» »

gamepad

gamepad

1
2
»

izbrisiracun ::

Jaz sem tega
kupil in dela čisto vredu. Uporabljam ga sicer samo za NBA, v igri ga prepozna tudi po firmi, tako, da ni problema.

Akssi ::

Kupil sem tegale črnega xbox 360 http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist... ki pa je brez receivera za pc ;(( pa še ne dela mi ;(( znoru bom!!

rabim kak driver al kaj? prosim za pomoč

a jemogoče da je ta črn samo za konzolo? aaaa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Akssi ()

PINki ::

Brez recieverja ne more komunicirati z PCjem, tako da se ne čudi. Na xboxu pa bi moral delovati normalno.

Akssi ::

Tudi z USB-jem ni deloval, očitno deluje samo na konzoli. Sem ga že vrnil in naročil pravega, belega z receiverjem

PINki ::

Za žičnega potrebuješ Microsoftove driverje.

thebaloh ::

Ali ima kdo izkušnje z Gamepad Logitech F710 kupil bi neki za igrat FIFA 12 na PC-ju

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thebaloh ()

norgur8 ::

Kar se gamepadov tiče je vsak med 10 in 20 ojrov čisto zadovoljiv. Za igre, ki podpirajo samo XBOX stvarce pa se enostavno tole naredi:

arozma ::

Če bo kdo kdaj kupoval Xbox360 kontroler se ga tukaj dobi za 20€
http://playgame.biz/product_info.php?pr...

pharaon ::

Verjetno neoriginalen!! Originalen stane okol 35 evrov.

IvoJan ::

pharaon je izjavil:

Verjetno neoriginalen!! Originalen stane okol 35 evrov.

wireless je 35€.
tale na linku je wired

manniac ::

Če kdo rabi dober gamepad jast prodajam tega: http://www.anni.si/trgovina/igralni-pri...
Je rabljen, imel sem ga približno pol leta. Vse deluje odlično, tipke niso razmajane.
Cena 25 eur.
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: manniac ()

oemdzi ::

norgur8 je izjavil:

Kar se gamepadov tiče je vsak med 10 in 20 ojrov čisto zadovoljiv. Za igre, ki podpirajo samo XBOX stvarce pa se enostavno tole naredi:



ravno ta video sem tudi sam malceprej gledal ampak mi nekaj sploh ne gre v glavo, ravno danes sem priklopil tale gamepad SpeedLink_SP_STRIKE



zdj moj problem je da spodnji 2 palcki imata popolnoma isto funkcijo kot zgornji gumbi, recimo ce pritisnem na desni strani zgoraj gumb 2 je isto kot ce spodjo palcko potegnem v desno, isto je na levi strani samo da za leve zgornje gumbe. Edina razlika je da ima levi se funkcijo guma 11 ko pritisnem navznoter in desni gumba 12. Ni mi uspelo igrati nobene igre, trudim se z nba2k12 pa je vse razmetano oz polovico funkcijskih tipk nimam, ker je enostavno premalo gumbov, ker kot sem ze napisal je vse podvojeno :S Kaksna ideja ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

oemdzi ::

Vglavnem v xinput testu mi sedaj vse kaze pravilno, razen ze prej omenjene tezave, spodnja 2 "stickbuttons-a" mi ne registrira oz nimam pojma kako bi to postimal ?

p.s. nevem zakaj se ne da editat prejsni post ...

edit: pod devices and printers, tam pri nastavitvah od gamepada mi pri left axis krizec lepo dela z levemi tipkami ali z dzojstickom, right axis pa ne reagira na nobeno tipko na gamepadu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

demon#666 ::

Kateri wireless gamepad priporočate? Imam namen kupiti 2.
Gledal sem Logitech F710. Ima kdo kake izkušnje s tem modelom?
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

manniac ::

imam njegovega mlajšega brata (F510) je zeloo kvalitetne izdelave in do zdaj se mi ni še nič pokvarilo.

manniac ::

drugace ti pa lahko tega F510 prodam za 15eur?
vse deluje odlicno
star je priblizno pol leta

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: manniac ()

yayo ::

demon#666 je izjavil:

Kateri wireless gamepad priporočate? Imam namen kupiti 2.
Gledal sem Logitech F710. Ima kdo kake izkušnje s tem modelom?

XBOx gamepad

demon#666 ::

hvala, a sem se odločil, da bom vzel f710. Malo sem še prečekirau in stvar je zakon za ta denar.

lp
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

Sssaga ::

Živjo!

Zanimajo me gamepadi za kak fifico al pa kkšen fajt na split screen...
Sem meu priliko probat več gamepadov, k so jih frendi mel, xbox 360 wireless s pc receiverjem prek usb, speed link(?) in en star logitech. Vsi so delali zelo dobro v FIFA12, šli smo tudi 2vs2-sam na keyboard :), zdej me pa matra, da bi si ubau neki in najboljši je bil xbox seveda, ker težje palec zdrsi dol z ''ročke''.
Bi pa vzel ene 2, torej bi imel oba wireless na en usb povezan.
Ali naj raje vzamem ene pocen za 13€, ki je na mimo. in merkam pri prestoanju čez kable (če se igra fifo v dnevni, je to lahko moteče in kaj hitro se kdo spotakne in ode kabel, nos ali še kaj drugega ;(() ... al pretiravam mau :))

manniac ::

Logitech f710

Sssaga ::

pha ... na mimo je 39€, za tako ceno pa gladko xbox-a kupim.

manniac ::

Sssaga ::

Hvala za odgovore. Kupil bi dva (bratje) in se mi res gre za brezžične, zdaj za xbox vem, da lahko 4 ''priklopiš'' na en wireless usb, zanima me pa, kako pa je to z Logitech 710 poštimano?

Thx!

manniac ::

nimam pojma

demon#666 ::

1 sprejenik za 1 gamepad. Sem gledal da bi si tudi jst kupil 2, pa je bla ena kriza umes.
Ugl. poglej si malo logitechove forume, ki je neka fora če hočeš imet 2 ista gor priklopljena

lp
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

Sssaga ::

Živjo!

V kateri trgovini se da dobiti Xbox 360 Wireless Gaming Receiver?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gamepad (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
666456 (2470) Gagatronix
»

Kateri gamepad? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5512865 (10828) yero7
»

Kateri gamepad za PC in kje ga kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
395734 (3178) opeter
»

Gamepad za dirkaške igre

Oddelek: Igre
212433 (2041) opeter
»

Gamepad

Oddelek: Konzole
212474 (1568) gslo

Več podobnih tem