» »

western union...?

western union...?

emo panda ::

Pozdravljeni,

Dobil sem eno ponudbo in me zanima ali je to varno narediti preko western uniona.

http://www.youtube.com/user/trackonerec...
Tile so mi ponudili 50$ da spremenim enega svojih usprešnejših posnetkov na youtubu v njihovo glasbo (audioswamp)

Če jaz izpolnem del dogovora mi pošljejo 50$ (oz. 350$ če spremenim mojih top 40 video posnetkov v njihovo glasbo) preko western uniona...

Je to sigurno da denar dobim?

Ima že kdo izkušnje s tem?


Hvala za vašo pomoč, Lp.

mihec87 ::

Pozabi...

Razen če ne imaš 50usd res preveč..

p.s.Ti njim plačaš 50usd in pol spremeniš svoj komad v enga njhovga pa dobiš 50usd nazaj si res toliko naiven?

p.s.2 Izogibaj se plačevanju z western union..

Zheegec ::

jao no, a ni že dosti takšnih tem...
je pa kar zanimiv nateg, so čedalje bolj pametni tile "nigerijci".
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

amigo_no1 ::

Če plačajo vnaprej potem sprejmi.

Nimajo kake boljše možnosti plačila (Paypal, Alertpay, Moneybookers, Neteller) ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

RockyS ::

Če jaz razumem on ne rabi pošiljat denarja, oni bodo njemu. In glede tega si lahko safe, največ kar lahko zgubiš so videoposnetki in nekaj časa.

tony1 ::

emo panda je izjavil:

Pozdravljeni,

Dobil sem eno ponudbo in me zanima ali je to varno narediti preko western uniona.

http://www.youtube.com/user/trackonerec...
Tile so mi ponudili 50$ da spremenim enega svojih usprešnejših posnetkov na youtubu v njihovo glasbo (audioswamp)

Če jaz izpolnem del dogovora mi pošljejo 50$ (oz. 350$ če spremenim mojih top 40 video posnetkov v njihovo glasbo) preko western uniona...

Je to sigurno da denar dobim?

Ima že kdo izkušnje s tem?


Hvala za vašo pomoč, Lp.


Tako dobro te bojo nategnili, da boš na šalterju z denarjem v roki, samo da ga ne boš ti dobil od njih ampak ga njim poslal...

Skratka, prvo pravilo poslovanja z WU: WU se uporablja za pošiljanje denarja le in samo izključno osebi, ki jo osebno poznaš. Ja?

RockyS ::

tony1 je izjavil:

emo panda je izjavil:

Pozdravljeni,

Dobil sem eno ponudbo in me zanima ali je to varno narediti preko western uniona.

http://www.youtube.com/user/trackonerec...
Tile so mi ponudili 50$ da spremenim enega svojih usprešnejših posnetkov na youtubu v njihovo glasbo (audioswamp)

Če jaz izpolnem del dogovora mi pošljejo 50$ (oz. 350$ če spremenim mojih top 40 video posnetkov v njihovo glasbo) preko western uniona...

Je to sigurno da denar dobim?

Ima že kdo izkušnje s tem?


Hvala za vašo pomoč, Lp.


Tako dobro te bojo nategnili, da boš na šalterju z denarjem v roki, samo da ga ne boš ti dobil od njih ampak ga njim poslal...

Skratka, prvo pravilo poslovanja z WU: WU se uporablja za pošiljanje denarja le in samo izključno osebi, ki jo osebno poznaš. Ja?


Kaj govoriš iz izkušenj ali nakladaš v prazno? Pizda ste eni zategnjeni tu gor, namesto da bi malo googlali.

klik najdeš tudi par uradnih forumov google help in youtube.

In če en veš tudi oni lahko imajo biznis iz tega, mnogo večji kot tistih 50€ ki pošljejo za en video. It's called ADVERTISING!!!
Video ima visoko gledanost in posledično se zvrti več reklam, in od tega take "firme" profitirajo. Lahko bi uporabniki sami profitirali od teh reklam, če bi se znašli.

karafeka ::

tony1 je izjavil:

Tako dobro te bojo nategnili, da boš na šalterju z denarjem v roki, samo da ga ne boš ti dobil od njih ampak ga njim poslal...


