» »

Nakup Mobitela

Nakup Mobitela

««
44 / 51
»»

next3steps ::

d4vid je izjavil:

Zivjo,

Iphone SE ali iPhone 7 32GB?
Odlocam se med tema dvema. Kar se cene tice bi raje SE, drugace pa 7ko ker sem le vajen malo vecjih telefonov. Vglavnem se splaca dat vec za novejso 7ko ali je SE kul?

Če hočeš velikost in solidno ceno, boš bodisi moral pogledati k Androidu bodisi premisliti o 6S

balluf ::

Žena rabi nov telefon, stari (4 leta star HTC) ji je padel in razbil steklo, pa tudi podhranjen je že.
Cena nekje do 200e max velikost 5" ali manj.
Kaj priporočate ?

Jerry000 ::

Na ebay ali okoli poglej za OnePlus X

Bwaze6 ::

Menjal bi tri leta star Oneplus One. Tečno mi je, da nima LTE B20. Tudi Mobitel ima kar nekaj pokritosti s tem signalom, pa še več ga bo. In telefon je zelo slab v iskanju podatkovnega prenosa, ponavadi moram ročno prestaviti na 3G, če ni LTE signala, sam tega ne ugotovi. Pa kompas ima smešan že od novega. Malenkosti, torej.

Je kak primerljiv telefon srednjega cenovnega razreda z 5 - 5.5" zaslonom, LTE B20? Oneplus One 3T je videti čisto uporaben, on z Oneplus imam zaenkrat dobre izkušnje. Je pa 440€ mogoče malce veliko za že kar star telefon (3T je praktično isti kot že prek pol leta star 3, ki je bil precej cenejši)...

polde66 ::

polde

d4vid ::

next3steps je izjavil:

d4vid je izjavil:

Zivjo,

Iphone SE ali iPhone 7 32GB?
Odlocam se med tema dvema. Kar se cene tice bi raje SE, drugace pa 7ko ker sem le vajen malo vecjih telefonov. Vglavnem se splaca dat vec za novejso 7ko ali je SE kul?

Če hočeš velikost in solidno ceno, boš bodisi moral pogledati k Androidu bodisi premisliti o 6S



Sem vzel iphone 7. Mogoce sem malo mim pihnil s samo 32GB verzijo, to bom videl cez cas. Drugace pa deluje telefon kot od njega pricakujem za high end telefon. Baterija mi je proti marsikateremu telefonu vrhunska. Android se lahko skrije. Malo je bilo pozitivnega soka ker sem sel na iphona iz xcoverja 2/note 4 (mam oba doma). Mislim da bo za 2 leti ok telefon. Potem pa ponovno po iphone (razen ce bo ta se vedno migal nadpovprecno)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Tinaamalaa ::

Baterija vrhunska :D 1960mAh hehe...sicer proti xcover 2, res verjamem ali pa note 4, 3220mAh z 2K displayom.
Drugace za 2017, nic posebnega... Na RN3 imam 12-13h SOT, v idle pa sploh ne izgubi procenta cez noc. Pac zmotilo me je, da si napisal, da se lahko v tem segmentu android skrije, ker je ravno obratno...

PrimozR ::

mAh ni vse. Če imaš zadaj bolj varčen hardware in software, iz manjše baterije dobiš ven večjo avtonomijo.

Navsezadnje zapestne ure funkcionirajo mesece iz navadne gumbne baterije, ki imajo vsega 250 mAh.

Ne posploševat. Pri avtonomiji oz. varčnosti je _DEJSTVO_, da se Android lahko skrije, ker serijsko telefoni z bistveno večjimi baterijami držijo komaj kaj dlje od iPhonov. To ne pomeni, da imajo iPhoni izjemno avtonomijo oz. izjemne baterije, dejstvo pa je, da iz precej manj potegnejo precej več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Tinaamalaa ::

Tudi, ce je to res...pokazi v praksi iphona, ki ima vecji SOT od RN3 naprimer z 12h SOT, s tem da ima FHD zaslon, iphone 7 pa ne..

d4vid ::

Tinaamalaa je izjavil:

Baterija vrhunska :D 1960mAh hehe...sicer proti xcover 2, res verjamem ali pa note 4, 3220mAh z 2K displayom.
Drugace za 2017, nic posebnega... Na RN3 imam 12-13h SOT, v idle pa sploh ne izgubi procenta cez noc. Pac zmotilo me je, da si napisal, da se lahko v tem segmentu android skrije, ker je ravno obratno...


