» »

nokia ne pokaže številke klicateljev!!!pomoč

nokia ne pokaže številke klicateljev!!!pomoč

sekplanin ::

torej že v naslovu sem napisal, da mi nokia ne pokaže številke klicatelja, nekaj sem ze googlal pa nisem zgooglal nič pametnega! torej je imel kdo isti problem in mu ga je uspealo rešiti, če mu je bi prosil da napiše kako!?

ps.: problem se pojavlaja na vseh telafonih nokia v hiši(E52, E75, X6, N97mini) glede na to da imajo skoraj vse isti os symbian s60v3/v5 bi prišli v upoštev vsi odgovori, nekoliko se mudi le z nokio n97mini, ker je nova in bi jo rad dedek začel uporablati čim prej(jaz odhajam na zaslužen dopust)!

MadMicka ::

Možno je, da imaš vpisano eno in isto številko pod dvema različnima imenoma. Preveri.

sekplanin ::

ne nimam sem ze preveril, morda je le kaksna nastavitev, ker imamo v imeniku vsi vse stevilke shranjene z 00386 zacetnico, ker ko nas nekdo klice, nam pokaze njegovo stevilko ampak brez 00386, kar pa je zelo motece!

mastah ::

dj reset telefona na factory default pa rpever da nimas dvojnih vnosov na kartici in gsm

sekplanin ::

mastah: telefon(n97) ja prakticno nov star 10 dni, vendar je bila sim v njemu izkjucno kaksne pol ure, bom za probo izklopil branje stikov hkrati iz sim in spomina telefona in poizkusil


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia bo spremenila sistem poimenovanja

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
187009 (4872) Omen3

Iščem telefon, nujno

Oddelek: Mobilne tehnologije
413910 (2806) koro13
»

Nokia n97

Oddelek: Mobilne tehnologije
254632 (3875) blackwing
»

Nokia N97Mini ali HTC HD2 ali Blackberry 9700?

Oddelek: Mobilne tehnologije
202176 (1887) Tomson
»

Nokia World z dobro bero novosti

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
124179 (3309) Poldi112

Več podobnih tem