» »

Big Brother slavnih - 2010

Big Brother slavnih - 2010

1
2
»

Sims ::

Potemtakem so najbolj nasilne na svetu "ženske". Ker je zelo malo moških, ki papira ženskemu jeziku :D

Nazaj na temo. Pretepa nočemo. Naj se kregajo in kažejo zizike, pa bo!

LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

PaX_MaN ::

Naj se kregajo in kažejo zizike, pa bo!

Orgija FTW!

galu ::

Heh, jaz pa tisto Ines Juranovič poznam, kak car sem jaz majkemi...8-)
Tako to gre.

Vajenc ::

Burleska, kako nizko so padli komentatorji in voditeljica ob Kosmačevem odhodu iz hiše BB. Če je Kosmač dobil dovolj denarja za najboljšega odvetnika v državi, naj jih stoži do zadnje njihove nezaslužene pare.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

BlackHole ::

Je že res, da je Kosmač neodločen in omahljiv, ampak tu so se res spustili zelo nizko. NE vem, ali jim v pogodbah piše, da morajo tudi vse to požret, v erjetno pa bi se res našlo kaj materiala za tožbo. Ampak mene kot gledalca ne moti, saj v tem šovu prav za to tudi gre. Po eni strani mi je tip bil smešen, ker se pretvarja za nekaj, kar ni, po drugi se mi je pa kar zasmilil, ker se očitno še išče.
LP Marko

LordTado ::

Tako pa bi blo zanimivo...malce psiho navdiha:)

http://picturepush.com/public/4424448

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Lion29 ::

wtf? kaj ma to veze z big brotherjem?

sem gledal sprva sem mislu, da se je eni odkaclo v kaksnem big brotherju :D

sicer pa kul.... une joske popletajo okoli ko nore :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

martincek1 ::

LordTado i don't get it ;((

BlackHole ::

Kakšnega psiho navdiha?
LP Marko

USS Liberty ::

Pa letošnji BB je totalen obup... pa kje so te dolgočasneže, same jugoviće skupaj nabrali, človek ne more verjeti. Upam si pa stavit kar lep kup evrov, da je na proplus že vse v naprej zrežirano, da bo zmagal tisti Čondić, saj v levičarski multukulturni jugoSloveniji, Slovenec ne sme zmagat...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Sims ::

He he. Kaj pa vem, počasi se bojo ruknili. Kaj pa pričakujete od takšne oddaje? Same debate "kako spremeniti svet" ob čaju? "Sfajtat" se morajo to folk rabi. :D

AmokRun ::

USS, če se ti prijaviš, jim dam takoj 5EUR za ogled.:D

bluefish ::

Nimitz (imuniteta pred izhodom) + multikulturni tekmovalci. Win.

Okapi ::

Tak resničnosti šov bi pa še jaz gledal;) Samo ne vem, če je to sprejemljivo po ženevski konvenciji>:D

O.

Sims ::

Go Averca go!:D Roko na čelo. lol

BlackHole ::

USS Liberty je izjavil:

Pa letošnji BB je totalen obup... pa kje so te dolgočasneže, same jugoviće skupaj nabrali, človek ne more verjeti. Upam si pa stavit kar lep kup evrov, da je na proplus že vse v naprej zrežirano, da bo zmagal tisti Čondić, saj v levičarski multukulturni jugoSloveniji, Slovenec ne sme zmagat...

Kakšen obup?! Takšen je, kot vsi pretekli, nič drugačen. Prepiri, ogovarjanja, pomanjaknje hrane, kregarija okrog hrane, težave s sigareti oziroma kadilci itn. Čist normalno, po vseh pričakovanjih. Kolk je pa zrežirano, pa nikol ne bomo vedli in me niti ne zanima. Pomembno je dogajanje in akcija. Kaj me briga kdo bo na koncu zmagal (poleg Popa). A ti si pa pričakoval kaj? Mislim res, bodi resn no.
LP Marko

mastah ::

tole glasovanje je tak nateg, prejsn vikend sm bil v publiki, in ko je zacelo odstevat zadnje 3 minute, 15 sekund za tem je bila kuverta ze pripravljena, tako da tisit ki glasujete mecete dnar stran :)

vasquez ::