Dejansko se lahko note 4 pogrezne kamor se hoce. Ob enaki uporabi je iphone se vedno nekje na 50% ko moram note 4 ze polnit.
Xcover je baterijsko kar super, ampak razumljivo, ker ni nobene moci. Ravno za klicat je dober.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Dimnik ::

Tinaamalaa je izjavil:

Tudi, ce je to res...pokazi v praksi iphona, ki ima vecji SOT od RN3 naprimer z 12h SOT, s tem da ima FHD zaslon, iphone 7 pa ne..


Ne trudi se....

SumTingWong ::

iPhone ima pač dober battery optimisation. Android s tako baterijo ne bi zdržal toliko kot iPhone. Ampak vseeno je to zelo majhna baterija za čez dan.

Malo idej bi prosil za nov mobitel:

5-5,5"
vsaj 3 GB ram
vsaj 32 GB ROM
kamera vsaj primerljiva z Xiaomi Mi5 (sedaj imam Sammy S6 in je dobra kamera)
vsaj 3000 mAh baterije
dobra kakovost glasbe preko Bluetooth in na slušalkah

Cena do nekje 300 € (za 400 € kupim Mi6 ali skoraj OPO 3T)

Vse te parametre sem dal na strani Kimovil.com in geizhals.de, ampak nekako ne najdem alternative trenutnemu telefonu. Bo potrebno najbrž denarcev zbrati ...

klinker ::

Tinaamalaa je izjavil:

Tudi, ce je to res...pokazi v praksi iphona, ki ima vecji SOT od RN3 naprimer z 12h SOT, s tem da ima FHD zaslon, iphone 7 pa ne..


Zelo slabo, glede na to da imas vec kot 2x vecjo baterijo. Da das RNju baterijo od iphone bi verjetno po 5h bil mrtev ;)

Dimnik je izjavil:

Tinaamalaa je izjavil:

Tudi, ce je to res...pokazi v praksi iphona, ki ima vecji SOT od RN3 naprimer z 12h SOT, s tem da ima FHD zaslon, iphone 7 pa ne..


Ne trudi se....


Zej se nima za kaj. iPhone kupis in uporabljas, Xiaomi pa je kot linux, za geeke...ker ga je treba se postimat pred uporabo. Za nas racionalne geeke je ok, za navadnega janeza pa kitajska kanta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

PrimozR ::

Ma, racionalni geek je pripravljen sem pa tja kaj pohekati, ne pa to početi skoraj vsak dan z napravo, ki naj bi bila funkcionalna. Racionalni geek kupi Nexusa ali pa Pixla.

klinker ::

Nexus je itak top p/p in jih zato furam ze od S dalje, Pixel pa ni nikakor racionalen nakup :D
Sej pa nisi primoran vsak dan...od moje RN3 je ze pol leta nedotaknjen pa kr dela...res pa je gor se MIUI 7.5, ker z novejsimi je imela kar tezave z BT.
Problem Xiaomija je sploh ze v startu, ker rabis skoraj doktorat ze za nakup :D

Dimnik ::

Kaj pa moraš počet vsak dan??? Enkrat poriktaš, potem pa mir, razen če hočeš vsak teden nove posodobitve, ki se pa avtomatsko updejtajo, če hočeš....

hojnikb ::

in potem ti updejt zjebe cel kup stvari in spet visiš cel dan na xda, da popraviš zadevo. Pri japkah tega skor ni..
#brezpodpisa

Dimnik ::

Haha nič ti ne zjebe, ker ostanejo vse nastavitve....ne na pamet,če nimate izkušenj

Če pa greš delat factory reset, pa imaš cel telefon z aplikacijami in nastavitvami v mi računu in imaš v petih minutah spet svoj telefon

hojnikb ::

ne govorim o nastavitvah, govorim o polomjenih fukncionalnostih pri teh nightly romih. Kolikorat mi je že šel kakšen bluetooth al pa kamera, ko sn flashal takole...

