešteti in jh odpeljati na pošto, kar pa vsi vemo, da vzame najmanj 2 mesecsa časa.
Da sploh ne omemnjam odvetniko, ki skačejo okrog avtorja in ga samo ovirajo pri razgaljevanju resnice.
V tiskarni, kjer sem bil zaposlen, smo bili taki kekci, da smo tako knjigo natisnili v dveh dneh. Cepci neprofesionalni. :8)

Vanich ::

Ahaaaa, potem praviš, da bo knjiga čez ene 2 mesca, ko se bo črnilo dodobra posušilo?:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

Limit-sky ::

Sicer je treba veliko ljudi, da pihajo. MK je sicer angaziral tudi kolege iz blekvoter organizacije, ker vsak pa pac ne more zijati v Speline joske. In zdaj, ce nisi bil nikoli niti blizu blekvoterju sploh ne mores soditi ali ocenjevati njihovo delo.

thor24 ::

Knjige Patriotske igre pa ne bom umaknil in vrnil denar kupcem, kot je bilo predlagano. Nisem v položaju, ko bi se lahko šel kakršnokoli vojno proti komurkoli. Knjige zato v redni prodaji ne bo. Do 20.9. lahko knjigo še plačate in naročite kot je že večkrat zapisano na obeh blogih. Po tem datumu bom s knjigo končal. Jutri bom začel odpošiljat knjige na naslove kupcev. Po 20.9. knjige ne bo več možno naročiti ali kjerkoli kupiti.


Sam sem stavil na soboto, ampak vidim da bodo knjige že v petek! :D

Knjiga bo!!!!!!!!!!!!!

No ja: Danes so dovoljene sanje, jutri je nov dan!!! :D

Matako ::

thor24 je izjavil:



Knjiga bo!!!!!!!!!!!!!

No ja: Danes so dovoljene sanje, jutri je nov dan!!! :D


Kar mislite si. Dobil sem info od kolega iz Grosuplja, da se organizira skupina oboroženih paravomovcev, ki bodo v pripravljenosti, v grmovju zraven tiskarne čakali na ukaz, da se izvrši vpad in preprečitev izdaje z vsemi sredstvi. V petek se tiskarn raje izogibajte, ker zna pokati!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ratkob65 ::

Iz Mikstone bloga
"sem povedal, da knjige ne bom umaknil. Nisi v moji koži, da mi nabijaš. Ko bo sranje bom ostal sam, kot vedno. Nisem hotel tega ampak tako je. Knjige so natisnjene že nekaj časa. Če mi odvetnik , ki mu zaupam 17 let polaga na srce naj počakam s knjigo in razmislim o vseh posledicah......, poslušal bom njega ne nekoga, ki pritiska name zaradi fucking 25 evrov!!!
Knjige ne bom umaknil, ostalo pa je moja stvar. Kaj naj napišem blog o tem kaj se je dogajalo včeraj za zaprtimi vrati. Ne bom! Nikomur se ne bom prodal! Ko bom uredil distribucijo bodo knjige pri naročnikih. To je naslednji teden. Kakšne odgovore bom dobil v ponedeljek nimajo veze s knjigo ampak z blogom. Zahteva je, da se blog umakne!

o pdf in ne vem še čem ti ne morem odgovorit, ker ne vem kaj to je. Laik sem za te stvari. za slike na blogu sem pred mesecem domov pripeljal frenda. računalniško nepismen!

če kdo ne želi počakat na knjigo, po isti poti kot jo je naročil jo lahko odjavi in dobi denar nazaj! klapEND

mikstone
september 8, 2011

Ja kar se mene tiče zamimive izjave. V najbolj svežem blogu piše, da bodo knjigo dobili le tisti, ki jo bodo naročili do 20.9.2011. Kasneje je ne bo več možno naročiti. Hkrati pravi, da bo blog prevedel še v angleščino.
Zahteva tistih ki pritiskajo na njega pa je bila, da umakne blog, knjigo pa lahko pusti. Seveda ne pozabi omeniti odvetnika, ki mu zaupa že 17 let. Iz bloga je razvidno, da ga ves čas zastopa odvetnik Jože Hribernik, ki pa zanimivo prav v tem trenutku zastopa v zvezi s Patrio, g.Krkoviča. Ima Mikstone zanimive kriterije komu lahko zaupa?! Kaj mislite?

Oldi ::

To s skupnim odvetnikom je po svoje logično, najbolje ti lahko svetuje človek, ki pozna tvoje nasprotnike :), da ne omenjam možnosti pobota znotraj "družine".

kuglvinkl ::

unsubscribing.

Matako ::

Teden je naokoli... kako kaže s knjigo?
/\/\.K.

luli ::

Matako je izjavil:

Teden je naokoli... kako kaže s knjigo?


V petek! Lahko pa naročiš tudi več izvodov.

Matako ::

luli je izjavil:

Matako je izjavil:

Teden je naokoli... kako kaže s knjigo?


V petek! Lahko pa naročiš tudi več izvodov.


Kaj ni danes zadnji dan? Mitja pravi, da od 20.9. naročanje ne bo več možno ... :D
/\/\.K.

KaiV6 ::

Tudi pri Overhaulin naredijo vse zadnji dan na presenečenje vseh, lahko, da bo tudi z izidom knjige enako napeto do zadnje ure!
<insert>podpis.html</insert>

PaX_MaN ::

Knjige
so nekje na poti

Matako ::

V sredo, 14. je Mitja napisal: "Jutri bom začel odpošiljat knjige na naslove kupcev."

Ne vem kako je z vikendi in Pošto Slovenije... samo zdaj zdaj bodo.

Če jih ni kdo prestregel, kakopak.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Marat ::

khm, kdo že vodi Pošto Slovenije? >:D

nevone ::

Po moje tudi če kljige ne bo, lahko svoje prispevke smatrate kot donacijo za blog.

Mislim, že z nasprotniki ima očitno dovolj težav, a zdaj naj mu pa še oboževalci obrnejo hrbet.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.
««
33 / 256
»»