Če ne drugega, je letošnji BB dal inspiracijo za nov smajli

:(|)

Vajenc ::

vasquez je izjavil:

Če ne drugega, je letošnji BB dal inspiracijo za nov smajli

:(|)

hehe, dobra :)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Sims ::

hahahahahahahahha @ smajli

k4vz0024 ::

BB sem gledal 10 minut. Potem mi je postalo slabo. V ogledalu sem opazil, da že 10 minut gledanja BB človeka retardira. Naslednje jutro so simptomi retardiranosti hvala bogu izginili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: k4vz0024 ()

BlackHole ::

mastah je izjavil:

tole glasovanje je tak nateg, prejsn vikend sm bil v publiki, in ko je zacelo odstevat zadnje 3 minute, 15 sekund za tem je bila kuverta ze pripravljena, tako da tisit ki glasujete mecete dnar stran :)

Ne rečem, da glasovanje ni nateg. Ne vem pa, zakaj ne bi mogla bit kuverta pripravljena 15 sekund po koncu glasovanja. Kuverte lahko pripravijo že pred glasovanjem, potem pa samo izberejo ta pravo, ko vidijo rezultat. Rezultat je pa menda v trenutku viden, ali misliš da glasove preštevajo na roke, kot na volitvah?!
LP Marko

LordTado ::

Včeraj sem gledal malce oddaje pa vidim kako pri nas pali samoopevanost.
Kako samozavestno pravijo da so zvezde:)
Prvič vidim ono *ano joškarco,in kaki samozavestno razlaga da smo slavni ljudje tudi normalni kljub slavi:)

Ne vem kaki si lahk pri 2m narodu slaven:)To je malce večje mesto.
Še muha enodnevnica je bolj slavna kot tile tam not.

Babe pa so tudi že potrebne,da ne vejo kje bi sedele.
Naj jim en tam prek zidu vrže par dildojev kot so jim vrgli čike,saj jih BB ne kaznil zarad tega:)
Razej če je užitel greh ko v samostanu:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

jest10 ::

BlackHole je izjavil:

mastah je izjavil:

tole glasovanje je tak nateg, prejsn vikend sm bil v publiki, in ko je zacelo odstevat zadnje 3 minute, 15 sekund za tem je bila kuverta ze pripravljena, tako da tisit ki glasujete mecete dnar stran :)

Ne rečem, da glasovanje ni nateg. Ne vem pa, zakaj ne bi mogla bit kuverta pripravljena 15 sekund po koncu glasovanja. Kuverte lahko pripravijo že pred glasovanjem, potem pa samo izberejo ta pravo, ko vidijo rezultat. Rezultat je pa menda v trenutku viden, ali misliš da glasove preštevajo na roke, kot na volitvah?!

Daj preberi bolj natančno. 3min-15s do konca glasovanja. 2m45s pred koncem.

BlackHole ::

No res sem porvšrno prebral. Še vedno pa je možno, da so bili glasovi tako močno na eni strani, da ni bilo več možnosti za preobrat. Vprašanje koliko glasov še sploh pide v tisti 3 minutah. Pa saj ni pomembno, itak ne bomo zvedeli, če gre za kuhinjo ali ne, v tem primeru mi niti ni pomembno, ker ne sedolujem.
Sicer so pa včeraj še bolj ostro linčali Nano in moram rečt, da se mi je zdelo pošteno, da so jo. Sem dobil občutek, da si je pa ona to prislužila. Verjamem pa tud, da marsikdo, ki si bo pogledal lastne posnetke, bo presenečen nad tem, kako je izpadel. Menim namreč, da smo ljudje velikokrat dvolični in zahrbtni, eni bolj, drugi manj, ampak se tega sploh ne zavedamo, ker takšne stvari raje pozabimo. Zanimivo bi bilo slišat kakšnega psihologa. Kot je rekel Goran B., je to zelo dobra psihoanaliza samega sebe. Zanimivo je tudi to, da je celo mož on Nane potrdil vse negativne obtožbe, ki so jih komentatorji namenili Nani, njegovi ženi.
LP Marko

