» »

Mnenja glede teh mišk

Mnenja glede teh mišk

«
1
2 3

Jerry000 ::

Torej kupujem eno bolj "ornk" miško in se odločam med temi:
http://www.mimovrste.com/artikel/225006...
http://www.mimovrste.com/artikel/225004...
http://www.cyborggaming.com/prod/rat7.h...

Katero mi najbol priporočate in zakaj? Sam namreč se bolj nagibam k R.A.T. 7, ampak me vleče g700 tudi. No malo mnenj prosim:) in če kdo ve kje bi se dalo najcenejše dobiti katero od teh

Daliborg ::

:o , R.A.T. 7 zgleda noro ..kje bi se jo dal v slo dobit?, takoj vzamem.

lp
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Jerry000 ::

Big bang.

Kaj res nobn nima mnenja? Prosim za pomoč pri izbiri

st0jko ::

Jerry000 je izjavil:

Big bang.

Kaj res nobn nima mnenja? Prosim za pomoč pri izbiri


Nobena od teh ni slaba. Stvar osebne preference. Probaj pa vidiš katera ti najbolj paše.


Daliborg je izjavil:

:o , R.A.T. 7 zgleda noro ..kje bi se jo dal v slo dobit?, takoj vzamem.

lp


klik
keks?

FuI2cY ::

jaz osebno bi raje mel od razerja imperator, moje mišljenje.

Jerry000 ::

Ne razor pri meni odpade. Odločam se med temi samo:). Mogoče bi še vprašal...igram bolj FPS streljačine (MP) vendar pa veliko preigram tudi strategij in RPG igre, ter ukvarjam se z photoshopom. Je katera bolj oziroma manj ustrezna za to?

Daliborg ::

thx st0jko.
Iscem ce bi jo kje nasel med LJ-KR da je danes on stock. No ce ne pa pocakam do ponedeljka. Mis se zdi konkretna kaksna je pa v praksi bom pa sele zvedel.
seenkrat hvala.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Jerry000 ::

Prosil bi za več mnnj glede mišk :). Oziroma izkušnje če ima kdo doma katero od teh mišk. Zdaj me že bolj vleče na g700 ker je bolj za rpg in tudi fps se da z njo:D

mr1two ::

Če se odločiš za Cyborg varianto, prosim poročaj, kako se obnese. Ker me je precej pritegnila, ampak bi rad slišal od nekoga iz prve roke :)

Jerry000 ::

Bom povedal če se odločim:). Vendar pa me sedaj bolj nese k G700. Ampak nevem...PROSIM vas za mnenja glede mišk ki sem jih navedel...nobenega konkretnega odgovora nisem dobil

Jerry000 ::

Kaj je ta forum res tok slab da noben ne odgovarja?

Se grem pa stavit da jih je veliko tukaj ki se spoznajo na miške in lahko podajo kakšna mnenja

TOP ::

Ti izbiraš med tremi miškami ki so pravo nasprotje.G700 je zelo draga in uprašanje če upraviči tisti denar.Logitech G500 je naslednica zelo znane MX518 ki sem jo mel zelo dolgo,sedaj sem jo zamenjal za Razer Imperator in ta zadnja pa je neka vesolska ki se meni osebno ne dopade,pa tud cyborg ni ne vem kaka firma mel sem priliko videt njihovo tipkovnico ki je plastic fantadtik in daleć od kvalitete.Je pa res ti moraš miško prej probat,da vidiš kako ti leži v roki,ker lahko maš celo šapo od medveda ali pa majhno roko.Jaz sem izbiral med Logitechom in Razerjem in nakoncu sem se odloču ta Razer Imperator,ker mi vroko lepše sede kot pa kaka Logitech.Moraš pa tud na kakšno podlogo mislit.

Jerry000 ::

R.A.T. 7 kr hvaljo pa kokr sm vidu ni glih plastic fantastic...no nevem kakšne so tipkounice, miš sem že vidu in je ql. Fora je kr so naše trgovine tok boge da nimajo sploh mišk. U big bang MB majo same miši do 30EUR + razer miške. Zakaj pa G700 ni ql? To vem da morm miš u roke dobit da vidm če sede, zato pa tle sprašujem bolj glede lastnih izkušen oziroma informacij iz prve roke

bkreutz ::

Jaz imam Razer Imperator in je fantastična!!!

Xserces ::

xD MX518 kralj misk...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

mr1two ::

Jerry000, ti sporočim, če zvem kje imajo kakšno od naštetih mišk za potipat :)
Drugače vem, da z MX518 ali G500 nimaš kaj falit(sam imam 510) ampak bi mogoče vseeno vzel RAT7...če bi jo mel kje za sprobat, če je vredna tistih 80 evrov bi blo super ane..

