» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
28 / 256
»»

Oldi ::

Svašta, s kom na SIOLu zgubljajo čas http://www.monarh.si/kunstelj/index.htm
@Mikstone Ali bomo kupci knjige dobili kak mail z linki na dokumente, ki bodo objavljeni v knjigi - da ne tipkamo in da jih snamemo prej predno se zna kaj "zaplesti" :)

Glede ISDN in GSM sem jaz tisti, ki sem nekje pisal o tem in ste me citirali. Pripravljal sem članek o tej zadevi in šel vprašati znanca, ki je delal na razvoju ISDN telefona. Potrdil je, da v standardih obstaja ukaz za aktivacijo mikrofona v mirovanju - iz centrale seveda.
Glede GSM-a mi je pa vklop mikrofona v mirovanju potrdil sošolec iz Elektro faksa, ki te stvari dobro pozna. Je pa vklop mikrofona pri izklopljenem GSM-u bolj stvar teorije, saj sprejemnik v tem stanju ne deluje in nima od kod dobiti ukaza za vklop. Sploh se pa ob izklopu telefon poslovi od bazne postaje. No ja, morda obstaja teoretična možnost - odvisno od operacijskega sistema telefona, da ti namontirajo kakega "trojanca", ki bi lahko ob govorjenju v bližini vklopil oddajanje. Tole slednje pišem čist na pamet.

PS: V današnji Sobotni prilogi ni Markeževega komentarja, je pa eno povsem mimo "umetniško" mašilo - kup slik iz Srbije posnete iz vozečega avta in temu primerno neostre, z res minimalno teksta.

hruske ::

Oldi, edini resen način, da ti telefon ne posluša, je to da vzameš ven baterijo. ;)
Rad imam tole državico. <3

Matako ::

hruske je izjavil:

Oldi, edini resen način, da ti telefon ne posluša, je to da vzameš ven baterijo. ;)


To, da se da prisluškovati izklopljenemu GSM aparatu je urbana legenda
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Cervantes ::

@hruske:

če bi bil Mikstone Kučanov agent, ne verjamem, da bi bil dvakrat v arestu in vsaj 2x/yr na sudu.

ColdCat ::

To ni še nič: Šešelj je bil najprej prespektiven omladinac, potem je šel v arest še pod Titovim režimom. Potem je bil kritik Miloševića, da ga je ta dal tudi pod ključ. Potem je bil celo v kolaliciji s Slobotom. No zdaj pa ga pod ključem drži mednarodna skupnost. Pa noben ne reče, da je Šešelj agent CIE. :D

satfinder ::

Matako je izjavil:

hruske je izjavil:

Oldi, edini resen način, da ti telefon ne posluša, je to da vzameš ven baterijo. ;)


To, da se da prisluškovati izklopljenemu GSM aparatu je urbana legenda


Baterija se vzame ven.
http://slo-tech.com/novice/t248422/0
http://www.dnevnik.si/novice/neverjetno...
http://dne.enaa.com/Mobilna-telefonija/...

Phone Jammer
http://tinyurl.com/3ervowa

GPS Jammer
http://tinyurl.com/3daba3r
http://slo-tech.com/novice/t435447/0
Korak do konca in Naprej :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: satfinder ()

Matako ::

@satfinder.. ugasnjen telefon se ne prijavlja na bazne postaje. Saj za GSM 100%. In brez tega ne boš prenesel niti bajta. Če ne verjameš, ugasni telefon zraven njega daj detektor oddajanja (lahko enostavno... radio) in hodi naokoli (recimo v doseg druge BP). Poročaj.

Po mojem gre v primeru tega "roving bug" za posebne predelane telefone, podtaknjene tarčam ali za kaj tretjega (Bluetooth?). Ne vem.. mogoče CMDA to omogoča (ker vsi viri so ameriški)- to ne bom trdil, da ne.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Cervantes ::

Ali Slovenija sploh še rabi nekaj takega kot je

THE PATRIOT ACT

Pokojni Adolf pa sedi na oblačku in se mu od smeha cedi slina iz ust.

Mi mamo pa pol poplave.

Cervantes ::

BTW, pa ne mi več spemat a tistim monarhom. Človek pač rabi pomoč.

Pa pravilno se napiše prof.dr. Janko Kostnapfel, dr.med. dr.sc.

