» »

Samsung 3410w wifi

Samsung 3410w wifi

gwertix ::

imam problem ... kupil sem zgoraj omenjen telefon, ki ima podporo tudi wifi. Vir povezave telefon zazna in se z njo tudi poveže ... (poizkusil tudi pri sosedu). Ko pa grem v internet brskalnik, stvar nalaga in nalaga ... in ne naloži ničesar. Potem pa napiše "Napaka DNS" ali "Predolga zakasnitev". Telefon tudi preko wapa ne pride na internet ...

V čem bi lahko bil problem? Telefon danes kupljen pri simobilu in že ne deluje tako, kot bi moral :S
Prosim za pomoč...

kokoska007 ::

odgovora na vem, me pa zanima kje si kupil tega samsunga, ker ga nikjer ni za dobit, so rekl, da je (črn) razprodan?

feryz ::

Ni razprodan niti pod razno. Jaz imam 6 pink modelov na zalogi in 5 črnih, sem jih dobil danes.
Če ti ne pride prek Wapa, pokliči na Simobil (040 40 40 40), naj ti pošljejo SMS z nastavitvami za internet.
Ponavadi pomaga, da vpišeš nastavitve za MMS (user in geslo).
Za Wifi ti ne znam pomagati, ker se načeloma povezuje brez problema, najdeš omrežje in vpišeš geslo.

gwertix ::

tudi meni so rekli da je razprodan (vprašal sem sredi julija), ampak mi je prodajalka rekla da jih dobijo v začetku augusta ... in res me je učeraj poklicala in sem ga šel kupit v ajdovščino...

kar pa se povezave tiče: WAP se mi poveže in deluje. Wi-Fi se mi tudi brez problemov poveže. Ko pa dam zaženi internet mi gre v brskalnik, in tam nekaj "melje" ampak strani ne odpre. Nato mi pa napiše da je dovoljeni čas potekel .... pa dam poiskusi ponovno pa napiše "Napaka DNS" ...
če bi kdo znal pomagat, bi blo super, če ne bom šel na Simobil vprašat.

Hvala že samo za odziv :D

pozavnar ::

Imam enak problem kot gwertix
Kakšna je rešitev?
imam samsung GT-S5620
Wi-fi se poveže in deluje, nato mi napiše da je dovoljeni čas potekel .... probam ponovno pa napiše "Napaka DNS" ...
Prosim za pomoč
HVala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Tattoo - Simobil (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24235488 (16643) errhec
»

Samsung galaxy Ace S5830

Oddelek: Mobilne tehnologije
206610 (5166) |ke
»

[siMobil] gprs/umts težave

Oddelek: Omrežja in internet
224103 (2848) tinodj
»

Rač. se dolgo prižiga, internet ne dela.

Oddelek: Pomoč in nasveti
171662 (1354) prometej
»

Logotipi!

Oddelek: Loža
121348 (1038) Tero

Več podobnih tem