Wox ::

Miške so potrošna roba. RAT7 še nisem imel v roki, na oko mi pa deluje povsem neergonomično. Preverjeno dobra miška je MX518. Naprej G5, ki je predhodnica G500. Obe zelo dobri miški. G700 ima za moj okus preveč gumbov. Sicer pa kupi vse in se potem odloči katero boš zakaj uporabljal.
Commodore 64

AngelOfDeath ::

edit: Slovnica

zoot ::

Logitech MX518 maš za 30EUR.

Jerry000 ::

@Wox, dej mi tok keša pa grem takoj u trgovino jih nabaut:)

Drugače pa G700 ma mogoče res mal preveč tipk ampak mi je ušeč kr je wireles. R.A.T.7 me je pa navdušla zaradi oblike in spreminjanja oblike ter shranjevanja profilov kar na miš. Vendar pa edina stvar ki me muči pri R.A.T.7 je ta, da nima tistih gumbov ki so ti v pomoč pri kakšnih RPG igrah. R.A.T.7 je pa bolj kot vidim FPS stil miši. Pol je bolš vzet kar se tiče logitech G500 kot pa G700 (cena ni važna tukaj)?

mihec87 ::

Odloči se kupuješ miško zaradi sposobnosti ali izgleda.

Shranjevanje profilov na miš ni pri razerju nič novega..

Jerry000 ::

Ja ampak razer sem rekel da odpade pri meni:). Miš bi pa rad oboje...da dobro zgleda ter sposobnosti. Zato sem pa zbral te ker mi vse dobro zgledajo:). Zanima me edino če se na RAT7 miši da lepo igrat RPG

hunter01 ::

A nam lahko zaupaš zakaj Razer pri tebi odpade?

Ker osebno ne vem, če bom še kdaj kupil miško, ki ni razer. Imam Diamondbacka že 5 let, dnevno v uporabi in je še vedno odlična.

BALAST ::

Kaj ti bo RAT7, ki pa je enak RAT5 razen da ima senzor kvazi "bolj natančen"?

DPI range - 25-5600dpi (in 25dpi steps)
Acceleration - 50G
in
DPI range - 125-4000dpi (in 125dpi steps)
Acceleration - 30G

DarwiN ::

Moja G500 je čista perfekcija in je dejansko enaka G700, s tem da je slednja brezžična in ima za odtenek drugačne gumbe (je pa cena dvojna).
Torej, če wireless ni pogoj, potem itak ni dileme.

Rat je pa IMO vsaj na videz nek napol marketing ploy. Kaj ti bo tisti stranski scroll naprimer. Saj miške niti prijet ne moreš normalno. :))
Sicer pa, zakaj zadev ne pogledaš na youtubu?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Jerry000 ::

Zadeve sm že use pogledu na youtube. Fora pri rat je ta da je res udobna,, edina miš ki so jo imeli v big bangu MB. Drugih nisem uspel uloviti. Pri G700 me res privlači brezžičnost a me malo odvrača cena. Naprimer pri G700 mi je ušeč shranjevanje do 5 profilov...ker igram dosti različnih iger bi to prišlo zelo prav (igram na več kompih ne samo na enmu) ker lahko si nastavim profil tipk in dpi in ga imam vedno sabo. G500 se mi zdi nima profilov ali ima (mislim profil za tipke in DPI)? Rat ima tudi to, vendar kot sem rekel, nevem kako se obnese v drugih igrah saj miš zgleda bolj FPS. Na netu sem pa že vse pregledal vendar imam raje še malo mnenj o vas in da se pogovorimo malo. Mogoče bo pa še komu prav prišlo:).
Aja razer pa mi ne diši ker...nevem, enostavno nočem imeti razer + miši mi niso ušeč

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

mihec87 ::

Razlika med fps pa pa rpg pa ne vem kaj še vse miškah je tako razlika samo v gumbih, senzor ter srce je pa isto.Zato temu ne rabiš nasedat.

Tako da potem glede na igro oz stil igranja ter potrebo po gumbih iščeš miško(kaj ti rabi ne vem kolk gumbov če jih ne uporabljaš).Pomembno tudi kako ti sede v roko.
Osebno bi raje vzel žično saj ni kolobocij z polnjenjem itd...

p.s.Ne pa mislit da če maš uber miško boš ownal vse po vrsti.

detroit ::

hhehe jst sm pri novi podlagi opazil za 50% razlike v fpsjih (p.s. miš stara 10 let;)
Ni vse v miši^^
Skero

mihec87 ::

detroit je izjavil:

hhehe jst sm pri novi podlagi opazil za 50% razlike v fpsjih (p.s. miš stara 10 let;)
Ni vse v miši^^


50% izboljšanje igranja ali izboljšanje frame per second,če tadrugo ne bo šlo ker tako miška kot podloga na to nima vpliva..