Eden boljših ljudi, ki sem jih imel čast spoznati - po čisto privatni liniji, hvalabogu.

hruske ::

Matako je izjavil:

hruske je izjavil:

Oldi, edini resen način, da ti telefon ne posluša, je to da vzameš ven baterijo. ;)


To, da se da prisluškovati izklopljenemu GSM aparatu je urbana legenda


Kako pa veš, da je telefon ugasnjen? Saj lahko samo zaigra odjavno muziko in vse ostalo, tako kot to naredi ko stisneš knof za izklop, izklopi zaslon, ledice in vse brezžične antene, v ozadju pa še vedno posluša in si nekam shranjuje za takrat, ko bodo antene spet vklopljene.

Kot je že rekel satfinder, baterijo vzameš ven.
Rad imam tole državico. <3

bluefish ::

Kako pa veš, da je telefon ugasnjen? Saj lahko samo zaigra odjavno muziko in vse ostalo, tako kot to naredi ko stisneš knof za izklop, izklopi zaslon, ledice in vse brezžične antene, v ozadju pa še vedno posluša in si nekam shranjuje za takrat, ko bodo antene spet vklopljene.
Izmeriš tok.

Cervantes ::

Za izmerit tok bi rabu specialne konektorčke, a ti veš, kje se jih dobi??

Pa izmeriš tok, par miliamp. , kaj ti to pove?

Oslarija.

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

V bistvu ne veliko. Tudi če oddajnik ne dela, pa kaj.

Še vedno lahko mikrorkmilnik zajema audio in ga hrani v RAM za poznejšo oddajo ter po potrebi zapiše v FLASH.

Ko user "vklopi" telefonček, pa ta pošlje zadevo...

Tole diši po kakšnem skrivnem staandardu, vpeljanem na zahtevo američanov...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

darkolord ::

Pa izmeriš tok, par miliamp. , kaj ti to pove?
Par miliamp. ti pove da telefon dela čisto normalno :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Matako ::

hruske je izjavil:

Matako je izjavil:

hruske je izjavil:

Oldi, edini resen način, da ti telefon ne posluša, je to da vzameš ven baterijo. ;)


To, da se da prisluškovati izklopljenemu GSM aparatu je urbana legenda


Kako pa veš, da je telefon ugasnjen? Saj lahko samo zaigra odjavno muziko in vse ostalo, tako kot to naredi ko stisneš knof za izklop, izklopi zaslon, ledice in vse brezžične antene, v ozadju pa še vedno posluša in si nekam shranjuje za takrat, ko bodo antene spet vklopljene.

Kot je že rekel satfinder, baterijo vzameš ven.


Saj to govorim - verjetno gre za oponašanje ugasnjenega telefona. Ampak to bolj smrdi po raznoraznih službenih telefonih, ki bi imeli to posebej implementirano (poseben firmware).
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

joze ::

Odlomek iz današnjega bloga:

Knjiga bo vsekakor v naslednjih dneh natisnjena in vsi, ki so jo plačali jo bodo dobili do konca tega meseca.

Ne štejem več koliko je bilo že teh začetkov prihodnjega tedna, pa jutrišnjih dni, pa koncev meseca...

Upam, da je zgodba o težavah s tiskanjem resnična in da bomo knjigo kljub vsemu uzrli. Mogoče ideja o PDF verziji niti ni tako slaba.

bluefish ::

A jih ni kao danes osebno delil?

PALOMINO ::

hm hm...rečeno je bilo da je knjiga že izšla?

bluefish ::

Ja, tole je pisal v petek:

nnn je izjavil:

Da ne bo vsak posebej spraševal !!!! V torek popoldan sem v LJ, takrat si lahko vzamem čas, ponedeljek je pa še praznik. lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

ColdCat ::

joze je izjavil:


Ne štejem več koliko je bilo že teh začetkov prihodnjega tedna, pa jutrišnjih dni, pa koncev meseca...


