» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
26 / 256
»»

Sakin ::

Mikstone, kar tako naprej. Ne nasedaj nekaterim zgubam na forumu, slovenci imajo po večini hrbtenico samo preko anonimnosti, pa še takrat samo za to, da popljuvajo drugega slovenca. Največkrat iz zavisti.
Na Nach Nachma Nachman Meuman!

donfilipo ::

Vsebina knjige Patriotske igre je operacija BEOGRAD. Zgodba opisuje osebe, ki jih poznate iz special bloga. Od formiranja ekipe v LJ , odhoda v BG, življenje in dogajanje tam, do zaključka v hotelu Bristol in bega nazaj. Podrobno je opisano vse dogajanje, pogajanja, slednja, pa cel dogodek, ki ga je Nedeljski dnevnik označil za moje sanje. Obdukcijski zapisnik obeh žrtev, zapisniki MUP Srbije in KOS-a dokazujejo, da se je res zgodilo vse, kar je v dokumentih OVS-a in kar so vpleteni vključno z Janšo in Lovšinom govorili z mano in ostalimi udeleženci te operacije po povratku v Slovenijo(video posnetki, audio posnetki, magnetogrami). Toliko o knjigi.


Ma Sakin prav. Mnogi so anonimni, mnogi pa smo doživeli v življenju že toliko udarcev, da smo skeptični do VSAKOGAR! To je to.

Moram pa priznati, da mi je šele po tem opisu jasno, kaj knjiga pomeni. JJ je torej organiziral terorističen napad v tujo državo. Jebaj ga. Grem se ga najprej nažret, ker ti kar verjamem.

Pahor pravi ni vrag da nam rebalans mora uspeti.

Jaz pravim, če ne uspe, je to dokončni in definitivni dokaz, da so kompletna garnitura nosilcev razširjene truge druga Tita in skriti fantje kolaborantje, jokajoč iz grmovja, drveč nazaj v pradomovino, vraga priklicali. In ti imaš talent, da opišeš delno kako. Vsi skupaj pa imamo malo težav očitno, ampak bo že. Ko to pride ven, bo kar počilo, in ne glede na tale forum. Forum je dreko peko. Pomembna je celotna slovenska javnost!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

amigo_no1 ::

ColdCat je izjavil:

Še en zabaven komentar nam vsem ljubega Mikstona, tokrat na temo Specialna enota Policije. Da čas, ko čakamo na linke, hitreje mine:D

Mik Mikstone 14.12.2010 10:38:11
mr.shadow,torej si policajček.Specialci Slovenske Policije so razen dveh treh izjem rekreativni športniki,pivci piva,skratka nesposobni tipi(ocena inštr. Uroš Pišek).
Bil sem nekaj let v MORIS-u,nič od specialcev.Potem me je pot zanesla v ZDA,na ESI v Aspnu.Po 6 mesečnem urjenju si mogoče "S" od specialca.Potem potrebuješ ogromno izkušenj,pot me je nesla v Irak v enote BlackWatter.Po 18 mesecih(tri pogodbe po 6 mesecev),vas pojem za malico slovenske pijančke-policajčke(kje SE nabira izkušnje? tekanje po Gotenici in pretepanje Viol in Dragonsov-to je domet SE naše Policije,se strinjaš mr.Shadow?

http://moskisvet.com/clanek/rubrika/v_f...

http://www.vojak.si/forum/viewtopic.php...

Specialna enota slovenske policije osvojila drugo mesto na svetovnem prvenstvu specialnih enot policije
http://www.policija.si/index.php/novina...

satfinder ::

Korak do konca in Naprej :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: satfinder ()

Matako ::

Samo res je neverjetno... medtem, ko se vsa Slovenija ukvarja z marginalnimi vprašanji v aferi Patrija in tava v temi - imamo tukaj morebitne dokaze, ki bi Jeznega Janeza odstranili za vekomaj in takoj. Zakaj to njegovi nasprotniki ne izkoristijo? Čudno.