Je pa tudi podloga zelo pomembna..

AngelOfDeath ::

Jerry000 je izjavil:

Zadeve sm že use pogledu na youtube. Fora pri rat je ta da je res udobna,, edina miš ki so jo imeli v big bangu MB. Drugih nisem uspel uloviti. Pri G700 me res privlači brezžičnost a me malo odvrača cena. Naprimer pri G700 mi je ušeč shranjevanje do 5 profilov...ker igram dosti različnih iger bi to prišlo zelo prav (igram na več kompih ne samo na enmu) ker lahko si nastavim profil tipk in dpi in ga imam vedno sabo. G500 se mi zdi nima profilov ali ima (mislim profil za tipke in DPI)? Rat ima tudi to, vendar kot sem rekel, nevem kako se obnese v drugih igrah saj miš zgleda bolj FPS. Na netu sem pa že vse pregledal vendar imam raje še malo mnenj o vas in da se pogovorimo malo. Mogoče bo pa še komu prav prišlo:).
Aja razer pa mi ne diši ker...nevem, enostavno nočem imeti razer + miši mi niso ušeč



G500 ima tudi profile... Samo si moraš namestiti programsko opremo na računalnik, da si jih nastaviš. Mislim da je pri g700 isto...
edit: Slovnica

Daliborg ::

pozdravljeni,

sem v bigbbang-u 2dni nazanj vzel RAT5 4000dpi , proti RAT7 5000dpi je razlika v dpi in pri rat7 dobis cod blac ops zraven in nek 1gb usb kljucek vse z motivi COD. rat 5 me je prisel 67EUR in je mis kar soliden. Sem iz logitec mx mis preseldal zato sem se moral navadit na ploske tipke ki jih sedaj sploh ne opazim vec, klik je kvaliteten in lepo se jo da nastavit po dolzini. Se pa se vedno navajam da mezinca ne rinem vec na zadnjo stran, kajti navado imam da skrcim mezinec in prislonim na zadnjo stran misi z nohtam, tu ne gre ker je luknja :), kar natanca za fps igre seveda pa uporabljam razer mantis podlago. Zaenkrat same pohvale, kako se bo pa obnesla cez leto bomo pa se vidl. Aha , za stranski scroll kolescek se iscem uporabnost a verjamem da se ga da hitro za kaj ponucat , dobis software zraven za ponastavljati ukaze tipkam ki je izredno enostaven, profili se menjajo z posebno tipko pri levem kliku ki jo tezko nenamerno zadanes.
lp
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daliborg ()

Jerry000 ::

RAT7 ne prihaja samo v COD obliki:) in razlika med 5 in 7 je ta, da pri 7 lahko nastavljaš nagib ter pozicijo na levi strani kjer imaš palec + pinky držalo (da postaviš mezinec gor da te ne moti), + 2 pokrovčka oziroma vrhnji del miši (grob ter gladek) in seveda uteži. To je razlika pa DPI.
Glede tipk...je kr uredu če ma miška še kakšne dodatne tipke za pomoč pri raznih igrah. Glede podlage pa razmišlam o Steelseries Heavy

ExGasper ::

Jerry000 ::

Hvala ampak sem že napisal da razer me ne zanimajo oziroma razer odpade pri meni

Jerry000 ::

Mogoče kdo ve koliko časa dejansko zdrži baterija ob igranju in normalni uporabi pri Logitech G700 in Razer Mambi?
Kje se da mambo najceneje dobiti? Ta miška je 120EUR, tolk pa nedam:/. Je mogoče kje 90EUR vsaj? Ker nisem nič našel

BALAST ::

Eden na Jokerju je napisal da G700 zdrži samo okoli 4 ure igranja.

Jerry000 ::

Kaj to res samo 4ure? Nekam malo. Kakšna je pa velikost G700 proti mambi? Gledam po youtube G700 malo in vidim da je miš kr velika oziroma visoka zlo.
Se opravičujem za aka vprašanja ampak v trgovini nimajo teh miši da bi lahko ogledal in prijel v roko

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

KTr1sk ::

Kaj pa mogoče Microsoft Sidewinder X8 USB
http://www.dinokomp.si/product_info.php...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Jerry000 ::

Sm že gledu to ja sam...nekak me ne privlači:). Čedalje bolj mi je ušeč G700, saj berem malo tuje forume in so same pohvale glede te miši. Edine kritike ki jih vsi pravijo je ko priključiš miš na wire ker je kabelj bol trd? Edino kar nisem zasledil, ali ma ta miš navadno AA baterijo ali ima tako baterijo da je nemorš kupit oziroma je samo za filat. In koliko res drži (kr tle na forumu ni nič kaj preveč o tem govora).

