» »

GPS na telefonu

GPS na telefonu

koro13 ::

Na telefo Samsung omnia pro b7330 bi si želel naložiti mogoče tudi kupiti GPS, kaj mi predlagate, pomembna je cena. Dokupil sem si memory stick - 8GB, sedaj pa me zanima navigacija. Nujno jo potrebujem saj res veliko potujem. Želel sem si naložiti Garmin mobile XT, pa mi ga ne najde na telefonu, kje je problem? Je možno najti to datoteko (beri program) na telefonu, (kako)?,
Naprava mi je veš čas javljala da se želi povezati z sprejemnikom iz bluethootha, jaz pa imam internet... Bi za delovanje moral zagnati internet na telefonu predhodnu,
Zanimajo me cene kart in posodabljanje le teh, oz. prezplačna navigacija, gledal sem Garmin in Igo..
Prosim svetujte, ker navigacijo res potrebujem!
hvala LP
  • spremenil: bluefish ()

ne_kdo ::

ali ima telefon gps ali ne ?
ko ti javi tisto za bluetooth pa stisni tam zgoraj ko maš za jakost signala in potem izberi notranji gps (če ga telefon ima) v nasprotnem primeru moraš kupit gps napravico.

koro13 ::

Da ima...

ne_kdo ::

no potem pa naredi tako kot sem ti napisal, ko ti javi za bluetooth da nimaš izbranega stisni ok in potem klikni tam ko ti pokaže (bi moralo pokazat signal) in izberi notranji gps in je stvar rešena.

LuGi ::

koro13 ::

Hvala, kaj pa kakšni so še drugi programi - slišal sem za Igo, kaj pa ta?

St235 ::

iGo je odlična zadeva, ki jo že dolgo uporabljam. Samo nimam pojma kako se obnese na tvojem telefonu ker nima touch screena.

Jao13 ::

Mene samo zanima da ce imam gps na telefonu deluje potem gps neodvisno od operaterja ali rabi gps tudi kaksen prenos podatkov. V mojem primeru imam na androidu aplikacijo navionics, katera zahteva gps. Zanima me da ce ga ukljucim, da mi zapisuje pot katero sem prevozil po morju, ali mi gre kaj denarja za vkljucen gps na racun operaterja. Hvala za pojasnilo, ker nisem ravno izkusen na tem podrocju.

KoMar- ::

Izklopi podatkovni prenos in poglej, če še dela ;)

Jao13 ::

A ce imam podatkovni prenos izkljucen mi operater 100% ne more racunati storitev?

telen ::

Podatki se ne bodo prenašali, zato ti operater ne bo imel kaj računati.

Jao13 ::

A ce mam izkljucen podatkovni prenos pa uklucn gps, mi za gps nemorjo nc za storitve racunat, ker sm na hrvaskem in bi me drago stalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jao13 ()

KoMar- ::

A si vidu na kakšnem ceniku kje GPS prenos? Ne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera ugodna navigacija?

Oddelek: Kaj kupiti
81968 (1863) WarpedGone
»

A-GPS se prenos podatkov obračunava? HTC EVO 3D

Oddelek: Mobilne tehnologije
155516 (5181) amacar
»

[fork] GPS v telefonu ali Garmin - kaj je bolje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7111682 (10923) bond007
»

GPS navigacija na Nokia N95 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5517182 (12909) AtKo

Več podobnih tem