Kaj sem spregledal?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

satfinder ::

Hrvatje so sprejeli zakon o nezastaranju kaznivih dejanj
v zvezi z vojnim dobičkarstvom. Tudi tranzicijski kriminal
na Hrvaškem ne zastara.
Korak do konca in Naprej :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: satfinder ()

Vajenc ::

mikstone> Vnaprej plačane knjige so bila edina možnost, da tole speljem, ne pa da koga nategnem.

To bi povdaril ob prvi zamudi pa bi bilo precej manj megle, denarja pa morda še več.

Če ti uspe boš heroj, v nasprotnem loser, tako pač je. Kakšen si po karakterju si lahko samo predstavljamo, ker te večina tu gor osebno ne pozna, zato si po nepotrebnem užaljen, ko ti ne verjamejo vsi na besede "knjiga bo!".

Glede na temo knjige verjetno to ne bo zadnja knjiga izpod tvojih prstov, kar pomeni, da ti bodo nove izkušnje še prav prišle ;)

Srečno!
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Mr.B ::

satfinder , danes je bila ravno zgodba z NLB. V Srbiji že vsi sedijo. Pri nas bodo pa šele začeli. HA Ha Ha, že zdavnaj zastaralo, bo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

satfinder ::

02. junija 2011 je na Hrvaškem začel veljati zakon o nezastaranju
vojnega dobičkarstva in kaznivih dejanj iz privatizacije:

"Na snagu stupio zakon o nezastarijevanju ratnog profiterstva
i kaznenih djela iz privatizacije (02. junij 2011)"
http://www.braniteljski-portal.hr/sadrz...
Korak do konca in Naprej :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: satfinder ()

Keyser Soze ::

Sakin je izjavil:

Ne nasedaj nekaterim zgubam na forumu, slovenci imajo po večini hrbtenico samo preko anonimnosti, pa še takrat samo za to, da popljuvajo drugega slovenca. Največkrat iz zavisti.

Ti maš mal zgrešen koncept "zgube", "pljuvanja" in "zavisti". To, da se ne pustiš jebat na suho je precej daleč od tvojega bistrouma. Samo še nisi prišel do tega.

Put up or shut the fuck up! Če ti je kaj bolj razumljivo.
OM, F, G!

Sakin ::

No saj, ko bo knjiga izšla, bo jasno kdo je bil nakladač. Sam takrat boste bili pa tiho kot miške.
Na Nach Nachma Nachman Meuman!

Matako ::

Sakin je izjavil:

No saj, ko bo knjiga izšla, bo jasno kdo je bil nakladač. Sam takrat boste bili pa tiho kot miške.


IMO ne bodo. Nabijalo se bo z vseh strani, kot še nikoli - epiloga ne bo. Enostavno je taka tematika. Mislim, da bo knjiga vsekakor popestrila dogajanje in to je dobra stvar.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Keyser Soze ::

Sakin je izjavil:

No saj, ko bo knjiga izšla, bo jasno kdo je bil nakladač. Sam takrat boste bili pa tiho kot miške.

Še vedno nisi dojel poante mojega posta ane? Kakšen ringaraja forum je bolj na tvojem nivoju.
OM, F, G!

Vajenc ::

Sakin je izjavil:

No saj, ko bo knjiga izšla, bo jasno kdo je bil nakladač. Sam takrat boste bili pa tiho kot miške.

To se tebi samo zdi. Tule gor nas je veliko, ki mu bomo čestitali in kupili izvod ali dva.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

nnn ::

me veseli, če boste res kupili knjigo ! se priporočam!!!

nnn ::

amigo_no1 je izjavil:

ColdCat je izjavil:

Še en zabaven komentar nam vsem ljubega Mikstona, tokrat na temo Specialna enota Policije. Da čas, ko čakamo na linke, hitreje mine:D

