» »

označevanje strani - ne gre

označevanje strani - ne gre

rytmonorm ::

Enkrat samkrat mi je uspelo, pa še takrat ne vem točno kak in še to po več kot 50-ih poskusih...

V glavnem, pri seminarskih nalogah moram označit strani (prva stran in kazalo ne sme biti označeno). Delala sem po navodilih na tem linku (btw-super stran), ampak ko pridem to točke 10., kjer so navodila taka: Po polju Krmarjenje kliknite na Poveži s prejšnjim. Poveži s prejšnjim ne sme biti označeno. No, tu nastane problem, ker polje Poveži s prejšnjim ni označeno, da bi ga lahko kliknila in odoznačla, tako da grem kr na korak 11., tam pobrišem stran 3. in se mi zbrišejo vse strani... in to lahko ponavljam 1000x, delam čudeže, pa na polje Poveži s prejšnjim nikoli ne bom mogla kliknit... Jaz sem že čisto obupana glede tega, res... wtf delam narobe?

lp

rytmonorm ::

ok, link sem pozabla prilimat...
http://www.zmaga.com/ucenje.php?t=0&id=...

LapD ::

edino kar mi pade na pamet je, da si spustla tretji korak ... Postavitev strani -> Prelomi -> Neprekinjeno. Potem greš samo še na vstavljanje, številka strani, izbereš pozicijo. Označiš številko na tretji strani (če naj se tam začne številčenje) in potem bi ti moralo pustit da izklopiš "poveži s prejšnjim". Potem samo še pobrišeš številko na drugi strani in je to to.
web&motion designer

rytmonorm ::

Ne, nisem spustila tega koraka, sem kliknila na prelomi-->neprekinjeno. Točno po danih navodilih sem šla. Ni mi jasno, res ne...

Fave ::

Vprašaj še na njihovem forumu.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

videc ::

Jaz bi ti predlagal, da narediš tri odseke, 1. odsek naslovnica, 2.odsek kazalo, 3. odsek ostalo. Na 3. odseku nato nastaviš številčenje strani in s katero številko začne številčenje. To bi moralo delati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: videc ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zrcalni robovi

Oddelek: Programska oprema
114548 (2427) hodor
»

Word stevilke strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
91776 (973) jonystar
»

Oštevilčevanje Strani Word 2010

Oddelek: Pomoč in nasveti
63403 (3304) Goran's Blog
»

Kako vstaviti stran v .doc?

Oddelek: Programska oprema
61660 (1569) Vikking
»

Word: eksotično številčenje strani

Oddelek: Programska oprema
52254 (2145) Cokolesnik

Več podobnih tem