Kje bi se dalo dobiti G700 pod 100EUR? Mogoče ve kdo? Lahko tudi tujina (kako je z garancijo potem?)

Wox ::

G700 uporablja akumulatorsko baterijo tipa AA. Ne vem pa kje ti pozitivne kritike bereš za to miško. Tule niso kaj preveč navdušeni nad njo.
Commodore 64

Jerry000 ::

Vidim ja da niso navduseni. Tam ko sem pa jaz bral so bli pa zlo. In tu5 obcutljivost v wireless so hvalili ki ga tukaj ne (mogoce so meli reciver na mizi da je blizji miski). Pa tudi tukaj pise da ni uredu kr je velik gumbov, kar se mi zdi da ni res, zame je ravno prau in bom lahko vse uporabil ce se odlocim za nakup. Bom se vseeno malo po forumih pogledal.

Si kdo od vas mogoce lasti rat7 ali g700 misko? Malo me zanima kako je z baterijo in ce res da ima slabo obcutlivost na male premike v wireless nacinu kot pise na linku

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

mr1two ::

Hm, G500 za 40 eur? I think I've found a winner :))
Drugače glede one RAT COD BO verzije:
Gre za RAT 5 in ne 7.
Ima pa glede na 5 boljši senzor in seveda palm rest z logotom black ops. Pa še nek(smešno majhne kapacitete) ključek dobiš zdravn...IMO ni vredna nakupa, še posebej ne za 100EUR za kolikor gre v BigBangu
Glede na 7 nima: alternativnih palm restov, nima modularnga onga dela kjer imaš pinky rest in nima možnosti nastavljanja tistega dela pri palcu, se pravi ima samo uteži in nastavitev dolžine- kot vsaka RAT 5

Jerry000 ::

Nja sam...nekako sem se bolj nagnil k G700 po vsem iskanju po netu in branje iz forumov ter odgovorov lasnikov teh miši:)

antireal ::

Imel sem miško razer in je po določenem času crknil senzor. Potem sem imel roccat kone. Ta je čez nekaj časa začela dvojno klikat ob enem kliku. Trenutno imam cyborg rat5 in upam da bo zdržala malo dlje, čeprav v roki deluje bolj poceni kot prejšni dve:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antireal ()

Jerry000 ::

dela lpo? Baje imajo te dvojni laserji probleme

mr1two ::

zafrkavale naj bi RAT 7 miške ob dvigovanju proč od podlage, recimo ob prestavljanju miške po podlagi. Traja pa baje nadležno dolgo(kakšno sekundo) predno spet ujame ritem, tako da zna bit to ful zoprno...
Tko, za RAT 7- ful dobra ideja, meni kilerski dizajn, ampak so prišli malo kratki kar se izvedbe tiče. Na papirju zgleda vse superduper, samo v praksi ni superduper, je neki, ki bi še rablo puliranja.
Škoda no, mene je pritegnila. Upam da naredijo kakšnga še hujšga naslednika, ki bo bil na nivoju Logitecha.
PS: če bi bila to Logitech r.a.t.7, bi jo kupil takoj :D. ker je pa saitek(cyborg), pa no, ne no za ta denar

Jerry000 ::

Nah sej pol mam jst že winerja zase...Logitech G700:D. Sam zdej mission impossible...kje jo najceneje najti v slo ali tujini?

A je kdo naročeval že od tukaj?
http://www.pixmania.si/si/uk/6572021/ar...

Poštnina je kr draga...5-8EUR :/

P.S. Se splača to vzet? A je to garancija ali je to samo dodatna "garancija"?:
Zen Engagement - G700 Wireless Gaming Mouse - black

Unit price = 8,35 EUR
Choose the Zen Engagement and take advantage of loads of services!
A refund in case your product malfunctions, product trade-ins, accessories at great prices, etc.
( Find out more ) ( Remove )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

kmetek ::

poštnina ti je draga? geeze.

kje dobite g500 za 40? aja sestavi :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Jerry000 ::

A ni draga? 5-8EUR. Še nism naročeval takih stvari iz tujine, sm samo špile kjer je poštnina 1EUR na igro.
Prosm če lahko kdo odgovori na prejšnji moj post

noraguta ::

ni draga
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38294882 (51778) Kr_Edn
»

Gaming miška

Oddelek: Kaj kupiti
4817112 (15422) Antares88
»

katero gamer miško kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
211986 (1632) einstein :P
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16537919 (29991) ShowDown
»

Gaming miška (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6314716 (12988) mr1two

Več podobnih tem