Recimo trenutno pri lineage romu ki ga mam gor je polomjeno polnjenje baterija, tko da fila maksimalno počasi. Ampak na prvi pogled čisto stable rom....
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Dimnik ::

A to je drugo, sam oz. hčerka ima eu rom jaz pa global tedenski....

Saj te napake so pri vseh drugih romih ne samo pri xiaomi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

hojnikb ::

Saj te napake so pri vseh drugih romih ne samo pri xiaomi

Exacly my point. Če kupiš android in nočeš stock sranja, se morš pač s takimi stvarmi ukvarjat. Al pa kupiš nexusa in pustiš fabriški rom in upaš, da google nič ne zjeba :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

PrimozR ::

klinker je izjavil:

Nexus je itak top p/p in jih zato furam ze od S dalje, Pixel pa ni nikakor racionalen nakup :D
Sej pa nisi primoran vsak dan...od moje RN3 je ze pol leta nedotaknjen pa kr dela...res pa je gor se MIUI 7.5, ker z novejsimi je imela kar tezave z BT.
Problem Xiaomija je sploh ze v startu, ker rabis skoraj doktorat ze za nakup :D

Racionalen ni bilo mišljeno z vidika cene, ampak z vidika, kaj ti prinese paket. Najnovejši software in updejte brez grdih preoblek in drugega kiča. Da je Pixel (pre) drag je pa jasno. Oz. ni nič dražji, kot drugi flagshipi, problem je, da jih pri as ni subvencioniranih pri operaterju oz. jih praktično sploh ni možno dobiti. Zato tudi take cene IMO.

Dimnik je izjavil:

Haha nič ti ne zjebe, ker ostanejo vse nastavitve....ne na pamet,če nimate izkušenj

Če pa greš delat factory reset, pa imaš cel telefon z aplikacijami in nastavitvami v mi računu in imaš v petih minutah spet svoj telefon

Nexus 4 sem, ko sem ga kupil, iz nekega čudnega razloga celo prižgal in nastavil, preden sem ga odklenil in dal gor custom ROM. To sem počel dve leti, dokler ni prišel zadnji uradni ROM zanj (4.4 KitKat al 5.0 Lollipop?). Tega sem naložil takoj, ko je bil na voljo ZIP in nisem več gledal nazaj. Custom ROMi so na tisto verzijo šli s par mesečno zamudo, tako kot konkurenčni telefoni, ki so celo dobili nadgradnjo. 5X ni nikoli šel z uradnega ROMa. Pred Nexus 4 sem imel Desire (originalnega), ki je bil na stock recimo leto pa pol, potem je pa prišlo odkritje custom ROM-ov, s katerimi sem se zafrkaval še leto in pol (na koncu z grozno pohekanim ICS-om, da sem imel možnost uporabljati Chrome).

Pri Nexusu za to ni potrebe, ker dela in ker takoj dobi update, dokler je podprt. Xiaomije pa praktično vsi flešajo. Jaz se tega ne grem več. Bom prej kupil iPhona, kot pa da se bom ukvarjal s flešanjem telefonov, da bom imel gor neko spodobno verzijo OSa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Tinaamalaa ::

Ce rabis to lahko flashas pure nexus rom project (prepogoj, da mas telefon, ki ima podporo zanj)...pa je identicno kot na pixlu. Ima tudi OTA update, kot pixel...

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Tinaamalaa je izjavil:

Ce rabis to lahko flashas pure nexus rom project (prepogoj, da mas telefon, ki ima podporo zanj)...pa je identicno kot na pixlu.

1. flešaš. See the problem? Še enkrat, _ne_ _mislim_ _flešati_. Ne glede na to, kako enostavno je (vem, kako enostavno je, vsaj na Nexusih, da vržeš ROM na telefon traja like 10 minut s prenašanjem filov vred).

2. kar gledam tale pure nexus rom, na voljo je za Nexus 6, Nexus 5X in Nexus 6P (ter za Pixla). Zakaj bi dajal 'pure nexus rom' na... Nexusa? Ki že ima pure rom? Če so nekje podprti še drugi telefoni, me ne bi presenetilo, če je to 'neuradno', da za to skrbi druga skupina, kot za core pure nexus rom. Pa tudi v tem primeru si odvisen od proizvajalca telefona, da izda ali uraden ROM, iz katerega se pobere driverje (ki pa so običajno tako zapečeni, da moraš tisti ROM uporabiti kot osnovo in marsičesa ne moreš pometati ven), ali pa da dajo driverje na voljo s kakim hakeljcem, kot to naredi Sony - kjer z AOSP ROMom ne dobiš algoritmov za procesiranje slik, ki so v uporabi na uradnem ROMu.

