» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
108 / 256
»»

tereza ::

Matako je izjavil:

ColdCat je izjavil:

33 članov ima skupina po novem!


Na žalost je situacija taka:

Mikijev krog --> O . <-- Mačk

In jasno ostali mikstonslovci tudi ne. Mogoče nas pa Reza spravi notri?

Drugače pa punca postavlja prava vprašanja: kaj je ta naša fascinacija z Mikijem? Od kod prihaja? Kaj nas žene? Zakaj? Preenostavno bi bilo podati razlage na prvo žogo kot so razne homoerotične teorije ipd.

Jaz mislim, da je nekaj več. Neka želja po spoznanju. Samo... koga?

al pa če je čist romantično verjet v nekega kvazi bonda iz obrobja...stvari so čist simple,sam to bom rekla...v več se ne mislim spuščat...vse moram neki med vrsticam govort...

ColdCat ::

tereza je izjavil:

nikoli me ni imel...oziroma samo leta 2009..pol smo zaključili fb friendship..


Miki je dejal:LINK
Na prejšnjem facebook profilu so bile objavljene serije fotografij iz Tikrita v službi Xe. Fotografije si je ogledalo več tisoč uporabnikov facebooka!


Rezika, a si videla kakšno fotko ali dokumentarec FOX TV?

EDIT: Kaj si rajši: Rezika ali ReJzika? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

tereza ::

ColdCat je izjavil:

tereza je izjavil:

nikoli me ni imel...oziroma samo leta 2009..pol smo zaključili fb friendship..


Miki je dejal:LINK
Na prejšnjem facebook profilu so bile objavljene serije fotografij iz Tikrita v službi Xe. Fotografije si je ogledalo več tisoč uporabnikov facebooka!


Rezika, a si videla kakšno fotko ali dokumentarec FOX TV?

EDIT: Kaj si rajši: Rezika ali ReJzika? :D

prvič slišim..tereza drugač...;-)

poweroff ::

O fak, Wikileaks.si so uspeli postavit server! Samo do onionlanda jim pa manjka še nekaj hekerskih izkušenj... :))
sudo poweroff

Oldi ::

Zakaj vztrajamo? Ker nam ni vseeno in ker verjamemo. No v bistvu ne verjamemo več, a vztrajamo, ker brez vere nam živeti ni.

Cervantes ::

Adijo Mikithread.

Zdaj imamo Rezathread.

Not bad, either.

Matako ::

Cervantes je izjavil:


Zdaj imamo Rezathread.


Reza je novi Miki. Ima blog, nima knjige... meni se zdi dovolj dobro.
/\/\.K.

Cervantes ::

Rightyouare!

Kaj pa orožje, je kaj švercala?

Fritz ::

Ženska, ki se zaveda lastne spolnosti in privlačnosti ter želja moških, je orožje sama po sebi 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

tereza ::

Matako je izjavil:

Cervantes je izjavil:


Zdaj imamo Rezathread.


Reza je novi Miki. Ima blog, nima knjige... meni se zdi dovolj dobro.

ja,veš da...a mojo knjigo tud tko vneto čakate?

vi morte filmske fore brat..ne pa kako se ga jaz zapuhavam doma...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tereza ()

Matako ::

Seveda, kaj si pa mislila? V tem smo profesionalci.
/\/\.K.

tereza ::

Matako je izjavil:

Seveda, kaj si pa mislila? V tem smo profesionalci.

v vnetosti čakanja knjig? e,modeli...začnem jo danes, če jo boste kupili..:-P
jaz rabm najprej pire v riti,jolice,musko...pol maybe dobim motivacijo za pisat..sam tokrat sem prekinla blog do nadaljnega in bi mogla res kakšnih 50-70 strani napisat..pa prodajat po 7-10 evrov...recimo...:-)


sam men se kr ne da...rajš zastonj blog pišem..čudna sem jaz

še vedno čakam nagrado...;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tereza ()

Okapi ::

Predlagam, da začneš pobirati prednaročila. Mikiju se je splačalo.:))

O.

Matako ::

Nagrado bi punca. Lepo. Specialci, operativci to delamo iz rok v roke - saj veš, da kdo koga ne nategne. Ti knjigo, mi nagrado. V tem poslu ni zaupanja.

