» »

HP ukinja uporabo Windows Home Server

1
2
»

MrStein ::

WLAN - komunikacije
grafika - TV aparat je zraven, saj ne bom za vsak namen novo kišto kupil? Stanovanje je majhno...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

PrimozR ::

Potem pač ne gledaš tegale serverčka, ne samo da nima videooutputov, za HD je bistveno prešibak CPU. Tole je en popolnoma na izi fileserverček, navsezadnje ima zadeva samo en SATA port (in začuda celo baražo PCIe portov, v katere lahko vtakneš SATA kontroler ter furaš RAID).

Komunikacije? Kakšne pa?

BlueRunner ::

Nima baraže, ker so na prodajni strani nekaj narobe pretipkali. Dejansko ima enega x16 in enega x1, oba pa sta PCIe 2.0.

Kar pa še vedno ni slabo. V bistvu je ravno prav. Hmm.... I can see a use for the little one.

PrimozR ::

Baraže? o_O

noraguta ::

toj tud men tuja beseda , čeprov jo po tanovem na prevedenih diskaverijih pa podobnih kanalih blazno radi uporabljajo le pomen mi je zaenkrat še zastrt.

sicer pa , DE II kot tak ne more kar obstajat na trgu. ntfs disk vtakneš v drugo računalo pa je , pri DEII bi se pa zadeva konkretno zapletla. upajmo da ms ponudi vsaj družinski cms ter exchange lite katera se lepo sinhronizirata z live-om v prihodnji whs različici. pa seveda podpora telefonom , xbox-u... tko , da gre za en konkreten backend k vsebinsko presega različna na mrežo priklopljena diskovja za potrebe doma seveda.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

antonija ::

baráža -e ž (a?) voj. ovira ali sistem ovir, ki preprečujejo sovražniku vdor, zapora: prekoračiti baražo
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

BlueRunner ::

Topovska baraža: topovi postrojeni v vrsti en za drugim ustrelijo.

Baraža razširitvenih vrat: razširitvena vrata ena poleg drugih v vrsti čakajo na razširitvene kartice.

Poudarek je na neobičajni številčnosti.

MrStein ::

Ja, samo nima. Ima en x16 in en 1x:
Expansion slots: 1 half-height, half-length PCIe x16 Gen 2, 1 half-height, half-length PCIe x1 Gen 2
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

BlueRunner ::

Duh. Kaj sem pa jaz polinkal?

MrStein ::

Ne vem. Vem pa kaj si pisal 2 cm višje: Poudarek je na neobičajni številčnosti.
2 slota ni neka številčnost.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

BlueRunner ::

Očitno ne znaš brati... Poglej post nad mojim. Pojasnilo pojma baraža v kontekstu tega, kar je napisal PIPI (baraža portov).

Potem pa poglej še dva višje, pa boš videl, da sem dobesedno napisal "nima baraže".

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft za Windows 8 Server razvil nov datotečni sistem: ReFS

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
449872 (5836) MrStein
»

HP ukinja webOS mobilnike in tablice

Oddelek: Novice / Ostale najave
236797 (5118) Icematxyz
»

HP ukinja uporabo Windows Home Server (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
606663 (5490) BlueRunner
»

Prihajata Palm Pre 2 in webOS 2.0

Oddelek: Novice / Ostale najave
85051 (4351) smash
»

HP kupil Palm

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
3011433 (10484) jlpktnst

Več podobnih tem