Kako pa tak natek zgleda, da pričakuješ denar, na koncu ga pa ti plačaš? Tako lahko samo kakšnega otroka okrog preneseš.

Edino kar lahko izgubi je čas za en video. Če za tega ne dobi 50$, potem se zgodba zaključi, pa če še ne vem koliko obljubljajo.

emo panda ::

Jaz njim NE rabim pošiljati nobenega denarja.

Moj del dogovora je samo da spremenim svojemu posnetku zvok. Oni pa mi za "uporabljanje" njigovih komadov plačajo.

Malo sem pogledal in vidim da NLB tudi nudi te storitve,...oni naj bi meni poslali denar, jaz pa moram za izplačilo povedati posebno kodo ki naj bi mi jo poslal pošiljatelj, njegove osebne podatke in pokazati svoj osebni dokument..v skrajnem primeru tudi neko varnostno sporočilo...imam prav? Ima kdo že izkušnje s tem?

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

Ja če ne rabiš denarja pošiljat pol tak ni problem..

RockyS ::

Glej zamenjaj zvok, pošlji fajl, pripiši to kodo in čakaj. Kaj misliš da je to neki bau bau. Nategnejo te lahko tudi preko klika, pa ne vidim da bi spraševal če ga je varno uporabljat.

In ja, western union je varen način.

tony1 ::

karafeka je izjavil:

tony1 je izjavil:

Tako dobro te bojo nategnili, da boš na šalterju z denarjem v roki, samo da ga ne boš ti dobil od njih ampak ga njim poslal...


Kako pa tak natek zgleda, da pričakuješ denar, na koncu ga pa ti plačaš? Tako lahko samo kakšnega otroka okrog preneseš.


Ja, recimo takega, ki sprašuje po forumih, kaj je to WU :))

In ja, takšnih "otrok" je precej. Nazadnje je bil en celo direktor kliničnega... :D

mihec87 ::

RockyS lahko razložiš kako je western union varen?

Primer:preko neta nekaj naročiš ter plačaš preko wu,in zadeve ne dobiš(pogruntaš da si nategnjen) boš dobil denar nazaj? Pri paypalu boš enostavno vložil pritožbo kaj boš pri wu?

marS ::

WU je v redu sam mislim da ima veliko provizijo ko hočeš dvignit šolde...
...no more heroes...
https://ilbis.com/

darkolord ::

RockyS lahko razložiš kako je western union varen?
Tako, da denar zelo hitro in zanesljivo pride do naslovnika.

Drugače pa vas večina brca čisto v prazno - če bi ga tisti hotel nategniti, je čisto vseeno, kakšen način plačila mu ponuja

tony1 ::

Ne, ni vseeno.

#000000 ::

Western union ima eno samo napako, al pa tudi ne, kokr se vzame :) To je da lahko svoje vplačilo prekličeš in denar pobereš. Smisel WU je to da oni sprejmenjo vplačilo kjerkoli na svetu, ki naj se z odbitkom provizije izplača recimo v Franciji. V franciji denarja na banki oz. pošti še niso prejeli od WU ampak ga že izplačajo, ker so dogovorjeni da jim WU pokrije izplačilo kasneje, zato za prejemnika ni čakanja ampak je to isti trenutek. Če pa tisti ki je vplačal potegne denar nazaj, pa prejemnika terja tisti ki je znesek izplačal, to je banka ali pošta kjer je dvignil denar, tko da WU nima s tem več nič.

mihec87 ::

Ti plačaš preko wu oni denar pobaše ti pa ostaneš praznih rok lahko se sam obrišeš pod nosom..

RockyS ::

mihec87 je izjavil:

RockyS lahko razložiš kako je western union varen?

Primer:preko neta nekaj naročiš ter plačaš preko wu,in zadeve ne dobiš(pogruntaš da si nategnjen) boš dobil denar nazaj? Pri paypalu boš enostavno vložil pritožbo kaj boš pri wu?


To ni težava WU ampak kupca/prodajalca. Ni WU kriv da prodajalec ni poslal paketa.
Si že kdaj vložil pritožbo pri PayPalu? Če v google vpišem pravi niz za PP in njegove napake bo mi vrnil enako število zadetkov za WU.