Poleg tega moraš razumeti vse dobesedno. Ko miki reče da bo knjiga konec meseca, ali mi, da nagrada bo - pomeni to točno to in nič več ali manj.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

tereza ::

Matako je izjavil:

Nagrado bi punca. Lepo. Specialci, operativci to delamo iz rok v roke - saj veš, da kdo koga ne nategne. Ti knjigo, mi nagrado. V tem poslu ni zaupanja.

Poleg tega moraš razumeti vse dobesedno. Ko miki reče da bo knjiga konec meseca, ali mi, da nagrada bo - pomeni to točno to in nič več ali manj.

nisem dvomila v to..;-)

ColdCat ::

Nič Reza, sama si hotela, da te obravnavamo enako kot Mikija. Če smo pri Mikiju obdelali njegovo drago, sestro, gizmota,..., skratka tudi civile, bomo še tvojega - bivšega...nikoli ne veš morda bo še bodoči kdaj.

Tip je biolog. Diplomiral iz prehranjevanja pijavk v tekočih (črnih???) vodah.

Reza ima očitno okoli sebe le najboljše, sestrične, frajerje,...S-T forumaše:|. Tudi za Mikija pravi, da je razgledan in pameten. No, Miki bi naj imel predvsem izrazit foto spomin...po Daretovo.

No, kakorkoli iz različnih pogovorov človek dobi vtis, da je pubec na mestu. Bil kritičen do Rezinega načina življenja (podobno kot Miki), jo vzpodbujal pri pisanju bloga, knjige,...

Reza nehaj ga pohat !

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

tereza ::

ColdCat je izjavil:

Nič Reza, sama si hotela, da te obravnavamo enako kot Mikija. Če smo pri Mikiju obdelali njegovo drago, sestro,..., skratka tudi civile, bomo še tvojega - bivšega...nikoli ne veš morda bo še bodoči kdaj.

Tip je biolog. Diplomiral iz prehranjevanja pijavk v tekočih (črnih???) vodah.

Reza ima očitno okoli sebe le najboljše, sestrične, frajerje,...S-T forumaše:|. Tudi za Mikija pravi, da je razgledan in pameten. Seveda, da to opaziš pri drugem, moraš biti podobno tak tudi sam. No, Miki bi naj imel predvsem izrazit foto spomin...po Daretovo.

No, kakorkoli iz različnih pogovorov človek dobi vtis, da je pubec na mestu. Bil kritičen do Rezinega načina življenja (podobno kot Miki), jo vzpodbujal pri pisanju bloga, knjige,...

Reza nehaj ga pohat !

kaj pa teb jermen drsi? mene ne morte obravnavat kot nobenga, ker sem res primerek svoje vrste..ne išči podobnosti z nikomer,jih ni...hočeš drugač? ni glup,prebral kakšno knjigo..:-) če še nisi skontal sem dost ego trip, pa se mi ne da skoz neki o njemu...lahk da ima foto spomnin,kaj men to v lifeu pomaga...kritičen=žuta minuta...;-)res je ja,un je biolog...total nisva bla za skupaj...zdej mam tazga kretena kot sem jaz...:-)poznam pa take in drugačne ljudi...mal mi jih pa pomeni kej...mene nima kej kdo vzpodbujat..vsi k me poznajo vejo kakšna sem...nobenih odgovornosti,nobenga joba...še psa si nočem nabavit..ništa...lahk bi zdej pisala svoje,pa rajš kle kr neki pišem..sam po feelingu,go with the flow...pa ne vem kaj vas tok moja ganja moti...:-)

sem pač strelka..;-)

tereza je izjavil:

ColdCat je izjavil:

Nič Reza, sama si hotela, da te obravnavamo enako kot Mikija. Če smo pri Mikiju obdelali njegovo drago, sestro,..., skratka tudi civile, bomo še tvojega - bivšega...nikoli ne veš morda bo še bodoči kdaj.

Tip je biolog. Diplomiral iz prehranjevanja pijavk v tekočih (črnih???) vodah.

Reza ima očitno okoli sebe le najboljše, sestrične, frajerje,...S-T forumaše:|. Tudi za Mikija pravi, da je razgledan in pameten. Seveda, da to opaziš pri drugem, moraš biti podobno tak tudi sam. No, Miki bi naj imel predvsem izrazit foto spomin...po Daretovo.