Podobno je Smolnikar čakal in čakal na mapo z "THE" dokumenti. Na koncu jo NI dočakal:))...pa je bil v karieri policijski in vojaški specialec. :D

Matako ::

No, no - saj tudi Duke Nukem Forever je na koncu izšel. :D
/\/\.K.

bluefish ::

In se izkazal za ščiš.

bborst81 ::

Iz njegovega bloga danes:
V četrtek prejšnji teden bi moral prevzeti knjige. Namesto tega me je pričakal direktor s kopico ljudi – pravniki! Naenkrat se name usujejo z vseh strani. Grožnje s tožbami in še čim drugim. Grožnje s tožbami tudi tiskarni! Tisk pogojevan z umikom ali spremembo imen, umik priloge in spletnih naslovov.

bluefish ::

Zanimivo, da je torej v petek pisal zgornje citirani post.

amigo_no1 ::

Bo moral natisniti v Avstriji ali kateri drugi okoliški državi.

donfilipo ::

Ja da ga ustrelijo za 6233 škilastih schillingov:))

Ne, ...bom resen. Zadeva niti ni tako zelo zabavna, kot se zdi. Če je JJ nedolžen angel, je tole dokaj neposrečen attack, za katerega nikakor ne vidim ozadja. Kučan podkupil Mitjo, ta pa ga v zahvalo pljuva? Ali pač ne? In ali za vraga Kučan sploh lahko koga podkupi na takem nivoju, s svojo penzijo? Sory nekako mi ne pije vode. Pa tudi če bi, zakaj za vraga se novinarji ne prepričajo in razpišejo???????

Drugo. Morda za Matthaija, eno resno vprašanje. Zelo resno. Kje so tako imenovani neodvisni in levi raziskovalni, pa magari tudi tračarski novinarji, da ne spremljajo štorije in preverijo dejstev???? Ha? Saj gre vendar, kot je obetano, v primerjavi s Patrijo, za pravo zvočno dokumentirano bombo!!!

Pri Patriji imamo pa samo ugibanja in tisti finec, ki je denar dal, ni nikoli povedal, komu ga je točno. In bogami dokler tako dajejo denar, da ne vedo komu, svaka čast. Treba bo ustanoviti republiko Hrušico in na Finsko po oborožitev. Jaz bom lobiral za skirce, če jih delajo. S plavo sireno. Provizija. Miljonček za majhno deželo.>:D

Ampak ponavljam. Zgodba Mitje, bi morala biti obravnavana od strani par resnih novinarjev. Pa ni. Zakaj????? Naj kdo pojasni. Najraje vidim, če kak izkušen FDV-jevec. Upam da ja ne bo tak potencialen material šel v pozabo, prej kot od LaToye ukraden vibrator???? Ne razumem tega, res ne. LaToyin ukraden vibrator je pomemben, tole pa, četudi celo je čista teorija zarote, pa za nikogar od profijev. Naj mi kdo to pojasni.

Za boga. Smo ne tako daleč od volitev na katerih bo kot kaže JJ izvoljen za mandatarja. In ali ni normalno, da ljudi matra firbec, kdo vse ga obravnava po svetu in doma???? In zakaj?

Ali je možno, da res prevlada butasta, pa saj je bil Mitja narkoman? To sem slišal celo od ene najbolj razgledanih oseb na forumu. Pa pismo kam pa pridemo no.

Pa če bi bil Keith Richards, ki je požrl na kile kvalitetnega dopa, in ni bil samo narkoman, pač pa še alkoholik in rocker:) in to eden najbolj slavnih, pa še vedno njegove zgodbe cel svet posluša z velikim zanimanjem!!!! Ne razumem nič.

P.S. Ali pa je enostavno umrlo tako svobodno novinarstvo, kot je svoboda govora samo puhla fraza?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Matako ::

+1, donfilipo - ok, če še razumem molk t.i. levih politikov z možno razlago, da vsi skupaj drug drugega držijo za jajca, ker imajo vsi svojo zalogo okostnjakov v omari... kaj pa ostali? Kje so zdaj vsi neodvisni spletni nabijači, vsi novinarji, komentatorji po vsemogočih medijih? Afera Patrija se obira do zadnjih koščkov, podrobnosti, potencialnih relativno lahkih prekrškov - a tukaj imamo res veliko stvar in res hude stvari.

Ne štekam!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Pyr0Beast ::

Matako je izjavil:

@satfinder.. ugasnjen telefon se ne prijavlja na bazne postaje. Saj za GSM 100%. In brez tega ne boš prenesel niti bajta. Če ne verjameš, ugasni telefon zraven njega daj detektor oddajanja (lahko enostavno... radio) in hodi naokoli (recimo v doseg druge BP). Poročaj.

Po mojem gre v primeru tega "roving bug" za posebne predelane telefone, podtaknjene tarčam ali za kaj tretjega (Bluetooth?). Ne vem.. mogoče CMDA to omogoča (ker vsi viri so ameriški)- to ne bom trdil, da ne.