O WU krožijo zgodbice ravno zaradi takih kot si ti. Ker si nekaj slišal da je nekaj narobe potem avtomatsko to ni vredu.

edit
pred tednom ali dvema je nekdo odprl temo na st zaradi pritožbe (Ebay,PP) poglej kako se mu je izšlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

emo panda ::

Ja baje da če on meni pošlje denar in ga jaz ne dobim negrem nič v izgubo?! ali pač..

Mislim da bom probal, tako in tako zgubiti nimam kaj..razen mgoče časa ki ga bom preživljal za okenčkom na nlb-ju...

mihec87 ::

RockyS je izjavil:

mihec87 je izjavil:

RockyS lahko razložiš kako je western union varen?

Primer:preko neta nekaj naročiš ter plačaš preko wu,in zadeve ne dobiš(pogruntaš da si nategnjen) boš dobil denar nazaj? Pri paypalu boš enostavno vložil pritožbo kaj boš pri wu?


To ni težava WU ampak kupca/prodajalca. Ni WU kriv da prodajalec ni poslal paketa.
Si že kdaj vložil pritožbo pri PayPalu? Če v google vpišem pravi niz za PP in njegove napake bo mi vrnil enako število zadetkov za WU.

O WU krožijo zgodbice ravno zaradi takih kot si ti. Ker si nekaj slišal da je nekaj narobe potem avtomatsko to ni vredu.

edit
pred tednom ali dvema je nekdo odprl temo na st zaradi pritožbe (Ebay,PP) poglej kako se mu je izšlo.


Ti že veš..

Blazz ::

iz lastnih izkušenj: izogibaj se WUju. Sicer maš neko opcijo da dodaš na denar neko geslo, in samo če un ve geslo ga lahko dvigne. Vendar je to buča, ker v vzhodnih državah ne jebejo te kode spljoh in čim je ime in priimek pravi, kar dopustijo dvig. Enkrat smo tko s kolegi spušili 100 dolarjev ...


WU se uporablja samo za nakazila svojim najbližjim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

amigo_no1 ::

#000000 je izjavil:

Western union ima eno samo napako, al pa tudi ne, kokr se vzame :) To je da lahko svoje vplačilo prekličeš in denar pobereš. Smisel WU je to da oni sprejmenjo vplačilo kjerkoli na svetu, ki naj se z odbitkom provizije izplača recimo v Franciji. V franciji denarja na banki oz. pošti še niso prejeli od WU ampak ga že izplačajo, ker so dogovorjeni da jim WU pokrije izplačilo kasneje, zato za prejemnika ni čakanja ampak je to isti trenutek. Če pa tisti ki je vplačal potegne denar nazaj, pa prejemnika terja tisti ki je znesek izplačal, to je banka ali pošta kjer je dvignil denar, tko da WU nima s tem več nič.

To iz izkušenj ali baba čula ?

Blazz ::

RockyS je izjavil:

tony1 je izjavil:

emo panda je izjavil:

Pozdravljeni,

Dobil sem eno ponudbo in me zanima ali je to varno narediti preko western uniona.

http://www.youtube.com/user/trackonerec...
Tile so mi ponudili 50$ da spremenim enega svojih usprešnejših posnetkov na youtubu v njihovo glasbo (audioswamp)

Če jaz izpolnem del dogovora mi pošljejo 50$ (oz. 350$ če spremenim mojih top 40 video posnetkov v njihovo glasbo) preko western uniona...

Je to sigurno da denar dobim?

Ima že kdo izkušnje s tem?


Hvala za vašo pomoč, Lp.


Tako dobro te bojo nategnili, da boš na šalterju z denarjem v roki, samo da ga ne boš ti dobil od njih ampak ga njim poslal...

Skratka, prvo pravilo poslovanja z WU: WU se uporablja za pošiljanje denarja le in samo izključno osebi, ki jo osebno poznaš. Ja?


Kaj govoriš iz izkušenj ali nakladaš v prazno? Pizda ste eni zategnjeni tu gor, namesto da bi malo googlali.

klik najdeš tudi par uradnih forumov google help in youtube.

