» »

Kateri program za ghost-anje?

Kateri program za ghost-anje?

Shkorc ::

Zanima me, kateri program je po vašem mnenju najbolši za backup svojega diska, da ni vsakič potrebno inštalirati vse od začetka, in koliko je to početje sploh smiselno? :)

Predator ::

kot prvo se ti ne zdi da si si za program odgovoril že v naslovu teme :)

drugače smiselno zelo, če bi bilo karkoli narobe shraniš moje dokumente in/ali kar ti je pomembnega pa imaš v slabe pol ure popoln sistem, patchan, vsi programi instalirani, vse nastavljeno...

za navodila pa
Norton Ghost

Ghost Image na 2 CD-ja?

pa če uporabiš iskanje in vneseš backup ali pa ghost noter boš še kar nekaj zadetkov dobil

San ::

Poleg Ghosta, ki mi ne prime, obstaja še kaj?

bastadu ::

Na primer DriveCopy:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

Predator ::

zakaj ti pa ghost ne prime?

ker ghost je daleč pred ostalimi po funkcionalnosti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

San ::

Nimam pojma - sem probal narest image file svežih XPjev in ni šlo. Pa je bil pri meni kolega, ki se s računalniki preživlja, Bom probal s tem programom od bastadu.

MadMax ::

Morda razlog NTFS in prestara verzija Ghosta?

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

gumby ::

SunTrace: bootaj v dos in uporabi dos verzijo ghosta, pa bo šlo. nekatere datoteke imajo "nedoločeno" vsebino pod okni (npr. swap file) in jih zato ghost ne more prebrati...

mlakar ::

zivjo. dele ko gledam vašo debato, bi vas pa še jst neki vprašu, jst man disk razdeljen na dva dela in bi rt z ghostom naredu kopijo enga diska in image shranu na drug del diska, a se to da, kako?
hvala za pomoč
LP

San ::

Res da imam NTFS in ne vem točno verzije ghosta, vendar je kolega to že speljal čez na XPjih z NTFS že mnogokrat. Ne vem pa če sva bootala v dosu. Hvala za nasvete. Vsaka pomoč s temi windowsi mi pride prav (Bill prav gotovo uporablja kakšno special secret verzijo, k dela - damn U!!!) - krešam jih za šalo vsake 2-3 tedne !

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: San ()

Predator ::

mlakar če maš trial oziroma polno verzijo programa mislim da podpira da na cd direktno zapečeš, če imaš samo ghost.exe ( tako kot jaz ) pa rabiš eno particijo v fat32 zato da nanjo shraniš image ( jaz sem drugo particijo kar v partition magicu pretvoril v fat32, potem pa še nazaj v ntfs);

suntrace... naredi si bootdisketo za win98 pa skopiraj nanjo še ghost.exe; potem ko bootaš računalnik napiši "ghost.exe -ntil" in če ti zazna ntfs particije pol se da tudi image naredit


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako naložit image sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
102446 (2446) McMallar
»

Ghost image in SATA disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
121682 (1435) alex32
»

Ghostanje NTFS particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
131814 (1501) zee
»

Norton GHOST / windows se nočejo zagnati...

Oddelek: Operacijski sistemi
101576 (1444) cryptozaver
»

Norton Ghost

Oddelek: Programska oprema
373462 (2692) smirnof

Več podobnih tem