Afaik vsak GSM SW že v osnovi omogoča 'vohunjenje', brez take opcije telefon na tržišče sploh ne sme priti. Aktivacija takega režima je lahko oddaljena, oddaljeno se lahko nameščajo tudi aplikacije na sam telefon.
Verjetno tudi ni potrebna aktivna povezava, da zadeva snema zvok. Poraba bi morala takrat biti minimalna, s občasnim pisanjem v cache + tresholdom za snemanje. Ko telefon pokliče na centralo zraven sfutra še en kup podatkov.

Naše omrežje, za razliko od ameriškega, povzroča motnje v drugih napravah in se ga da tako preprosto zaznati.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zeberdee ::

Jaz se bom v recenzijo in vse skupaj sigurno podal, ko bo knjiga zunaj. Če bo to takrat sploh potrebno.

EDIT: In seveda v preverjanje infotov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zeberdee ()

Karaya 52 ::

Zadevo so v dveh desetletjih popolnoma izzeli, iztisnili ves politicni potencial poleg tega so reci pravno zastarale. Tako ... ljudem dol visi. Vsako leto nizje. :) In pa kruh, ki ga ni, to jih bolj skrbi. Negativna propaganda se ne izplaca, razni novinarji so to koncno pokapirali, brcanje mrtvega konja nicemur ne sluzi. Razen kaksnim zgodovinskim patologom, hehe.

amigo_no1 ::

Fora je, da bo taisti JJ, ki se mu očitajo vse sorte lepih svinjarij, zelo verjetno bodoči premier vlade.
In starega konja ne moreš naučiti novih trikov.

bluefish ::

Premier bo tudi v primeru, če se svinjarije izkažejo za resnične. Žal folk ne premore več racionalne presoje in se odloča na podlagi kvazi strankarske pripadnosti.

darkolord ::

Afaik vsak GSM SW že v osnovi omogoča 'vohunjenje', brez take opcije telefon na tržišče sploh ne sme priti.
Temu se pa nujno pritiče "urlpls"...

Zeberdee ::

bluefish je izjavil:

Premier bo tudi v primeru, če se svinjarije izkažejo za resnične. Žal folk ne premore več racionalne presoje in se odloča na podlagi kvazi strankarske pripadnosti.

Ja kdo pa bo? Ali obstaja kakršnakoli alternativa?

hruske ::

Ne še.
Rad imam tole državico. <3

amigo_no1 ::

Bodo noov KK (KK^2):)) na sceno poslali .

ColdCat ::

Berem Voduškovo Operacijo Marinec in se zabavam ob dialogih. Tale spodnji je na temo Eldorado izpred dveh dni, potem sta temo spremenila na mapo s papirji. Spet v glavnem Kunstelj vleče info od Smolnikarja. Kolikor sem zastopil iz bloga je bil Kunstelj v Eldoradu zraven, pa ga zanima koliko murija že ve o tem.:D
Kunstelj: A si ti slišou, kaj je bilo pri Eldoradu?
Smolnikar: Kaj je bilo včeraj? So se streljal?
Kunstelj: Aha. Eni Črnogorci so morisovca napadli. Petrač je mel fantovščino, se ženi.
Smolnikar: Petrač je bil to? Rekli so, da so eni imeli veselico. Potem so šli teli ven in so naleteli na dva Črnogorca.
Kunstelj: Ja.
Smolnikar: In so jih ta dva črnogorca hteli mal čez roke spustit, a ne, eden je pa pištolo potegnu od teh. Jest nism vedu, da so teli ljudje in jih je nenda skupu, a ne?
Kunstelj: Ne vem, kolk sem jaz zastopu, ima eden glavo razbito, en Črnogorc je v bolnici na cevkah.
Smolnikar: Ja.
Kunstelj: Ne vem, pizdarije so.
Smolnikar: A ni eden s pištolo streljal?
Kunstelj: Je, ampak en Črnogorec je na Petrača strelo, pa ga je faliu.
Smolnikar: A ga je falil, a ne me jebat.
Kunstelj: A si predstavljaš, Petrač to dete, da se bo ženil.
Smolnikar: S kom pa?
Kunstelj: Ne vem, z eno pičko, ki je noseča z njim.
Smolnikar: On je otrok, ki ne bo nikoli odrasel. A veš, kaj ti hočem povedat, nikoli ne bo odrastel. Jaz sem na primer ocenil njega gor kot otroka, ko bo star trideset let, bo še vedno otročje razmišljal. Tak je veš on, kar za vsako malo stvar pa je on užaljen, pa ne bi bil užaljen, pa je užaljen... Moral bo malo boljše tako bit, kurc, mu ne moreš pomagat, jaz ne vem, kdaj je on očeta zgubil, a veš. Kteri pa so bli? Verjetno sine pa... [Sine je vzdevek za Komočarja]
Kunstelj: Ti, ne vem, vem, na Petrača da so streljal, pa na Gavrota [Aleš Gavez???] so streljal. Ne vem, jaz jih ne poznam, jaz sem tako slišal.
Smolnikar: Ne vem, meni je pravil nekdo, da je bilo krvavo zunaj, a ne. Bilo je rečeno, da sta ga dva Bosanca bila.
Kunstelj: Un je s parih metrov na Petrača streljal pa ga je falil čez glavo.
Smolnikar: Znači, da ga je v glavo hotel. Srečo ima, da ga je tak cilal.
Kunstelj: Saj ima trdo glavo.
Smolnikar: Pa bi šla fantovščina, žena pa vse v pizdo materino. Tile fantje, če se bodo spuščali u pretepe, pa u take stvari, da jih bo res eden fasal, od teh Črnogorcev nimaš nikoli mira pred njimi. Poznam enga policaja, vem, ko se z Črnogorci zapletel. Nikoli mira, enkrat so stolkli te Črnogorce skup, enkrat pa so ga dobili samega, pa so ga pohvalili, drugič pa so ga na samem dobili, pa je dobil bombe take. Eden ga z flašo po tikvari rukno, da je v bolnici bil na cevkah. Moraš bit en tak, da se skoz tepeš...