In če en veš tudi oni lahko imajo biznis iz tega, mnogo večji kot tistih 50€ ki pošljejo za en video. It's called ADVERTISING!!!
Video ima visoko gledanost in posledično se zvrti več reklam, in od tega take "firme" profitirajo. Lahko bi uporabniki sami profitirali od teh reklam, če bi se znašli.


tudi če ne govori on iz lastnih izkušenj, mu jaz podpišem iz mojih! Morda ti kontra govoriš iz svojih izkušenj al je tvoja edina izkušnja text prebran prek google searcha?....

#000000 ::

amigo_no1 je izjavil:

#000000 je izjavil:

Western union ima eno samo napako, al pa tudi ne, kokr se vzame :) To je da lahko svoje vplačilo prekličeš in denar pobereš. Smisel WU je to da oni sprejmenjo vplačilo kjerkoli na svetu, ki naj se z odbitkom provizije izplača recimo v Franciji. V franciji denarja na banki oz. pošti še niso prejeli od WU ampak ga že izplačajo, ker so dogovorjeni da jim WU pokrije izplačilo kasneje, zato za prejemnika ni čakanja ampak je to isti trenutek. Če pa tisti ki je vplačal potegne denar nazaj, pa prejemnika terja tisti ki je znesek izplačal, to je banka ali pošta kjer je dvignil denar, tko da WU nima s tem več nič.

To iz izkušenj ali baba čula ?


To kako deluje pošiljanje in prejemanje denarja vem iz lastnih izkušenj. To kako se potegne plačilo nazaj in koga terjajo pa sem nekje prebral, nek slovenec naj bi na avtonetu prodal avto za 30 ali 35.000 evrov, kupec je bil nek tujec, vse sta se zmenila preko mailov in telefona, rezultat je bil tak da je prišel v slovenijo šlepvagen in naložil vozilo ter izročil prodajalcu ček za 50.000 evrov, kupec mu je po telefonu rekel da naj iz tega zneska poplača tudi šlepvagen in zase dodatno vzame 5000 ervov ostalo pa izroči človeku ki je bil kao njegov predstavnik pri nas. No čez nekaj dni so ga klicali z banke naj prinese 50.000 nazaj :)

mihec87 ::

Torej baba čula..

RockyS ::

Blazz je izjavil:

RockyS je izjavil:

tony1 je izjavil:

emo panda je izjavil:

Pozdravljeni,

Dobil sem eno ponudbo in me zanima ali je to varno narediti preko western uniona.

http://www.youtube.com/user/trackonerec...
Tile so mi ponudili 50$ da spremenim enega svojih usprešnejših posnetkov na youtubu v njihovo glasbo (audioswamp)

Če jaz izpolnem del dogovora mi pošljejo 50$ (oz. 350$ če spremenim mojih top 40 video posnetkov v njihovo glasbo) preko western uniona...

Je to sigurno da denar dobim?

Ima že kdo izkušnje s tem?


Hvala za vašo pomoč, Lp.


Tako dobro te bojo nategnili, da boš na šalterju z denarjem v roki, samo da ga ne boš ti dobil od njih ampak ga njim poslal...

Skratka, prvo pravilo poslovanja z WU: WU se uporablja za pošiljanje denarja le in samo izključno osebi, ki jo osebno poznaš. Ja?


Kaj govoriš iz izkušenj ali nakladaš v prazno? Pizda ste eni zategnjeni tu gor, namesto da bi malo googlali.

klik najdeš tudi par uradnih forumov google help in youtube.

In če en veš tudi oni lahko imajo biznis iz tega, mnogo večji kot tistih 50€ ki pošljejo za en video. It's called ADVERTISING!!!
Video ima visoko gledanost in posledično se zvrti več reklam, in od tega take "firme" profitirajo. Lahko bi uporabniki sami profitirali od teh reklam, če bi se znašli.


tudi če ne govori on iz lastnih izkušenj, mu jaz podpišem iz mojih! Morda ti kontra govoriš iz svojih izkušenj al je tvoja edina izkušnja text prebran prek google searcha?....


