» »

Blog o dogajanju 1991-1994

Blog o dogajanju 1991-1994

Temo vidijo: vsi
««
91 / 256
»»

luli ::

Od znancev sem za to zgodbo slišal, da se je Karba grdo zlagal v svojem članku. Preden je hotel pokojni obelodaniti resnico pa je ozdihnil. Dobro je to rešil Karba.

Matako ::

Paravomo ga je pospravil, IMO.

Jaz bi med sumljive samomore (recimo jim "parasamomori") prištel še Slivnika, kjer so vsi hiteli zagotavljati še isti dan, da ni ničesar sumljivega, čeprav tipično pri samomorih s strelnim orožjem in osebah, ki imajo sovražnike (Danilo je bil oboje) tipično traja kar nekaj časa, da se preveri in pogovori z vsemi, ki bi lahko bili v stiku. Kurac, ni bilo sumljivo!

Se mi pa zdi, da je Miki napisal, da je bilo (samo)morilsko orožje celo darilo od paravomo krogov?


Skratka fantje, še enkrat vam povem: to _niso_ več heci. Tako da Matthai, previdno!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

luli ::

Mislite, da Miki vw za odlikovanje, ki ga je prejel Matthai?

Matako ::

Kako odlikovanje? luli, da ne bi kaj zblebetal - Miki ima še vedno fužinsko vročo številko. Tu gre za Matthaievo varnost!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

poweroff ::

luli je izjavil:

Mislite, da Miki vw za odlikovanje, ki ga je prejel Matthai?

Kakšno odlikovanje to?

Ah, ja, vidim,da imaš ti odlikovanje "persona non grata". No, tega odlikovanja jaz nimam, brez skrbi. :))
sudo poweroff

luli ::

Titule vam dobro sedejo jajotovim vojščakom.

Glede odlikovanja, ali nisi nečesa prejel v obdobju 2004-2008? Če nisi vzamem nazaj, in mi je to ostalo v glavi od neke druge debate.

Karaya 52 ::

Nakazujejo se obrisi E.T.vomo. Druscina zbrana okoli KPK. Matthai se ni pojasnil dogodka v Mikijevi hisi. Vsekakor zanimiv razplet ampak obicajen za Mikija. V odnosih dobro zacenja, potem pa se vse sprevrze v full blown konflikt. Kot bi Clio rekel, moras imeti poseben talent da iz zaveznikov delas sovraznike.

Utk ::

Haha, Matthai posredno razglašen za Janševega vojščaka, infiltriranca, dvojnega agenta praktično :) Če je to tako, potem res ni čudno da so ostali tudi marsikaj...Janša mora bit pa kmalu razglašen za najmanj Marsovca, da bo lahko temu pariral.

Matako ::

Karaya 52 je izjavil:

Matthai se ni pojasnil dogodka v Mikijevi hisi.


Ojoj, upam da ne gremo spet v kake homoerotične vode :( kar nekako ne pogrešam te tematike.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Karaya 52 ::

Vsekakor nas Matthai ne more odsloviti z dvema sarkasticnima stavkoma, ne po tem, ko njegovo ime vsak mesec vrze na povrsje in ko je v zraku informacija o odlikovanju? Nakljucje? Nismo mi bajka!

Matako ::

Ne pozabimo, da je Miki praktično S-T stvaritev. Tu se je prvič pojavil, kjer ga je potem našel požar - celo ideje, ki smo jih debatirali so se včasih pojavile na Mikileaksu prepakirane v dejstva.... naključje? Slotehno-mafija?

Kdo koga šofira?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Karaya 52 ::

Zaenkrat nimam razloga, da Mikiju nebi verjel. Vcasih me skrbi, kaj bo s knjigo ampak vsa velika dela morajo prebroditi porodne tezave, sploh ce ima avtor nasproti organizirane tolpe paraXXX (xxx ni enako Cepin), ki v sahu drzijo Resnico in drzavo. V prevolilnem casu, ko je volilno telo izbiralo med Jajotom in Pingvinom se je Matthai nekako prevesal k prvemu. Po pravici povedano sem takrat prvic pomislil, da gre za agenta. Sicer hvala za nazaj malo steje, sem pa ponizno ponosen na svoj instinkt.

Zgodovina sprememb…

luli ::

Pravi strateg je tale Jajo.
Svoje vojščake je infintriral v same utrdbe levice. Kdo bi si mislil, da bosta nekdanji sodelavec K.K in bivši zagovornik FDV sveućilišta že takoj pričela z rušenjem Cliotove bande.

