» »

lcd in blu ray predvajalnik

lcd in blu ray predvajalnik

LastDON ::

Lep pozdrav.Sem nov član foruma in me nekja zanima.Torej: imam LCD TV LG 107cm in me sedaj zanima kaksen blu ray predvajalnik naj kupim za ta tv?Ali samo predvajalnik ali hišni kino?Gledal sem malo po netu in naletel na ta predvajalnik http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/... Vsakega odgovora bom zelo hvaležen. Hvala

popster ::

ja tko je da blu rayi imajo zelo dobr zvok, vendar tudi zvočniki v tvjih niso od muh da nebi zmogli poskrbet za zadevo, surround pa ne bo kaj preveč.

Dromar ::

Osebno najbolj priporočam nakup konzole PS3. Je za moje pojme še vedno ena izmed najboljših bluray predvajalnikov, stane ne ravno veliko, je 3d ready, zakon špile se da igrat, prepričan sem tudi v to, da v predvajanju blurayev prekaša tega v Vašem linku.

RazzorX ::

Dromar je izjavil:

Osebno najbolj priporočam nakup konzole PS3. Je za moje pojme še vedno ena izmed najboljših bluray predvajalnikov, stane ne ravno veliko, je 3d ready, zakon špile se da igrat, prepričan sem tudi v to, da v predvajanju blurayev prekaša tega v Vašem linku.


Kvaliteta predvajanja blu-ray na PS3 je nezadovoljiva, vsaj zame. Sem videl in nisem impresiran. Se splača raje predvajalnik posebaj.

LastDON ::

Za igre mam kr dobr računalnik,če že mislim igrat tko da sedaj nek predvajalnik najprej.Js če kupim ta predvajalnik zgoraj(dodan link) rabim še kakšen kabel da povežem z TVjem ali dobim že zraven?

PlayRoom_si ::

RazzorX je izjavil:

Dromar je izjavil:

Osebno najbolj priporočam nakup konzole PS3. Je za moje pojme še vedno ena izmed najboljših bluray predvajalnikov, stane ne ravno veliko, je 3d ready, zakon špile se da igrat, prepričan sem tudi v to, da v predvajanju blurayev prekaša tega v Vašem linku.


Kvaliteta predvajanja blu-ray na PS3 je nezadovoljiva, vsaj zame. Sem videl in nisem impresiran. Se splača raje predvajalnik posebaj.


Ta podatek me je kar presenetil; sam prav tako uporabljam PS3 za predvajanje Blu-ray ploščkov in sem z njim popolnoma zadovoljen. Bi pa moral prebrati kakšne reviewe glede tega da bi lahko negiral tvojo izjavo.

Razlika med HK (hišnim kinom) z vgrajenimi in predvajaliki BR pa...
Če se želiš zadeve lotiti nekoliko bolj resno in v sistem v nadaljevanju priklopiti še AV reciver ter se opremiti z nekim resnim setom zvočnikov, HK odpade že v samem začetku.

Razlike so seveda še v samih dodatkih predvajalnika (povezljivost z omrežjem in spletom) ter konec koncev tudi v kvaliteti vgrajenega predvajalnika in komponent.

Nekateri se pritožujejo nad dolgim prižiganjem BR komponente, pri čem se višji rang komponent prižiga hitreje.
Spletna trgovina PlayRoom.si - http://playroom.si
ALS avdio.video - http://als.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC vs BLURAY predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
81286 (1118) FusionPanda
»

BLUE-RAY predvaljanik iz Amazon.de

Oddelek: Kaj kupiti
91943 (1796) St235
»

Blu-ray predvajalniki - kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
367180 (4398) Anney
»

Xbox 360, PS3 ali PS2 ??

Oddelek: Konzole
182634 (2259) llamma
»

PlayStation 3 kot Blu-Ray predvajalnik

Oddelek: Konzole
262279 (1612) trdoreh

Več podobnih tem