» »

Nakup glasbenega stolpa, potrebujem pomoč pri izbiri!

Nakup glasbenega stolpa, potrebujem pomoč pri izbiri!

Iluzionist ::

Pozdravljeni!
V zadnjem času razmišljam, da bi si kupil glasbeni stolp in bi ga ob enem uporabljal še kot manjši hišni kino, saj na LCD-TV-ju nimam dodatnih zvočnikov. Pomembno je, da predvaja CD, da lovi radijske postaje (zelo pomembno :), da ga lahko priključim na TV in, da je dovolj majhen in omogoča namestitev na steno (nad TV-jem bi bilo idealno). Trenutno je v ožjem izboru tale: http://www.nakupovanje.net/philips-gl-s.... Kakšen se vam zdi? Obstajajo za ta denar boljši? Maksimalna cena je 300 eur, kar je manj je tudi dobro :=). Hvala za odgovore in nasvete,

lp

Iluzionist ::

Res nihče ne ve kako se odločati pri tem nakupu/kaj kupiti?

fpbs ::

Tu imaš veliko izbiro: http://geizhals.at/?cat=hificom&xf=

Iluzionist ::

Hvala za odogvor. Na koncu sem se vseeno odločil za Philipsa MCD 388, predvsem zaradin njegove majhnosti/moč ter razmerjem kakovost/cena.

gzibret ::

Iluzionist - tukajle gor je veliko audiofilov. Samo v tem cenovnem rangu ti res ne moremo nič svetovat. Karkoli kupiš za ta denar, bo za ta denar tudi OK. Vendar ne pričakovat neke kvalitete.

Aja, še nekaj.... na slikah izgledajo lepše, kot so v resnici ;)
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

Iluzionist ::

gzibret je izjavil:

Iluzionist - tukajle gor je veliko audiofilov. Samo v tem cenovnem rangu ti res ne moremo nič svetovat. Karkoli kupiš za ta denar, bo za ta denar tudi OK. Vendar ne pričakovat neke kvalitete.

Aja, še nekaj.... na slikah izgledajo lepše, kot so v resnici ;)


Jah sej vem budget ni nevem kako velik, je pa res, da so me zvočniki danes ko sem jih zmontiral prijetno presenetili. Meni izgledajo še bolje kot na slikah (manjši, bolj elegantni), malo celo posnemajo B&O po designu. Je pa kvaliteta zvoka neprimerno boljša kot zvok na LCD tvju, pa niti ni bil tako poceni - SONY Bravia ... Tako, da sem zelo zadovoljen. "Bang for the buck" vsekakor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kak Hi FI komponenta internetni radio in Dab + hkrati kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
457051 (3551) mat xxl
»

Nakup rabljenega avtomobila (max. 1500€)

Oddelek: Na cesti
82137 (1874) facepalm
»

Budget gaming PC

Oddelek: Kaj kupiti
191901 (1302) GTX970
»

Nakup avtomobila - Renault Laguna

Oddelek: Na cesti
112312 (1954) hojnikb
»

Telefon do 200€.

Oddelek: Mobilne tehnologije
293617 (2306) skyline

Več podobnih tem