» »

CS 1.6 in CSS

CS 1.6 in CSS

Jerry000 ::

Zanima me če je še vedno veliko serverjev za te dve igri. Sprašujem zato ker sta že kar precej stari. Drugače pa nameravam oziroma razmišljam o nakupu CS 1.6 oziroma Anthology. Kakšna je razlika? Je to eno in isto? Katero bolj priporočate, CS ali CSS? Gledam predvsem na to da bo veliko veliko igralcev in serverjev, da nebo tko pa bi bli sam 100 serverjev pa 60% od tega ameriški kjer je visok ping. Malo mnenj prosim :)

DOOM_er ::

če mene vprašaš je tm tm. Sicer res da sem igral css dolg cajta nazaj. En tedn nazaj sem šov spet mal, lahko rečem da je za css serverjev še vedno ogromno. Za cs 1.6 jih je najbrž še vedno veliko. Toda imho se bolj splača css, zato pač ker sem ga igral :))
Robots will steal your job. But that's OK

jinzo ::

Če malo pogledaš Steam statistiko, ki sicer velja za globalni trg, boš videl da še vedno več igralcev igra CS 1.6 kot pa CSS.
Glede konkretnih serverjev pa ti lahko pomaga stran game-monitor.com - naprimer: lista slovenskih CS 1.6 strežnikov z igralci
Jaz bi ti predlagal da sprobaš obedve in pač igraš, je pa res da tudi s prihajajočimi Steam razprodajami, se da obedve dobit za smešno nizko ceno (jaz sem CSS dobil za 4EUR v eni prejšnjih razprodaj)

jRk0 ::

1.6 se veliko se igra na balkanu, v slo sicer sedaj ze manj, malo juzneje pa je serverjev ko pastete :) 1.6 je imo tudi precej boljsi od css :>
You fuck up once, you loose two teeth.

blackbfm ::

1.6 je lesen... 1.5 je bil tist taprav, če bi pa zdaj karkoli bi pa css, zarad grafike če ne drugega.

Jerry000 ::

Ja, css me vleče zarad grafike kr je malo boljša:). Probal sem pa že obe vendar dolgo nazaj (ne preko steama). Imam pa tut namen tupiti v trgovini in ne digitalna oblika, rad imam če igro kupim da jo tudi fizično dobim:).
Ok sej balkan je ql, je majhen ping:), sam bolj me tko zanima globalno če je res še kar zelo igralna CSS ali CS 1.6. Bom malo pogledal linke od jinzo.

Čist za foro...je CS 1.6 ali CSS bolj igrana od CoD:)? (glede na use cod ne samo zadnji del)
Malo mi je težko verjeti da je tako stara igra še vedno najbolj igrana:). Sem pa tut nekje bral da ta CS1.6 scena umira počasi, da je boljše na CSS preklopit. Je to res? Zanima me predvsem iz strani rednih igralcev teh dveh iger:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

hcet ::

Jerry000 je izjavil:


Čist za foro...je CS 1.6 ali CSS bolj igrana od CoD:)? (glede na use cod ne samo zadnji del)
Malo mi je težko verjeti da je tako stara igra še vedno najbolj igrana:). Sem pa tut nekje bral da ta CS1.6 scena umira počasi, da je boljše na CSS preklopit. Je to res? Zanima me predvsem iz strani rednih igralcev teh dveh iger:)


Tudi sam ne morem verjeti :)

nevermind ::

CSS igram že dobrih 5 let, zadnje čase manj, mi ne ponuja več toliko izziva:). CS 1.6 sem pa igral zelo malo. CSS mi je boljsa zaradi lepše grafike. Definitivno mi je pa CSS eden izmed najboljsih iger in to zaradi vzdušja in interakcije med igralci. Toliko smeha, kot sem tukaj dozivel ga se nisem v nobeni igri.:D

Jerry000 ::

Grafika mi je pri obeh ok, CSS ker je lepa CS1.6 ker je stare (rad imam stare igre:) ). Potem tukaj ni takšnih mulcov kot pri CoD ko se ti skos dere noob, cheater pa take fore:D?

def0r ::

Jerry000 je izjavil:

Grafika mi je pri obeh ok, CSS ker je lepa CS1.6 ker je stare (rad imam stare igre:) ). Potem tukaj ni takšnih mulcov kot pri CoD ko se ti skos dere noob, cheater pa take fore:D?