Pač, ne. Nexus, Pixel ali pa iPhone, fertik. Dovolj telefonov sem že preflešal, da tega ne bom več počel. Pustimo ob strani, da sem takrat imel tudi več časa, enostavno se mi ne da več početi tega, čas ali ne. Takrat morda celo nisem razumel, da nekateri nimajo želje početi tega, danes razumem prekleto dobro. Pa najbolj zanimivo je bilo, ko so pri takrat še zelo aktivnem CyanogenModu praznovali mislim da milijon aktivnih uporabnikov. V času, ko je Google beležil milijon aktivacij Android naprav na dan. Perspektiva pa to...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Tinaamalaa ::

Ja no, sej imas alternativo..kupiš pixla za jurija :)
Samo ponavadi so resne spremembe samo na leto, dve pri android verzijah (take opazne, za povprecnega uporabnika).

PrimozR ::

Zaenkrat imam še cenejšo alternativo, Nexusa 5X, ki ima še skoraj 2 leti garancije na matično, sicer je pa Pixel 700 €. Tako kot ostali flagshipi, kar sem že omenil. Ali pa subvencioniran iPhone.

Ampak vseeno upam, da se bo 2. generacija Pixla znašla pri naših operaterjih.

Tinaamalaa ::

Vidis, se ne dve leti star telefon, pa je
uradno ze ostal na 7.1.1?
Pa to primerjam z RN3 za 150€

PrimozR ::

Tinaamalaa je izjavil:

Vidis, se ne dve leti star telefon, pa je
uradno ze ostal na 7.1.1?
Pa to primerjam z RN3 za 150€

Kdo pa je to rekel? Načeloma dobi Android O, potem je pa konec, vsaj tako je bilo s štirko, petko in šestko.

Tinaamalaa ::

Imas prav ja... N2G47F je zadnji build.
Na LOS imam na rn3 zdaj N2G47E od pixla xl.
Se pravi je enako...itak je aosp-caf, ostalo je zaprta koda od googla.

Pac, alternativa pixlom, ki tudi niso superiorni v vseh segmentih.

Zgodovina sprememb…

d4vid ::

Hja, na iphone pac nastavis in pozabis. Mam vklopljeno vse, bt, gps, mobilne podatke in wifi. Pa kar traja baterija. Medtem pri androidu pazis, da mas vklopljen samo wifi ali podatke, bt ravno ce je nuja, gps mam pa ponavadi izklopljen na androidih.

Pac, baterija je res majhna, specifikacije so nasploh precej uboge proti androidom. Ampak po parih dneh uporabe sem vec kot zadovoljen.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

PrimozR ::

d4vid je izjavil:

Hja, na iphone pac nastavis in pozabis. Mam vklopljeno vse, bt, gps, mobilne podatke in wifi. Pa kar traja baterija. Medtem pri androidu pazis, da mas vklopljen samo wifi ali podatke, bt ravno ce je nuja, gps mam pa ponavadi izklopljen na androidih.

Pac, baterija je res majhna, specifikacije so nasploh precej uboge proti androidom. Ampak po parih dneh uporabe sem vec kot zadovoljen.

Em... Jaz na 5X ne izklapljam ničesar, je pa res, da sem navajen, da je ves čas, ko sem doma, priklopljen. Večinoma na originalni polnilec, ki je hiter (ponoči pa na en starejši USB polnilec). Temu navkljub je precej redko, da imam težave z baterijo. Se mora res poklapati 'težak' dan na šihtu, da mi popije recimo 50+ % baterije in potem še dolg dan na kolesu (Strava, GPS pač), da je problem.

Okej, če bi obstajala možnost Mophie ohišja za 5X, bi ga pomojem kupil (ker je battery case vseeno precej bolj praktičen kot baterija na kablu), ampak povečini zelo redko telefon filam v službi oz. prek baterije.

koli99 ::

Mojemu Z3 je danes počil ekratn, torej pokličem jutri na telekom in naročim novega (služben telefon).