Lion29 ::

mah big brother je ena velika VARKA.,,, namrec cigoti v povzetkih izpostavljajo le tisto kar se njim zdi relevantno oz. le kar oni mislijo, da je zanimiv ali socno... in dogaja se, da depiktrajo osebe v luci, k jih sami zelijo.... torej ce zelijo narediti nekoga antipaticnega lahko z manipulacijo teh povzetkov dokaj preprosto dosezeo... le zadosti materiala morajo imet....in glede, da jih notri snemajo 24/7, je to zlo easy
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

BlackHole ::

Ampak nekdo, ki vsaj malo spremlja dogajanje, si sam ustvari sliko in tista manipulacija ne deluje. Je pa res, da ji nasede kak delež ljudi, ki ne spremljajo, pa tudi nekaj ovčk, ki spremljajo.
LP Marko

Sims ::

Kako pa spremljaš? Na dnevnih oddajah, ki jih večina gleda, so posnetki "izbrani". Kdo pa ma ima čas to spremlat preko neta v "nedogled"...?

izbrisiracun ::

Moram še jaz dodat nekaj glede BB

Gledam ga ravno 5 minut na teden - nujno zlo preden je Boston Legal
No kaj me je zmotilo včeraj: Komentirajo enega bolj "južnega" v BB in je govora nekaj tudi o poreklu, vglavnem pa se strinjajo, da je vredu človek, nakar reče tista "gospa" starejše letnice, da seveda ni Slovenec, saj smo vsi tako ______ (pozabil besedo, nekaj v smislu zategnjeni, nevoščljivi), sledil je pa, pazi - aplavz. Sem pomislil, da bi ji sam najraje nazaj zavpil zase govor babnca blesava.

mihec87 ::

Eh angelica je najdla tržno nišo v tem kar dela(se fajn prodaja).Z nekimi vrednotami skače naokoli ko jih sama prav tako nima..

Un stari pa tut če ne zna vsaj malenkost anglescine ali pa tujih jezikov naj bo raje tiho,pa če rad polaga toplo vodo še ne pomen da jo drugi tut..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

LordTado ::

Včasih se prav sprostim ob tej razvajenki od Auerja ko je not...
Išče dlako v jajcu in hoče vedno postavit stvari na njeno razumevanje in vsi bi ji morali kimat:))
Kaj še vse tole punčaro čak ko bo padla v realni svet in ne bo več očka da bi jo zagovarjal ampak bo sama mogla srečat njej enake ljudi in pol bo ogen v strehi:)
Škoda da niso še ene take dali not to bi blo zanimivo:)
Ko bi vsaka na svojo stran vlekla:)

Sims ::

JAO! hahaha

"Chicken fight"

Zaj bi jih mogo z vedrom polit :D

;-) ::

Važno da v petek pride damjan murko noter!

BlackHole ::

Zanima me, kolk bo gledanost narasla zarad te kumarice.
LP Marko

;-) ::

Pomoje dosti, še jaz bom kupil kartico danes.

;-) ::

WTF se registriram na 24 ur in BB dela brez kakršnegakoli plačila itd. =) ja kul ne.

tadvet ::

Damjan Murko bo prišel v hišo!

Žalostno...
http://tadejvetrih.wordpress.com/

Sims ::

Ok, naj prosim zakonsko prepovejo temu tipu pet Zdravljico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

LordTado ::

!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Sims ::

ahaha. lol Tuc-tuc-tuc ...

Evo, konec. Činč dobil €.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Damjan Murko (teženje)

Oddelek: Loža
416597 (4007) dzinks63

Obisk znanih oseb...?

Oddelek: Loža
303847 (2939) dope1337
»

Pretepli Damjana Murka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12318004 (11077) draciel
»

Ponos Slovenije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12510028 (7619) strictom

Več podobnih tem