» »

Vprasanje v zvezi z AGP 8x !

Vprasanje v zvezi z AGP 8x !

-The Hero- ::

Namen imam namreč kupiti matično ki podpira agp 8x. Zanima me pa, ce mi bo delal voodoo 3 2000 ki dela na AGP 2x.

Hvala za odgovore

Lp, Oblak
  • premaknilo: bastadu ()

Matrix ::

Itak!!:D

Marko007 ::

Ne bi bil tako prepričan, da bo stvar delala. Gygabaytova plošča z 8* AGPjem ima v navodilih, ki so priložena, sicer napisano, da dela 2*/4*/8* AGP. Zraven pa je bil priložen list, na katerem je opozorilo, da sistem z kartico, ki ima 2* AGP ne bo deloval stabilno, ker ima matična plošča prenizko voltažo za 2* AGP.
Zdaj čemu verjet, ne vem, probano tudi ni bilo.

msmiha ::

Moj nasvet. Ne kopuj matične plošče z 8X AGPjem če maš grafično z 2X AGPjem. To je ravno tako kot da bi dal na Ferrarija od fičota gume.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

BendeR ::

Če že kupuješ matično z podporo 8x agpja si nabavi magari še grafično malo novejšo (seveda če ti finance dopuščajo).Sicer pa ti priporočam da mašino odneseš na servis in naj se oni z tem pozabavajo in ugotovijo morebitne nestabilnosti.

Saj so zato plačani:D
:=)

Lime ::

Preizkušeno Voodoo3 2000 ne dela!
AGP 8x podpira AGP 8x, 4x, 2x
1.5V kartice, 3.3V NE!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lime ()

gazda ::

Mene pa nekaj drugega zanima: a je vse v redu ce na mojo plato ki podpira 4x AGP zatlacim novega radeona oz. ali lahko skurim graficno v primeru ce mi naprimer dela agp na 2x (ki ima visjo voltazo) in je notri kartica ki deluje na 8x? Ne vem vec kje ampak bral sem da lahko pride do tezav....

CaqKa ::

voodoo3 je na vodilu agp vendar ga ne uporablja čemur je agp bil primarno namenjen... kak pa je z voltažami in posledično zaradi tega nestabilnosti pa nebi vedo...
kakorkoli.. nestabilnosti so lahko očitno samo zaradi voltaže ne pa zaradi tega ker bi jo dal na 8x... voodoo enostavno nebo uporabljal agpja.. ker ga itak ne zna :)
sicer pa dela voodoo3 2k/3k na cuv4x od asusa(agp4x), sem obe mel v mašini preverjeno torej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bi mi delala ta grafična?

Oddelek: Strojna oprema
61022 (826) surina
»

Težave z novo grafično...?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211212 (829) Ibn Tahir
»

Deluje grafika z AGP 4-8x na plati 2X

Oddelek: Strojna oprema
221411 (1102) Kriko
»

Seznam starejsih grafičnih kartic - Katero izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
261560 (1092) CaqKa
»

AGP-pomoč

Oddelek: Kaj kupiti
151035 (847) Zheegec

Več podobnih tem