No, kakorkoli iz različnih pogovorov človek dobi vtis, da je pubec na mestu. Bil kritičen do Rezinega načina življenja (podobno kot Miki), jo vzpodbujal pri pisanju bloga, knjige,...

Reza nehaj ga pohat !

kaj pa teb jermen drsi? mene ne morte obravnavat kot nobenga, ker sem res primerek svoje vrste..ne išči podobnosti z nikomer,jih ni...hočeš drugač? ni glup,prebral kakšno knjigo..:-) če še nisi skontal sem dost ego trip, pa se mi ne da skoz neki o njemu...lahk da ima foto spomnin,kaj men to v lifeu pomaga...kritičen=žuta minuta...;-)res je ja,un je biolog...total nisva bla za skupaj...zdej mam tazga kretena kot sem jaz...:-)poznam pa take in drugačne ljudi...mal mi jih pa pomeni kej...mene nima kej kdo vzpodbujat..vsi k me poznajo vejo kakšna sem...nobenih odgovornosti,nobenga joba...še psa si nočem nabavit..ništa...lahk bi zdej pisala svoje,pa rajš kle kr neki pišem..sam po feelingu,go with the flow...pa ne vem kaj vas tok moja ganja moti...:-)

sem pač strelka..;-)

pubec na mestu? jaz se držim načela, da če že kaj povem o ljudeh,povem le boljše stvari...vem da vas matrajo kakšne sočnosti, ampak iz moje strani jih ne bo..izinata...;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tereza ()

ColdCat ::

:))

Reza, mi smo analitiki. Še tako različnim stvarem poiščemo sorodne značilnosti, medsebojne relacije,... Podobno tudi še tako enakim zadevam najdemo razlike.

Glede pohanja. Lahko si vse skupaj razlagaš tudi drugače. Da gre za poskus vzpostavitve kontra efekta, iz inata kot praviš...in potem bi povedala še kaj več kot želiš.>:D

tereza ::

ColdCat je izjavil:

:))

Reza, mi smo analitiki. Še tako različnim stvarem poiščemo sorodne značilnosti, medsebojne relacije,... Podobno tudi še tako enakim zadevam najdemo razlike.

Glede pohanja. Lahko si vse skupaj razlagaš tudi drugače. Da gre za poskus vzpostavitve kontra efekta, iz inata kot praviš...in potem bi povedala še kaj več kot želiš.>:D

svaka vam čast, da sem vam da...mene bolj jaz,me myself and i zanimam..tud zajebana študija...;-)ne bi bikol več povedala..dobr vem zakaj..;-) zdej pejte pa hitr spet analizirat..;-) upam,da vsaj na jobih to počnete,ne doma...:-)

Matako ::

To je 24h delovnik. Vedno pripravljeni!

Kot distributerji - za Rezo, ki je nova, da jo malo vpeljemo: distributerji so Mikijevi posebni operativci (osebno izbran kader), ki imajo njegovo tel. in so 24h/dan na stand-by da razdelijo knjige... ko bodo. Samo to je bilo preden se je odločil za elektronsko obliko.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

poweroff ::

Tudi pri elektronski obliki je potrebna distribucija!

Hacking squad je pripravljen na darknet.
sudo poweroff

papak ::

Tale tadrug blog mi ni nbena avantgarda, prej blodnje razvajenega zapohanga derišta. Vleče nekam v smer Tožibab.

tereza ::

papak je izjavil:

Tale tadrug blog mi ni nbena avantgarda, prej blodnj
tožibabe razvajenega zapohanga derišta. Vleče nekam v smer Tožibab.

tožibab pa ne poznam...drugač sem vse to..sam znam še pisat...:-)

Matako ::

ENkrat ko vstopiš v temačni svet Jajovih spletk, je resničnost bolj zblojena od vsake džole. Zgodbe, ki jih piše življenje... in kaki trilerji so to! Tako da Reza... ja vsi smo edinstvene snežinke, samo zdaj si "v".

To niso več heci, punca!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

tereza ::

Matako je izjavil:

ENkrat ko vstopiš v temačni svet Jajovih spletk, je resničnost bolj zblojena od vsake džole. Zgodbe, ki jih piše življenje... in kaki trilerji so to! Tako da Reza... ja vsi smo edinstvene snežinke, samo zdaj si "v".

