» »

Kako do vračila denarja na ebay-u

Kako do vračila denarja na ebay-u

ne_kdo ::

Pozdravljni,

imam en problem oz. prošnjo. Preko ebaya sem iz kitajske kupil en izdelek. Plačal preko paypala. od tega je minilo že 3 mesece. ker z izdelkom nisem bil zadovoljen sem prodajalcu poslal izdelek nazaj in mi je obljubil da mi vrne kupnino. Ko je prodajalec izdelek dobil mi kupnine ni vrnil in se je kasneje izbrisal iz ebaya. A je imel kdo že kakšen podoben problem in kako ga je rešil.

hvala
lp

jazbec ::

tle mislim, da ga ne boš dobil nazaj
denarja mislim

za kako vsoto pa gre če smem vprašat?

LuGi ::

Smola si prepozen..imas tocno 45dni casa za refund.

ne_kdo ::

okrog 50EUR je, sam sem nekje nekaj časa nazaj prebral da te paypal vseeno nekak zavaruje

LuGi ::

Te ampak samo za 45dni.

jazbec ::

denar je izgubljen
s tem se boš mogu sprijaznit

ne_kdo ::

aha sem mislo da lahko slučajno paypal reši zadevo, saj ima nenazadnje podatke o lastniku, če ne paypal pa ebay.
zaj tak je kaj je

KTr1sk ::

Imam en manjši problem, preko ebaya sem kupil že ogromno izedlkov, a zdaj nekaj nisem mogel kupit, sem vse naredil kot ponavadi...kliknil buy in potrdil še preko paypala in dobil email od paypala da je plačano "You sent a payment of....)(račun pač),itd...

potem sem pa dobil email od ebaya da so odstranili izdelek...kao da ne obstaja več
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi...


To so mi poslali..

"We're writing to let you know that we removed the listing for the following item that you bid on or won:
170597883543 - Power Balance Silicone Energy Bracelet Wristband
Most items listed on eBay are legitimate, and there are many things we do to protect our members from buying items that aren't. One thing we do is remove items reported to us as allegedly infringing through the eBay VeRO program.
In this case, we removed the listing because the copyright or trademark owner of this product reported that they believe the item may not be authentic.
What to do next:
If you've already paid for the item through eBay and want to get your money back:
-- You can open a case in our Resolution Center. You have to wait 7 days from the day you made your payment before you can open a case.
-- To access the Resolution Center, go to:
http://resolutioncenter.ebay.com
-- Under "I bought an item," select "I haven't received it yet."
-- We'll walk you through the process for getting a refund. Because we removed the listing, you won't be able to look up the seller's contact information..."

In potem sem pisal na paypal človeku ki mi je prodal in je napisal da mi bi poslal oz sami preberite:

"hello buyer due to other buyer who are selling the same thing. they are the ones who because my item was the cheapest, they unrightfully an unjustly file a wrong report against me. But the item is authentic, it comes in the power balance package. Your item was shipped to you when you receive it and is satisfied please place a positive feedback for me. if for some reason you are not satisfied contact me, but i am sure you will."

Torej kaj menite..a bo poslal ali naj zahtevam denar nazaj??

Gre se pa za POWER BALANCE gumijasto veržico hehe, ampak pri nas je čez 20EUR takšna tukaj pa sem kupil za drobiž :)
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

shadeX ::

neč bat. Kar si kupu boš dubu, če je mew prodajalec dober feedback. samo naj ti povem da stvar ki jo boš dubu je fake. in ne boš zadovoljen z njo. isto je blo pri meni ko sem kupil minisd kartico 32gb za zelo poceni (20 eur) in dobil sem isto sporočilo od ebaya. tko da ja. tiste 3 kartice sem dobil vendar nobena ne deluje.

KTr1sk ::

No samo to me je zanimalo če bo res poslal, ker na ebayu v mojem "računu" kot da nisem kupil artikla, imam napisano
2 cases are still open ...ker ne obstaja več in lahko prekličem..čeprav sem že plača..
no saj če ne bo original mi je skoraj vseeno..ker itak je gumjasta zapestnica

pač če bo izgledala kot original pa bom vesel :P

Ja ti si pa kar kartico kupil nedolujočo...pa je bila nova na izgled in vse pisalo kot je treba 32gb?..sam delala ni?, saj takšne prav da blokirajo na ebayu.
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

St235 ::

Gre za fake artikle, kar ebay prepoveduje in je zato blokiralo tipu račun. Če si ti denar že nakazal in ti bo on izdelek vseeno poslal potem ql. Bodi pa pozoren, da ne zamudiš paypalovega roka za pritožbe, če slučajno artikla ne bo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zmagal Ebay avkcijo - trgovec prodal tretji osebi

Oddelek: Loža
458612 (6696) grandioso74
»

Verjetna Ebay prevara

Oddelek: Pomoč in nasveti
161872 (1299) gruntfürmich
»

Velik nateg na ebayu (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5012399 (9141) T-h-o-r

Ebay - vračilo

Oddelek: Omrežja in internet
252834 (2186) Tilen
»

Ebay in plačevanje preko online banke

Oddelek: Pomoč in nasveti
173096 (2907) St235

Več podobnih tem