» »

Vprašanje glede touchscreen-a + izbira mobilnika

Vprašanje glede touchscreen-a + izbira mobilnika

Elemen_T ::

Že tam nekje 2, 3 mesece se spravljam nabavt nov telefon pa mi ni pol ***** jasno kaj se dogaja ker ves čas prihajajo novi modeli, nove akcije in vso to sranje tega sveta k se pol nikol ne moreš odločt. v glavnem, doslej sem bil zlo zadovoljen najprej z nokio e50, potem z nokio e51. predvsem seveda iz vidika izjemne vzdržljivosti in vsestranske uporabnosti. zdej me pa malo mika da si omislim smart phone. zanima me kako se ta zaslon dejansko odziva - jest mam orng šapo in kr mal se bojim da mi tipkanje ne bo šlo ravno dobro od rok. ima kdo izkušnje? a se navadiš?

kaj je potem najboljša izbira?
če se odločim za tipke bo to sigurno E52.
če se odličim za touch bi pa res pričakoval (po prioriteti navzdol):
- dobro funkcionalnost zaslona (ni nujno da je amoled), torej da je zares konkretno odziven in primeren mojim, prej navedenim specifikacijam. da ne šteka preveč če bo štekal se mi bo prec zmešal.
- kvaliteten fotkič, sam da nardi kolikor toliko dobro fotko in posnetek. HD je + ni pa nujno
- 3.5 jack (ajde optimalno) in dober gui predvajalnika. da ni kej nerodnega in neuporabnega. mp3 plejer bo šu stran, tako da bo telefon tudi za predvajanje muzike.
- android bi bil mega
- se ne izgubi

dam pa največ 230€ v vezavi za 24 mesecev pri simobilu. lahko vzamem orto, enazame ali trizame.

V izboru so:
HTC Wildfire
SE Vivaz
HTC Legend
LG GC900 (neki ful pocen in slišu sem da je LG šodr, ampak po testih sodeč je to kr uredu telefon)
Samsung 8500 Wave.

Al pa počakam na Galaxy S? Sam se mi zdi da bo cena pri simobilu lih tok ubitačna kot pri mobitelu.

Hvala slo-tech, vi ste vedno dal dobre nasvete!

Thunder wave ::

Kaj pa SE Xperia X10? Predvajalnik ima odličen, odivnost tudi še kar.

blackwing ::

HTC Wildfire lahko pa tudi počakaš na Galaxy S :)

SuperKobeD ::

V tem cenovnem razredu definitivno HTC Legend. Kar se pa tiče odzivnosti zaslona in tvojih orng šap ^^, pa ti priporočam da greš v simobilov ali pa mobitelov center in sprobaš ;)
[With the lights out]

amigo_no1 ::

Da ne odpiram nove teme:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi...

Za Apple iPhone 2G,
je to samo LCD display (1) ali LCD display + touchscreen (2) ?

če prav razumem je "digitizer" touchscreen ?



Če je samo (1), kje bi se dalo dobiti (2) (da se oboje zamenja v kompletu (LCD display + touchscreen) in iphone dela dalje) ? Gledam po nemškem ebayu in nihče ne pošilja v k nam ali pa imajo samo touchscreen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia C6-01 ali C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
549886 (7827) krneki0001
»

Kateri mobitel v rangu Galaxy Ace-a se še splača?

Oddelek: Kaj kupiti
4110460 (9779) mokasin
»

Android telefon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12321199 (13710) Mrakw
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19233525 (23198) LuGi
»

nakup telefona???

Oddelek: Mobilne tehnologije
151033 (949) Grandy

Več podobnih tem