Bolje bi bilo, da bi iskala kliniko v Avstraliji. Pa še zastonj izlete bi imela.

enadvatri ::

Ta s kliniko je dobra, zastonj izlete! 8-)

čarli ::

TASO je izjavil:

Matako je izjavil:

Sammy, tega se saj jaz dobro zavedam in sem, recimo, hvaležen. Samo knjiga še vedno vztrajno ne obstaja tako.. celovito, kot bi si želeli.

Mimogrede, enkrat zdaj bo obletnica "izdaje" knjige ne? Ve kdo točen datum?


Mislim da je bil prvi omenjeni/obljubljeni datum 27 april 2011, potem pa takoj na naslednjem blugu, po 1. maju...in tako naprej in naprej in naprej...


Jaz pa imam v spominu dan mladosti kot prvi napovedan datum:) Ampak že takrat ni bil čisto zihr. Je pa junijski potem bil za zihr. Tam nekje na sredini meseca, če se prav spomnim;)

imagodei ::

luli is back, vidim. Spet širi svoje modrosti po S-T. Zanimivo, pri njegovem pojavljanju še nisem opazil kakega sovpadanja s položajem nebesnih teles. Verjetno je bolj vezano na praznike, kot so 25. maj, 29. november...
- Hoc est qui sumus -

luli ::

imagodei je izjavil:

luli is back, vidim. Spet širi svoje modrosti po S-T. Zanimivo, pri njegovem pojavljanju še nisem opazil kakega sovpadanja s položajem nebesnih teles. Verjetno je bolj vezano na praznike, kot so 25. maj, 29. november...


Samo odpiram vam oči. Knjiga bo pa pika. Težko je se boeiti proti vam jajcebranom, ampak jaz mislim, da bo Mikiju uspelo.

Enkrat ste mu že nakazali in ne vidim vzroka, da mu ne bi še enkat.

imagodei ::

Jajcebranom?
- Hoc est qui sumus -

ColdCat ::

Odličen članek: Fenomen Dedka Mraza

Matako ::

Hehe, saj res. Strel v nogo ni nujno slaba stvar... odvisno čigava je. ;)

Ej drugače pa resno - podobno krizo smo imeli že pred meseci, ko si mislim da izginil ravno ti, Mrzli. Tudi takrat so se širile govorice, da si šel jajčasto pot. No takrat smo bili pod vplivom namigov, da je forum infiltriran. in da celo sam Jajo posta zavajajoče prispevke. Hm, Matthai, se da preveriti, če so prispevki napisani na iPadu in kako korelirati z drugimi parametri?

Skratka.. po mojem gre za neke vrste paravomo psi-op proti našemu forumu in posebno temi 91-94. Hočejo nas razbiti. Preveč vemo.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

luli ::

Zakaj bi preverjal, če lahko dokaze preprosto ponarediš?

Zdaj pa se umiri, drugače boš doživel klic samega sebe.

Morate pa priznati, da je kar malce smešno, da se je Miki s paraVomom pogovarjal glede knjige.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: luli ()

Oldi ::

Jutri je dan D, pripravite šampanc.

poweroff ::

luli je izjavil:

Zdaj pa se umiri, drugače boš doživel klic samega sebe.

Zveni shizofreno. 8-O

Sam ne pozabit na tablete!
sudo poweroff

luli ::

poweroff je izjavil:

luli je izjavil:

Zdaj pa se umiri, drugače boš doživel klic samega sebe.

Zveni shizofreno. 8-O

Sam ne pozabit na tablete!


To imate tudi v ponudbi? Za orožje sem vedel, da je vaša apecialiteta.

Agenta sem pa spoznal že nekaj časa nazqj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Matako ::

Dajmo se držati teme. Preveč pomembna je, da bi jo sedaj kvarili z OT osebnimi obračuni.

91-94 je edinstvena vrednost S-T foruma ker dejansko šteje družbeno tudi preko foruma, zato jo ohranimo čisto in kot zgled, hvala.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

donfilipo ::

Matako je izjavil:

Paravomo ga je pospravil, IMO.
Jaz bi med sumljive samomore (recimo jim "parasamomori") prištel še Slivnika, kjer so vsi hiteli zagotavljati še isti dan, da ni ničesar sumljivega, čeprav tipično pri samomorih s strelnim orožjem in osebah, ki imajo sovražnike (Danilo je bil oboje) tipično traja kar nekaj časa, da se preveri in pogovori z vsemi, ki bi lahko bili v stiku. Kurac, ni bilo sumljivo!