Mik Mikstone 14.12.2010 10:38:11
mr.shadow,torej si policajček.Specialci Slovenske Policije so razen dveh treh izjem rekreativni športniki,pivci piva,skratka nesposobni tipi(ocena inštr. Uroš Pišek).
Bil sem nekaj let v MORIS-u,nič od specialcev.Potem me je pot zanesla v ZDA,na ESI v Aspnu.Po 6 mesečnem urjenju si mogoče "S" od specialca.Potem potrebuješ ogromno izkušenj,pot me je nesla v Irak v enote BlackWatter.Po 18 mesecih(tri pogodbe po 6 mesecev),vas pojem za malico slovenske pijančke-policajčke(kje SE nabira izkušnje? tekanje po Gotenici in pretepanje Viol in Dragonsov-to je domet SE naše Policije,se strinjaš mr.Shadow?

http://moskisvet.com/clanek/rubrika/v_f...

http://www.vojak.si/forum/viewtopic.php...

Specialna enota slovenske policije osvojila drugo mesto na svetovnem prvenstvu specialnih enot policije
http://www.policija.si/index.php/novina...


Tukaj sem pretiraval in izzival !!! akademijo ESI v Aspnu sem obiskoval v letu 95, BlackWater pa je bil aktualen 2007, šlo je za eno šest mesečno pogodbo in ne tri. V Zagrebu sem opravil psiho fizične teste in z mojimi referencami sem takoj dobil contract for six months. Kako in kaj pa prej ali slej v enem od blogov.
15.1 2007 sem prišel iz prestajanja kazni v Kopru, od marca do septembra sem bil v Iraku, potem sem se vrnil domov. Novembra 2007 so me spet zaprli, tokrat za 6 mesecev. Aprila 2008 sem se vrnil na prostost in se rešil odvisnosti za vedno. Zaenkrat še drži!

Kar se tiče Slovenske specialne enote Policije . Nikoli jih nisem podcenjaval, dobri so, prekleto dobri.

ColdCat ::

Meni je bilo smešno in hkrati čudno, zakaj tam noben ni protestiral, da SEP preganja Viole in Dragonse :))
SIcer je to naloga Posebne policijske enote, ki jo sestavljajo sposobnejši policisti, ki so zaposleni po policijski postajah in ne SEP. Pripadniki SEP delujejo zamaskirani, tisti ki lovijo Dragonse in Viole pa ne. :D
Link MNZ o PPE:
http://www.policija.si/index.php/delovn...

Link MNZ o SEP:
http://www.policija.si/index.php/delovn...
Zanimiva mi je notranja organizacija SEP. Udarnki spadajo v Oddelek za operativno delovanje (teh je le nekaj deset), čeprav je tudi tisti, ki razstavi eksplozivno telo frajer (Oddelek za protibombno zaščito). Skozi tisti razvpiti osnovni kurs usposabljanja pa tako morajo vsi.

nnn ::

driver_x ::

@Mikstone: glede na to, da v svojih blogih precej konkretno pišeš obremenilne stvari o različnih bolj ali manj vplivnih posameznikih, me zanima, če imaš z njihove strani kak odziv?

donfilipo ::

nnn je izjavil:

http://mikstone1.wordpress.com/2011/08/...


Tale post mi je bil extra všeč.

Osebno. Neprestano namreč trobim (neuspešno), da je tudi horse za veliko zelo uglednih, samo kot šilce žganja za druge, bi rekli bolj krščansko tradicionalne.

Jasno, da se ga tudi navadiš. Nekateri zelo hitro, drugi počasneje. Telo se pač brani. Zazna spremembo kemije in skuša vzpostaviti stanje default občutljivosti. Dodaja kemijo, ki naj bi pospešila in nevtralizirala, ali horse, ali šnops. In potem se nenadoma borimo s tresočim organizmom v krčih, paranoji in driski in jasno zdravilo je pred nosom, prava terapija odvajanja, pa zavita v velike misterije umobolnic in norosti. Ali v primeru horsa, če smo prisiljeni v kriminal, zaradi odvisnosti, aresta. No arest je pa rahlo premaknjena reč, kot še veliko drugih reči, pri tej tranziciji iz fevdalizma v kapitalizem:)