To niso več heci, punca!

you wish..:-) jaz drugo realnost živim..jola sploh ni zblojena..edina droga poleg pira k si jo še privoščim...:-)moj life je men drugač itak živ triler...če mate pa boljše zgodbice, pa sam na plano z njimi...:-) enmu otročarije,drug kr neke modrosti najde med stavki...men je pa sam smešno...važn da jaz pišem...tuki men endorfine nabije do konca...tko k kao prva zaljubljenost, pa laufanje kdaj,al pa kockanje..al pa koke...al pa bit kr na vse navlečen...:-)

to niso več heci, bo men enkrat mati prjavla, k bo vidla kakšne pišem..:-P

aja,bole me je klical..:-) kdo je že pofotkal te rocka billy fotke? :-))

trockist ::

Ti Tereza me zelo spominjaš na mojo starejšo hči. Nadarjena, nežna, zgubljena, neprilagojena. Skratka drugačna. Moja definicija je bila, da je imel dva kondorja v glavi, ki sta se podila pod njeno kodrasto šumo in ustvarjala prepih. Po pisanju na tvojem blogu bi rekel, da ti imaš ene pet kondorjev v glavi. Marihuana in pir jih samo začasno prizemljijo, ampak kaj, ko potem še z večjo močjo poletijo.
To kar je zanimivo, da meni in ženi ni uspelo pregnati kondorjev iz njene glave,njenemu fantu, ki je sedaj njen mož, pa je to uspelo v borih nekaj mesecih.
Nasvet. Najdi si tipa, ki ni luzer. Ne zapravljaj časa z moškimi, ki ti niso dorasli emocijonalno in intelektualno. Zaradi nezadovoljstva hiberniraš.

tereza ::

trockist je izjavil:

Ti Tereza me zelo spominjaš na mojo starejšo hči. Nadarjena, nežna, zgubljena, neprilagojena. Skratka drugačna. Moja definicija je bila, da je imel dva kondorja v glavi, ki sta se podila pod njeno kodrasto šumo in ustvarjala prepih. Po pisanju na tvojem blogu bi rekel, da ti imaš ene pet kondorjev v glavi. Marihuana in pir jih samo začasno prizemljijo, ampak kaj, ko potem še z večjo močjo poletijo.
To kar je zanimivo, da meni in ženi ni uspelo pregnati kondorjev iz njene glave,njenemu fantu, ki je sedaj njen mož, pa je to uspelo v borih nekaj mesecih.
Nasvet. Najdi si tipa, ki ni luzer. Ne zapravljaj časa z moškimi, ki ti niso dorasli emocijonalno in intelektualno. Zaradi nezadovoljstva hiberniraš.

:-) lepo napisano..;-) da vama ni uspelo,mi je jasno..tipu seveda..samo-do kdaj? o mojih bivših tipih oz.sedanjemu pa rajši ne začnem...:-)

Matako ::

Vprašanje če so kondorji. Lahko so race, ki jih kaj boli.
/\/\.K.

Okapi ::

Najdi si tipa, ki ni luzer. Ne zapravljaj časa z moškimi, ki ti niso dorasli emocijonalno in intelektualno.
Spoken like a true Rugelj.:))

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

tereza ::

tereza je izjavil:

trockist je izjavil:

Ti Tereza me zelo spominjaš na mojo starejšo hči. Nadarjena, nežna, zgubljena, neprilagojena. Skratka drugačna. Moja definicija je bila, da je imel dva kondorja v glavi, ki sta se podila pod njeno kodrasto šumo in ustvarjala prepih. Po pisanju na tvojem blogu bi rekel, da ti imaš ene pet kondorjev v glavi. Marihuana in pir jih samo začasno prizemljijo, ampak kaj, ko potem še z večjo močjo poletijo.
To kar je zanimivo, da meni in ženi ni uspelo pregnati kondorjev iz njene glave,njenemu fantu, ki je sedaj njen mož, pa je to uspelo v borih nekaj mesecih.
Nasvet. Najdi si tipa, ki ni luzer. Ne zapravljaj časa z moškimi, ki ti niso dorasli emocijonalno in intelektualno. Zaradi nezadovoljstva hiberniraš.

