» »

ebay - čas in cena dostave

ebay - čas in cena dostave

nokaut240 ::

Na strani ebay.de sem kupil 8 škatljic kontaktnih leč. Na tej strani tudi piše, da je cena pošilje 1.99 evra. Zanima me, ali sta ta dva evra res edini strošek dostave, ali potem pride še kaj drugega ? Komu pa se plača dostava, ker meni je iz kreditne kartice odtrgalo 140 evrov(toliko stane 8 škatljic leč), tista dva evra pa ni odtrgalo.
Zanima me še, približno koliko časa mine, da paket dobiš na dom. Ali te sproti obvestijo, kdaj bo paket dostavljen ? Jaz naprimer sem od ponedeljka do četrtka v LJ, se pravi me ni doma. Te dostavna služba kontaktira ter se zmeni s tabo, kdaj lahko dostavijo pošiljko ?

Tole sem naročil (če kaj razumete nemško): http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie...

LuGi ::

Očitno ima nastavljeno brez postnine ce vzames vec kot X paketov. Iz nemcije prb 3-5 dni. Če bo poslal po navadni posti bos dobil le obvestilo postarja oz. ce bos doma zadevo kar prevzel. Dostavna sluzba poklice preden pride.

amigo_no1 ::

Za 1 škatlico je 1.99 E poštnine, za vsako naslednjo (torej več kot 1 škatlico) je free poštnina.

Verpackung und Versand
EUR 1,99


Jeder weitere Artikel aus diesem Angebot
Kostenlos

case1
n=1
then poštnina=1,99

else

case2
if n>1
then free poštnina

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

igor0203 ::

LuGi je izjavil:

...Dostavna sluzba poklice preden pride.


My ass. Dosedaj me niso poklicali ne DPD, DHL ne UPS. Edini, ki so me poklicali, so bili iz Fedexa.

LuGi ::

Smola, mene so dosedaj zmeraj kontaktirali :)

Imam pa raje da mi prinese kar postar..

igor0203 ::

Enako, ker če ne dvignem, grem lahko vsaj na pošto prevzet, tako pa moram klicarit/lovit dostavljalca, v najslabšem primeru pa it do njihovega skladišča.

c3p0 ::

Odvisno od dostavljača, pa tudi kako se dogovoriš (če ti večkrat dostavljajo).

fosil ::

Iz tujine, sploh če je poštnina takole pocen, je običajno kar navadna pošta in ne kakšna posebna dostavna služba. Torej ti prinese poštar, oziroma ti pusti listek in greš potem iskat na pošto.
Tako je!

sbandur84 ::

Če vas zanima, poznam transportno podjetje iz slovenije, ki dostavlja večje pakete naročene preko Ebay-a. So kar zanesljivi in hitri EKSPRES PREVOZI TOVORA NEMČIJA SLOVENIJA EVROPA - ExT TRANSPORT

Zgodovina sprememb…

SkIDiver ::

amigo_no1 je izjavil:


case1
n=1
then poštnina=1,99

else

case2
if n>1
then free poštnina


Ne drži ravno.

if n >= 1 then pošnina = 1.99€

Po opisu iz strani!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina 21run

Oddelek: Loža
383401 (1655) 7tom1ja
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349404 (30226) PoStrah

ebay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19743220 (32611) Tilen
»

problem na amazon.com

Oddelek: Kaj kupiti
231560 (1280) tjaz051
»

comtech.de

Oddelek: Kaj kupiti
51132 (1011) kmetek

Več podobnih tem