» »

Le8500 in lan priklop

Le8500 in lan priklop

vrhovc ::

Zanima me ali je mogoče preko lan povezave (TV ima ta vhod) dostopati do map na PC preko TV sprejemnika LG LE8500. Enostavno rad bi gledal filme direktno iz PC diska. (usb, HDMI...odpade, ker je razdalja +15m) TV ima tudi Wireless a raje bi uporabil kabel.
Ob tem pa bi tudi uporabljal Netcast funkcijo, ki jo omogoča TV.
Če je to mogoče bi vas prosil za postopek priključitve in instalacije v OP Win7.

Hvala.
  • spremenil: vrhovc ()

kmetek ::

sligi ::

Pozdravljen,

se da brez problema, zraven TV dobiš cd s programom Nero MediaHome 4. Narediš si server in TV ga takoj vidi, tako vidiš direktorije, ki si si jih dal v skupno rabo na tem serverju.! Pazi da ti požarni zid ne blokira povezave ali pa antivirus.!
Netcast dela brez problemov. Edino kar me moti da Youtube ne predvaja posnetkov v HD reoluciji ampak največ 480i, vsaj do sedaj nisem še zasledil, če se da spremeniti.

lp.

bjan ::

ali teb dela netcast samo v načinu youtube, picasa in accuweather ali lahko nastaviš še kaj drugega?

Bellzmet ::

Pa kaj ta Netcast pomeni, da lahko tudi filme gledaš na TV preko PC - se pravi,da ne potrebuješ HDMI kabla?

bjan ::

ne ne, ta netcast pomen da lahko določene strani gledaš prek neta (FB, Twitter, Youtube, Picasa pa še ene par jih je). če pa ima TV funkcijo DLNA potem pa lahko preko računalnika gledaš tudi na tvju in NE rabiš HDMI kabla posebej zato ;) upam da sem ti kaj pomagal.
aja pa računalnik in tv morata biti povezana prek ruterja/switcha..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bjan ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup TV-ja 46" oziroma 55"

Oddelek: Zvok in slika
263602 (587) jameswilliam
»

HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5110850 (3415) acookook
»

Samsung smart TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6934773 (13305) kralnahribu
»

Blue-Ray predvajalnik LG BD390, BD 570, BD590

Oddelek: Kaj kupiti
203650 (2438) bogdanv
»

Panasonic P42S10 ali LG 42LD550?

Oddelek: Kaj kupiti
81320 (1040) 9magic

Več podobnih tem