Do sedaj sem preko WU prejel 1055€, poslal pa 380€, vedno brez težav.

#000000 je izjavil:

amigo_no1 je izjavil:

#000000 je izjavil:

Western union ima eno samo napako, al pa tudi ne, kokr se vzame :) To je da lahko svoje vplačilo prekličeš in denar pobereš. Smisel WU je to da oni sprejmenjo vplačilo kjerkoli na svetu, ki naj se z odbitkom provizije izplača recimo v Franciji. V franciji denarja na banki oz. pošti še niso prejeli od WU ampak ga že izplačajo, ker so dogovorjeni da jim WU pokrije izplačilo kasneje, zato za prejemnika ni čakanja ampak je to isti trenutek. Če pa tisti ki je vplačal potegne denar nazaj, pa prejemnika terja tisti ki je znesek izplačal, to je banka ali pošta kjer je dvignil denar, tko da WU nima s tem več nič.

To iz izkušenj ali baba čula ?


To kako deluje pošiljanje in prejemanje denarja vem iz lastnih izkušenj. To kako se potegne plačilo nazaj in koga terjajo pa sem nekje prebral, nek slovenec naj bi na avtonetu prodal avto za 30 ali 35.000 evrov, kupec je bil nek tujec, vse sta se zmenila preko mailov in telefona, rezultat je bil tak da je prišel v slovenijo šlepvagen in naložil vozilo ter izročil prodajalcu ček za 50.000 evrov, kupec mu je po telefonu rekel da naj iz tega zneska poplača tudi šlepvagen in zase dodatno vzame 5000 ervov ostalo pa izroči človeku ki je bil kao njegov predstavnik pri nas. No čez nekaj dni so ga klicali z banke naj prinese 50.000 nazaj :)


Nigerijec? Ali kak poslovnež, ki je trenutno na službeni poti? :D

No in potem se vi čudite da nekoga nategnejo? Take ljudi, ki nasedejo takim kupcem in kasneje tudi taki ki takim zgodbicami verjamejo lahko nategneš brez PP ali WU, enostavno mu rečeš da če ti pokaže 10€ bankovec, bo ti on vrnil 10€ kovanec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

#000000 ::

mihec87 je izjavil:

Torej baba čula..


Ni sej je blo tud v cajtngih se mi zdi, nisem pa 100%
tole sem uspel najti na hitro, ampak to je bil samo poskus.
http://policist.si/forum/viewtopic.php?...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

RockyS ::

#000000 je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Torej baba čula..


Ni sej je blo tud v cajtngih se mi zdi, nisem pa 100%
tole sem uspel najti na hitro, ampak to je bil samo poskus.
http://policist.si/forum/viewtopic.php?...


Evo še dokaz za tisto kar sem zgoraj napisal. Človek je prodajal avtomobil posredniku. Na čeku je bil naveden naslov turistične šole ampak še zmeraj mu ni kliknilo, ker je gor pisalo "Janez Novak". Kliknilo še mu je šele nato ko je videl da gre nakazilo v Azijo. Sedaj se vprašam, kaj pa če nakazilo nebi šlo v azijo, ampak v Anglijo? Bi ta oseba izvedela za goljufijo? Po mojem nebi.

darkolord ::

tony1 je izjavil:

Ne, ni vseeno.
Zakaj že (ok, pri escrow ni vseeno, vse ostalo je pa isti šmorn)?

marS ::

Hm... robert smith je prodajal jožetu novaku...hm.... :))
...no more heroes...
https://ilbis.com/

emo panda ::

V vseh teh primerih je nekdo nekaj prodajal,...jaz le dobim..dobim številko & njegov ime in priimek, in grem po denar na nlb,...če ne dobim številke nakazila, njegovega imena in priimka pač negrem po denar na banko...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Western Union bo plačal pol milijarde dolarjev globe

Oddelek: Novice / Tožbe
256158 (4671) ales85
»

Western Union in Predplačniška kartica

Oddelek: Loža
101726 (1583) stb
»

Prodaja v ZDA

Oddelek: Loža
121437 (1270) FTad
»

Nakazilo denarja nujno preko western union

Oddelek: Loža
2821616 (18976) Vanadium

Več podobnih tem