» »

blogger sam odstranjuje bloge ???

blogger sam odstranjuje bloge ???

jagoda89 ::

Ok, saj ne da sem še pred slabimi tremi urami objavila novo fotko in, ko sem se želela naslednjič prijaviti mi je preljubi blogger pustil sporočilo:

''Žal je spletni dnevnik na naslovu _______________ odstranjen. Ta naslov ni na voljo za nove spletne dnevnike.
Ali ste pričakovali, da bo tukaj vaš spletni dnevnik? Glejte: »Ne najdem svojega spletnega dnevnika. Kje je?«''

Ok, in si grem ogledat to zadevo, saj ne, da se NE imenuje tako, kot je zgoraj navedena. V glavnem naklada o nekem spamanju in, da je moj blog označen za spam oz. napačno razvrščen s strani samodejnega sistema. In ko jim želim poslat mail s katerim ''lahko zaprosim, da mi ga pregledajo in obnovijo'' me le ta veselo zavrne saj ne najde mojega računa.

Ne vem več kam naj se obrnem in komu naj zatežim, da bo moj blog spet deloval tako kot more. Pač ok, malo sm se navezala nanj :)
Hvala za pomoč.

popster ::

Najprej povej ali si imala v komentarjih spam, neavtorske fotografije, kršenje česarkoli ali je bil blog res nedolžen?

e>napačno razvrščen s strani samodejnega sistema.

kaj bi to pomenlo?

In ko jim želim poslat mail s katerim ''lahko zaprosim, da mi ga pregledajo in obnovijo'' me le ta veselo zavrne saj ne najde mojega računa.

najboljše da jim pišeš direktno na blogger help in daš tudi link od te teme.

KoMar- ::

daš tudi link od te teme

??

jagoda89 ::

Hvala :)
sm potem pisala na blogger help, opisala mojo težavo in dodala naslov bloga.
So angleži to zlo hitr uredil. nazaj sm dobila pa tudi opravičilo, češ, da je bila opisana tema nenavadna in netipična. In mene zanima kaj je tko nenavadnega, če se greš razpisat o tamagotchijih :)
lp

popster ::

če lahko prosim prilepiš link od tvojega pisanja in kak citat v angleščini kaj so ti napisali, ker me zanima zakaj so odstranli vsebine. Lp

Tody ::

Zato ker so mislil da si spammer in hočeš prodajat :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdo piše blog? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9912503 (3921) Tarzan
»

WordPress kot spletna stran

Oddelek: Izdelava spletišč
494314 (895) alessio2
»

Flock, znanilec nove generacije spletnih brskalnikov

Oddelek: Novice / Brskalniki
454303 (2743) CaqKa
»

Blogi postajajo vedno popularnejši

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
304311 (2831) Jst
»

vaš internetni dnevnik

Oddelek: Loža
121665 (1334) CaqKa

Več podobnih tem