:-) lepo napisano..;-) da vama ni uspelo,mi je jasno..tipu seveda..samo-do kdaj? o mojih bivših tipih oz.sedanjemu pa rajši ne začnem...:-)



da vidmo vohune...moj bivši je dobil 30 let zapora...male sive celice...;-)

govorim za sto let nazaj...pa po meni se je dogajalo to...:-)))

ah jebi ga sad..grem kr entartaiment gledat, pa kardashianke mal prečekirat..masaža za možgančke...zaspiš v sekundi...:-)
jaz sem bolj na fb aktivna..tam me najdete...sam ne mi z mikijem začet...:-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tereza ()

Matako ::

Ok, velja Tereza, drži se!

Seveda, če izveš kak nov info o Mikiju... mi smo tukaj. Vedno.
/\/\.K.

tereza ::

Matako je izjavil:

Ok, velja Tereza, drži se!

Seveda, če izveš kak nov info o Mikiju... mi smo tukaj. Vedno.

vas bom mela na oku...:-P
pridni bodte..;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tereza ()

Matako ::

Das neue Spezial ist da!

http://mikstonespecial.blogspot.com/201...

Črnovodne drame še kar ni konec!

In aja, tudi novi Prižonjer je bil, samo me ne gane.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Marat ::

Prižonjer je vedno boljši 8-)

Na to tematiko bi lahko Miki knjige pisal, in tudi zaslužil (z dejansko knjigo, prek založbe) :)

leiito ::

Matako je izjavil:

Das neue Spezial ist da!

http://mikstonespecial.blogspot.com/201...

ÄŚrnovodne drame ĹĄe kar ni konec!
.


Jp. Jeba, orientirati se po na ulicah Saddamovega rojstnega mesta, najbrž ni angleških tabel ob cesti, mimogrede narobe zaviješ. Samo malo je čudno, da so v prejšnji epizodi spremljali posamezna vozila na monitorju, zdaj pa gpsa ni več. Mogoče Garmin še ni imel paketa za Tikrit.

O Foxovi oddaji pa nič novega.

Marat ::

Šef policije Othman ni več med tistimi ki še dihajo: http://www.iraqbodycount.org/database/i...

Matako ::

Marat je izjavil:

Prižonjer je vedno boljši 8-)

Na to tematiko bi lahko Miki knjige pisal, in tudi zaslužil (z dejansko knjigo, prek založbe) :)


No to je res. Prižonjer je prava fikcija "po resničnih dogodkih". Stvar je tako parafrazirana in psevdonimizirana, da bi lahko Miki makar napisal fantazijsko zgodbo ko v bližnji prihodnosti Dejan v zaporu guzi Tomija Majerna ali kaj takega.. pa mu nihče nič ne bi mogel.
/\/\.K.

donfilipo ::

Jaz vas ne razumem.

Najprej Rezika.
Ona pivo i jolo. Pa to. In ji je fajn.

Pa madona ne more to bit fajn kršen duš, krucifix noch ein mal. Je pa ja treba met eno samoodrekanje in ponižno pozo pred unim gospodarjem zgoraj in temu zraven. Evo ta zraven baje že je mamila, ampak po receptu od dohtarja! Sej ni čudn. Ko sliši take. Kam pa pridemo? Ha?

In ji je fajn.....

A pol pa še kekšn fejst desc pride, pa seksata?
Kam gre ta svet. Brez sodnega dne, jaz ne vidim rešitve.

Pa Mikstone, ki je nekak alter ego in nadzorna kamera Dejana iz prisonbloga.

Zdaj bomo rekli, da je arest v bistvu nekakšna dodatna usposobljevalnica tako za narkomane, dilerje, tatove kot psihopate? Da se izučijo, napredujejo po lestvici, recimo iz narkomana do dilerja, iz tatiča do večjega poslovnega kriminalca?

Pa to ne more biti res. Potem je cel ta nov sistem, ki so ga msrjanci prodali temu Ivanu in jebuslikusvoju za nekaj tisoč dolarjev in obljubo: 'vi boste pa carji', ...cel sistem je podla prevara in narobe? Uni pa runklni?