Pomeni. Ogromno je uživalcev trdih in mehkih drog in okoli tega se nekako po butalsko, v družbi seje megla! Megla je blagodejna za najbolj zabite, ki lahko zdaj vsaj pokažejo vrednost s tem, da v njej hodijo pred trolejbusom:)) Ja v starih časih, je bela ljubljana bila tako meglena, da se je tudi to dogodilo:)

Med zmernimi uživalci je kar veliko in daleko več kot registriranih propadlih, normalnih ali celo zelo uspešnih uživalcev, ki so pa dejansko vsi na poti, da preidejo v odvisnost. In kot rečeno ta pride in vlada zelo hinavsko. Tudi najbolj slavnim in bogatim zvezdam. No nekaterim pa tudi ne. Čeravno so vse poizkusili, celo večkrat, Madona, a ne,:) so vedno našli kakšno staro veščino prdenja in zvijanja:), ki jih je od samomorilskih navad tudi potegnila ven iz nevarnosti.

In kakšna je običajna povprečnikova reakcija, na take, bom rekel resnicoljubne in direktne izpovedi, ki če je normalno, niti ne rabijo imen?? (če ni slavni Djuro, je pa zagotovo slavni Slavko in variacije:D).

'To ni mogoče' si poreče večina in raclja po svetu naprej, dokler sam ne naleti na mino, se reče družbo, kjer so vse droge sveta mali problem in noben tabu. No za takrat je pa zelo pomembno, da se pravilno seznanite z nevarnosti. Smiselno. Ne da ste napumpani, da horse pa pride v poštev, samo pri zelenih narkomanih s pol kilsko iglo, ki lahko samo še kradejo in neprestano lažejo. Madonna, Angelina Jolie, Johny Depp recimo pa jedo milko in jih to daje. Nekaj je. Ne daje jih niti milka, malo bolj horse, ampak so poučeni in se dalj časa uspešno upirajo!!!

No marsikdo je dobro bom rekel telesno oborožen, da kakšne običajne strahopetnosti, ki hitro vodi v odvisnost ne rabi imeti. Problem je, ko imamo ultraekspeditivni sistem kaznovanja, ki te privede v zapor, ampak natanko, natanko takrat in zgolj takrat:)), ko človek nemara po čudežu ozdravi, si najde partnerko in službo.

Če to ni dokaz, da vse dela za mafijo, ki je delodajalec za vsakogar in ga prisili, v še tako podle in nizkotne svinjarije, v še taki bolezni, pa ne vem kaj naj bi tak dokaz bilo>:D
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

listje123 ::

Tejle k v videu nastopajo so prej za v gledališče k za v vojsko :)

Utk ::

Mikstone, stari politiki so bli vsi barabe in ne bi zmanjkalo nasprotnega materiala, ampak zakaj tokrat Janša ne bo sedel? Ker je Pahor popolnoma nesposoben, ker je kresalka v še globjem dreku, ker je Janša preveč pazljiv, nesposobna in pokvarjena policija, ali kaj tretjega?
Če je neverjetno, da bi slovenski komunisti vplivali na pol Evrope, kako bi šele lahko nek Janša vplival, da ga ničesar ne obtožijo.

Matako ::

Meni je čudno, da pri vseh sovražnikih, ki jih Jezni Janez ima, nihče ne uporabi enega od teh asov (naročanje prisluškovanj in celo umorov).
/\/\.K.

PaX_MaN ::

Men je bolj smešno ko pravi kakšni zasvojenc da je Djuro in kakšna dilerja da sta Ribičeva in Cvetkov. :))

Marat ::

Matako je izjavil:

Meni je čudno, da pri vseh sovražnikih, ki jih Jezni Janez ima, nihče ne uporabi enega od teh asov (naročanje prisluškovanj in celo umorov).