Petrač je zdaj mixed martial arts inštruktor v ESD(Enota za specialno delovanje), ki je nastala iz brigade MORiS: http://forum.mma.si/viewtopic.php?id=14...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Cervantes ::

No pa sem se spet ankrat dal nategnt.

Ne prvič, ne zadnjič.

Ne j€bem JJ, ne j€bem Kućana.

ColdCat for president!!

Zgodovina sprememb…

Cervantes ::

No, sicer ja pa to čist dobra taktika. Nej ga tožjo, bo pa pred sudom lahko govoril, kar bo hotel.

Volitve so tu.

Good timing!

Zgodovina sprememb…

Matako ::

Cervantes je izjavil:


Ne j€bem JJ, ne j€bem Kućana.


To še ne pomeni, da onadva ne tebe! :D
/\/\.K.

Cervantes ::

Dobar skrooz!

ColdCat ::

Iz izredne seje 28.3.1994, ko je bil Janša odstavljen. Polemika med Zoranom Thalerjem in Janšo:

Thaler: (...) Menim, da se Ministrstvu za obrambo in nobenemu drugemu ministrstva ne sme dovoliti, da se spremeni v aparat neke stranke in politike te stranke. In ne sme se dovoliti, da se ustanavljajo polprivatne vojske.(...)
(...)
Janša:(...)Če bi bila ta slovenska vojska na pol privatna institucija, kot je rekel gospod Thaler, seveda gospod Thaler tega tej vojski ne bi mogel očitati. To je, bom rekel, nasprotje v izjavi sami. (...)

:)) :)) :))
http://www.dz-rs.si/index.php?id=97&cs=...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Oldi ::

Na Požarju piš:
Kriminalisti pri novinarju Mitji Lomovšku menda iskali posnetke domnevnega pogovora med odvetnikom Senico in nekim dilerjem kokaina, o čemer je na svojem blogu pisal Mitja Kunstelj.

poweroff ::

donfilipo je izjavil:

Drugo. Morda za Matthaija, eno resno vprašanje. Zelo resno. Kje so tako imenovani neodvisni in levi raziskovalni, pa magari tudi tračarski novinarji, da ne spremljajo štorije in preverijo dejstev???? Ha? Saj gre vendar, kot je obetano, v primerjavi s Patrijo, za pravo zvočno dokumentirano bombo!!!


Evo, ravno sem se vrnil iz plezanja po gorah, pa me razočara novica, da knjige še ni.