>:D
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Vanich ::

tereza je izjavil:

tereza je izjavil:

trockist je izjavil:

Ti Tereza me zelo spominjaš na mojo starejšo hči. Nadarjena, nežna, zgubljena, neprilagojena. Skratka drugačna. Moja definicija je bila, da je imel dva kondorja v glavi, ki sta se podila pod njeno kodrasto šumo in ustvarjala prepih. Po pisanju na tvojem blogu bi rekel, da ti imaš ene pet kondorjev v glavi. Marihuana in pir jih samo začasno prizemljijo, ampak kaj, ko potem še z večjo močjo poletijo.
To kar je zanimivo, da meni in ženi ni uspelo pregnati kondorjev iz njene glave,njenemu fantu, ki je sedaj njen mož, pa je to uspelo v borih nekaj mesecih.
Nasvet. Najdi si tipa, ki ni luzer. Ne zapravljaj časa z moškimi, ki ti niso dorasli emocijonalno in intelektualno. Zaradi nezadovoljstva hiberniraš.

:-) lepo napisano..;-) da vama ni uspelo,mi je jasno..tipu seveda..samo-do kdaj? o mojih bivših tipih oz.sedanjemu pa rajši ne začnem...:-)



da vidmo vohune...moj bivši je dobil 30 let zapora...male sive celice...;-)

govorim za sto let nazaj...pa po meni se je dogajalo to...:-)))

ah jebi ga sad..grem kr entartaiment gledat, pa kardashianke mal prečekirat..masaža za možgančke...zaspiš v sekundi...:-)
jaz sem bolj na fb aktivna..tam me najdete...sam ne mi z mikijem začet...:-)



Zuxiong Wu??? Aja?

Cervantes ::

Bravo Miki. Super bljok!

ColdCat ::

hehe Pepca, jaz sem pa na Brkića iz Gorjancev pomislil.
Pomoje je od Reze kak diler, ki je zaprt v tujini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ColdCat ()

Matako ::

No recita karkoli, ampak kaj ni Reza lepo popestrila temo? Punca ni napačna - kemično izboljšana verzija navadne osebe. Saj če pogledate malo zgodovino literature so najboljše pisarije prišle iz netreznih možganov.
/\/\.K.

ColdCat ::

Seveda! In dobrodošlo je, da na provokacije ne odreagira užaljeno in napadalno. Vse kar mi ugotovimo o njej, ona v bistvu že ve.
Bojim se, da v primeru, da nam bi uspelo sem zvabiti kralja, temu ne bi bilo tako8-)

Reza o svojih bivših piše TUKAJ. Hehe, ko je delala maturo, se je spravila še na inštruktorja matematike. Maturo je potem popohala8-)

Matako ::

ColdCat je izjavil:

Seveda! In dobrodošlo je, da na provokacije ne odreagira užaljeno in napadalno


Res. Vendar nisem presenečen, saj če citiram znanca: "trav'ca pomirja". Ne vem če si bil kdaj na dogodkih, kjer se zbirajo "bafalo soldžerji", svoje čase je bil tak Soča River Splash, ne vem če je še. Zjutraj mir tišina, daleč prvo vstane sonce, nakar se v jutranji svetlobi pojavljajo liki, sledi malo lahnega sofizma, v meglici ...

Na drugi strani spektra imaš alkoholno poganjane zabave, kjer se še v mraku pred zoro slišijo kriki in razbijanje posod s pijačo. Trušč in galama, kot da bi Jaja v parlament spustil!
/\/\.K.

ColdCat ::

Potem je Boris nekje "na drugi strani spektra"

Okapi ::

Pa madona ne more to bit fajn kršen duš,
Saj v resnici ji ni. Ves njen blog je eno samo prepričevanje same sebe in vseh drugih, kako se ima fajn, in se ga verjetno nikoli ne bi lotila pisat, če bi se res imela fajn. Eno tako kontrasvetobolje, vzrok pa enak.;)

O.

Matako ::

ColdCat je izjavil:

Potem je Boris nekje "na drugi strani spektra"


Prvič slišim! Meni se je zdel nekako precej abstinentno orientiran... že rahlo rugljevski tip. TUdi politično je vedno gravitiral k zdravim, kmečkim načelom... aja, ok. Mogoče bo kaj na tem! :D
/\/\.K.

tereza ::

Okapi je izjavil:

Pa madona ne more to bit fajn kršen duš,
Saj v resnici ji ni. Ves njen blog je eno samo prepričevanje same sebe in vseh drugih, kako se ima fajn, in se ga verjetno nikoli ne bi lotila pisat, če bi se res imela fajn. Eno tako kontrasvetobolje, vzrok pa enak.;)

