» »

Samsung Galaxy Tab za 699 eur

Samsung Galaxy Tab za 699 eur

xandros ::

Ted ::

Predrago.
Mah...

BALAST ::

Če jih bodo po svetu prodali 10k bodo lahko srečni. Sicer pa kitajski "noname" pad ali tab da dobiti že za 150EUR.

kmetek ::

archos 299$

s1m0n ::

Tak kot pravi BALAST, 150EUR pa maš 10" kitajski tablet z androidom.

kmetek ::

resda kitajski je bolj jajček :))

s1m0n ::

No ja za ceno niti ne :) Mogoče je malo slabo narejeno

xandros ::

Pol se bodo cudli, da bo iPad se vedno full prodajan.

Keyser Soze ::

Počakat na teste pa bomo vidl.

Plus, zadeva je 16:9, 3G sposobna in ima vgrajeno kamero ter malce več priključkov in funkcij kot jih ima Applov iPad. Al to ni važno ko primerjamo cene?

Aja, pozabljam še dejstvo, da zadeva goni Froyota. Kar je v primerjavo s trenutni Applovim 3.2.2 absolutni zmagovalec.
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

lurker ::

Mah, sej prav, naj se plača anti-apple davek.

Samo malo pretirano visok je. Verjetno ga bodo samo največji verniki hoteli plačat.

SuperKobeD ::

Keyser Soze je izjavil:

Plus, zadeva je 16:9, 3G sposobna in ima vgrajeno kamero ter malce več priključkov in funkcij kot jih ima Applov iPad. Al to ni važno ko primerjamo cene?


700€ je preveč za mainstream gadget naprapravo neglede na število t.i. funkij.
[With the lights out]

lurker ::

16:9 je v posmeh multimedijskim sposobnostim Androida (razen če je Samsung naštrikal vse kar manjka stock Androidu).

S tem formatom so naredili slabši bralnik (za web in ebook), zato da bo trpljenje ob multimediji še bolj očitno?

Keyser Soze ::

lurker je izjavil:

16:9 je v posmeh multimedijskim sposobnostim Androida (razen če je Samsung naštrikal vse kar manjka stock Androidu).

S tem formatom so naredili slabši bralnik (za web in ebook), zato da bo trpljenje ob multimediji še bolj očitno?

Huh, saj veš kaj jaz porečem ob takšnih izjavah. Če je spet zmanjkalo tablet. In argumentov. Človek bi mislil, da znajo ljudje kaj bolj smiselnega izločit, pa ne gre in ne gre. 16:9 je več kot uporaben tudi za brskanje po internetu in kot bralnik knjih. Ne vem, a ti bereš gor-dol, al levo desno? Se pa strinjam, da zna bit problem, predvsem pri knjižicah za mlajše. Pobarvankah, ipd.

http://www.engadget.com/2010/09/05/sams...

Tableta ima velik potencial. Večji kot iPad*. Samo še praktično jo je treba sprobat, če ima vse kar kaže na papirju in na videu.

*Fanatično bazo damo tule na stran in upoštevamo samo normalne, prisebne uporabnike.
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

lurker ::

16:9 je več kot uporaben tudi za brskanje po internetu in kot bralnik knjih.
4:3 je bolj uporaben za branje, 16:9 pa bolj za movije. Je pa jasno, da če narediš samo ogromen telefon, da moraš it na 16:9.

Hotel sem pa povedat, da so video vsebine na Androidu težek safr. Od zanič predvajalnika, do hudo pomanjkljivega dostopa do vsebin (media store, library syncing, streaming...). Še če gledaš Samsungovo stran od tega "tableta" je omemba videa zreducirana na pol vrstice v specifikacijah. Tolk o tem čemu 16:9. Samo zato, da še uspeš prijet ta glomazni telefon v roko.

Se pa strinjam s tvojim drobnim tiskom, da se ne sme pri primerjavah upoštevat kak iPad (kot tablet) in kak Kindle (kot eBook reader). Drugače je za Samsungov tabfone takoj game over.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lurker ()

M-XXXX ::

Hotel sem pa povedat, da so video vsebine na Androidu težek safr. Od zanič predvajalnika,

Prosim povej mi en predvajalnik na telefonu (ali pa kje drugje), ki je boljši od Galaxy S serije (v tem primeru tudi taba, glede na to da sta programsko ista/podobna.

Keyser Soze ::

OM, F, G!

lurker ::

Prosim povej mi en predvajalnik na telefonu (ali pa kje drugje), ki je boljši od Galaxy S serije (v tem primeru tudi taba, glede na to da sta programsko ista/podobna.
Govoril sem o stock Androidu. Če ima Galaxy spodoben player je kul. Ima tudi store + nekaj za žongliranje s knjižnicami, ki so pri nekaterih uporabnikih težke po par 100Gb?

JohanP ::

700EUR za PDA, 2,5/3G telefon, TV, GPS, bralnik, full HD predvajalnik, brskalnik, urejevalnik, 720p snemalnik, 16/32GB + mikroSD(32GB).....
in priklopiš ga lahko na karkoli češ.
cena je super!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JohanP ()

M-XXXX ::

Govoril sem o stock Androidu.

Brez zamere vendar govoriti na splošno o Androidu je bedarije glede na to, da smo v temi za izključno eno napravo se strinjaš?

Ima tudi store + nekaj za žongliranje s knjižnicami, ki so pri nekaterih uporabnikih težke po par 100Gb?

Store misliš kot market za aplikacije, ali video vsebine? Za aplikacije je odgovor da (zdaj cca 100 000 aplikacij, vsak mesec več kot 10 000 novih.) Za vsebine pa nebi vedel, ker ne uporabljam razen celotnega interneta na splošno (seveda s polno podporo flashu v 2.2 froyotu.)

Za drugo pa je odgovor tole:
Samsung all share (vgrajen program).

Keyser Soze ::

lurker je izjavil:

Govoril sem o stock Androidu.

Ja šit no. Da se ne spustimo v stock iOS za iPad.
OM, F, G!

lurker ::

Store misliš kot market za aplikacije, ali video vsebine?
Video vsebine.

Za Market vem kako porazen je.

lurker ::

Ampak, vseeno, good luck Samsung.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša Android tablica?

Oddelek: Kaj kupiti
115260 (4664) lemperor
»

Katero tablico? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11025027 (21065) abyssus
»

Pregled napovedi za iPad 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
7621717 (15318) Icematxyz
»

Kupil bi tablico a sem v dvomih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6821115 (19664) Keyser Soze

Več podobnih tem