» »

Pokvaril sem Nokia E 51 tipkovnico (dobesedno)

Pokvaril sem Nokia E 51 tipkovnico (dobesedno)

RuskiSnajper ::

Jah kot vedno ... sem "mojster" tehnike in grem štorat po telefonu ,

Mislim da vem za ostale stvari če vem za kompe ,lol , vse kaj hočem popravit , še bol pokvarim.

Tak da ko sem gor trgal ohišje zgorno , ki je butasto zaleplejno in se ne da vzet dol ter da bi bilo lažje očistit ekran in tipkovnico sem , glih preden mislim dat popravit odtrgano tipko in pokrov , z nožom nekaj pritiskam tak da nisem gor utrgal covera ampak celoten telefon narazen , odkar več nedela tipkovnica , to je bilo na čisto spodnem delu ob konektorju za USB in polnenje in trgal sem gor tako da je bil špic v tipkovnici zgleda ,...

vglavnem , servis ki sem ga dal v MB "Mobi servis" ne more popravit ker ne zna.

Kam še lahko dam , neda se mi novega kupovat.

Nazdanje bom dal na mobitel pa naj oni to porihtajo , seveda , ziher bo stalo puna drago če sem zjebal celo ploščico u 3pm , kaj pa če je samo kaki kablček itd ... niam pojma s telefoni plz help.

Seveda pa imam SIM in SD pri sebi.

roscha ::

Dons sem bla, Pahor, Križanič, pol pa še telefonzlamal, pa avto in pes tut zelen.

Včeraj za brezveze luna in zdej krnekej kdo to pravi da ni res.

A ja se mi je zdelo da solata, vrt, pol pa še piškoti..


A je komu kaj jasno? No meni ni. Enak blesav stil pisanja maš tudi ti snajperist.
Sedi cvek in še 1x v prvi razred osnovne šole. Ko boš pa 5 normalnih stavkov skupaj zmazal bom pa celo poizkusil pomagat.

bluefish ::

Res je, tole je povsem nerazumljivo.

Potrudi se pri pisanju (z njim namreč izkazuješ odnos do bralcev) ali pa sploh ne pričakuj pomoči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

bajsibajsi ::

Neses na Nokia servis v tvoji okolici, da pogledajo in se zmenis da te pred popravilom obvestijo, kaj je poskodovano in koliko bi prisla koncna cena (da ves, ce se ti sploh splaca popravljati). V minimalnem primeru bos placal kaksno uro dela, tudi ce se potem ne odlocis, da grejo servisirati.

RuskiSnajper ::

dobro , sam ne najdem mobi servisov , sam tale "mobi servis" ... tale ki ne zna popravit , GSM servis se mi zdi , več pa ne najdem

bluefish ::

V 21. stoletju in folk ne zna poiskati informacij: http://www.teleray.si/index.php?PageID=...

RuskiSnajper ::

ja pa nisem tolk iskal kr nism mel cajta

pa , prvic v zivlenju davam telefon popravlat , vsi so mi vedno zdrzali dokler nisem novega nabavil

hvala btw

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sistem ena d.o.o. servis !!! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20653428 (13394) Han
»

Galaxy Note 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9024520 (16939) camper66
»

odklep nokie n70

Oddelek: Mobilne tehnologije
132500 (2293) bluefish
»

sumljivo poceni telefoni

Oddelek: Kaj kupiti
233728 (2412) scenic
»

virus? (Ericsson R600)

Oddelek: Mobilne tehnologije
131228 (981) Rok Balboa

Več podobnih tem