» »

Affleck versus Clooney

Affleck versus Clooney

dronyx ::

Včasih sem imel Afflecka za nekega levega igralca, ki samo lepo izgleda. Film Gone baby gone, ki ga je Affleck režiral, me je pozitivno presenetil, saj mi Affleck ni deloval ravno režiserski tip. Sedaj je posnel še The Town, ki ga je režiral in hkrati odigral glavno vlogo. Po moje gre za enega najboljših filmov o ropih in dokaz, da Affleck z leti postaja čedalje boljši.

Na drugi strani pa Clooney.

Mogoče imam jaz zanič filmski okus, ampak Clooney je zame postal garancija za zatežene in dolgočasne filme. Zares redkokdaj se zgodi, da začnem film gledati, a ga potem ne pogledam do konca, ker me dolgočasi. Syriana in Michael Clayton sodita v to kategorijo. The American pa sem tudi le s težavo prebavil.

yansek ::

Michael Clayton je 'one of a kind' film. Všeč mi je bil in George Clooney se mi je zdel izjemen, pa tudi Tilda Swinton in drugi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

Masayoshi ::

Syriana in M.Clayton sta meni dva izmed najboljših filmov Cloneya. Boljša tudi od The Town in GBG. Imamo pač različne okuse. Drugače Affleck je meni dober igralec.

kow ::

Meni je Affleck slab igralec ter slab reziser. Kdo mu je dal oskarja za Argo? Nekdo, ki mu je bila vsec tema. Film pa je povprecen, ok, morda nadpovprecen - ni pa nic posebnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Hypathia ::

Moje mnenje je, da je Ben dober režiser, Argo je med njegovimi slabšimi filmi in je oskarja dobil bolj po politični liniji, igralskega talenta ima pa več njegov brat Casey Affleck.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Masayoshi ::

Ja ziher...Caseyeve vloge so vse po istem kopitu. Vse igra enako.

yansek ::

Masayoshi je izjavil:

Ja ziher...Caseyeve vloge so vse po istem kopitu. Vse igra enako.


Sem ga videl zgolj v Out of the Furnace 2013 in v Manchester by the Sea 2016 in v teh dveh se mi je zdel dober.

Ben Affleck se mi je zdel dober recimo Changing Lanes (2002)

Horas ::

the accountant je dober, the way back, last duel, ima kar nekaj dobrih filmov.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

kow ::

Kdo pa nima vec igralskega talenta kot Casey, ki je enodimenzionalen igralec? To je slab argument za igralske sposobnosti.

yansek ::

Meni se zdi kot laiku vsekakor prepričljiv in dober v filmih, ki sem jih navedel.

yansek ::

kow je izjavil:

Kdo pa nima vec igralskega talenta kot Casey, ki je enodimenzionalen igralec? To je slab argument za igralske sposobnosti.


A ima po tvoje npr Keanu Reeves več igr. talenta?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avatar: The Way of Water [Avatar 2] (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18931301 (4584) opeter
»

Nesimpatične Filmske Pojave (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
699625 (5932) BaTeMaN
»

Oskarji 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5911453 (9728) Cruz
»

Nekaj manj znanih filmov v letu 2012

Oddelek: Sedem umetnosti
405607 (3465) oo7

Več podobnih tem