» »

Preklopnik Ethernet / 220V

Preklopnik Ethernet / 220V

BoulyB ::

Hy
Brezžični ruter imam postavljen tako, da mi signal ne pride v zgornje nadstropje. Menda je plata problem. Ker se mi plate jasno ne da vrtat sem našel eno možno rešitev: mrežo po električnih vodih. Nekako se zdita dve možni rešitvi na trgu: Linksys (plte 200) in Intellinet. Skepsa me je usekala, ko sem bral dokumentacijo od slednjega v kateri lepo piše, da zadeva deluje samo po eni "električni veji". Torej vmes ne sme biti varovalk, kaj šele različne faze. Pri Linksysu tega ne omenjajo (torej ne ja ne ne). A ima kakšen znalec kaj pametnega za povedat na to temo? Brkljam po forumih pa tale zadeva ni ravno popularna.
Ajd

gregyk ::

BoulyB je izjavil:

Hy
Brezžični ruter imam postavljen tako, da mi signal ne pride v zgornje nadstropje. Menda je plata problem. Ker se mi plate jasno ne da vrtat sem našel eno možno rešitev: mrežo po električnih vodih. Nekako se zdita dve možni rešitvi na trgu: Linksys (plte 200) in Intellinet. Skepsa me je usekala, ko sem bral dokumentacijo od slednjega v kateri lepo piše, da zadeva deluje samo po eni "električni veji". Torej vmes ne sme biti varovalk, kaj šele različne faze. Pri Linksysu tega ne omenjajo (torej ne ja ne ne). A ima kakšen znalec kaj pametnega za povedat na to temo? Brkljam po forumih pa tale zadeva ni ravno popularna.
Ajd


Testiral sem: http://www.mimovrste.com/artikel/250003...

Router in internet v pritičju hiše, povezava do 2 nadstropja preko vsaj dveh varovalk. Izmerjena hitrost prenosa je bil med 1.5 do 3MB/s.

Upam da ti ta informacija kaj koristi.

BoulyB ::

Hvala gregyk, seveda mi koristi. Ker je zadeva ugodnejša od Linksysa bom kar nabavil, potem bomo pa videli.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali bi mi delal powerline (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
559403 (6205) next3steps
»

Katere PowerLine adapterje??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7718715 (16098) Furbo
»

Večja pokritost z brezžičnim omrežjem

Oddelek: Omrežja in internet
81013 (885) Daniel
»

Internet preko električne napeljave

Oddelek: Omrežja in internet
4116334 (14496) lojze8
»

WLAN domet po hiši

Oddelek: Omrežja in internet
181794 (1396) Soldier

Več podobnih tem