» »

MS Excel 2003: ime dokumenta [SKUPINA]

MS Excel 2003: ime dokumenta [SKUPINA]

amigo_no1 ::

V MS Excel 2003 SLO sp3 se mi je od danes začela pri enem fajlu pojavljati zgoraj pripona "[SKUPINA]" in posledično ne morem več dodajati komentarjev v celice.
Dokument ni v skupni rabi, imam ga odprtega samo jaz na trdem disku. Zanimivo da je mi je ta "[SKUPINA]" fenomen pojavil samo pri 1 fajlu.
Sem že zaprl , ponovno zagnal Excel& kišto vendar ni nič drugače.

slika

  • zavaroval slike: bluefish ()

amigo_no1 ::

Našel vzrok:
http://www.pcreview.co.uk/forums/thread...

Sem po nesreči kliknil (klik + Ctrl) na tab spodaj drugega delovnega lista, poleg trenutnega odprtega dokumenta
(če imaš odprt XLS dokument z delovnim listom "List1" in klikneš (klik + Ctrl) na tab List2 potem se pojavi ta fomozna SKUPINA).

toxius ::

amigo_no1 je izjavil:

V MS Excel 2003 SLO sp3 se mi je od danes začela pri enem fajlu pojavljati zgoraj pripona "[SKUPINA]" in posledično ne morem več dodajati komentarjev v celice.
Dokument ni v skupni rabi, imam ga odprtega samo jaz na trdem disku. Zanimivo da je mi je ta "[SKUPINA]" fenomen pojavil samo pri 1 fajlu.
Sem že zaprl , ponovno zagnal Excel& kišto vendar ni nič drugače.

 slika

slika



Office omogoča, da na nekem dokumetu vključiš delo z večimi hkratnimi uporabniki (in ko je to vklopljeno se izpiše skupina ;))...si pa to po nesreči našel s pomočjo oimenjene bližnjice, v Office-u 2010 pa je stvar napredovala do te meje da ima lahko več uporabnikov hkrati odprt dokument in ga urejajo, potem sistem posinhronizira vse spremembe v dokumentu...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Excel - 2 dokumenta hkrati

Oddelek: Programska oprema
81846 (1715) cojss
»

Excel datoteke, funkcije ne delujejo, #value napaka

Oddelek: Programska oprema
142510 (2166) SmeskoSnezak
»

Kako v Excelu ločiti podatke v samostojne stolpce?

Oddelek: Programiranje
174187 (3533) k4vz0024
»

[Excel]Vrednost celice = ime dokumenta

Oddelek: Programska oprema
314554 (3976) veteran
»

Excel - odstrani vse makre

Oddelek: Programiranje
81314 (1275) tratto

Več podobnih tem