» »

Stran za popravilo tiskalnikov

Stran za popravilo tiskalnikov

kalcek16 ::

Zanima me če obstaja kakšna internetna stran, kjer kaže kako je sestavljen določen model tiskalnika.
imam en canonov tiskalnik in sem ga razšraufau, pa zdej nevm kam pridejo eni fedrčki, pa me zanima če kje to kaže na netu.

Duhec ::

Kateri model ?

Bias ::

Sporoči mi kater tiskalnik imaš...

kalcek16 ::

Canon pixma mp240

bxxx ::

Hello

Jaz bi isto rabil neko "shemo" za razstaviti Epson C84. Če kdo ve kje dobiti bi bil zelo hvaležen.

Hvala

lp

Bias ::

kalcek16 je izjavil:

Canon pixma mp240


Service manual, kjer bi bil narisan/pofotkan sistem ne obstaja...edino če ga boš našel na netu (kak forum) pa da je kdo sam to pofotkal.

gregyk ::

bxxx je izjavil:

Hello

Jaz bi isto rabil neko "shemo" za razstaviti Epson C84. Če kdo ve kje dobiti bi bil zelo hvaležen.

Hvala

lp


Servisna navodila: http://www.eserviceinfo.com/downloadsm/...

bxxx ::

gregyk je izjavil:

bxxx je izjavil:

Hello

Jaz bi isto rabil neko "shemo" za razstaviti Epson C84. Če kdo ve kje dobiti bi bil zelo hvaležen.

Hvala

lp


Servisna navodila: http://www.eserviceinfo.com/downloadsm/...


Oooo. To je to.

Hvala ti.

lp

roscha ::

@Kalcek16

Za MP240 je simplified service manual-a celih 13 strani. Niti pod razno si nimaš z njim kaj pomagat.

Če si podiral, potem veš kje je kaj in sestavi ali vrži v smeti. Šola za drugič.
Ta nizkocenovna roba dandanes sploh nima več Service manualov in parts list. Ko je fuč gre v kanto. V garanciji pa ti itak menjajo cel printer (oz. MF napravo)

Bias ::

Imaš prav, tud Parts kataloga ni...rezervni deli niso dobavljivi.

roscha je izjavil:

@Kalcek16

Za MP240 je simplified service manual-a celih 13 strani. Niti pod razno si nimaš z njim kaj pomagat.

Če si podiral, potem veš kje je kaj in sestavi ali vrži v smeti. Šola za drugič.
Ta nizkocenovna roba dandanes sploh nima več Service manualov in parts list. Ko je fuč gre v kanto. V garanciji pa ti itak menjajo cel printer (oz. MF napravo)

KTr1sk ::

Imam problem pri EPSON L210 tiskalniku, ne tiska zato, ker list ne povleče oz ga postrani povleče, zdaj me pa zanima, če imate izkušnje z popravilom tiskalnika, do 50€ sem pripravljen plačat, ker nov tiskalnik je relativno drag in barve imam še dobro polovico.
-torej kam naj nesem na popravilo in mogoče lahko pri comshopu vzamejo na garancijo tiskalnik brez računa (mogoče da preverijo serijsko št., ker ne najdem računa :()
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x

KTr1sk ::

še ni noben nikamor dal popravljat tiskalnika, da bi mi lahko priporočal komu naj peljem..
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x

scipascapa ::

pri nakupu dobiš račun in garancijski list...ne morem razumeti izgovorov "ne najdem računa"?
zakaj tak problem imeti eno mapo z vsemi računi?

KTr1sk ::

hvala za odgovor
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x

mitja73 ::

Comshop je trgovina, ne pa servis za Epson.
http://www.epson.si/si/sl/viewcon/corpo...

MIHAc27 ::

Jaz ogromno videov najdem na youtubu.
Pač pogooglaš tiskalnik + disassembly

Problem z servisom je pa... že en kolešček stane tam 20-30€. Razni grelci komot 100€+
Dela je takoj za 2 uri... nov laserski tiskalnik dobiš pa že za 80€.

AndrejS ::

1x sem imel problem s tiskalnikom , da je skoraj vsaki list postrani potegnil. Rešitev je bila, da sem menjal liste.

Brane22 ::

Jaz sem snel Service Manual za EPson Stylus R265.

Je ZELO podroben. Do položaja vsakega zobnika in zatiča, kode maziv, procedur za nastavitev itd itd.

Pa tudi na YT je precej tega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rabim vašo pomoč pri nakupu tiskalnika za min.ceno

Oddelek: Kaj kupiti
111333 (1186) mr1two
»

Katero večfunkcijsko napravo kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
223397 (3037) svecka
»

izbira tiskalnika

Oddelek: Kaj kupiti
121730 (1599) TribesMan
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433815 (3239) TheJack
»

HP DeskJet 920c ali Epson C60?

Oddelek: Kaj kupiti
162079 (1868) Jux

Več podobnih tem