» »

GF4 MX440 - Kaka

GF4 MX440 - Kaka

Jux ::

Vceraj sem si kupil GF4 MX440, sicer bolj pomotoma kot ne ampak sem danes ze cisto razocaran nad to karto. Pa ne mi zdej govort kolk sem neumen, pa da bi moral kupt R8500LE, ker sem jo dobil zelo zelo ugodno.

1. Je hirejsa od prejsne ki sem jo posedoval (beri Kyro2).
2. Kvaliteta slike na monitorju je totalen GNUS. Komi delam v 1024, medtem ko sem komot prej lavfal zadevo na 1152 - pa mam 17" ekran.

Če bi karto kupu v trgovini za 24k sit, bi čist ponoru, tko da POD NOBENIM POGOJEM NE KUPUJTE MX440, ker je čisti šrot.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

kuglvinkl ::

In to je od firme?

Sicer pa, je že kdo videl Triplexovo, sicer v prenovljeni seriji 8× AGP. 2.8 ns RAMi... Ampak, to je tudi vse.
Your focus determines your reallity

borinho ::

Jest mam inno, sam je tut s***je, ampak mam itak eno staro masino (500 proc), tko da sekiranja ni, je pa velik bolsa izbira radeon 9000 PRO, al pa radeon 9000 128 (mal slabsi ampak se kr):))

nodes ::

Nimajo vse zanič sliko kot tvoja, ki si jo lahko tudi zato dobil tako poceni. Lahko bi navedel firmo, da bomo bolj točni.
Drugače mislim, kar sem videl, da je za neigričarja kar dober nakup ATI 9000 PRO.

kuglvinkl ::

Za neigračarja (like /me) je najboljša izbira Matrox G400 ali 200.

In ker je ATI končno izdal driverje, s solidno podporo Dvo monitorskemu sistemu TM v Win2k, bom nabavil R9000 128 BBA.

Namreč, enkrat na mesec bi vseeno rad sporsil nezavedno v meni.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

AngelOfDeath ::

kuglvinkl
kje pa prodajajo BBA kartice ?

kuglvinkl ::

S tem BBA se zadnje čase slišal vse mogoče štorije. Npr. v reviji VIDI (to je primerno za spešl post) trdijo, da za ATi BBA karte izdeluje Sapphire, slednji pa jih nekaj trži pod svojo znamko. Zraven pa trdijo, da so BBA karte namenjene izključno US. trgu, tako da tiste, ki se dobijo v EU v bistvu sploh ne bi smele. Jako jako čudne trditve.

Pri AGT je razvidno iz pejđa, da prodajajo BBA. Samo nimajo pa retail (kar nekoliko pojasnjuje zgornjo teorijo), samo OEM.

Je bil post in link na forumu do uradnega uvoznika. Ne vem oz. se ne spomnim kdo.

Se pa tudi priporočam za info., ker sem skoke čez mejo dokončno opustil. Trgovca hočem dobeedno držat za vrat, če gre kaj narobe.

Če ne drugače, se bom začel spogledovati z Gigaby (JAE).
Your focus determines your reallity

nodes ::

kuglvinkl saj smo skoraj 100% enaki, tudi zato ne 200, 400....(da ne omenim predvajanja videa itd.)..tisti niti ne sprašuje. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

PassTrough ::

JUx, imel sem iste sanje, ki pa so na srečo že za mano !

lp Primož8-)

PassTrough ::

Nodes, od kje ti pa informacije da ATI 9000 ni kul za igričarje, posedujem 9000 128 Mb DDR, nisem ravno intuziast za igre toda vsi špili delujejo ekscelentno, na Celeronu 1,7 Gb ?????

lp Primož0:)

nodes ::

Nodes, od kje ti pa informacije da ATI 9000 ni kul za igričarje
Probal sem.
ATI 8500 je za igričarja boljši izbor. Najboljši je vsekakor GF4.
Kot pravim, odvisno od zahtevnosti uporabnika in same igre.
Če te zanima, na 2200+ in GF2 MX se da igrat vse danes izdane igre, tekoče, izklučno na račun kvalitete.
Če vzamemo da je 9000 PRO po hitrosti tam nekje kot GF3 potem je pozicija jasna.
Za hard gejmerja je GF4 premalo, drugače proizvajalci ne bi razvijali novih grafičnih procesorjev.

PassTrough ::

Ok, sej to je vse res, mene je sam zmotu tist tvoj stavek da je 9000 pro dober nakup za " NEIGRIČARJE ", jst ga mam u kišti pa tud igre laufajo brez problema !
Res pa je da nisem nekdi HARD GAMER .

lp Priož0:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon 8500,9000 ali 9100 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1327422 (5413) ferjan
»

Katero grafično....?

Oddelek: Kaj kupiti
321537 (981) nodes
»

RADEON™ 9000 PRO ali RADEON™ 8500 128MB

Oddelek: Kaj kupiti
332180 (1120) kuglvinkl
»

8500 ali 9000

Oddelek: Kaj kupiti
272214 (1285) morphling1
»

3 grafike za 28k sit: GF3Ti200, GF4MX440, ATI Radeon 9000 - Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
282006 (1239) Zheegec

Več podobnih tem