Katerega izmed naslednjih bi izbrali (in morda zakaj):
1.) LG G6
2.) Huawei P10
3.) Sony XZ
4.) Samsung Galaxy S7
5.) HTC 10
6.) ?

Hvala za nasvete!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koli99 ()

klinker ::

Od teh...
LG mi ima najboljsi SW
Samsung fenomenalen v vsem razen SW
P10 kao dobra kamera, EMUI je pa ni
Sony in HTC se izogibam na dolgo in siroko

PrimozR ::

FYI, tole je kar dober test (saj še ni bilo postano, kajne?):

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

111111111111 ::

General Mobile 5 Plus, vsaj tega sem jaz naročil. :P

Buddah ::

Glas za HTC 10! Ga na long term review-ih kar hvalijo.

klinker ::

Naj ga...imeli pri bajti 7ko, 8ko in se ene par cenejsih HTC...vecjega crapa pri androidu ne mores dobit...pri vsakemu je nekaj jebalo, na prav vseh pa signal nikakav. Xiaomi je top shit napram HTC fensi sranju

facepalm ::

Moj glas za Lg g6. Zakaj? Ker se V20 ne prodaja v EU:))

konspirator ::

polde66 je izjavil:

@baluf https://www.amazon.it/Lenovo-Schermo-po...

Gre za XT1607 model ?
Pošiljajo v Slo ?

V katerih jezikih je vmesnik ?
--

Zgodovina sprememb…

bigbada ::

Kupil sem novi telefon Huawei p9 lite. Pa noter v škatli ni kabla oz. tistega adapterja, ko ga daš v vtičnico. Kabel/usb polnilec pa je. Je to možno da ga sploh ni zraven ali so pozabili? Paše stari adapter od mobitela?

polde66 ::

@konsirator, točno ti ne morem povedati modela ampak mislim da je pravi, Slovenščina je, ker gre za čisto osnovni Android. Sem nabavil Lenovo K6 in jo ima. treba je pretehtati ali boljša kamera ali menljiva baterija. K6 ima nano SIM, G4 pa micro.
https://www.amazon.it/gp/product/B01M31...
tudi tole sploh ni slaba izbira. Sem ga kupil iz druge roke pri nas. meni je telefon super.

Oba pošiljajo v SLO, s tem ni problema, problem je v SLO dobiti kakšen ovitek. Drugače pa ovitki Aliexpres. G4 dobim v kratkem, če te zanima sporočim.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Neon87 ::

Potrebujem nov smartphone. Nekako se odločam med Huawei P10 in Samsung Galaxy S7, vzel bi jih recimo pri Telemachu paket še več (oba okoli 24x20€).
Kaj priporočate v tem trenutku?

Hvala!

koli99 ::

Hvala za pomoč. Naročil LG G6.

Apofis ::

bigbada je izjavil:

Kupil sem novi telefon Huawei p9 lite. Pa noter v škatli ni kabla oz. tistega adapterja, ko ga daš v vtičnico. Kabel/usb polnilec pa je. Je to možno da ga sploh ni zraven ali so pozabili? Paše stari adapter od mobitela?

Možno da ga nekje prilagajo, nekje pa ne. Vpraši tm k si ga kupil.Stari bi moru pasat, sam škoda k je huawejev polnilc fantastična zadeva, telefon se hudo hitr nafila, še drugim ga posojam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Apofis ()

KuntaKinte ::

Kupujem neki budget telefon,je LG K10 2017 za 120 eur pri telemachu dobra opcija,je v tem segmentu kaj boljšega trenutno?

Samael ::

klinker je izjavil:

Tinaamalaa je izjavil:

Tudi, ce je to res...pokazi v praksi iphona, ki ima vecji SOT od RN3 naprimer z 12h SOT, s tem da ima FHD zaslon, iphone 7 pa ne..


Zelo slabo, glede na to da imas vec kot 2x vecjo baterijo. Da das RNju baterijo od iphone bi verjetno po 5h bil mrtev ;)

Dimnik je izjavil:

Tinaamalaa je izjavil:

Tudi, ce je to res...pokazi v praksi iphona, ki ima vecji SOT od RN3 naprimer z 12h SOT, s tem da ima FHD zaslon, iphone 7 pa ne..