Bemti eni pa hitro vse zveste:))
Ampak to zato, ker vam storilci povedo>:D
Dobar je.
Gestapo bo vseeno dal v arhiv, če se jajo slučajno kdaj v deliriju odloči oporekati gospodarju. Metak za 12€ mu ne gine:))

Pravo obveščevalsko delo je:

-da se plaziš in sliniš recimo okoli tajnice na sodišču in jo z drogami prisiliš, da ti izroči material...in ne da ti ga priporočeno pošljejo po pošti. To ne šteje:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Matako ::

Kolegi mikstonslovci, rabim malo pomoči pri interpretaciji:
Do konca tega meseca bom končal odprte stvari. Poslal, kar moram poslati, objavil, kar čaka na objavo. V Juniju bom naredil, kar obljubljam že leto dni. Vsak od mojih štirih blogov bo imel svoj dan, ko bo izšel. Ne bo več "random" variante. Da bo red in bodo bralci vedeli, kdaj "izide" nov zapis.


Kako to razumete? Je rok za knjigo danes ("do konca tega meseca bom poslal, kar moram poslati"), ali v juniju ("kar obljubljam že leto dni"). Ker na prvo žogo se razume, da bo v juniju začetek izhajanja blogov ob določenih dnevih, samo po drugi strani to ni tisto, kar obljublja že leto dni.

Edina sprememba danes na Mikileaksu je podnapis "copsi :( itak".
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

V Juniju bom naredil, kar obljubljam že leto dni

Preprosto za razumeti. Dejanje v juniju bo obljuba... s tem bo izpolnil obljubo....o obljubi.

Treba pa je priznati, da je Miki postal prav skuliran poba, anti tistemu Mikiju, ki je na prvo neprijetno vprašanje ali opazko že popenil.
Na spodnji sliki zgleda prav prijazen, roke drži na hrbtu, kot pravi pionir. Sicer oblečen v rumeno-modro...Jajov pionir ???...bivši, tako da je OK.


Kaj pa če v rokah zadaj skriva knjigo???

Matako ::

ColdCat je izjavil:


Treba pa je priznati, da je Miki postal prav skuliran poba, anti tistemu Mikiju, ki je na prvo neprijetno vprašanje ali opazko že popenil.


Res. Miki se je nekako za korak približal zahodnemu različici nirvane: da se ti res jebe za vse. Pozor, mnogi trdijo, da se jim a so še kako "notri" s čustvenimi vložki in hipotekami. _Res_ jebe za vse se malokomu - a le tu je resnična svoboda. Popolna.

No Miki je saj iskren, ko pove kdo mu ne leži in ne špara jezika.

Dolga je pot.
/\/\.K.

poweroff ::

Knjigo skriva, ja. Saj se vidi senca od PDF-ja na tleh! :D
sudo poweroff

ColdCat ::

Okoli vratu ima obesek...usb...gor je pdf.

Matako ::

Kakorkoli... danes je 1.

To da "junija" tipično pomeni konec meseca je znano (tako kot je "ta teden" vedno pomenil naslednji ponedeljek)... ampak še vedno bi naredil anketo med mikstonslovci: je 1. junij sploh pomemben dan v mikiloškem koledarju, ali grem lahko mirno početi kaj drugega?
/\/\.K.

Cervantes ::

Mikologija pravi:

(2 Miki 4:33): 1. Junij je najbolj pomemben dan v letu. Vsako leto na ta dan izide knjiga.

in:

(2 Miki 4:34): Enako kot zgoraj, le da velja za vse dni v letu. Prestopna leta so izvzeta.

Zgodovina sprememb…

Matako ::

No, datum "Prvega izida" je sicer vroča debata med mikstonslovci. Nekje od konca aprila do začetka junija. Jaz bi enostavno določil en primeren datum in se takrat prazuje.

Glede na to, da je Jajo danes ukinil 2. januar kot praznik lahko makar uporabimo tega. Ni važno, gre za to da se na ta dan obeleži dogodek iz preteklosti. Lepo bi bilo tudi uvesti kako tradicionalno šego, recimo obdaritev s knjigami iz lecta ali tolčenje pinata (kot v Mehiki) knjige za otroke.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Cervantes ::

Ne ta je že znucan. Predlagam 1.april

Pa tekmovanje v disciplini Koza Klamf za pokal Barbare Breziga.

Zgodovina sprememb…

Matako ::

Novi Special je tu!

http://mikstonespecial.blogspot.com/201...

