» »

Pinnacle 14

Pinnacle 14

Karlos ::

Zanima me če še kdo uporablja Pinnacle 14 in se mu dogaja da rabi ca. 10-20 za vsak prehod, ki se ga vstavi.

Kot sem gledal v Resource Monitor bi znal bit problem ker začne iz diska brati vse sekvence ki so trenutno na timelinu - na 11 min projektu ca 50-60 fijlov.

PC je i7, 6GB rama, raid 0, tako da mislim da to ne bi smel biti problem.

Res ne vem zakaj začne brati vse sekvence in ne npr. samo tisti dve, ki sta med prehodom?
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

TOP ::

Jaz mam pinacle 12 in ni teh problemov.Vstavi v trenutku prehod.Naloži si 12,saj razlika je sam v HD podpori,ki jo mislim vsaj ne rabiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

Karlos ::

Ja rabim HD :)
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

mamuza ::

V meniju nastavitve (datoteka,urejanje, pogled,album, orodja,nastavitve, pomoč) imaš lastnosti projekta in video in avdio lastnosti,imaš okenček omogoči upodabljanje v ozadju,odstrani kljukico in prehodi delujejo brez tistih zelenih polj, zelo hitro.

strickorle ::

Nabavil sem pinakel 14,in ob montaži filma opazil,da se zvok in slika ne ujemata.Takoj ko začnem prenos je vse vredu ene 10 min.,potem pa se glede na dolžino filma ta razlika med zvokom in sliko povečuje,in je recimo na pol ure filma zamik 2-3 sek.Prosim za nasvet, će ima gdo podobne težave in ve kako zadevo urediti
lep pozdrav jani

danijel25 ::

strickorle je izjavil:

Nabavil sem pinakel 14,in ob montaži filma opazil,da se zvok in slika ne ujemata.Takoj ko začnem prenos je vse vredu ene 10 min.,potem pa se glede na dolžino filma ta razlika med zvokom in sliko povečuje,in je recimo na pol ure filma zamik 2-3 sek.Prosim za nasvet, će ima gdo podobne težave in ve kako zadevo urediti
lep pozdrav jani




meni se je to tudi dogajalo stvar sem rešu tako da sem zvok dodau na konec....ker če ti daš not zvok in pol ko dajaš slike in ko npr kakšni sliki skrajšaš čas prikaza se tudi tvok skrajša in pol se to začne dogajat...usaj pri meni tako


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVI(PC)--->HDMI(TV) ni zvoka (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6321642 (10754) BorutK-73
»

Kateri program za razrez filma

Oddelek: Zvok in slika
112096 (1858) #000000
»

100Hz pri LCD TVjih - brezveze? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
669700 (8343) neres

DVD in podnapisi, kako jih dodati

Oddelek: Zvok in slika
215428 (4372) podtalje
»

AC3 -> MP3 problem

Oddelek: Zvok in slika
281636 (1429) log2

Več podobnih tem