» »

Prenosni disk

Prenosni disk

Lenc ::

Pozdravljeni!
Imam kaki 3-4 leta stari prenosni disk, znamke Westeren digital (WD), kapacitete 250gb. Predkratkim sem formatiral racunalnik in si naložil Windows 7 ultimate. Pred posnemavanjem sem ga formatiral (NTFS) in nanj nalozil stvari, ki mi bodo takoj prav prišle ko posnamem win 7 (antivirus, driverji itd). Včeraj pa sem (kot ponavadi, za vse filme ki so večje od 7gb-ker jih nemorem spravit na usb ključ) nalozil film (hd) nanj in disk priklopil na cd-dvd player za TV. Izpisalo mi je da usb ni podprt, na drugem mi je napisalo( drug usb od naprave za digitalni sprejem) pa da disk ni pravilnega formata. Zadevo sem formatiral v exfat, nalozil film in enaka pesem. Naj omenim da mi je disk do sedaj vedno delal na predvajalniku. Kaj naj storim? Mora biti v FAT32? Kaj ni to da potem nemorem nanj dati več kot 4gb? Naj omenim da desni klik in format ni funkcije za formatiranje v FAT32, ampak samo NTFS IN exFAT.

Lp.

popster ::

Mora biti v FAT32? Kaj ni to da potem nemorem nanj dati več kot 4gb?
4 gb je res max za fat32, je pa tudi res da je večina normalnih datotek manjših od 4 gb

Lenc ::

Pa kaj tu sploh kdo kaj pomaga? Za vsako temo, ko jo objavim dobim 1 odgovor !

Mavrik ::

CD-player za TV ti sigurno ne podpira ne exFAT ne NTFS. Tako da ja, mora bit FAT32. Za več kot 4GB fajle bo morda delal ext3.
The truth is rarely pure and never simple.

Lenc ::

Sepravi da moram disk formatirat v ext3?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WD 1GB fat 32 ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61084 (914) opeter
»

Formatiranje diska v W10 ne gre v starejše formate (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
568175 (6915) Pithlit
»

Glasbeni stolp- USB ključ

Oddelek: Pomoč in nasveti
111256 (1145) luk0322
»

USB napaka. exFAT?

Oddelek: Zvok in slika
161501 (1404) Ikspe
»

kopiranje na usb ključ

Oddelek: Pomoč in nasveti
168736 (8461) hojnikb

Več podobnih tem