Drug druzga za jajca držijo. In pa levica se zaveda da je za desnico Janša hendikep, da bi desnica z nekom drugim kot voditeljem, recimo Virantom, dobila veeeeliko več na volitvah (zlahka tisto 2/3 večino v parlamentu), kot pa z Janšo. Ironično, ampak levica rabi Janšo :D

djordjevic ::

Hehe, to zna biti ena najbolj krutih in daleč najbolj pronicljivih resnic našega političnega prostora. ;((
No grave is deep enough to keep us in chains.

nnn ::

Marat je izjavil:

Matako je izjavil:

Meni je čudno, da pri vseh sovražnikih, ki jih Jezni Janez ima, nihče ne uporabi enega od teh asov (naročanje prisluškovanj in celo umorov).


Drug druzga za jajca držijo. In pa levica se zaveda da je za desnico Janša hendikep, da bi desnica z nekom drugim kot voditeljem, recimo Virantom, dobila veeeeliko več na volitvah (zlahka tisto 2/3 večino v parlamentu), kot pa z Janšo. Ironično, ampak levica rabi Janšo :D



tu se skriva odgovor zakaj nobena afera ne bo odplaknila Janeza.

nnn ::

Cervantes ::

Pa to ni res!!!

djordjevic ::

Se da komu priložit sken ali copypaste članka? Kaže mi ga samo 12%, naročati pa Večera zaradi enega članka ne mislim.
No grave is deep enough to keep us in chains.

satfinder ::

Korak do konca in Naprej :).

djordjevic ::

Hvala!
No grave is deep enough to keep us in chains.

poweroff ::

Zanimivo. Mikstone, zanima me, kakšna bo tvoja reakcija, če te pride policija povprašat o teh zadevah. Bi bil pripravljen sodelovati in razkriti vse?
sudo poweroff

Cervantes ::

Cajt je že, Mitja! - da se te barabe razkrinka... tam okol l '94 se je na veliko govoril po Lj., da smo se za las izognili državnemu udaru- moja reakcija je bila .. pa kaj še ... buče!! Janša je ja državotvorec, he would never ...! Ma jaz ga poznam še od prej, ko je delal na MikroAdi (po arestu, če se ne motim) vsekakor pa ni bil tipec, s katerim bi šel na pivo.

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

BTW: kaj pa je tip lahko delal tam ?

Ni bila MikroAda računalniška firma ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Utk ::

nnn je izjavil:

Marat je izjavil:

Matako je izjavil:

Meni je čudno, da pri vseh sovražnikih, ki jih Jezni Janez ima, nihče ne uporabi enega od teh asov (naročanje prisluškovanj in celo umorov).


Drug druzga za jajca držijo. In pa levica se zaveda da je za desnico Janša hendikep, da bi desnica z nekom drugim kot voditeljem, recimo Virantom, dobila veeeeliko več na volitvah (zlahka tisto 2/3 večino v parlamentu), kot pa z Janšo. Ironično, ampak levica rabi Janšo :D



tu se skriva odgovor zakaj nobena afera ne bo odplaknila Janeza.

Seveda, jasno, upam samo, da je tudi našim "levičarjem" jasno, da ima KK klan pravno državo samo na jeziku, naredili pa ne bojo nič v to smer.

poweroff ::

Po moje levici zelo ustreza, da se afere okrog JAnše ne razčistijo. Vprašanje če ga z nečim ne držijo v šahu. Na odru se seveda vsi petelinijo drug proti drugemu...
sudo poweroff

čarli ::

Brane2 je izjavil:

BTW: kaj pa je tip lahko delal tam ?

Ni bila MikroAda računalniška firma ?


Baje je tam preprodajal računalnike ;) In ja bila je rač. firma...

ColdCat ::

Njegova izjava o računalnikih:
Jaz sem bil eden prvih v tej državi, ki sem ga začel uporabljati, ne samo za pisanje tekstov

http://www.mladina.si/tednik/200446/cla...

Cervantes ::

@Brane:

Vsekakor najbrž ni skrbel za obramboslovno primernost firme - no, ne vem.

Meni je prodal MS QC compiler.

Po mojem je bil prodajni referent.

Zgodovina sprememb…

nnn ::

poweroff je izjavil:

Zanimivo. Mikstone, zanima me, kakšna bo tvoja reakcija, če te pride policija povprašat o teh zadevah. Bi bil pripravljen sodelovati in razkriti vse?



