» »

Google Apps

Google Apps

hcet ::

Zanima me, če lahko v en račun dodaš dve domeni?

Se pravi, če imam domena1.si in domena2.si, ali lahko obe uporabljam?

Namreč, domena1.si deluje, domena2.si pa lahko zapišem samo kot Domain alias prve domene, jaz hočem vsako posebej, je možno?

KoMar- ::

Ustvari si nov račun?

hcet ::

Tako je, potem sem dodal domeno1 jo "preveril" in sedaj bi rad dodal še domeno2, ampak kot sem rekel, ne vem kako :(

Dodam jo lahko samo kot alias prve domene!

KoMar- ::

Bom še enkrat napisal :) Uporabi drug Google Account in naredi nov račun za Google Apps.

hcet ::

Torej ni druge rešitve?

gslo ::

da mal hijackam temo, imam en problem.

free google apps ponuja max 50 accountov na domeno. ko sem prebiral o business edition, piše, da je accountov lahko neomejeno. ok, kul. ampak v google help sem v eni temi našel odgovore, da vsak user stane 50$/leto.

kako bi bilo to logično za podjetje z do 50 zaposlenimi, ki bi hotelo imeti business edition? čeprav ponuja tisti paket več, so stroški 0$ v primerjavi z 2500$ letno.

skeli me predvsem zato, ker ne vem če lahko z enim business edition accountom naredim tudi več kot 50 drugih, seveda limitiranih (recimo stranke, ki bi vsaka dostopala do svojih docsov - ne rabijo velik placa).

v teoriji bi lahko naredil 2 accounta, ampak imam željo, da ostane vse na enem mestu. :-/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gslo ()

gslo ::

lih kar ugotovu, da vrjetn bedarije govorim. če bi rabla stranka sam dostop do docsov, lahko preprosto dodam katerkoli mail za share (pri sebi) in clovek pol preveri preko automatic linka, ane?

d'0h. :P

Karlos ::

Da si malo sposodim temo.

Malo testiram Google Apps povezljivost s ostalimi sistemi.

Povezava z nokio preko Exchange protokola deluje odlično, sinhronizera se pošta, kontakti in koledar.

Ko pa sem probal povezati z Outlookom pa nikakor ni šlo. Z malo raziskovanja sem ugotovil, da je potrebno za to imeti biznis verzijo Appsov, če prav ne zastopim zakaj pa z nokio deluje tudi na free.

V glavnem zanima me če se da kako nastaviti, da bi Outlook deloval enako kot nokia preko exchange protokola, oz. kaj predlagate za sync kontakotv in koledarja, po možnosti kakšen free program.
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Free email provider za lastno domeno?

Oddelek: Pomoč in nasveti
246261 (3275) zuz3k
»

Kateri mail provider za svojo domeno?

Oddelek: Pomoč in nasveti
204047 (3507) Yohan del Sud
»

preusmeritev maila

Oddelek: Izdelava spletišč
72110 (1624) Ice-Heki
»

Infrastruktura serverjev v podjetju - problem oz. vprašanja

Oddelek: Strojna oprema
242814 (2056) gokky
»

XAMPP in virtual host

Oddelek: Izdelava spletišč
122132 (1950) Veron

Več podobnih tem