» »

Rabim Slovensko verzijo Win XP

Rabim Slovensko verzijo Win XP

Borsek ::

Torej, problem je sledec:
Prijatelj mi je dal racunalnik za formatirat in nasploh scistit. Zal rabi slovenske windowse (XP). Jaz imam sicer original XPje ze nekaj casa, a so v anglescini. Zdejle me pa zanima: zadevo sem preformatiral in instaliral WinXP(angleske). A obstaja kaka moznost, da instaliram ala patch, ki bo spremenil jezik (LIP, ce prav razumem), ali moram od zacetka instalirat slovenske Winse? Nekje sem sicer nasel MUI, ampak ocitno MUI ne menja jezika operacijskega sistema...

Sej sem zadevo pogooglal, ampak mi mece ven samo Win7 oz Vista rezultate - XP so ipak ze ancient.

Torej, a ima kdo link oz. .torrent ali karkoli podobnega za slovenski LIP/slovenski windows boot disc. Upam da ne krsim prevec pravil s tem, saj imam originalni cd-key, samo slovensko razlicico potrebujem.

P.S.: Isto oz. zelo podobno vprasanje za office 2000 (slo), ceprav tisto najverjetneje lahko dobim tako ali drugace. No, zdej grem pa F5 onanirat da ne zamudim odgovorov.
  • spremenil: Borsek ()

shinko ::

rabiš Windows XP slo interface pack ki ga namestiš naknadno po namestitvi XP. Bodi pa pozoren katero verzijo si namestil, ker jezikovna paketa nista enaka (za pro in home).

lp

Borsek ::

Aye, tako je.

Ampak nekak se mi zdi da manjka klele:
http://windows.microsoft.com/en-US/wind...

Aja, pa pro imam, seveda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Borsek ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win7, kako namestim Language pack ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5328864 (18107) GTX970
»

ie 7 v slovenščini?

Oddelek: Programska oprema
82489 (2164) nonenone
»

Language pack za XP

Oddelek: Programska oprema
2514035 (12978) SaXsIm
»

Xp slovenski vmesnik

Oddelek: Operacijski sistemi
352253 (1715) poweroff
»

Windows XP, preklop med jeziki v menijih in oknih?

Oddelek: Operacijski sistemi
273589 (3154) ChraseR

Več podobnih tem