Če bodo imeli resen namen jim bom izročil vse kar imam in povedal kar jih zanima. Seveda pod pogojem, da ne bom jaz kazensko preganjan. Samoovadil se pa ne bom!

PALOMINO ::

Morda bom izpadel malo zaplankano, ampak temu MIKESTONE blogu nisem posvečal kaj dosti pozornosti kot tudi ne aferam,
okoli katerih se večinoma to pisanje vrti.


Ampak sam bom rekel takole, danes sem prebral vse zapise, in pismo rosno bere se dobro.
Samo z eno napako vse to se je dogajalo in se še dogaja v državi v kateri živim - sramota!

Tudi, če je 70% vsega izmišljenega, mi je popolnoma jasno zakaj je danes Slovenija tam kjer je, v gnoju do amena.

Pfej...seveda pa nas slovenceljev ni toliko v gatah, da bi se zbrali in naredili malo štale...ko bi vrgli par bencinskih v zrak, napadli domove smrdljivih tajkunov, da bi ti smrdljivi politiki videli, da naroda ne morejo imeti za totalne bebce. Primitivizem gor ali dol... Tako pa se nam samo sladko smejijo in nas lepo jebejo še naprej in nas tudi bodo...

Če bi bila to kakšna Grčija, Španija...bi bil narod že na cestah...tako pa...samo tisti "hja saj bo...pridni bit in delat, pa bo bolš enkrat, kot so mi starši pravili." Napaka vam povem, napaka....

darkolord ::

Če bi bila to kakšna Grčija, Španija...bi bil narod že na cestah...t
In tam se majo ful boljše ane?

PALOMINO ::

jao...sem vedel da se bo kdo obregnil. Ne, so pa bolj impulziven narod, ki jim hitreje zavre, kot slovenceljnem...tako sem mislil.

poweroff ::

Palomino, preberi si kolumne od Mazzinija...

Ti bo hitro jasno zakaj se Slovenci NIKOLI ne bomo uprli gospodarjem, ampak se bomo raje podjebavali med seboj.

Link: http://www.siol.net/slovenija/rubrikon/...
sudo poweroff

PALOMINO ::

super, hvala za link...ima tip kar prav.

Keyser Soze ::

Gospodarji so pa Kitajci. Oh no, wait. Ne bo šlo skozi vaš "reality check"!

Gospodarji so marsovci. There, to je pa že bolj verjetno.:)
OM, F, G!

Cervantes ::

Mazzini ima še kako prav. Na žalost.

Ampak jaz verjamem (ne me citirat: vera je odsotnost razuma) da bo nekega dne nekomu - morda meni - morda tebi - morda nam vsem - prekipelo in j€b€nti, naj pade Bastilja!!

Allons enfants!

Keyser Soze ::

Tale naša Slovenija ima na žalost tumač s strani kvazi intelektualcev indoktriniranih pezdetkov, ki znajo samo jamrat, medtem ko se njegov kolega povzpenja med "gospodarje". Kaj ti brani postat "gospodar"? Nič drugega kot lastna nesposobnost in pomankanje jajc (prisotni še zdaleč niso izvzeti). Baje jih prodajajo v praktično vsaki štacuni, če že lastnih ne najdete. Se pa strinjam da bo najbrž kar veliko mjavkanja po tejle objavi, ker pač resnica zna kar močno zabolet.

P.S.: Mazzini je pa na žalost eden od tipičnih kvazi intelektualnih newage trendy filozofov. Velikanske količine dreka lepo zapakiranega v celofan, ki prija prej omenjeni raji. Da ma prav, je prej posledica srečnega naključja kot pa njegovega "neizmernega" intelekta. Kdaj pa kdaj mu mora tud ratat, ker tako veliko naklada.
OM, F, G!

kuglvinkl ::

kot tipičnega kvazi intelektualnega newage trendy filozofa z lahkoto označim jaz tebe. Tako kot ti Mazzinija. Čist na suho. Zdej pa nazaj na temo.

Zgodovina sprememb…

««
26 / 256
»»