Razplet z DEA je antiklimaktičen... razen če ne gre za kak dogovor s Steviem. Je pa zato ena eksplozija. Knjige ni.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

donfilipo ::

Saj je čisto lepo po pravici povedal. DEA v glavnem skrbi, da je distribucija droge na terenu v afhanistanu enakomerna, pravilna in da ni kdo drug razen agencije, ki bi nakupil večje količine za nadaljno distribucijo;((

Podobno kot sem opazil pri nas. Ko šefom pregona limboti zapretijo, da jim bodo pobili otroke na zelo spretne načine (kar je nekdo zdaj ponesreči prenesel celo na davčno, ki pa se je seveda od presenečenja sesedla:)...zadeva v glavnem postane ena taka zmerno nadzorovana distribucija...ki pa novih lonesam in novih trgovcev ne tolerira.8-)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

donfilipo ::

Hm tule je pa nekoliko čez liter ocenil:

PKK deluje zadnje čase po Majerjevih notah. Ko je pred slabim mesecem prišla prijava zoper člana klana, je Goran Klemenčič, sicer Majerjev služabnik, isti hip poslal oba sodelavca iz pisarne in zavrtel številko predsednika vlade. Hlapec kliče Majerja! Pred časom sem se grdo "nategnil", ko sem nekomu razlagal tegobe okoli izdaje publikacije in pritiskov, ki se vršijo. Tipček se je v zadregi izmotaval, meni pa nič jasno? Potem pa izvem, da je tipček Klemenčičev uslužbenec, katastrofa! Itak je vedel vse, o čemer sem jamral! Novodobnih prisklednikov okoli bivšega šefa ne poznam, očitno stojijo v vrsti!!!


Ni tako simplicisimus. Janša preko Nine previdno otipava nepodkupljivega Gorana, in išče švoh punkt. Goran kontra nezavedno ujame ponoči kaj na radarje in zaradi etike odnosov potlači v sistem dela8-) Ampak če bo nepodkupljiv ostal, potem se tudi Jnaši ne obeta drugega, kot da paravomo nekako razduži iz svojih ožjih komand. Kar je nemara že davno tudi naredil8-)

No par vrhunskih psihologov, pravnikov, SOVA in še kdo pa Mikstona vseeno opazuje. Običajno junkija ne opazuje niti pes. Kakšen nov policaj včasih za kazen. Ali krimič ko ga AFŽ prijavi, da se je kurbal:))

Zdaj če bi ga pa res začela slediti DEA ali CIA, bi se pa vsi skupaj potem lahko držali za tintare:)) Pri nas namreč. Tam doli sledijo vsem ki pokažejo da se na posel spoznajo in bi lahko bili lonesame unkonown konkurenca;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Cervantes ::

Piše pa zmeraj bolje. Škoda za knjigo.

donfilipo ::

Aja. Naš Matthai je pa tako povedal parkrat, da sodeluje z policaji birokrati. Se reče top aparatčiki leviathana.

Ne gre za nobeno posebno premeteno zaroto. Če je Janša izvoljen, je naenkrat navidezno njihov delodajalec. No v jedru to niti ni tako....ampak v praksi pa8-)

In če ti za strokovnost ti aparatčiki dobro plačajo, se ne moreš na drugi strani it Che Guevaro in sodelovati v nekih partizanskih miniranjih sistema na splošno in vsevprek.

Tako da...za take zadeve je spet nekako Miksotne takole: 'It's you and the devil':))

No če sem čisto iskren pa niti ne. So neke sile, ki kar nekako vedo za vse peripetije osamosvojitvenih herojev, za vse mučke tranzicije in so obenem celo sposobni vzeti v roke ene nove etične vajeti.

Problem je, ker jih narod še ne vidi. Ugiba raje, kdo jih bo bolj tepel. Ali partizan ali domobranec:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Matako ::

Novi Mikileaks je tu!

http://mikstone1.blogspot.com/2012/06/j...

Precej običajna splošno-analitična epizoda, z sedaj že skoraj tradicionalno "koliko svastik je na strani" igro.