Težko rečem zakaj o teh zadevah nihče ne piše. Dejansko kolikor vem novinarji zelo pozorno spremljajo Mitjev blog, ampak vsi čakajo na kaj konkretnega. Ob pijači so mi ljudje rzlagali, da za veliko teh koščkov zgodbe vedo tudi sami in da če vse seštejo, se zdi, da je vse res. Ampak so previdni inčakajo na kakšen konkreten kos zgodbe.

Grem stavit, da če bi se nekje znašel kakšen posnetek prisluha ali kakšen dokument, ki bi potrdil kaj od napisanega, bi se o zadevi začelo na veliko pisat. Do takrat pa so vsi zelo previdni. In če poznate zgodovino tožb Janeza Janše (jaz osebno poznam celo njegovo odvetnico ;) ) se mi zdi, da imajo za tako ravnanje konkretne razloge.

Pa še nekaj je. Če se začne klopčič razpletat na eni strani, se bo začel tudi na drugi. In verjetno nobenemu od politikov - tudi (zlasti) na levici ne - ni v interesu, da se začne o teh zadevah razglabljat v globino.
sudo poweroff

Cervantes ::

Par stvari je Zasezamislt!

Zadeva je jako zanimiva, če ne celo eksplozivna. Nihče od slovenskih TKZV "raziskovalnih" novinarjev, ne "levih", ne "desnih" oz. sploh nobeden, se je ne prime. Zakaj??

Verjetno je, celo zelo verjetno, da imata pač obe strani umazane roke in da ni v interesu nobene, da bi zadeva prišla Kakorkoli na nivo diskusije oz. "who was who", in those days.

Ampak, morda to pomeni, da v RS nimamo več neodvisnih novinarjev?

Niti enega, ki bi si upal objaviti karkoli v neskladju z voljo ene ali druge politične opice?? (pun intended)

In niti enega cajtenga, ki bi si upal to lansirat?

Vse NAS JE STRAH?? Da bo JJ morda naslednji mandatar in potem aleluja in miserere tistim, ki so si upali načeti Mikstone blog??

O Slovenija, bleda mati!

Evo, emigriram v Argentino, iz ovih stopa. Menda tam živi še par poštenih Slovenc-ov, vsaj dalnja žlahta od pok. Andrejčka. Oz Maradone.

In morda še kakšen pingvin. Potem mogoče ne bom več tako [i]SAM[/i]

LUV TyA



Če je to res, in seveda je, bros, slaba se nam piše.

Osebno sem itak na robu exodusa, ampak vi, mularija, v kakšnem svetu boste živeli vi??

Vprašanje je seveda, če koga sploh to briga.

A kdo ve, a je Mikstone sploh še živ, ali njegov kadaver, nafilan s heroinom, gnije v kakšnem fekalnem jarku na Barju?

In njegove bukle, se že reciklirajo v Vevčah??

Sorry, sem pač fan banda Patetico.

BEURNTI BEURNTI!!!!

Mogoče pa nič od tega sploh ni res- It's just a rabbithole.. darko, ti boš imel problem s temle, hehe ...

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

In kaj naj raziskujejo, če ni nič konkretnega? Ko in če bodo objavljeni domnevni dokazi in posnetki, se bo morda kaj zganilo. Do takrat pa nihče ne bo delal zgodbe na podlagi bloga.

Cervantes ::

Dio christo, a veš na kašni podlagi (beri:nič) so že tračarski novinarji delali bestsellerske štorije!?

N.pr. Kate Middleton brez spodnjih hlačk?

Ampak za kaj takega je pa seveda treba imet [b][i]JAJCA[/i][/b]

bluefish ::

Kul, če želiš to, domnevno resno, tematiko spremeniti v rumeni trač, potem hitro teči do Slovenskih novic, Žurnala,... ali pa angažiraj PopTV za zgodbo v Preverjeno ali Svet (če še obstaja).
Sem imel občutek, da bi radi dejansko imeli kvaliteten raziskovalni članek, tako pa vas žene le želja po lahkotnem branju.

Cervantes ::

Se opravičujem. Namesto "tračarski" beri "resni".

Pa pozabi Kate Middletone.

@Bluefish:

Me pa zabava, da si tako natančno zadel vsebino mojega posta :D

Zgodovina sprememb…

Cervantes ::

Še tole: kdo pa dela na kvalitetnem raziskovalnem članku??

It's all news to me.

No pa še tole:

če samo omenim Mikstone-a na

MMC

SIOL

24Kur,

mi admin takoj zbriše.

Teorija zarote? I dont think so.

Zgodovina sprememb…

««
28 / 256
»»