Ne trudi se....


Zej se nima za kaj. iPhone kupis in uporabljas, Xiaomi pa je kot linux, za geeke...ker ga je treba se postimat pred uporabo. Za nas racionalne geeke je ok, za navadnega janeza pa kitajska kanta.



Jah ne vem ... zdi se mi da verjetno pišeš bedarije ;) Jaz svojega R4 pro filam v povprečju na vsakih 5 dni.

FullHD, 24/7 GPS, aktivni dve sim kartici, wi-fi, nekaj klicev, kakšen sms, kakšna fotka, malo muske, kakšen space invader... pač neka "normalna" dnevna uporaba = filanje po petem dnevu uporabe.

Da niti ne omenjam, da sem za to FullHD Snapdragon 625, 32 GB, 3 GB RAM .. zadevo dal novembra lani s poštnino vred cca 170 eur. So pa seveda tudi minusi. Recimo glede garancije bi znalo biti kar nekaj zajebavanja, kar jasno ni kul. In jasno za 100, 200, 300, 400, 500, 600... EUR več bo dobil tudi kakšno popularnejšo zadevo s kakšnim minusom manj.

Glede "poštimat pred uporabo" pa ... razumem, da se enim tega ne da početi, nekdo kupi v hoferju PC z windowsi in na tem dela v prvotni obliki, drugi si ga bo pa prej sformatiral, na novo naložil stvari po želji in imel mašino oblikovano po lastnih potrebah in željah. Jaz ne vidim problema ne v prvem, ne v drugem. Sploh pa, a misliš, da Xiaomi ob nabavi fura gor MS-DOS, al kaj? Al kaj misliš, da bi točno moral človek, recimo moj oče, ki se ne mara zafrkavati s temi zadevami narediti? Preklopiti iz angleščine v slovenščino? Ok. Dati telefon filat? Ok.

Vsakomur svoje pač.

bobicek ::

Da si sposodim temo. Nabavil bi tale USB charger s tremi USB režami:
http://www.ebay.com/itm/391033466037?_t...
Ne razumem fore zakaj je napisano gor za Galaxy tabs, na srednji za Ipad/Iphone in na spodnji za Others. A to pomeni, da hkrati ne bi mogel polniti LG G3 telefona(v bistvu se da izbrati, da ustreza temu modelu) in Asusovega Zenpada? Ne razumem tega poimenovanja rež, kaj se sploh lahko na prvi dve priključi, če nimaš Iphona ali Galaxyija?

bigbada ::

Huawei P9 lite ima možnost micro sd kartice. Se to splača kupiti ali vam zadošča plac na telefonu? Uporablja kdo?

lopov ::

Jaz uporabljam za musko in filme ker veliko slikam in snemam in bi tovrstna šara "hitro" zabasala 32Gb notranjega spomina + po potrebi samo odstranim pa vtaknem v laptop/tablico in tam pogledam kakšen film :)

lopov ::

bobicek je izjavil:

Da si sposodim temo. Nabavil bi tale USB charger s tremi USB režami:
http://www.ebay.com/itm/391033466037?_t...
Ne razumem fore zakaj je napisano gor za Galaxy tabs, na srednji za Ipad/Iphone in na spodnji za Others. A to pomeni, da hkrati ne bi mogel polniti LG G3 telefona(v bistvu se da izbrati, da ustreza temu modelu) in Asusovega Zenpada? Ne razumem tega poimenovanja rež, kaj se sploh lahko na prvi dve priključi, če nimaš Iphona ali Galaxyija?


Ugibam -- morda je povezano amperi, ki jo zahtevajo posamezne naprave. Tab S in ipad komot preživita 2A, starejše naprave so pa najbolj varne na 1A. Pomoje je tak tudi output na omenjenem polnilcu -- spodnji za "other" polni najpočasneje z 1A ali manj. Na polnilcu sicer piše output 2A ampak ni jasno, na vsakem portu ali vsi skupaj.
««
44 / 51
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7419917 (13192) sift
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022707 (11555) boris82
»

Kateri telefon za žensko cena telefona do 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10235937 (32695) Ghost7
»

Poceni Android telefon za ženo (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6716731 (13084) 1krat
»

Nakup novega telefona - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8725686 (22308) zadetek

Več podobnih tem