Miki se je tudi spomnil obletnice smrti Krambija. Upam, da ne bom nespoštljiv, ampak nekako se mi dozdeva, da bi se Kramberger dobro vključeval v konstelacijo blogerskih akterjev, mogoče bi se celo ujela s Kraljem. Žal je bil umorjen pred pridobitvami interneta. Je pa povezava Krambi-Miki po dolgem času spet resnično nov kamenček v mikstonloškemu mozaiku. Nova veja, če želite in ja... v zgodbi nastop Breščanski za katerega je Mrzli nekoč izjavil da "se dobro poda zraven lika Kralja"!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Matako ::

EDIT: Skratka, ta epizoda je meni klasičen Mikileaks kot ga poznamo iz zlatih časov in kot ga imamo radi. Ima vse, barvite like, zgodovinska dogajanja.. in Špelco. Ocena +4!

In pa seveda: "21.6. bo kmalu. Ob letu osorej! To ne bo presenečenje. To bo šok, domoljubni šok! Seveda prej! Date is just deadline. klap end"

Konkreten datum brez ovinkarjenja! Miki je nazaj.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

imagodei ::

Konkreten datum? Letnice ni napisal.
- Hoc est qui sumus -

Matako ::

Aja, saj res ... ;(( vedno pozabim. Ampak vseeno, se ti ne zdi, da je tokratna epizoda bistveno ... ne vem, preprosto več?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

imagodei ::

Moram rečt, da ne sledim in ne berem. Samo to sem želel izpostavit, da vas bo še naprej nategoval. Kar v bistvu vi že točno veste, pa vseeno drkate na to igrico. >:D
- Hoc est qui sumus -

Matako ::

OVO JE HITNO: Na Mikileaks strani je zadnja novica:
V Grosupjlem je VROČE!!! Jure Janković je na svoji ženi Vesni Dolenc Janković zalotil soseda Darka Njavra!!!


Ne me jebati (čeprav ga. Janković očitno tega ni rekla)!

To je to, Miki se vrača udarno s pravo ekskluzivo! Kaki Požar, Mikileaks je prava stvar!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ColdCat ::

Miki se čisto preveč ukvarja s pojasnjevanjem kje je bil v času pucnjave na Krambija. Miki ne rabi nobenih alibijev, tako kot pri knjigi ne.
Je pa z zadnjo epizodo Miki dokazal da še zmore. Osebno imam dosti raje en zapis na 14 dni in tistega kolikor se da kvalitetnega, kot pa štancanje za en klinc postov.
O Karambiju in osnovni bateriji bobnov(bas s pedalom, hi-hat, snare drum in dva toma ter dve čineli) je Miki že pisal v specjalu, tako da to ni nič novega.
Kot sem že napisal, Miki bi moral več pozornosti nameniti kralju. Čeprav je šlo le za nekajkratnih kontaktov (kot pravi Miki), bi bilo nujno da bolj podrobno opiše prvi kontakt z njim (ta je ključen), kaj Miki prodaja na tisti sliki na štantu na Čopovi, kaj je s predlogom za predsednika predsedstva,... Čeprav kralj obljublja da nas vse to čaka v nadaljevanju njegovih zgodb o Bumstlju (ko bo več časa), je bolje da Miki prvi pride z besedo na dan.
Sicer pa bi zdaj bil že čas za nove Gate!!!

Matako ::

Mrzli ne skrbi... na vodi čutim Gate! Gre za to, da Miki po mojem ni najboljši "večopravilec" - deluje nekako asociativno in v zaključenih sklopih. In s čim se konča zadnji Mikileaks? Jp, s teheransko divo razdora, Špelco!

Zdaj, zdaj bo!
/\/\.K.

leiito ::

Ne le, da je Miki vedno bolj rumen in vedno manj relevanten, tudi s čisto obrtniškega stališča zagrenjenost očitno slabo vpliva na kakovost pisanja. S "knjigo" se je osmešil in diskreditiral, gre mu priznati pa nekaj; Majer (predvsem v besedni zvezi majerjevske podgane) se je dobro prijel, sploh med Zokijevimi navijači na forumih.

luli ::

Če kaj, potem Miki sigurno zasluži priznanje. Samozvane levake je odlično nategnil. Samo obljuba, da bo v prihodnoati izdal knjigo, ki bo očrnila Jajota je bila dovolj, da so mu nakazali ojre.
Pri tem se pingvini sploh niso zavedali, da so pravzaprav že od prve zgodbe dalje bili sami ustvarjalci bloga.
Njihovi domišlijski spisi, ki so jih objavljali na forumih so se kak teden kasneje prelili v zgodbo s trdnimi dokazi, ki so jo lahko prebrali na THE BLOGU.

Zaključek pa je itak udaren. Bo tako imenovana leva intelegenca priznala nakup THE KNJIGE, in s tem svojo bolezen?
««
91 / 256
»»