» »

Smart ForFour

Smart ForFour

xCore ::

Pozdravljeni!

Zanima me ali ima kdo omenjeni avto. Imam možnost nakup dobro ohranjenega (1.3 passion) za dobro ceno ampak nič ne vem o avtu zato bi prosil če ga kdo ima ali pozna za kakšno mnenje.

Hvala!
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Avenger ::

Vsi se strinjajo, da je bolje da ga ne kupiš. Razen če je RES poceni.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

koyotee ::

+1
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

xCore ::

razlogi?

Pa prosim ne kot razloge navest: je grde oblike, nima kuferama, ma čudne luči,...

Zanimajo me predvsem tehnične stvari...
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xCore ()

msjr ::

Precenjen avto + avto ki ima nikakršen image.

Cena: Vprašanje za kakšno ceno ga dobiš, poglej konkurenco za isto ceno (oprema ipd...).

Image: Smart -> majhen avto, ki ga lahko parkiraš kjerkoli (odlično = pametno = smart) -> four four ni majhen avto -> kaj je four four -> null koma josef (e.g. zajeb)

+ tako malo jih je, da boš za vsak del, ki se ti pokvari na servisu čakal sto let, da ti ga pripeljejo iz kjerkoliže + vsak del boš preplačal zaradi zgoraj omenjenega imiđa.

xCore ::

glede imagea, cene, izgleda... me ne zanima. zanimajo me tehnične stvari.

to o delih sem pa tudi sam razmišljal...
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Yohan del Sud ::

Povej potem konkretne cifre, koliko let, km, cena ... To je pol zgodbe samo, ampak začetek je ... Če ti ga na tehničnem ocenijo za voznega je to to, ampak nisi verjetno tega hotel slišat ... :D
www.strancar.com

IceIceBaby ::

Preoblečen mitsubishi colt. Deli si podvozje in precej mehanskih delov z njim, med drugim tudi motorje (razen dizli so od mercedesa).

Nič posebnega ni za povedat. Kakšnih hudih minusov ni (tehnično gledano), presežkov pa tudi ne. Pač, soliden majhen avto, ki se je nov prodajal za cca 2x previsoko ceno.

xCore ::

IceIceBaby je izjavil:

Preoblečen mitsubishi colt. Deli si podvozje in precej mehanskih delov z njim, med drugim tudi motorje (razen dizli so od mercedesa).

Nič posebnega ni za povedat. Kakšnih hudih minusov ni (tehnično gledano), presežkov pa tudi ne. Pač, soliden majhen avto, ki se je nov prodajal za cca 2x previsoko ceno.


Končno en ko je nekaj pametnega napisal :P

Hvala za odgovore!
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

teomonk ::

Mislim, da za dele ni tak problem, ker je motor isti kot pri mitsubishiju colt cz3. Do sedaj se nisem imel problemov z deli! Sicer jih veliko nisem niti rabil pa imam ze 200k km.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mitsubishi Colt

Oddelek: Na cesti
388411 (2132) Simon12321
»

Kateri avto do 6000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6312023 (9701) mat xxl
»

Manjši avto

Oddelek: Na cesti
122802 (2554) Bud_Bundy
»

Dober avto nižjega cenovnega razreda? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14626274 (22058) wooted

Več podobnih tem