O.
nikoli nisem rekla da se imam fajn...sem pač taka...kako naj bo človek s takimi možgani in pa lifeom fajn? bolj težka...sam če bi hotla drugač,bi spremenila...ni še čas, bo pa kmalu...ne vem zakaj tako obremenjevanje z mojim načino lifea...jaz se z drugimi ne obremenjujem, če so vegani npr-dokler men ne vsiljuje svojih for, je vse lepo in prav..en komentar na nek moj blog je bil:"berem te sam zato, da vidim da so drugi ljudje še bolj v pizdi kot jaz"..kako slovensko,sploh pa taki omejenci nimajo kej mojga bloga klikat...jaz blog vedno napišem v veri, da bo zabaven..da se bo folk nasmejal,pa rekel,jaz bi še...:-)

Matako je izjavil:

ColdCat je izjavil:

Seveda! In dobrodošlo je, da na provokacije ne odreagira užaljeno in napadalno


Res. Vendar nisem presenečen, saj če citiram znanca: "trav'ca pomirja". Ne vem če si bil kdaj na dogodkih, kjer se zbirajo "bafalo soldžerji", svoje čase je bil tak Soča River Splash, ne vem če je še. Zjutraj mir tišina, daleč prvo vstane sonce, nakar se v jutranji svetlobi pojavljajo liki, sledi malo lahnega sofizma, v meglici ...

Na drugi strani spektra imaš alkoholno poganjane zabave, kjer se še v mraku pred zoro slišijo kriki in razbijanje posod s pijačo. Trušč in galama, kot da bi Jaja v parlament spustil!

pejt na sočo reaggie,pa pejt na rock otočec..pa primerjaj..;-)

ColdCat je izjavil:

Seveda! In dobrodošlo je, da na provokacije ne odreagira užaljeno in napadalno. Vse kar mi ugotovimo o njej, ona v bistvu že ve.
Bojim se, da v primeru, da nam bi uspelo sem zvabiti kralja, temu ne bi bilo tako8-)

Reza o svojih bivših piše TUKAJ. Hehe, ko je delala maturo, se je spravila še na inštruktorja matematike. Maturo je potem popohala8-)

kaj naj vam pa zamerim? čist fajn ste..;-) ja,matematika mi je zjebala sistem..drugač pa simple ko pasulj..sem šla kr direkt z osnovno šolo delat...ne morm verjet da folk za to hodi 4 leta na gimnazijo...:-/

ColdCat je izjavil:

hehe Pepca, jaz sem pa na Brkića iz Gorjancev pomislil.
Pomoje je od Reze kak diler, ki je zaprt v tujini.

pri nas zaprt..:-)

kakšen brkič...bljaka

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tereza ()

tereza ::

donfilipo je izjavil:

Jaz vas ne razumem.

Najprej Rezika.
Ona pivo i jolo. Pa to. In ji je fajn.

Pa madona ne more to bit fajn kršen duš, krucifix noch ein mal. Je pa ja treba met eno samoodrekanje in ponižno pozo pred unim gospodarjem zgoraj in temu zraven. Evo ta zraven baje že je mamila, ampak po receptu od dohtarja! Sej ni čudn. Ko sliši take. Kam pa pridemo? Ha?

In ji je fajn.....

A pol pa še kekšn fejst desc pride, pa seksata?
Kam gre ta svet. Brez sodnega dne, jaz ne vidim rešitve.

Pa Mikstone, ki je nekak alter ego in nadzorna kamera Dejana iz prisonbloga.

Zdaj bomo rekli, da je arest v bistvu nekakšna dodatna usposobljevalnica tako za narkomane, dilerje, tatove kot psihopate? Da se izučijo, napredujejo po lestvici, recimo iz narkomana do dilerja, iz tatiča do večjega poslovnega kriminalca?

Pa to ne more biti res. Potem je cel ta nov sistem, ki so ga msrjanci prodali temu Ivanu in jebuslikusvoju za nekaj tisoč dolarjev in obljubo: 'vi boste pa carji', ...cel sistem je podla prevara in narobe? Uni pa runklni?

>:D

jaz pa res nobenih tablet ne jem,če misliš name..

Okapi ::

hehe Pepca, jaz sem pa na Brkića iz Gorjancev pomislil.
Pomoje je od Reze kak diler, ki je zaprt v tujini.
Oni ki je svojo familijo v Umagu postrelil.

O.
««
108 / 256
»»