» »

Opera 11

Opera 11

Hardstyle ::

Izšla je opera 11 (1055), ki že podpira "vtičnike" oz. extensions.

Zaeenkrat imam nameščenega Gmail (iOS mode), ki deluje super, želel bi si le da bi podpiral (v privzetem načinu) dodajanje datotek. In translate. Ko pridem na stran v tujem jeziku mi ponudi možnost prevoda v vse jezike, deluje slično kot google translate v chrome, kar je vsaj zame bila ena izmed največjih prednosti chroma. Sedaj pa imam to tudi na operi, ki je že več let moj privzeti brskalnik.

Extensions:
https://addons.labs.opera.com/addons/ex...

PacificBlue ::

Great!

grem probat:)

Hardstyle ::

No, Translate bodo morali še malo izpilite, ker sedaj nima možnosti "always translate" oz. "never translate" in se tisti meni zmeraj pojavlja.

PacificBlue ::

Vidim da ima tudi Opera to Phone exstension(za android telefone), to mi bo prislo se kako prav...nice.

PacificBlue ::

čudno..na youtube ko vpisem kaj v search polje in z misko kliknem na search se nič ne zgodi, ne dela. Razen če pritisnem enter ali kliknem prebrskaj, potem je ok. Ne vem, se dogaja to se komu?

Hardstyle ::

Meni deluje normalno. Samo se mi zdi, da se mi je že 2x odprl fajl "document was moved,click here" ko sem šel na dve različni strani. Nisem še uspel ponoviti tega =)

Hardstyle ::

Ko pridem na www.slo-tech.com dobim napako

Moved Permanently

The document has moved here.

In me preusmeri na http://slo-tech.com

misek ::

Hardstyle, to ni napaka. Spletni strežnik pač vrne "301 Moved Permanently" odgovor, zato Opera pač odpre stran z novim naslovom.

Hardstyle ::

Ok. Sem dal v speedial brez www.

DuleKrtola ::

V novi operi se mi pojavlja en problem s youtube embedded videom. To opazim na S-Tju, na nobenemu drugmu sajtu se mi še ni zgodilo. Namreč, če je v kakem postu embeddan video, ko skrolam dol, tale video floata po strani, naključno. Takole:


Je še kdo to opazil?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

arozma ::

Men dela vse normalno. Probaj, da jo komplet pobrišeš in ponovno naložiš.

DuleKrtola ::

Men dela vse normalno. Probaj, da jo komplet pobrišeš in ponovno naložiš.


Done. Isto je

mikko ::

Še komu zafrkava Twitter?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internet problem .

Oddelek: Pomoč in nasveti
439382 (8357) Gregor3
»

Izšla Opera 11.50 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12425723 (19598) primar
»

Problem pri prijavi na Slo-Tech

Oddelek: Slo-Tech
61010 (889) smoke
»

Izšla Opera 10.60 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7220794 (17485) Jst
»

Chrome 6 je tu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
17443110 (37429) PrimozR

Več podobnih tem