V vsaki igri so :)

>JJ< ::

Jerry000 je izjavil:

Sem pa tut nekje bral da ta CS1.6 scena umira počasi, da je boljše na CSS preklopit. Je to res? Zanima me predvsem iz strani rednih igralcev teh dveh iger:)

CS1.6 je praktično mrtev, CSS pa tudi ni ravno živahen. V Sloveniji imamo kar lepo število CSS serverjev, medtem ko za 1.6 ni skoraj nobenega več, klanska scena pa je v obeh praktično mrtva. Vsekakor se ti bolj splača na CSS preklopit, še posebej po zadnjem updateu, ki je igro nekoliko posodobil.

dice7 ::

>JJ< je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Sem pa tut nekje bral da ta CS1.6 scena umira počasi, da je boljše na CSS preklopit. Je to res? Zanima me predvsem iz strani rednih igralcev teh dveh iger:)

CS1.6 je praktično mrtev, CSS pa tudi ni ravno živahen. V Sloveniji imamo kar lepo število CSS serverjev, medtem ko za 1.6 ni skoraj nobenega več, klanska scena pa je v obeh praktično mrtva. Vsekakor se ti bolj splača na CSS preklopit, še posebej po zadnjem updateu, ki je igro nekoliko posodobil.


slovenska scena seveda

Jerry000 ::

Ok ne zanima me toliko slovenjska scena kr je slovencev itq malo:). Bolj me zanima globalno, evropa, jug pa tko, da je veliko serverjev pod 100 pinga

dice7 ::

Oba špila imata okoli 70 000 igralcev po vsem svetu ( http://store.steampowered.com/stats/ ), serverjev ko pa majo pinga pod 100 je pa ogromno.

Jerry000 ::

>JJ< je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Sem pa tut nekje bral da ta CS1.6 scena umira počasi, da je boljše na CSS preklopit. Je to res? Zanima me predvsem iz strani rednih igralcev teh dveh iger:)

CS1.6 je praktično mrtev, CSS pa tudi ni ravno živahen. V Sloveniji imamo kar lepo število CSS serverjev, medtem ko za 1.6 ni skoraj nobenega več, klanska scena pa je v obeh praktično mrtva. Vsekakor se ti bolj splača na CSS preklopit, še posebej po zadnjem updateu, ki je igro nekoliko posodobil.



Potemtakem je tole napačna izjava oziroma trditev da umira?

def0r ::

Jerry000 je izjavil:

>JJ< je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Sem pa tut nekje bral da ta CS1.6 scena umira počasi, da je boljše na CSS preklopit. Je to res? Zanima me predvsem iz strani rednih igralcev teh dveh iger:)

CS1.6 je praktično mrtev, CSS pa tudi ni ravno živahen. V Sloveniji imamo kar lepo število CSS serverjev, medtem ko za 1.6 ni skoraj nobenega več, klanska scena pa je v obeh praktično mrtva. Vsekakor se ti bolj splača na CSS preklopit, še posebej po zadnjem updateu, ki je igro nekoliko posodobil.



Potemtakem je tole napačna izjava oziroma trditev da umira?


Umira slovenska scena, ne tuja :)

JJ it was fun while it lasted kajne?:P

>JJ< ::

@Jerry000
Sem mislil, da te bolj zanima stanje v Sloveniji, kar sem tudi opisal.

@def966
Spet smo začeli po malem špilat :)

def0r ::

>JJ< je izjavil:

@Jerry000
Sem mislil, da te bolj zanima stanje v Sloveniji, kar sem tudi opisal.

@def966
Spet smo začeli po malem špilat :)


SC2 dead?:D

ivanuscha ::

Ma meni ni jasno kaj mečkajo tok časa z nadaljevanjem HLja in CSja. Se spomnim, da je trajalo celih 6 let da so izdali naslednika 1.6, to je CSS. Pa takrat so nam res čeljusti dol padale, kakšna razlika v grafiki je bila. Recimo mapa Aztec al pa tudi de_dust. Zdej pa je preteklo spet že več kot 6 let od izida CSS! In nič ni na vidiku :8)

def0r ::

Ne vem ker se mi zdi da ni potrebe po novem CSju? Imas lep quality v CSS in igralnost CS 1.6 kaj drugega se rabis?

HL episode 3 se pa veliko ljudi pritozuje da ni nadaljevanja in cakajo zadnji del:P Ceprav meni HL2 ni vsec.

Jerry000 ::

Me pa zanima kak bi biu novi CS v dx10 ali 11 :P

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

meXem ::

a pozna kdo mogoče kakšen dober zombie server za 1.6 ??

nekaj v smislu (normalnih) zombijev brez laserjev in podobnih fint, mape toxic house, seadust ...

??

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62853609 (18142) Bananovec
»

Counter Strike za ZAČETNIKE

Oddelek: Igre
121358 (944) def0r
»

COD-s vs CS-s

Oddelek: Igre
342337 (1695) Pesimist
»

Counter strike začetnik

Oddelek: Igre
242329 (1460) chucki
»

cs klani: wari pa take stvari

Oddelek: Igre
81179 (1040) BladE_

Več podobnih tem