» »

Kam in na koga se obrnit za izpeljavo projekta

Kam in na koga se obrnit za izpeljavo projekta

klinker ::

Pozdrav vsem.

Rabil bi malo pomoci glede izvedbe neke ideje katera mi ze dalj casa sveti v glavi in ker s takimi stvarmi sploh nimam iskusenj me zanima ce je kdo tu ki ve na koga se moram obrnit za dolocene stvari. Naj povem da detajlov o ideji ne bom pisal, razlogi pa so vam verjetno poznani.
Rabim osebo v obcini izola s katero bi se dogovarjal o doloceni lokaciji za izvedbo nekega manjsega kompleksa kateri naj bi imel tudi fotovoltaicno elektrarno.
Stvar bo obsegala kulturni in umetnostni razvoj, ter posledicno privabila tudi nekaj turizma.
Namen imam nardit poslovni nacrt ter vecino kapitala pridobit iz nepovratnih evropskih sredstev in upam da kake pomoci drzave, ter obcino Izolo kar se zemljisca tice.
Ce je kdo tu ki mi lahko svetuje kam vse se obrnit za zgoraj omenjene stvari bi prosu ce se lahko malo razpise.

Najlepsa hvala ;)

popster ::

mogoče na ministerstvo za kulturo..
Sicer zemljišče lahko dobiš na občini. Kar se tiče fotovoltike sicer ni sama po sebi nek umetniški projekt..

klinker ::

Fotovoltaika vem da ni umetniski projekt, je pa nek nacin za poskrbet za nase okolje, glede na to da je lokacija katero imam v glavi takorekoc skoraj neokrnjena, plus je vecja moznost dobit nepovratna sredstva. Ciljam na kulturo, umetnost, ekologijo in turizem vse v enem. Poleg tega imam neko idejo se za slabo premozne studente. Pac rad bi da se na obali nekaj dogaja in to nekaj koristnega za vse, tako da verjetno lahko upam na razna nepovratna sredstva. Problem je samo ta da se mi ne sanja na koga in kam se obrnit da ne pride do pizdarij pri izvedbi projekta, kakrsne se zadnje case dogajajo v nasi dezeli.

just_a_cook ::

www.solarna-tehnologija.si > njih vprašaj.
==================
Just a cook

gzibret ::

Za pridobivanje EU sredstev pa povprašaj tukajle: http://www.alianta.si/index.php?module=...

Mi sodelujemo z njimi in smo zelo zadovoljni. Koneckoncev smo z njihovo pomočjo in nasveti dobili projekt.
Vse je za neki dobr!

kivi113 ::

Slovenskim sončnim elektrarnam grozi mrk:

http://www.siol.net/gospodarstvo/2010/0...

klinker ::

Pa dobro, ta fotovoltaika je bla pac nek ne tako pomemben dodatek.
Zgleda bomo v nasi preljubi dezelici res kmalu za dihat rabli dovoljenje in placat davek. Sramota da ni vecje ta nasa vlada,res :8) mene pocasi res postaja sram da sem slovenec, zal :(

Brane2 ::

kivi113 je izjavil:

Slovenskim sončnim elektrarnam grozi mrk:

http://www.siol.net/gospodarstvo/2010/0...


Toliko o tem, kaj lahko verjameš državi, sploh pa naši.
On the journey of life, I chose the psycho path.

WarpedGone ::

. Sramota da ni vecje ta nasa vlada,res

Vlada jo točno takšna kakršna je prevladujoča mentaliteta ljudstva.
Beri temo o obvezni kolesarski čeladi.
Zbogom in hvala za vse ribe

guest #44 ::

Sem vesel, da je nisem volil. Moj rule of thumb za volitve je...če nimaš preštudirano točno kaj hočeš, potem voli kr ene, samo ne tiste dve stranke ki jih reklamirajo v časopisih.


Sicer pa se tvoj projekt sliši zanimiv, vso srečo z njim in če bo uspel bom prišu kaj mimo.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Domača fotovoltaika

Oddelek: Znanost in tehnologija
327302 (5658) Stari maček
»

Selitev na Irsko. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5614130 (8462) Red_Mamba
»

return on investment za solarne elektrarne

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
224463 (4001) Zheegec
»

Postojnsko jamo (koncesijo) - najboljšemu ponudniku! (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
746187 (4524) gzibret

spletna stran+logiranje

Oddelek: Izdelava spletišč
111010 (656) hamax

Več podobnih tem